Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Psie znaki zodiaku :D  (Przeczytany 5868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LaVia

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #60 : 2005-09-29, 21:38 »
Maksio - koziorożec :D kochany
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #61 : 2005-09-29, 21:45 »
Misia to:

RAK
Wierny stróż i opiekun . Uwielbia biegać wokół domu , ale nie znosi dalekich spacerów ani ruchliwych miejsc a także hałasu , krzyków czy np. trzasków . Czasem robi wrażenie tchórzliwego , bo woli ustąpić dla świętego spokoju niż walczyć . Tylko doprowadzony do ostatecznosci bywa groźny . Idealny towarzysz ludzi spokojnych , flegmatycznych - i dzieci !


oraz

WAGA
Jest bardzo uczuciowy i przywiązuje się bez reszty . Rozstania ranią mu serce . Nienawidzi Twoich kilkudniowych wyjazdów . Posłuszny i zdyscyplinowany , nigdy nie zaczyna burd i sporów z innymi psami . Doskonały towarzysz dla ludzi wrażliwych i łagodnych .

mieszanka tych dwoch znakow ;) Jest Rakiem ale lubi dlugie spacery, jest Waga ale czasem zdarzy jej sie warknac na jakiegos ONka ktory podszedl zbyt blisko i jest natarczywy...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #62 : 2005-09-30, 11:25 »
Mój to 100% Bliźnięta i zarazem Lew  :D
BLIŹNIĘTA
Okropny zabawowicz . Zawsze w ruchu , wesoły i bystry . Uczy sie szybko , ale gdy czegoś od niego chcesz , udaje , ze nie wie o co chodzi . Ufny i rozbrykany , nie nadaje się na psa obronnego . Jeśli nie będziesz stanowczy i konsekwentny , zawojuje Cię na amen .

LEW
Zrobi wszystko , by go zauważyc . Nigdy nie zostawi Cię w spokoju , zaczepia gości , popisuje sie . Szczęśliwy w dużej rodzinie . Nic sobie nie robi z hałasu , a duże stado - im gorzej rozbrykane - tym bardziej go cieszy

Oba- caly Bergś :wink: :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-30, 11:28 autor Veronica »
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedz #62 : 2005-09-30, 11:25 »

Bigielka

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #63 : 2005-09-30, 11:36 »
WODNIK
Serdeczny , żywy , rozbrykany . Szybko się uczy i od razu wie , kto jest w domu najważniejszy . Innych olewa . Podlizuje się pani . Jego ukochane miejsce to kuchnia , bo jest wielkim łakomczuchem .

chociaż ten początek bym zmieniła na: Serdeczny i leniwy ;)
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #64 : 2005-10-01, 19:23 »
Blizniacki
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Alex.

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #65 : 2005-10-04, 13:13 »
Nuka: troche z byka, troche z panny, troche z wagi... ale najbardziej to chyba pasuje do panny.
Jackie: chyba najwięcej z byczka.
Zapisane

dareczek

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #66 : 2005-10-04, 15:06 »
heheh ja jestem wodnik i pasuje do mojego psa dejzi też wodnik :)
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #67 : 2005-10-04, 19:10 »
Do Sary nic całkiem nie pasuje. Jest psem inteligentnym, żywym, zabawowym, nieufnym, oddanym właścicielowi, posłusznym. Lubi zabawy z innym psami, ale nie ze wszystkimi, w stadzie zwierzęcym to ona raczej dominuje, pieszczoch, łakomczuch, zaczepna gdy chce się bawić, jej ulubione msc to łazienko-pralnia gdzie lubi się wylegiwać na dywaniku i nikt nie wie dlaczego akurat tam :P  Zawsze jest czujna i usłyszy nawet najmniejszy szept :)
Psota to piesek, który się do wszystkich podlizuje :P Wygodnisia, najbardziej odpowiadają jej kanapy i fotele, na spacerze zawsze idzie prosto przed siebie i od czasu do czasu raczy się obejrzeć :P wielki łakomczuch i pieszczoch, czujna, nie nadaje się na psa obronnego :lol: To chyba by było na tyle ;)
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #68 : 2005-10-04, 21:39 »
Mój pies to koziorożec wodnik i ryby. Mieszanka ich trzech gdyz nie każdy lelemnt pasuje. Ja mam w  jakieś tam gazecie o horoskopie po datach i sie zgadza.:p tylko chyba niechcący ją wyżucilam heh :;p:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedz #68 : 2005-10-04, 21:39 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #69 : 2005-10-05, 19:17 »
Tedduś to lew, a Lupo Rybka :)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #70 : 2005-10-09, 09:36 »
Moja jest rybą

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Psie znaki zodiaku :D
« Odpowiedź #71 : 2005-10-09, 11:31 »
BLIŹNIĘTA
Okropny zabawowicz . Zawsze w ruchu , wesoły i bystry . Uczy sie szybko , ale gdy czegoś od niego chcesz , udaje , ze nie wie o co chodzi . Ufny i rozbrykany , nie nadaje się na psa obronnego . Jeśli nie będziesz stanowczy i konsekwentny , zawojuje Cię na amen .

LEW
Zrobi wszystko , by go zauważyc . Nigdy nie zostawi Cię w spokoju , zaczepia gości , popisuje sie . Szczęśliwy w dużej rodzinie . Nic sobie nie robi z hałasu , a duże stado - im gorzej rozbrykane - tym bardziej go cieszy


Pasuje to do Pazurka w połaczeniu :P wprost nic dodać nic ująć... :P (nie no dodać możnaby to , że małe, wstrętne bachory go wkurzają :P )
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.243 sekund z 25 zapytaniami.