Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!  (Przeczytany 1538 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ax

  • Gość
Otóż, jak pewnie część z Was , czytelników K.S zauważyła, większość gazeta jest czarno-biała. Jest to spowodowane brakiem fundusyz, co jest z kolei spowodowene tym, ze mało kociarzy kupuje to pismo.
Bardzo prosze Was o wsparcie tej gazety, czyt. kupowanie jej. To tylko 5 zł na miesiąc, a dla redakcji będzie to duzo, jezeli dużo osób kupi tą gazetę. Niestety, bez naszej pomocy pismo upadnie, a byłoby bardzo szkoda. Jeżeli jeszcze nie kupowaliście tego pisma, to gorąco zachecam, mozna sie z niego dużo dowiedzieć,są ciekawe artykuły. to tlyko 5zł!
Ax
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #1 : 2005-02-13, 15:08 »
Pisma zyja glownie z reklam, wplywy ze sprzedazy to kropla w morzu. A takie apele raczej nikogo nie zacheca. Ten, kto znajduje w gazecie cos dla siebie, na pewno ja kupuje.
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #2 : 2005-02-13, 15:25 »
Cytuj

Pisma zyja glownie z reklam, wplywy ze sprzedazy to kropla w morzu. A takie apele raczej nikogo nie zacheca. Ten, kto znajduje w gazecie cos dla siebie, na pewno ja kupuje

dokladnie
ja raz kupilam (a raczej w prezenciku dostalam ^^) gazetke. bardzo ze tak powiem 'osobista'. wszystko pisane od serducha, bez ogolnikow, konkretne kocie historie i kocie przypadki. tak zeby kupowac kazdy numer to nie, ale od czasu do czasu owszem - bardzo przyjemne wydawnictwo  ;)

Forum Zwierzaki

Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedz #2 : 2005-02-13, 15:25 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #3 : 2005-02-13, 16:02 »
Cytuj

 takie apele raczej nikogo nie zacheca. Ten, kto znajduje w gazecie cos dla siebie, na pewno ja kupuje.

no wlasnie..
ja bym chetnie kupowala, gdyby nie to ze po prostu nudna jest dla mnie ta gazeta :roll: nic ciekawego tam dla mnie nie ma, same opowiadania "z zycia wziete", przydaloby sie tak jak w moim psie zrobić, porady [nie tylko o jednej okreslonej chorobie w numerze] itp..
Zapisane

Emilka

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #4 : 2005-02-13, 19:14 »
Vio to w takim razie napisz do redakcji o swoich sugestiach zamiast odrazu skreslac to pismo.

Dla mnie ta gazeta jest baaaardzo wartosciowa i suche porady mnie nie interesuja, koty to zwierzeta tak niezwykle ze nalezy im sie cos odmiennego od psich szmatlawcow,ktore sa jeszcze bardziej nudne. Kociarzy jest niestety mniej dlatego czasopismo ma takie problemy... ja gazete kupuje regularnie, i nie mam zamiaru przestawac, z kuli mnie moze byc nawet czarno-biala i z miekkiego papieru,byle byla! Kocie Sprawy maja dla mnie naprawde duze znaczenie,wierze w nie i mam nadzieje ze uda im sie przetrwac dzieki ludziom wrazliwym na piekno nie tylko te widziane golym okiem...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #5 : 2005-02-13, 21:51 »
Cytuj

Vio to w takim razie napisz do redakcji o swoich sugestiach zamiast odrazu skreslac to pismo.


prawde mowiac az tak mi nie zalezy ;)
Zapisane

nannn

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #6 : 2005-02-14, 10:55 »
Hmmm ja KS nie czytam zbyt czesto bo u mnie z kasa na wszystko krucho a tez forma... no wole kupowac Mojego Psa, wiecej dowiedziec sie mozna.

Ale mi zalezy- i dziwie sie troche waszemu podejsciu. To jedyny tytul poswiecony kotom wlasnie, pisany z miloscia i autentycznym entuzjazmem, doceniajacy to, co w kotach kochamy- ich milosc, miekkosc, a jedno czesnie tajemniczosc i potrzebe niezaleznosci.

Piekne zdjecia, pamietam te autorstwa Bonifacego i Kroofek Beaty, wiersze, opowiadania....

To nasze pismo, Kocie Sprawy to wszak nasze sprawy i przykro byloby je po prostu "olac" bo w koncu- nie warto...  :roll:
Zapisane

absencja

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #7 : 2005-02-14, 14:36 »
wiesz, jeśli ktos nie kupuje KS, to raczej nie zalezy mu, żeby dalej wychodzilo. Mnie osobiście sie nie podoba, bo sa tam wylącznie tkliwe opowieści. a jesli gazeta ci się nie podoba, to nie piszesz do redakcji żeby ją zmienili, tylko jej nie kupujesz. tak mi się zdawa przybajmniej
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #8 : 2005-02-14, 14:50 »
Cytuj

Hmmm ja KS nie czytam zbyt czesto bo u mnie z kasa na wszystko krucho a tez forma... no wole kupowac Mojego Psa, wiecej dowiedziec sie mozna.


dokladnie

Cytuj

a jesli gazeta ci się nie podoba, to nie piszesz do redakcji żeby ją zmienili, tylko jej nie kupujesz. tak mi się zdawa przybajmniej


no ja tyz tak mysle.. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedz #8 : 2005-02-14, 14:50 »

Ax

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #9 : 2005-02-14, 15:11 »
->http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=24021&start=0 ... no nie wiem. powinnam być dobrej myśli, a jednak myślę, że niestety KS nei będzie :cry:
Vio- mówisz , ze nie podoba ci sie pismo, nie chcesz w nim nic zmieniać, to po co się udzielasz w tym wątku?  :?
I w pełni zgadzam sie z Emilką, jest to pismo o pewnym charakterze, dla pewnych odbiorców. Jest pisane do poszczególnych ludzi, nie dla wszystkich... moze niestety dzięki temu sie nei utrzyma :cry:
Zapisane

Sal

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #10 : 2005-03-01, 12:49 »
Dla mnie zbyt dziecinne. Też nie kupuje regularnie.
Niemniej szkoda by było, jakby miało przestac sie ukazywać... W końcu wielu je czyta.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #11 : 2005-03-01, 13:14 »
Eh.. a ja sie zastanawialam dlaczego wole Miau od FZ.. Co za podejscie...
Dzieki gazecie wiele kotow znalazlo nowy dom -to tez was nie interesuje?
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #12 : 2005-03-01, 13:23 »
dobra. raz sie zyje
przejzalam ten numer co mam w domu i...
..zamiawiam prenumerate na rok :lol:

Yzalbe

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #13 : 2005-03-01, 14:04 »
:wink:  Wielki PLUS dla Ciebie :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #14 : 2005-03-01, 14:30 »
Cytat: Yzalbe
Eh.. a ja sie zastanawialam dlaczego wole Miau od FZ.. Co za podejscie...
Dzieki gazecie wiele kotow znalazlo nowy dom -to tez was nie interesuje?


Yzo, nie będę kupowac gazety, w której niewiele znajduję dla siebie. Bo wolę te pieniądze przesłać osobie potrzebujacej kasy na leczenie kota, albo np. zorganizować transport dla adoptowanego kota.
NIe mam złudzeń, że zbawię świat. A już na pewno nie zbawię go kupując Koci Świat. Dla mnie to taki zamiennik działania: lepiej kupić gazetę i wierzyć, że się pomaga, nż miec namacalne dowody tej pomocy.

Nie jestem wrogiem KS. Ale o przeznaczeniu swoich pieniędzy będę sama decydować.

I ja akurat wolę FZ. Choć i na miau.pl bywam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedz #14 : 2005-03-01, 14:30 »

Yzalbe

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #15 : 2005-03-01, 15:40 »
Cytat: Sal
Cytat: Yzalbe
Eh.. a ja sie zastanawialam dlaczego wole Miau od FZ.. Co za podejscie...
Dzieki gazecie wiele kotow znalazlo nowy dom -to tez was nie interesuje?


Yzo, nie będę kupowac gazety, w której niewiele znajduję dla siebie. Bo wolę te pieniądze przesłać osobie potrzebujacej kasy na leczenie kota, albo np. zorganizować transport dla adoptowanego kota.
NIe mam złudzeń, że zbawię świat. A już na pewno nie zbawię go kupując Koci Świat. Dla mnie to taki zamiennik działania: lepiej kupić gazetę i wierzyć, że się pomaga, nż miec namacalne dowody tej pomocy.

Nie jestem wrogiem KS. Ale o przeznaczeniu swoich pieniędzy będę sama decydować.

I ja akurat wolę FZ. Choć i na miau.pl bywam.

 Sal, nikogo nie chce atakowac ani osadzac :) Oczywiscie kazdy robi ze swoimi pieniedzmi co chce. Jednak zdziwilo mnie troche podejscie niektorych osob.
Po pierwsze chyba malo kogo obchodzi, ze jest to jedyna na naszym rynku gazeta poswiecona kotom -juz samo to powinno zachecic kociarzy do kupowania jej.
Po drugie -nie podobaja sie artykuly. Rozne sa gusta. Ale gazete tworza zwyczajni ludzie -kociarze. Gazeta ciagle sie rozwija, wiec mysle, ze nalezaloby dac jej szanse. List z sugestiami to chyba nie jest jakis straszny wysilek.
Po trzecie -gazeta pomaga znalezc dom kotom -to chyba wazne -prawda?
I na pewno zmienia czesci ludziom poglady na temat kotow.
Po czwarte -czy 5 zlotych w miesiacu to taki duzy wydatek? Nie sadze.

Nie kupuje tej gazety myslac, ze samo czytanie zbawi koty. Pomagam zwierzakom jak moge -nawracam sasiadow (sterylka), rozwieszam ulotki, z wlasnej kieszeni oplacam sterylki, zbieram znajdki, szukam domkow, lecze, dokarmiam, w miare mozliwosci zapewniam transport.
Zapisane

SKR

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #16 : 2005-03-01, 21:30 »
Ja ku[puje KS regularnie... strasznie lubie tą gazete a od pewnego czasu jest coraz gorzej... Jest mniej stron artykuły sa czarnobiałe papier jest dużo cieńczy... Kiedy patrze na pierwszy numer i porwnuje go z tym ostatnim gazeta naprawde zmienjszyła się kilka razy...
Nie namawiam do kupowania.. Ale moze każdy niech chociaż przeglądnie jeden egzemplarz... niemożna skreślic tej gazety nie wiedząc naprawde jaka ona jest... Mi też zalezy tylko na tym żeby ona nadal sie ukazywała... nie wazne na jaim papierze i czy kolorowa czy nie... Ale naprawde wydaje mi sie ze będzie z nia krucho..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #17 : 2005-03-02, 14:07 »
Cytuj
Vio- mówisz , ze nie podoba ci sie pismo, nie chcesz w nim nic zmieniać, to po co się udzielasz w tym wątku?  

Po to zeby wyrazic swoje zdanie?

Cytuj
I ja akurat wolę FZ. Choć i na miau.pl bywam.

ja tez:)

Cytuj
Po czwarte -czy 5 zlotych w miesiacu to taki duzy wydatek? Nie sadze.

Nie. Ale po co ja kupowac skoro mi sie nie podoba?

Cytuj
Ale moze każdy niech chociaż przeglądnie jeden egzemplarz... niemożna skreślic tej gazety nie wiedząc naprawde jaka ona jest...

Kupilam, kupowalam przez pare miesiecy regularnie.
Zapisane

iwa

  • Gość
Kocie Sprawy-proszę, zajrzyjcie do tego wątku!
« Odpowiedź #18 : 2005-03-08, 19:38 »
ja kupuje "kocie sprawy",choc niektorzy uwazaja ze to gazetka bardziej dla dzieci.ale iwa sie nie daje ;) ogolnie to jest fajna. ja mysle,ze kasa na utrzymanie gazetki to glownie wlasnie reklamy. wiec...firmy i firemki dawajcie ogloszenia do kocich spraw :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 25 zapytaniami.