Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Myszkowo ^_^  (Przeczytany 1239 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Myszkowo ^_^
« : 2005-04-30, 15:55 »
Jest topic miłośników szczurków, miłośników chomików, to czemu by i nie myszek ;)
Fani małych piszczaków łączcie się!! :jupi2:
Zapisane

Kira

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #1 : 2005-04-30, 18:28 »
Był myszeka le  Zablowowany został :P Ja mam dwa mysze  długowłose  Pol raswego  białego Ekeja i Cleosia  brazowo biało rudego na brzuchu... cleos miał byc samiczka ale okazał sie facecikiem
Aga :) napisz cos o myszkach /myszce twojej :)
Zapisane

Asia i Rocky

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #2 : 2005-04-30, 21:16 »
Hej!!

Wreszcie temat myszkowy;)Od paru tyg. po smierci mojego kochanego prosiaczka:(stalam sie wlascicielka przeuroczo-slodko-przytulasnej(same ochy i achy;))myszuni.Sloenczko otrzymalo imie Linka.Jest to cudowna dziewczynka biala w grafitowo-czarne łatki:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedz #2 : 2005-04-30, 21:16 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #3 : 2005-04-30, 22:42 »
A Delicja ma nowy nawyk, który świadczy o mysiej inteligencji :hyh: A jest tak :
Mój tata bardzo wcześnie wychodzi do pracy, ale ma nawyk robienia mi śniadania . Więc ten talerz z kanapkami kładzie na myszowej klatce. (tak jest ok. od miesiąca) Iii.. we wtorek budzi mnie Mysz, a po paru minutach przychodzi tata ze śniadaniem. Do tej pory nigdy jej się nie zdarzało wstawanie ok. 6 rano (juz spała) . I do tej pory się budzi na czas :hyh:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #4 : 2005-05-01, 13:52 »
Hehe, a ja mam jednego mysiaka. Kiedyś były to dwie siostry, ale Coca odeszła za tęczowy most :( A moja Cola jest bardzo pocieszna :) Jest albinoską, za dwa miesiące skończy już rok. Na początku mnie budziła i czasem denerwowała swym głośnym zachowaniem, ale już się przyzwyczaiłam ;) I żyć bym bez niej nie mogła :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #5 : 2005-05-01, 15:20 »
W podpisie Cola odeszła zaTM a tu muwiszCoca to która w końcu???
Cytuj
Cola za tęczowym mostem [']  (23.01.2005)
Cytuj
Kiedyś były to dwie siostry, ale Coca odeszła za tęczowy most  A moja Cola jest bardzo pocieszna
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #6 : 2005-05-01, 15:36 »
Upss  :oops: Mój błąd, imiona mi sie pomyliły, bo są podobne jakby nie patrzeć :|
Sorki wielkie, oczywiście mialo być na odwrót, nie zwróciłam uwagi :/
Zapisane

Kira

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #7 : 2005-05-01, 15:47 »
Spoko :0 moje myszy własnie  jedza jabuszko :]
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #8 : 2005-05-01, 16:52 »
A moja śpi... Mądrala, teraz się wyśpi, a w nocy zacznie znowu hałasować :lol:
Co ja z nią mam :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedz #8 : 2005-05-01, 16:52 »

Kira

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #9 : 2005-05-01, 18:00 »
mam dwamysze i te zostaj natomiast musialam po oddawac  10 chomikow jesem załamana :P
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #10 : 2005-05-01, 18:27 »
Czemu musiałas je oddać?
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #11 : 2005-05-03, 07:43 »
Ja juz nie wyrabiam z moja mysza... pomijam fakt, ze 3 dni biegala sobie luzem po miezkaniu w towarzystwie dwoch kotow :roll: i ze wygryzla dziure w klatce i musze kupic nowa (chce mini dune, ale oczywiscie maka nie pozwala, a takie plastikowe gowienka to mysza mi przegryza w 1 dzien), ale to co ona robi z wodą to juz mnie przerasta. Najpierw miala poidelko, takie z metalowa rurka z kulka. Nie umiala z niego pic, bo nie naciskala tej kulki i jej woda nie leciala, wiec poszlam na przeszpiegi po wszystkich sklepach w okolicy i NIGDZIE nie maja zwyklych pidelek ze szklana rurka, tylko wszedzie te idiotyczne z kulka (co jest, wycofali tamte??). Wobec tego dalam jej miseczke, ale wrzucala tam wiorki notorycznie (pyskiem normalnie przynosila i wrzucala :roll: ), w sklepie mi powiedzieli, ze ich myszy tez tak robia... Zmienilam sciolke na siano, chwile byl spokoj... od kilku dni mysz codziennie wywala miseczke... nie, nie do gory nogami, bo to jet stabilne, nie wiem jak ona to robi, ale miska jest na swoim miejscu, a woda jest poza nia :P Probowalam bez wody, skoro ma taki wstret, ale owocow i warzyw tez nie chce jesc. Co mam zrobic?
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #12 : 2005-05-03, 15:50 »
Ja mam całe stadko myszek, ale spieszę się je kochać, bo szybko odchodzą, moje maluszki.....
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #13 : 2005-05-03, 18:15 »
Ellen, a jesteś pewna, że nie umiała pić z tego poidełka? Może po prostu ono było zatkane i woda nie leciała... A miske możesz np. postawić na pięterku, wtedy nie będzie miała się możliwości tak bardzo rzucać na nią... Co do klatki i przegryzania... Nie myślałaś o akwarium? Wiem, że jest mniej przewiewne, ale też można je ciekawie urządzić a przynajmniej nie przegryzie :)
Zapisane

Krówka

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #14 : 2005-05-03, 19:05 »
a jaką masz miseczke? porcelanowej, odpowiednio dużejcięzkeij) nie wywali. Moi chłopcy robia tak samo...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedz #14 : 2005-05-03, 19:05 »

Kira

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #15 : 2005-05-03, 19:14 »
<'>Wczoraj odszedł Ekej  :( miał ponad rok już pochowałm go na podwórku a Cleoś mi uciekli poszedł na spacerek  tata bo zobaczyl na podłodze w salone zeszła  jedno pietro w poszukiwaniu psyjaciela  :( poszukam jej jutro w zoogogiku towarzystwa... teraz odsypia
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #16 : 2005-05-03, 19:28 »
Przykro mi Kira <'>
Zapisane

Asia i Rocky

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #17 : 2005-05-04, 09:31 »
Hej!!

Biedny mysiorek...:(<^>
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #18 : 2005-05-04, 15:41 »
Przykro mi z powodu mysi :(

Jak większość pewnie wie, mam 3 myszki. Te gryzonie po szynszylach są moimi ulubionymi  :) :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Ellen

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #19 : 2005-05-04, 19:26 »
Przykro :(

Wlasnie ona jest w takim z plexi i ma u gory plastik i to przegryzla. Ale jestem w trakcie zbierania kasy na mini dune z calym oprzyrzadowaniem, tam tez jest poidelko w tym, to moze bedzie ok, bo mysza juz jest wieksza. Ona probowala pic, nie bylo zatkane, bo jak palcem dotykalam to leciala woda, ale ona za lekko to naciskala.

Wlasnie sobie Mi lata po lozku :)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-04, 19:35 autor Ellen »
Zapisane

kotletbam

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #20 : 2005-05-04, 19:52 »
a ja dokończe moją historię. maluchy (5) znalazly dom. zostawilem sobie samiczke koloru szaro-ciemno szarego.

UWAGA !!!! Dziś kupiłem CZARNEGO samca. :) jest jak smoła i wogóle jest super. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedz #20 : 2005-05-04, 19:52 »

Agata:)

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #21 : 2005-05-04, 20:44 »
Masz czarnego mysiaka :>
Zawsze mi sie marzyło mieć biała myszi i czarną mysz :)
Białą mam, ale na czarną już się nie zdecyduje, bo biała by coś czuje że niezaakceptowała ;)
Samolub sie z niej zrobił :lol:
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #22 : 2005-05-04, 21:18 »
Mi jest ciemnobrazowa z bialymi lapkami, brzuszkiem i trojkatem na pysiu (ma taka grzyweczke jak moj kot Mały :mrblue: ). Chce jej towarzystwo dokupic ale to po wakacjach.
Zapisane

Kira

  • Gość
Odp: Myszkowo ^_^
« Odpowiedź #23 : 2005-05-16, 18:27 »
trudno cleoś trafił doinnego domu gdzie ma towarzystwo tak obecnie myszek zwyklych nie mam mam tylko berberyjskie i kolczaste i te 'Pygmy  mouse" dwie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 26 zapytaniami.