Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: darmowe próbki  (Przeczytany 29124 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niki124

  • Gość
darmowe próbki
« : 2005-05-06, 18:41 »
www.rosnijzdrowo.pl darmowe próbki dla kotów i psów
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #1 : 2005-05-06, 21:46 »
yy watpie by ktos skorzystal z tej promocji bowiem chyba nikt  tym swinstwem kota nie karmi....
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #2 : 2005-05-06, 22:55 »
yy watpie by ktos skorzystal z tej promocji bowiem chyba nikt tym swinstwem kota nie karmi....
ale jezeli się wynoera do schroniska, to czmeu nie, choc z autopsji wiem, ze czeka się bradzo długo.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: darmowe próbki
« Odpowiedz #2 : 2005-05-06, 22:55 »

halina

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #3 : 2005-05-07, 19:57 »
dokładnie... do schroniska to się bardzo przydaje bo ich an karmy typu Purina / Nutra nie stać.....
A lepszy Whiskas niż nic.... :|
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #4 : 2005-05-07, 20:44 »
No cóż, moje koty dostają tylko Whiskas i Kit Ket (czy jak to się tam pisze) i żyją:/. dodam, że jak im np kiedyś kupiłam Royala to po nim wymiotowały:/. Poza tym jak się ma jednego kota to OK, ale przy dwóch i jeszcze jak jeden je za trzy to przesada żeby kupowac takie drogie żarełko... A poza tym podwórkowych kotów (jak ktoś dokarmia) to na 100% nie karmią drogą karmą, a koty mają się bardzo dobrze:/
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #5 : 2005-05-08, 08:39 »
Fajnie jest żyć w samoooszukiwaniu, nie? :)
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #6 : 2005-05-08, 16:31 »
A od kiedy whiskacz  jest tani?? Bo mnie surowe świeże mięso wychodzi znaaaaacznie taniej i od czasu do czasu suche.
Zapisane

Estera

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #7 : 2005-05-08, 18:04 »
a po jakim czasie przysylaja te probki??? chcialabym zawiezc do schroniska tylko nie wiem ile sie czeka...pozdr.
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #8 : 2005-05-08, 21:31 »
Estera czeka sie naprawde dlugo.. do mnie to kiedys przyszlo a ja juz nawet nie pamietalam ze zamawialam :lol:
Za wiele tam nie ma i schronisku jakos specjalnie nie pomoze...

Forum Zwierzaki

Odp: darmowe próbki
« Odpowiedz #8 : 2005-05-08, 21:31 »

Estera

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #9 : 2005-05-08, 22:12 »
aha....to moze ja jednak zrezygnuje... :-) pojde do sklepu i kupie makarony, kasze..ale co mozna kupic taniej dla kotow???(chodzi mi o schronisko, dla swojego kupuje RC) pozdroffka
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #10 : 2005-05-09, 13:56 »
Na te paczuszki się czeka jakieś pół roku...
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #11 : 2005-05-09, 17:05 »
Estera mozesz zadzwonic do swojego schrona i spytac co jest im najbardziej potrzebne.. ja szczerze nie mam pojecia czy inne koty jedza makaron ale moja nawet na niego nie spojrzy... za to dla pieskow bedzie jak znalazl - chyba z nimi jest wiekszy problem w schronach, przeciez wiecej jedza..

Estera

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #12 : 2005-05-09, 17:57 »
niom masz racje. nie pomyslalam :-) po prostu zapytam sie ;-) dla pieskow makarony jush zawozilam wczesniej...a z kotami sie zastanawialam co kupic, alen ie wpadlam aby sie zapytac ich :-) dzieki pozdrawiam
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #13 : 2005-05-09, 18:34 »
Jak jak bywam w schronisku (w Rudzie Śląskiej) to mniej więcej widzę co dawają: świerze mięsko i suche. Co do psów to nie bardzo wiem, ale podobnie. Ale w schoniskach sami wiemy jaka jest sytuacja i oni praktycznie wszystko przyjmą z otwartymi ramionami...
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #14 : 2005-05-27, 13:24 »
Hm, ja czekalam trzy tygodnie :wink:
Wlasnie dzisiaj dostalam ta paczuszke :-)
Jest w niej sprytna zabawka - myszka na sznurku - zostawie ja Olimpowi bo sie w niej juz zakochal :-) Swietny poradnik, przydatny osoba ktore malo wiedza o kotach, cztery saszetki mokrego jedzenia i dwie suchego. Jedzenie zaniose na budowe, pomieszamy z ryzem i kasza i koty beda mialy uczte :-)
Mysle ze jesli chodzi o schroniska czy tak jak ja to zrobilam, dla naszych kotow na budowe, to takie promocje sa bardzo fajne. Teraz zamowimy jeszcze jedna paczke na adres mamy TZta, i na adres mojego brata, i beda juz dwie kolejne, czyli kilka kotkow dokarmionych :-)

W ogole teraz nam sie urodzilo jakies 10 kociakow malych,... znowu beda z nimi klopoty bo jest malo czasu na znalezienie domkow... Potem sie usamodzielnia i zdziczeja i juz ich nie zlapiemy :-(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: darmowe próbki
« Odpowiedz #14 : 2005-05-27, 13:24 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #15 : 2005-05-27, 15:26 »
Ja zamowiłam ostatnio dla psa taką paczuszke :) Zabawke i dentastix sobie zostawiłam, a resztę oddałam.
Teraz znowu zamówiłam, tylko ciekawe czy przyślą, bo pisze w regulaminie, ze tylko raz można złożyc zamówienie.
Ja na waszym miejscu bym zamowiła, co z tego ze czeka się poł roku? Przeciez mozecie dac  póxniej :)
Jak myslicie zamówić również dla kota?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Eli

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #16 : 2005-05-27, 15:38 »
Ola, mysle ze tak, zawsze mozna do schroniska zaniesc
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #17 : 2005-05-27, 15:41 »
Ja wysłałam przy poprzedniej promocji na szczeniaka, chociaż nie mam psa... Ta książeczka jest fajna... To na zeby dałam znajomej, zabawkę do schroniska, a karmę zszamały... moje koty! Lucky sprytnie przegryzł torebkę...
A to dla kotków już nieraz zamawiałam na rodzinę... Obecnie wysłałam na babcię i ciocię, żeby nie było, że ja i psa i kota mam :roll:  Ale tak ogólnie to koty mają radochę z jedzeniem za friko a książeczki są bardzo przydatne.
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #18 : 2005-05-27, 17:10 »
Ty ciagle karmisz koty tym swinstwem???????
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #19 : 2005-05-27, 18:07 »
Książeczki to reklamowa bzdura, pewnie na każdym kroku pisza że jak pokarm to tylko W albo KK blee :?
U mnie nawet szczurki pogardziły Whiskasem, a na RC sie rzuciły jak szalone :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #20 : 2005-05-27, 18:33 »
a szczurkom mozna dawac suchą karme? Nawet nie wiedziałam :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: darmowe próbki
« Odpowiedz #20 : 2005-05-27, 18:33 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #21 : 2005-05-27, 18:56 »
Moje jedzą suchą kocią karmę, ale tylko tą dobrą i w rozsądnych ilościach oczywiście!
Psiej nie jedza wogóle - nie lubią.
Zapisane
BC + koci podrostek

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #22 : 2005-05-27, 19:12 »
Ja wolę nawet nie proponować droższej karmy, bo wiem, że i tak się nie uda. Już teraz tata ma dosyć Lakiego bo on je dwa razy więcej od Luny( fakt - kocur) i więcej kasy leci. A co jakbym zaproponowała drogą karmę :| Już kiedyś coś bąknął, że by chętnie Lakiego oddał, to wolę nie ryzykować...
A poza tym, to jakby ode mnie zależało, to bym je karmiła czymś lepszym, ale to nie ja podejmuje decyzje co do ich karmienia , tylko moi rodzice...
« Ostatnia zmiana: 2005-05-27, 19:14 autor Wilczurek »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #23 : 2005-05-27, 19:40 »
Wilczurek chciałam Ci powiedzieć ,ze karmienie tymi syfiastymi kamrami kosztuje o WIELE drożej!!!
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #24 : 2005-05-27, 19:50 »
Powiedz to mojemu tacie, bo ja o tym wiem.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #25 : 2005-05-27, 20:06 »
Gdzieś tu są podane przeliczenia, wydrukuj to, albo na taty oczach oblicza samodzielnie!!
Mozesz też sama kupic kotom karme, to przeciez nie problem, niedługo dzień dzecka podejrzewa, ze dostaniesz kase, zamiast wydawać jej na jakieś głupory kup kotom dobrą karme :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #26 : 2005-05-27, 21:20 »
1. pokazać tacie firmowa stronę RC, tam są wyliczenia ile kot zjadac powinien tej karmy dziennie
2. znaleźć kilka sklepów internetowych i ceny tej karmy w nich
3. razem z tata wykonać obliczenia ile sie wydaje miesięcznie na kota karmionego Whiskasem, a ile RC
Matematyka nie kłamie :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #27 : 2005-05-28, 15:13 »
Dzisiaj się szarpnęłam i kupiłam RC... Cena mnie trochę wystraszyła, ale z zadowoleniem mogę stwierdzić, że nawet wybredna Luna jadła to z apatytem :) . A Laki to o mało torebki nie przegryzł... Jak mi się nie uda namówić na całkowitą zmianę jedzenia, to chociaż będe mieszała Royala z tym tanim żarełkiem... Lepsze to niż nic.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: darmowe próbki
« Odpowiedz #27 : 2005-05-28, 15:13 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #28 : 2005-05-28, 19:48 »
Poczytaj temat o RC, wrzuciłam tam właśnie linkę do strony RC gdzie jest dawkowanie i rodzaje karm. Warto poczytać bo panie w sklepach zwykle okropnie mylą nazwy i karmy.
Zapisane
BC + koci podrostek

Wilczurek

  • Gość
Odp: darmowe próbki
« Odpowiedź #29 : 2005-05-28, 21:17 »
No już trochę o RC czytałam bo mam masę broszurek  :lol:
A przed chwilą ważyłam z ciekawości koty, zeby wiedzieć, ile to mi one by jadły RC... Luna ma Niecałe 2, a Laki około 5... Zaraz się policzy....
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 27 zapytaniami.