Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Co ze zwierzakami w wakacje?  (Przeczytany 3118 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Co ze zwierzakami w wakacje?
« : 2005-04-23, 22:14 »
Co robicie ze swoimi zwierzakami, kiedy wyjeżdżacie? Z moim psem nie ma problemów bo zawsze ktoś jest w domu, z chomikiem też nie było żadnych kłopotów bo wystarczało mu zmieniać ściółkę i dawać jedzenie pod moja nieobecność. Natomiast jesli chodzi o bardziej "zaawansowane" zwierzęta, to moja rodzina sobie nie poradzi i boję się, że je zaniedba w okresie tych 2 tygodni... Chciałabym mieć jakieś zwierzątko, ale boję się, co z nim będzie w czasie mojej ewentualnej podróży... pomóżcie.
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #1 : 2005-04-23, 22:27 »
poważne zwierzęta, to znaczy jakie? koń? :)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #2 : 2005-04-23, 22:41 »
cóż... ja zostaję z psami bo w te wakacje znów szczeniaki. Ale jak sie będę chciała gdzieś wyrwac to rodzice zostana z psami. Taki nasz psi los :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedz #2 : 2005-04-23, 22:41 »

Agata:)

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #3 : 2005-04-24, 09:10 »
Ja wyjeżdżam na dwutygodniowy obóz. Ze zwierzakami mam nadzieje problemu nie będzie. Przecież wymienić myszy i chomikomi ściółkę to raczej nie jakiś koszmar.. Oby...
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #4 : 2005-04-24, 09:15 »
Ja Shreka zabieram prawie cały czas na wakacje - ale gdy nie można go wziąść, bo np. suczka cioci ma cieczkę (w te ferie mieliśmy taki przypadek), to zostawiamy go u cioci i wujka na dole.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #5 : 2005-04-24, 09:17 »
U mnie nie ma żadneego porblemu
koło mnie tzn w aGdyni mieszka trez moja babcia i prababcia
więc jak naprawde nie mozemu jej wizasc to u niej korę zostawiamy
ale tak to zawsze ją ze sobą zabieramy więc  wwakacje problemu nie będzie
na wieś ją zabierzemy
A jak bedziemy czasem dlugo na plaży tzn 7-8 godizn to zostawimy ją u babci i po klopocie :jupi2:

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #6 : 2005-04-24, 09:23 »
Niestety moi rodzice lubią wyjeżdżać, nad czym bardzo ubolewam (ile razy można wyjeżdżac do chorwacji pod duszny nudny namiot?! :? ). W tym roku Miśka-kotka, jedzie do babci do Warszawy (ale wróci spasionaaaa.. :? ), żółwica stepowa jak zwykle do babci na trawiasty taras, rybki albo do kogoś albo ciocia się zajmie, to samo z żółwiami wodnymi.. Z nimi akurat będzie największy problem bo zostawić takie maleństwa na 2-3 tygodnie nie, a przewieźć akwarium 100 litrów również NIE..
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #7 : 2005-04-24, 10:04 »
ja kiedyś Matylde oddawałam do babci ale to juz nie wypali:/ Zazwyczaj oddajemy Matylde do hotelu dla zwierząt
p.s. Vioaoiv a ty wyjeżdżasz pod swój namiot czy jakos ineczej??:>
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #8 : 2005-04-24, 10:13 »
halina no bierzemy swoj namiot i dawaj do chorwacji.. ja nieeee chceeee :? :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedz #8 : 2005-04-24, 10:13 »

halina

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #9 : 2005-04-24, 10:15 »
aha, tak pytałam bo moi rodzice też mają ( albo im już przeszło:P) fazę na Chorwacje. byłam tam chyba 4 czy 5 razy z rzędu w wakacje.... tylko, że my jeździliśmy na Eurocamp albo do jakichś domów:P
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #10 : 2005-04-24, 10:17 »
Tyrusia jesli jedziemy do Polski to z nami, gdy gdzieś samolotem zostaję z rodziną.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #11 : 2005-04-24, 10:37 »
Jeśli ja jadę na obóz, to wszystkie moje 'dzieci' zostają pod opieką mamy (a jak wracam oczywiście Bela jest rozpuszczona i muszę jej przypominać, że ja sobie na tyle nie pozwalam :p ), w tym roku na początku lipca jedziemy do domku i Bela jedzie z nami (będzie miała radochę, bo znajomi zabierają małe dziecko :) ), Kazio i Zuza zostaja pod opieką siostry, która jechać nie chce.
Gorzej jeśli jedziemy na spływ kajakowy na cały dzień, wtedy Miś wychodzi z nami z samego rana, później w ciągu dnia ze dwa razy wpada ktoś ze znajomych żeby z nią wyjść, tylko ona nie chce się załatwić na spacerze z nikim z poza (spoza?) 'stada'... Ale jakoś wytrzymuje...
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #12 : 2005-04-24, 10:51 »
Pluto jezdzi z nami ;) Chyba ze ferie itp. jak na narty to zosaje u babci...bo po co ma siedziec pol dnia w pokoju jak moze przesiedziec ten czas na podworku??? :)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #13 : 2005-04-24, 11:46 »
Wyjezdzam na 10 dni: koty i mysz biore ze soba, chomika do znajomej, ryby zostaja same w domu.
Zapisane

Eriu

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #14 : 2005-04-24, 11:49 »
Ja niedawno pojechałam na wycieczkę 5-dniową to zostawiłam moje paskudy w domu pod opieką rodziców. Najwięcej problemów mieli z szynszylem, którego trzeba było codziennie wypuszczać ;). A w zeszłe wakacje, gdy wyjechaliśmy moja ś.p. chomiczka przeniosła się do kumpeli.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedz #14 : 2005-04-24, 11:49 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #15 : 2005-04-24, 11:57 »
Ja nie mam problemu,bo nigdzie nie wyjeżdżam.Całe wakacje spędzam w domu.Chociaż w tym roku mam nadzieję uda mi się ze znajomymi pojechać na biwak na tydzień.Wtedy zwierzaki zostają z rodzicami.Chomikom zmieniam i tylko tata je dokarmi (mama się boi),a z psiakami nie ma wiekszego problemu ;)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Kamaq

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #16 : 2005-04-24, 12:01 »
Ja psa zabieram ze soba, ryby zostawiam zazwyczaj same.  :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #17 : 2005-04-24, 12:02 »
byłam tam chyba 4 czy 5 razy z rzędu w wakacje....

ja też.. już mi się tak nie chce że szok.. wolałabym juz siedzieć w domu (z psem :hehe: )

Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #18 : 2005-04-24, 12:46 »
Jak ja wyjeżdzam to problemu nie ma, bo są rodzice, a gdy wyjeżdzamy razem z rodzicami to oddajemy kota do wujka i cioci lub do dziadków, ale ja jakoś specjalnie nie jestem zadowolona, bo kot ma tylko dodatkowy stres, ale nie będziemy go przecież brać ze sobą...
Zapisane
...

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #19 : 2005-04-24, 13:07 »
Ja chomika zostawiam w domu, a Bafiego  albo zabieram  ze sobą albo nie jade wogule :D. Jakos nie potrafie się dobrze bawić na jakims wyjeździe jak mam poczucie że np moj pies jest pod opieka mamy ktora wychodzi z nim jedynie na góra 20 minutowe spacery na smyczy, lub co gorsza pod opieka brata ktory mieszka w centrum(Tam trawnik to jak na lekarstwo) no i jak wiem ze mój psiaczek za mną ogromnie tęskni. To tak jakby swoje dziecko zostawić w domu bo dla niego miejsca nie ma w samochodzie/ w pociągu :|, pies to przeciez czlonek rodziny :hehe:.
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #20 : 2005-04-24, 13:12 »
Moje rodzinne eskapady sa dość ograniczone... :roll: Jak jeździemy na działkę to naturalnie zabieramy Myszkę ze sobą, chyba że w domu zostaje moja starsza siostra. A tak to na dalesze "wycieczki" nigdy się nie wybieramy... :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedz #20 : 2005-04-24, 13:12 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #21 : 2005-04-24, 13:53 »
Jeśli jade tylko ja to ekipą zajmą się rodzice ;) Jeśli wyjedziemy razem to szczurcia pójdzie pod opiekę babci lub zostanie w domku i koleżanka się nią zajmie. Żółw tak samo do babci lu w domku a rybki będa dokarmiana przez koleżankę ;)
Chyba że szczurcia na obóz pojedzie ze mną, bo jest taka możliwość :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #22 : 2005-04-24, 14:46 »
No właśnie... a moja rodzina nie umie/ nie chce się zajmować innymi zwierzetami... az strach pomyslec co by bylo gdybym miała fretkę/ryby/żółwie wodne itp :/

PS
Na kunia nie pozwalają (przynajmniej na razie) finanse i moje umiejetnosci ;) Pozatym myślę, że jestem jeszcze trochę za młoda na własnego konia... Ale przeprowadziłam już z rodzicami rozmowę co dostane na "18"  :kocham: ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-04-24, 14:49 autor BEAUTY T3RROR »
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #23 : 2005-04-24, 16:21 »
ja tez będę się starać o qnia na 18 ;) na razie nie, przede wszystkim dlatego ze:
1- za male umiejetnosci :P
2- za male finanse
3- za daleko do stajni zeby codziennie jezdzic na pare godzin, szczegolnie w zimie
4- caly dzin po szkole spedzalabym u konia, a pies..?
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #24 : 2005-04-24, 16:51 »
Żółwia bierzemy, mysz zostaje .
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #25 : 2005-04-24, 17:21 »
Alya, mysz zostaje na zalozmy 2 tyg SAMA?
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #26 : 2005-04-24, 17:49 »
nad morze batus jedzie z nami ;) pyśke i puszka zostawiam pod opieke babci i dziadkowi :) a jak pojade na rekolekcje to batuś tez niestety zostanie :P moje zwierzaki nigdy nie są same w domu ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Olka1992

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #27 : 2005-04-24, 17:53 »
U nas nie ma problemu :) Wszystkie zwierzaki zostawiamy pod opieką dziadków, którzy mieszkają niedaleko nas.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedz #27 : 2005-04-24, 17:53 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #28 : 2005-04-24, 18:03 »
a ja co mam robić? ehh...
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Co ze zwierzakami w wakacje?
« Odpowiedź #29 : 2005-04-24, 18:42 »
w te wakacje moja jedzie z nami na wakacje :)
w zeszlym roku tylko ja na wakacje jechalam wiec luka zostala z mamą :P
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 27 zapytaniami.