Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak bawic sie z koszami?  (Przeczytany 570 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anulka

  • Gość
Jak bawic sie z koszami?
« : 2005-06-13, 17:17 »
Do tej pory bawiam sie z moja kosia  w taki sposob ze chodzila sobie po mnie calej.Czy znacie jakies inne zabawy?


                     Z gory dziekuje i pozdrawiam
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #1 : 2005-06-13, 18:12 »
Ja się bawiłam z moją koszą (kiedy była w klatce) szurówką zwisającą z dachu klatki... Największą frajdą dla niej było latanie po pokoju i uciekanie przede mną;] Nie wspominając o uciekaniu z klatki...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Anulka

  • Gość
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #2 : 2005-06-14, 17:35 »
Thank you!!!!!Czy mozna dawac kosi papier toaletowy do zabawy i darcia?Do tej pory tak robilam bo kolezanka mi to poradzila
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedz #2 : 2005-06-14, 17:35 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #3 : 2005-06-14, 17:38 »
No na pewno lepszy jest niż gazety, ja osobiście nie dawałam, moja kosza wolała chusteczki higieniczne (nieperfumowane oczywiście :])
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Anulka

  • Gość
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #4 : 2005-06-14, 18:09 »
Ja nie mam go takiego szorstkiego i szarego.Jest bardzo podobny do chusteczek higienicznych.(chodzi o papier toaletowy)
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #5 : 2005-06-14, 18:21 »
No to chyba żaden problem :) Gorzej tylko kiedy nasiąknie wodą lub moczem, trzeba go często wymieniać.
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

kareena

  • Gość
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #6 : 2005-06-15, 12:47 »
ja bym dawala raczej chusteczki, ale taki papier chyba tez moze byc. polecam jeszcze dawanie patyczków i rolek od papieru :) wprawdzie nie mam kosza, ale moje szczury uwielbiaja rozdzierac grubą tekturę i gryzć patyczki :) ale gryzon to gryzon wiec mysle ze koszom tez sie to spodoba ;)
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #7 : 2005-06-15, 16:23 »
Ja daję Słomkce chusteczki higieniczne, w których śpi. Patyk - oczywiście bez tego ani rusz! Tyle wiesz, że nie kazdy nadaje się dla koszy?
Co do innych zabaw... No cuż myślę, ze bieganie po pokoju to najwieksza koszowa rozrywka :) Wtedy moja Słomka lubi popodgryzac tapety, wejść na łóżko i się wyspac, wejść mi na głowę i urzywać mnie jako środka transportu, gryżć książki.... :) Ogółem mówiąc psocić, bo psocenie to największa koszowa rozrywka :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedź #8 : 2005-06-15, 16:37 »
Papier toaletowy może być tylko szary, ew.ten biały, ale bezzapachowy i bez barwnika najlepiej.Poza tym chusteczki, gałązki, lignina, rolki po p. toal. i ręczniku papierowym, czyste kartki (gazety nie, bo farba drukarska jest trująca). Mój lubi wchodzić po prętach na 'dach' klatki i mnie tym wkurzać, bo sam nie zejdzie - ja go musze zdjąć :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak bawic sie z koszami?
« Odpowiedz #8 : 2005-06-15, 16:37 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 24 zapytaniami.