Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: RODOWODY:::::  (Przeczytany 6812 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

msa

  • Gość
RODOWODY:::::
« Odpowiedź #90 : 2005-01-05, 11:26 »
Zgadzam się, ale niestety niewiele to zmienia
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
RODOWODY:::::
« Odpowiedź #91 : 2005-01-05, 11:29 »
No co może zmienić? Raczej nic. Powinno się już od przedszkola dziecią wpajac że psy cierpia w schronach przez głupotę ludzka. Jak w Korei zamotali ludziom w łbach to i w Polsce dałoby się przekonac dzieci do lepszego traktowania zwierzaków
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
RODOWODY:::::
« Odpowiedź #92 : 2005-01-05, 11:56 »
Ja sama mam psy bez rodowodow,ale trylko dlatego,ze zamiast do schroniska trafily one do mnie,gdybym jednak miala kupic sobie psa to -chociaz nie interesuja mnie wystawy,hodowla itp.-kupilabym psa z rodowodem,bez wzgledu na jego cene.przeraza mnie niewiedza i zachowanie ludzi "mnozacych" pseudorasowce.ostatnio moja tesciowa opowiedziala mi np. jak to jej sasiedzi dopuscili amstaffke z bokserem tlumaczac przy tym,ze przeciez podobne i takie samo umaszczenie,no a suka miala cieczke to trzeba ,no i ze za 400 zl pojda na gieldzie jako amstaffy!!!Szlag mnie trafil :grr: Co za totalna glupota i nieodpowiedzialnosc.Przeciez pozniej jak komus wyrosnie amstaffopodobne stworzenie to trafi pewnie do schroniska,nic juz nie wspomne o psychice takich mixow.No a kiedys ta kobieta byla oburzona tym ze moje psy maja kopiowane uszy,bo jej nie ma i to jest ludzkie .Zreszta takich przykladow jest mnostwo.Rozmnazanie psow bez rodowodow powinno byc karalne!!!Bo pojac co za glupote robia tacy ludzie nigdy nie pojma.
Zapisane

Forum Zwierzaki

RODOWODY:::::
« Odpowiedz #92 : 2005-01-05, 11:56 »

monikaa

  • Gość
RODOWODY:::::
« Odpowiedź #93 : 2005-01-05, 13:36 »
powinien byc obowiązek kastrowanie nierodowodowych psów i koniec problemu.
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
RODOWODY:::::
« Odpowiedź #94 : 2005-01-05, 14:15 »
Zamiast tego wprowadzaja czipowanie psow i inne glupoty,zamiast wziasc sie ,i to porzadnie za  pseudohodowcow.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 23 zapytaniami.