Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Sposób na alergie!!:-(  (Przeczytany 9011 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #30 : 2005-02-01, 15:14 »
Lekarze w sumie bardzo sceptycznie się na ten temat wypowiadają.  Nawet że to oszustwo, a nie że nie ma naukowych dowodów że to nie skutkuje.
Zapisane
BC + koci podrostek

mdp

  • Gość
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #31 : 2005-02-01, 15:21 »
Dlatego właśnie najcenniejsza byłaby wypowiedź kogoś, kto się dzięki tej metodzie z alergii wyleczył (lub nie).
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #32 : 2005-02-01, 15:26 »
Dokładnie :) Tylko zapytam na ogólnym temacie bo tu nie sami kociarze przecież. :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedz #32 : 2005-02-01, 15:26 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #33 : 2005-02-01, 15:29 »
Cytat: Ekoteczka
Lekarze w sumie bardzo sceptycznie się na ten temat wypowiadają.  Nawet że to oszustwo, a nie że nie ma naukowych dowodów że to nie skutkuje.

kiedy po raz pierwszy odnotowano grad meteorytów (to była angielska wioska) tłumy biegły do królewskiego instytutu nauk ale ich wyśmiano, bo przecież kamienie z nieba nie spadaja. nie uwierzono wieśniakom ale przeciez teraz wiemy, ze jest to mozliwe. takich przykładów jest mnóstwo i wody jeszcze wiele upłynie zanim lekarze dogonią naukę. nie tak dawno lekarze wyśmiewali Viofor a teraz jest w wielu szpitalach i są do niego  półroczne kolejki... ale kiedy ktoś przyjdzie na pojedyńczy seans to nie ma sensu. jesli lekarz dostaje nowy sprzęt a sie w jego zakresie niedoedukuje to ja juz wolę starych zielarzy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #34 : 2005-02-01, 15:39 »
Masz w sumie rację, ale ile teraz jest naciągaczy, którzy tylko czekaja na łatwowiernych ludzi. A poza tym kiedys tez były cudowne eliksiry. Zawsze lepiej sprawdzić, niz dac sie naciągać.
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #35 : 2005-02-01, 15:43 »
mogę dobrego polecic ale podejrzewam, że nie wybierasz sie w moje okolice... ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #36 : 2005-02-01, 15:52 »
Troche daleko ;)
Pewnie w wawie tez sie jakis znajdzie, dobry oczywiście :)
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #37 : 2005-02-01, 15:54 »
mam znajomych więc jakby co moge zaciągnąć języka ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #38 : 2005-02-01, 16:03 »
Myślę,że dla dobra mamy powinnaś jednak zrezygnować z kociaka ;/ Wiem, że to trudno bo wiem po sobie jak mi trudno kolejnego zwierzaka wybić z głowy ( jeszcze nikomu się to nie udało:P) Także naprawde pomysl nad miejszymi zwierzami....
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Forum Zwierzaki

Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedz #38 : 2005-02-01, 16:03 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #39 : 2005-02-01, 16:10 »
Cytuj

Myślę,że dla dobra mamy powinnaś jednak zrezygnować z kociaka

nie przesadzaj, są sposoby... skoro mama również lubi koty to czy było by to dobro???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Eli

  • Gość
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #40 : 2005-02-01, 16:28 »
No ale jak sposoby nie pomogą? to moze rzeczywiscie dac  sobie spokoj, po co męczyć mame..  Nic na siłe :/
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #41 : 2005-02-01, 16:36 »
jak na razie nie były podjete próby więc myślę, że takie głosy sa trochę na wyrost. znam kilku ludzi którzy pozbyli sie alergii (matody: biorezonans, zioła, dawkowane przebywanie ze zwierzętami) i kilka które sie nie pozbyły (ale oni niczego nie próbowali poza aptecznymi lekami objawowymi...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #42 : 2005-02-01, 16:38 »
Cytat: pao
Cytuj

Myślę,że dla dobra mamy powinnaś jednak zrezygnować z kociaka

nie przesadzaj, są sposoby... skoro mama również lubi koty to czy było by to dobro???


Nie przesadzam, dobrze,że mama tez chce kota ale alergia nie wybiera, skoro branie proszków nie wchodzi w gre...nie widze wyjscia. Wprzypadku innych zwierząt naet psa było by myśle latwiej, ale kocia sierść to upiór wielu alergików.  

Całe szczęście, że ja nie mam alergii ani nikt z Mojej rodziny...zgupiałabym bez zwierza!!! :):):):):)
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #43 : 2005-02-01, 17:00 »
Cytuj

...nie widze wyjscia

ale ja na przykład widzę. są ludzie którzy też widzą rozwiązanie, więc mysle, że lepiej nie "wylewać dziecka z kąpielą"...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #44 : 2005-02-01, 19:43 »
Cytat: pao
znam kilku ludzi którzy pozbyli sie alergii (matody: biorezonans, zioła, dawkowane przebywanie ze zwierzętami)

Bardzo bym sie cieszyła gdyby to było takie proste. Lekarze jednak mówią cos innego.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedz #44 : 2005-02-01, 19:43 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #45 : 2005-02-01, 19:52 »
nie wierzę lekarzom. wegług nich mój ojciec miał być kaleką, według nich Gabi by pocięli i nafaszerowali antybiotykami a nie ma takiej potrzeby,według nich babcia byłaby po operacji,  według nich wiele rzeczy jest niemozliwych ale to nie jest ich zła intencja tylko fakt, ze młodych uczy się tylko w oparciu o farmacje. zapomina sie o fitoterapii i choć pisma medyczne zachwycaja sie "nowinkami" (które często maja parę tysięcy lat) medycyny naturalnej jednak lekarze nic o tym nie wiedzą a ego uniemożliwia im rzeczywista pomoc pacjentom. oczywiście nie wszystkich lekarzy to dotyczy, ale ci światli lekarze należą niestety do wyjątków... według mnie to jest proste, trzeba tylko spróbować, mieć speca w temacie obok i wytrwałość... oczywiście dogorywającej babci ze wszystkimi mozliwymi chorobami świata raczej nie zdążyłby nikt wyleczyć, ale przecież nie musimy czekać do 80 by myśleć o swym zdrowiu...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kamilka

  • Gość
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #46 : 2005-02-09, 20:03 »
Chyba niepozostaje Ci nic innego jak kupic sobie pluszaka kota.Wiem, że on niezastąpi Ci prawdziwego kotka,ale niestety są też takie sytuacje z których nie ma wyjścia.Bardzo mi przykro. :(
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #47 : 2005-02-09, 20:09 »
Co prawda to nie kot, ale słyszałam że bardzo rzadko ludzie mają alergię na szczurki, a one są mądre jak koty :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #48 : 2005-10-20, 15:22 »
moja mama ma alergię ale jakoś mamy kota ????? !!!!!
Zapisane

Scorpio

  • Gość
Odp: Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #49 : 2005-11-03, 17:18 »
Przez alergię moją i mojego brata jestem przez cały czas załamana. Marzę o piesku, a  moi rodzice sie nie chcą zgodzić. :( Powiem wam jednak, że największą alergię to my (z bratem) mamy na koty (szczególnie brat). On to ma atak kichania i kataru gdy jesteśmy u babci która ma kotkę. To straszne, jednak w mojej rodzinie nie ma żadnego psa i nie możemy w praktyce sprawdzić czy mamy alergię na psiaki. Gdyby nie ta alergia to może udałoby się mi namówić rodziców na psa. :(
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #50 : 2005-11-03, 19:31 »
Bo koty najbardziej uczulają... Eh, ja przez alergię mojego brata nie moge mieć kota... Ale mój brat spędza pół życia u dziewczyny, która ma trzy, i jak razem zamieszkają też będą mieli koty... halo...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedz #50 : 2005-11-03, 19:31 »

kotomaniak.pl

  • Gość
Odp: Sposób na alergie!!:-(
« Odpowiedź #51 : 2005-11-05, 16:43 »
Z alergią na koty bywa bardzo różnie. Ja mam alergię i mam 5 kotów i moja mama miała alergie i mieszkała 10 lat z kotem. Wszystko zależy od nasilenia objawów. Moje są bardzo łagodne ale w lecie nałożyło mi się na kocią alergie coś jeszcze i wylądowałam na pogotowiu. Najadłam się troche strachu i zaczęłam szukać możliwości odczulenia. Wychodzi na to, że trochę skuteczna jest immunoterapia. Piszę troche bo niestety nie ma gwarancji sukcesu a odczulanie jest drogie i długotrwałe.

kotomaniak.pl
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 26 zapytaniami.