Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Umyty  (Przeczytany 1364 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatka **

  • Gość
Umyty
« : 2003-01-17, 18:00 »
Czystość to zdrowie - każdy kot Ci to powie.

Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Umyty
« Odpowiedź #1 : 2003-01-17, 18:25 »
Zdjęcie ekstra  :wink:  :lol: Tylko jedno mnie dziwi: czemu ten kociak stoi tak spokojnie  :?:  :roll: Pamiętam jak kąpałam Pyziulę... Oooooj ciężko było, szczególnie jak wpadła na pomysł machania w kółko ogonem całym mokrym od wody  :lol: albo wyżywania się na moich żyłach za całe zło tego świata   ( i za wodę na niej  )  :lol:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Umyty
« Odpowiedź #2 : 2003-01-17, 20:45 »
Super zdjątko
Zapisane

Forum Zwierzaki

Umyty
« Odpowiedz #2 : 2003-01-17, 20:45 »

Agatka **

  • Gość
Umyty
« Odpowiedź #3 : 2003-01-17, 20:56 »
Podobno persy lubią się kąpać.
Kiedyś mieliśmy kotka mieszańca (ojciec był persem) i też nie bał sie wody. Sam mi wchodził do wanny i sie ze mną kąpał. Tylko że potem woda miała pełno włosów.
Zapisane

devilbiss

  • Gość
Umyty
« Odpowiedź #4 : 2003-01-18, 02:44 »
zdjęcie cool , nawet na forum dla UFO-maniaków  by się nadawało :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Umyty
« Odpowiedź #5 : 2003-01-18, 10:59 »
Cytat: Agatka **
Sam mi wchodził do wanny i sie ze mną kąpał. Tylko że potem woda miała pełno włosów.

Woda porosła we włosy, hihiohij :lol:  :lol:  :lol:  oczywiście ja żartuję, mam dziś nastrój... :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Umyty
« Odpowiedź #6 : 2003-01-18, 11:24 »
Moja kotka strasznie boi sie wanny i w ogole lazienki poniewaz na samym poczatku jak u mnie byla mosialam ja wykapac. Poprzedni moj kot towarzyszyl mi podczas kapieli, siedzial na brzegu wanny, lapal lapka kropelki wody ( :cry: był kochany..tak mi go brakuje :cry: ) ciesze się bo Majcia ostatnio przekonala sie ze lazienka to nic zlego..i nawet kiedy sie kapie przychodzi do lazienki, staje na tylnych lapkach a przednie opiera o przeg...a kiedy siedzi pod wanna ja sie wychyle to ona na moje oczy poluje  :?  :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 21 zapytaniami.