Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Związki homoseksualne  (Przeczytany 62005 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #180 : 2008-12-21, 23:18 »
slyszeliscie ze Polska bedzie musiala zalegalizowac zwiazki  teczusiow? unia nam ( albo raczej wam ;) ) to zafundowala...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #181 : 2008-12-22, 00:02 »
Ja nie mam nic przeciwko :P
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #182 : 2008-12-22, 00:47 »
Ja,też ;)
Zresztą,ja to mam przekichane,bo rodzice się mnie czepiają,że pedałów słucham ( Mercury,Elton 0 i że,w ogóle słucham samych facetów ... :lol:

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #182 : 2008-12-22, 00:47 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #183 : 2008-12-22, 01:09 »
Uuuu, Lissss... Jeszcze na Ciebie przejdzie :P :lol: ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #184 : 2008-12-22, 01:16 »
...Noo ... :lol:

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #185 : 2008-12-22, 01:33 »
hihi widze ze jestem chyba jedyn homo"fobem" na forum xD
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #186 : 2008-12-22, 01:36 »
Nie sądzę... To by było zbyt piękne :P
Zapisane
IBDG Wrocław

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #187 : 2008-12-22, 03:40 »
nie mam nic przeciwko takim związkom ani małżeństwom. Niech się żenią, czemu mają mieć lepiej ode mnie :lol:

a tak na serio tutaj są już od kilku lat legalne małżeństwa osób o takiej samej płci... i nic z tego strasznego nie wynika, żyją jak normalni ludzie i w końcu mają więcej praw niż wcześniej  :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #188 : 2008-12-22, 10:46 »
No, i nie muszą się ukrywać, zawierac związków z osobami odmiennej płci, żeby odsunąć od siebie podejrzenia i zatkać gęby ciekawskim :roll: Mniej kobiet zastaje swoich mężów w łóżkach z kolegami, co najwyżej z koleżankami ;p Zawsze to mniejszy szok :P

A na serio, żyją jak normalni ludzie, bo nimi są... To my i nasze uprzedzenia spychamy ich na margines życia, powodujemy, że szukają znajomości w dziwnych miejscach i często bardzo źle na tym wychodzą... Wyobraźmy sobie, że musimy ukrywać swoje uczucia i udawać, że interesuje nas ktoś, do kogo tak naprawdę nic nie czujemy... Jeden wielki fałsz w imię dziwnie pojętej moralności "normalnych" :roll:

Chciałabym, by wokół mnie żyli po prostu fajni ludzie, uczciwi, uczynni, sympatyczni. Niech żyją z kim chcą, ja nikomu do łóżka nie zaglądam, bo mam własne życie. Nikomu się nie spowiadam i mi też nikt nie musi :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #188 : 2008-12-22, 10:46 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #189 : 2008-12-22, 12:05 »
nawet sobie nie wyobrazacie jakimi homofobami sa moi rodzice... tragedia.... mnie i mojej siostry na szczescie to nie dotyczy...

Owszem - mam cos przeciwko calowaniu sie na ulicy dwoch osobnikow, ale dotyczy to tak samo homo, jak i hetero...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #190 : 2008-12-22, 12:58 »
No, i nie muszą się ukrywać, zawierac związków z osobami odmiennej płci, żeby odsunąć od siebie podejrzenia i zatkać gęby ciekawskim :roll:
to by było straszne, sytuacja, rodzice podejzewaja ze dziecko moze być innej orietacji niż powinno, musi udowodnić przed nimi że wszystko jest ok, a moze przed samym sobą? gdyby społeczeństwo nie reagowało tak... agresywnie na takie związki obyłóby sie bez kłamst...
Owszem - mam cos przeciwko calowaniu sie na ulicy dwoch osobnikow, ale dotyczy to tak samo homo, jak i hetero...
z tym się zgodze, co mnie obchodzi jak bardzo ta para się kocha? przyklejeni do siebie jakby nikt ich nie widział... jech sobie robią co chcą ale w domu, a nie pokazuja to wszystkim :/ moim zdaniem zbliżeniu dwoch osób nie powinni towarzyszyc 'swiadkowie'...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #191 : 2008-12-22, 13:04 »
No, takie lekkie "buzi" ujdzie, gorzej, gdy ludzie się przyssają jak spragnione pijawki :roll: Głupio to wygląda, bez względu na orientację :roll: Czasem pewnie jest to zwykła prowokacja, durna chęć zaszokowania, czasem brak kultury. Raz w autobusie siedziałam obok dwu facetów, z których jeden opowiadał o nocy spędzonej z dziewczyną, całkiem głośno, bez skrępowania :/ Podejrzewam, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że zwyczajnie tak nie wypada :roll:

Zapisane
IBDG Wrocław

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #192 : 2008-12-22, 21:56 »
homofobia oznacza lek przed homoseksualizmem tak? w takim razie wychodzi ze nie jestem homofobem, jestem hejterem.
toleruje inne religie, kolory skory i kultury ale homoseksualizmu tolerowac nie potrafie. moze dla tego ze wychowalem sie w srodowisku kibicowskim, moze dla tego ze moi rodzice tego nie toleruja a moze po prostu zwykle obrzydzenie homoseksualizmem. nie wiem.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #193 : 2008-12-22, 22:21 »
toleruje inne religie, kolory skory i kultury ale homoseksualizmu tolerowac nie potrafie.
religie, niech se wierzą w co chcą, byle by mnie w to nie mieszac i innych... tak samo z kultura, a homoseksualizm? co obowy maja na to poradzic? leczyc sie? czy da sie wyleczyc z miłosci? na siłe zakochaja sie w kims innym? nie wyobrazam sobie tego leczyć i zmuszac kogos do tego :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #194 : 2008-12-22, 22:50 »
homofobia oznacza lek przed homoseksualizmem tak? w takim razie wychodzi ze nie jestem homofobem, jestem hejterem.
Znam doskonałe lekarstwo na Twoją przypadłość... Może kiedyś Twój syn powie Ci, że jest gejem i bedziesz wyleczony... Ale zaboli jak cholera :P Może lepiej zawczasu podejmij kurację ;)

Inne religie czy kolor skóry... Żadna łaska tolerować, inaczej byłoby kompletnie durnowato :P Zresztą co tu tolerować? Po prostu jedni są biali, inni czarni, a jeszcze inni kawowi ;) i już. Tylko głupol może mieć za złe :P
Religii też nie ma co się czepiać, jeśli już, to fanatyków, a ci są jednakowo odpychający bez względu na światopogląd.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #194 : 2008-12-22, 22:50 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #195 : 2008-12-22, 23:38 »
moze jeszcze tak zapytam
czy uwazacie ze z tego mozna sie wyleczyc? nie pytam czy powinno sie, ja uwazam ze nie, chyba ze ktos naprawde chce sie leczyć, ale czy można czując pociąg do tej samej płci przerzucic sie na płec przeciwna? czy to bedzie oszukiwanie samego siebie?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #196 : 2008-12-22, 23:45 »
Religii też nie ma co się czepiać, jeśli już, to fanatyków, a ci są jednakowo odpychający bez względu na światopogląd.
i dodać trzeba, że fanatycy zdarzają się w każdej religii, tak samo jak i osoby, które manipulują ludźmi właśnie przy pomocy religii.

A jak zaakceptować homoseksualizm - jak dla mnie to jest proste. Postarać się zrozumieć te osoby. To jest dokładnie jak z tym, że jednemu "ludziowi" podobają się osoby szczupłe, drugiemu średnie, a trzeci uwielbia jak ktoś ma trochę więcej ciała. Mamy swoje typy urody, lubimy blondynów, rudych, brunetów, albo i łysych. I to potrafimy zrozumieć. Dlaczego więc nie można zrozumieć, że komuś podoba się osoba tej samej płci?
Jasne, że na początku może być ciężko, ale to można przezwyciężyć.


To nie jest choroba, więc co tu leczyć. Największe zło jakie rodzice robią swoim dzieciom, to właśnie wysyłanie na terapię, która ma "wyleczyć" z homoseksualizmu.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #197 : 2009-01-01, 23:43 »
nadzieja jest może w młodziezy :) obecnie kogo spytam twierdzi ze nic nie ma do homoseksualizmu... dziś rozmowa z rana ze znajomymi, zadajac podobne pytania jak tu padły, co by zrobili gdyby sie dowiedzieli? odpowiedz nic, jedna ze chciałaby poznac... nie wime czem ale cieszy mnie takie podejscie bo jest szansa ze osoby o innej oriętacji będą mogły normalnie żyć nie przesladowane przez społeczeństwo...

takie pytanie tez padło, nie ode mnie, aczkolwiek tu zadam, czy pocałowałabys/pocałowałbyś się z osobą tej samej płci? idac za myślą że wszsytkeigo trzeba w życiu spróbować :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #198 : 2009-01-02, 00:02 »
Cytuj
która ma "wyleczyć" z homoseksualizmu.

trzeba też pamiętać, że pośród homoseksualistów są tez osoby, które są chore. ich zainteresowanie nie wynika z rzeczywistych preferencji ale pewnych zaburzeń najczęściej powiązanych z zaburzeniami emocjonalnymi pochodzenia rodzinnego, że tak to ujmę. Oczywiście to niewielka część, ale i takie przypadki są.

a co do pytania:
tak - nie koniecznie "dla spróbowania"
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #199 : 2009-01-02, 00:54 »
nadzieja jest może w młodziezy :) obecnie kogo spytam twierdzi ze nic nie ma do homoseksualizmu... (...)

(...)nie wime czem ale cieszy mnie takie podejscie bo jest szansa ze osoby o innej oriętacji będą mogły normalnie żyć nie przesladowane przez społeczeństwo...

co do pierwszej części, to prawda, teraz kogokolwiek się spytasz odpowie Ci "taak! ja jestem nadzwyczaj tolerancyjny, nie mam NIC do ludzi który żyją w związkach homo, nic do koloru skóry, nic do poglądów... jak mają takie poglądy, przyzwyczajenia, to niech sobie mają" ale to nie wygląda tak kolorowo jak się wydaje, bo wiele osób mówi żeby zaimponować i pokazać się w innym świetle, przeprowadzałam swego czasu ankietę anonimową dotyczącą właśnie związków homoseksualnych, z której wyszło, że 75% naszej społeczności, przynajmniej w okręgu wielkopolskim jest przeciwko związkom homo a przynajmniej 44% zapewniło mnie, że takie związki są obleśne, nie do pomyślenia i w ogóle powinni sie tego wstydzić..
Choć jestem katoliczka wspomnę, że kościół także się na to nie zgadza i żeby zlegalizować związek homo, trzeba sie nieźle nagimnastykować..

drugą część skomentuje krótko: nie ma na to szans!

hmm.. jestem zdania, że można się wyleczyć jeżeli traktujemy to jak chorobę.. bo w sumie to, to nie jest dla mnie choroba jeżeli nie ma się stwierdzonych odchyleń psychicznych...

Renia a na twoje pytanie odpowiadam, Tak ale też niekoniecznie z ciekawości, chociaż w dużej mierze tak:)       
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #200 : 2009-01-02, 01:31 »
co do pierwszej części, to prawda, teraz kogokolwiek się spytasz odpowie Ci "taak! ja jestem nadzwyczaj tolerancyjny, nie mam NIC do ludzi który żyją w związkach homo, nic do koloru skóry, nic do poglądów... jak mają takie poglądy, przyzwyczajenia, to niech sobie mają" ale to nie wygląda tak kolorowo jak się wydaje, bo wiele osób mówi żeby zaimponować i pokazać się w innym świetle

Ale jednocześnie - przynajmniej w dużych miastach, bo faktycznie widzę spore różnice w mentalności ludzi na wsi i w takiej np. W-wie (ludzi jako ogółu...) - większość ludzi młodych ma do tego o wiele luźniejszy stosunek, niż starsi ;)

hmm.. jestem zdania, że można się wyleczyć jeżeli traktujemy to jak chorobę.. bo w sumie to, to nie jest dla mnie choroba jeżeli nie ma się stwierdzonych odchyleń psychicznych...

E, więc to w końcu jest wg. Ciebie choroba czy nie? Bo nie zrozumiałam tego zdania xD" Druga sprawa - ja ponoć jestem bi (ponoć - czyt. nie zastanawiałam sie nad tym i mało mnie ta kwestia interesuje, ale to akurat jest najbardziej prawdopodobne XD) i mam pewne "odchylenia psychiczne" - w związku z tym kwalifikowałabym sie do leczenia? ;) bo to tak zabrzmiało w sumie.

Tak ale też niekoniecznie z ciekawości, chociaż w dużej mierze tak:)       

I tego też nie rozumiem...

Ja z ciekawości moge sie napić domestosu, nie będę z ciekawości całowac jakichś cepów >.> (czyt. taka autystyczna troche jestem no i tego...) I też zależy, czy ma się na myśli właśnie tak "dla spróbowania", czy na poważnie - jeśli by mnie trafiło, czemu nie... (Mitrandir, nie bij mnie!! XD)
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #200 : 2009-01-02, 01:31 »

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #201 : 2009-01-02, 01:41 »
Na wsiach jest to dużo bardziej bulwersujące niż w miastach, ale statystyki jednak mówią same za siebie...

Dla mnie nie jest to choroba jeżeli ktoś jest trzeźwy na umyśle.. nie ma papierów od specjalisty że jest chory umysłowo.. Jeżeli jest i do tego jest homoseksualistą to zastanowiłabym się głębiej czy nie jest jakaś choroba...

I tego też nie rozumiem...

Ja z ciekawości moge sie napić domestosu, nie będę z ciekawości całowac jakichś cepów >.> (czyt. taka autystyczna troche jestem no i tego...) I też zależy, czy ma się na myśli właśnie tak "dla spróbowania", czy na poważnie - jeśli by mnie trafiło, czemu nie... (Mitrandir, nie bij mnie!! XD)

Domestosu lepiej nie pij ;p ale rozumiem..
uważam że wszystkiego można spróbować i jeżeli postawiłabym sobie za cel pocałować osobę tej samej płci, to bym to zrobiła, obojętnie czy wyglądałoby to odrażająco czy nie.. - zresztą tak jak Ty: " jeśli by mnie trafiło, czemu nie" (Mitlandir to nas teraz pobije obie..;) )
Chodziło mi w tym zdaniu, że mogłoby być tak że nie zrobiłabym tego z czystej ciekawości tylko pod presją, czy jak teraz są te programy, nie mówię że to koniecznie muszą być takie błahe powody, czy postanowienia... ale raczej jakbym miała to zrobić to z ciekawości..

nie wiem, czy ja jestem dziwna, czy to dlatego że późno jest..
Czuje się niezrozumiana dzisiaj..xD ;p;) 

Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #202 : 2009-01-02, 02:38 »
oh shit.
przerazacie mnie.
doslownie
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #203 : 2009-01-02, 06:33 »
a ja bym nie pocałowała osoby tej samej płci, bo niby po co? wiem dokładnie jakie mam skłonności i są one zdecydowanie heteroseksualne. I niby co bym miała udowodnić tym pocałunkiem? Że mi to nie pasuje? bez sensu :)

Z tą akceptacją - faktycznie, nie jest tak kolorowo. Wystarczy poczytać i posłuchać osób, które mają takie a nie inne skłonności, że wcześniej wielu z nich słyszało, że nie ważne jest "wyznanie, kolor skóry, ani orientacja seksualna". Tymczasem, kiedy zdobyli się na odwagę i ujawnili, zostali w wielu przypadkach odtrąceni i to przez najbliższe osoby.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #204 : 2009-01-02, 10:54 »
a co do pytania:
tak - nie koniecznie "dla spróbowania"
zazwyczaj tak tłumaczą, zreszta jeśli robią to dla ciekawości, spróbowac jak tojest "czy tak samo, może lepiej" a może poprostu maja taka ochote, a że druga osoba tez nie ma nic przeciwko...

hmm.. jestem zdania, że można się wyleczyć jeżeli traktujemy to jak chorobę.. bo w sumie to, to nie jest dla mnie choroba jeżeli nie ma się stwierdzonych odchyleń psychicznych...
a jeżeli my nie traktujemy tego jak chorobe a wszyscy w około już tak i zmusza cie do leczenia? chociaz tego nie chcesz i jest ci dobrze tak jak jest? dlatego uważam ze nie powinno się tego traktowac jako chorobe bo zawsze moze sie znalesc taki który będzie cię zmuszał do leczenia, mimo że tobie takie zycie odpowiada
Ja z ciekawości moge sie napić domestosu, nie będę z ciekawości całowac jakichś cepów >.> (czyt. taka autystyczna troche jestem no i tego...) I też zależy, czy ma się na myśli właśnie tak "dla spróbowania", czy na poważnie - jeśli by mnie trafiło, czemu nie... (Mitrandir, nie bij mnie!! XD)
również odradzam ;)
a ejsli by cie trafiło to byś sie nie zastanawiała ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #205 : 2009-01-02, 13:00 »
a jeżeli my nie traktujemy tego jak chorobe a wszyscy w około już tak i zmusza cie do leczenia? chociaz tego nie chcesz i jest ci dobrze tak jak jest? dlatego uważam ze nie powinno się tego traktowac jako chorobe bo zawsze moze sie znalesc taki który będzie cię zmuszał do leczenia, mimo że tobie takie zycie odpowiada

ale mówimy tu o przypadku osoby: chorej psychicznie, czy zdrowej na umyśle.??   
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #206 : 2009-01-02, 17:00 »
Nie bądźmy naiwni, nie każdy, kto deklaruje tolerancję, naprawdę ją w sobie ma... Nic trudnego wygłosić dobrze brzmiącą formułkę, to przecież modne i w dobrym tonie... Tak naprawdę prawdziwe podejście ludzi do sprawy poznajemy dopiero "w praniu". I często okazuje się, że deklaracje sobie, a życie sobie... :/

Ludzie mają tendencję do pochopnego przyklejania innym nalepki z napisem "wariat". Dla mnie wariatem jest ktoś, kto myśli o sobie, że jest Napoleonem, a na pewno nie człowiek, który ma odmienne niż większość preferencje sexualne. Nie jest nim także osoba mająca inną płeć fizyczną a inną płeć mózgu. Czyli kobieta, czująca się mężczyzną i na odwrót. Ale ludzie lubią upraszczać i wrzucać wszystkich "odmieńców" do jednego worka. Kompletnie bez sensu i bez zastanowienia.. :roll:

Prawdą jest, że część osób homosexualnych nie jest taka "z natury", tylko z powodu nieprawidłowości wychowawczych czy przeżyć z okresu dzieciństwa i wczesnej młodosci. Jeśli ktoś taki chce podjąć terapię, oczywiście powinien to zrobić. A jeśli czuje, że po prostu taka jest jego natura, to po co go "leczyć"? :roll: Toż to bez sensu... Niech żyje po swojemu i niech będzie szczęśliwy. Co mi to szkodzi? :P

Ja bym się nie pocałowała z kobietą. Rozumiem, że nie chodzi o koleżeński pocałunek ;) Nie mam takich ciągotek i nie uważam, że wszystkiego należy spróbować. Wiem, co mnie pociąga i nie muszę eksperymentować. Gdybym miała wątpliwości, to co innego :P

Chory psychicznie homosexualista? Nie podejrzewam, że zaburzenia psychiczne mogą zaowocować pociągiem do własnej płci. Homosexualizm może po prostu wynikać z natury tej osoby, bez żadnego związku z chorobą. 
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #207 : 2009-01-02, 19:17 »
Homosexualizm może po prostu wynikać z natury tej osoby, bez żadnego związku z chorobą. 

Słyszałem,że homoseksualizm jest dziedziczony genetycznie - nie wiem,na ile jest to prawda,ale jeśli tak,to taka osoba nie ma,praktycznie wyboru ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #207 : 2009-01-02, 19:17 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #208 : 2009-01-02, 22:55 »
Słyszałem,że homoseksualizm jest dziedziczony genetycznie - nie wiem,na ile jest to prawda,ale jeśli tak,to taka osoba nie ma,praktycznie wyboru ;)
przypuszczam że jest to jakos uwarunkowane genetycznie, moga dochodzic do tego jeszcze inne bodzce, wychowanie, otoczenie w dziecinstwie, czytałam ze niektórzy sa homoseksualni lub bi bo nie zaznali nic pozytywnego od osoby przeciwnej płci, wręcz same negatywne rzeczy, wtedy osoba powiązuje kontakt z ciepieniem, smutkiem, bólem dlatego woli osoby tej samej płci...

IBDG wiem niestety ze róznie reaguja osoby, ale te przynajmiej na pozór sa nastawione na ok, za to dorosłe osoby z 'zasadami' otwarcie mówią ze spaliliby na stosie... a młodzi, jesli w grupie jedej okazałby sie homo, albo wszyscy co do jednego by sie odwrócili, albo by było tak jak mówili bo osoba która 'kłamała' nie wychiliłaby sie
oczywiscie to jest wszystko 'chyba'
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #209 : 2009-01-03, 14:52 »
oh shit.
przerazacie mnie.
doslownie

Spokojnie, nie tylko Ciebie ;d

Prawdą jest, że część osób homosexualnych nie jest taka "z natury", tylko z powodu nieprawidłowości wychowawczych czy przeżyć z okresu dzieciństwa i wczesnej młodosci.
(...)
Chory psychicznie homosexualista? Nie podejrzewam, że zaburzenia psychiczne mogą zaowocować pociągiem do własnej płci. Homosexualizm może po prostu wynikać z natury tej osoby, bez żadnego związku z chorobą. 

Właściwie sama sobie odpowiedziałaś ;) nieprawidłowości wychowawcze/przeżycia z okresu dzieciństwa często owocują właśnie zaburzeniami psychicznymi. A zaburzeń psychicznych nie ma tylko "człowiek uważający sie za Napoleona" - zresztą, nawet ta dysocjacja osobowości często wiąże się właśnie z przeżyciami z dzieciństwa.

za to dorosłe osoby z 'zasadami' otwarcie mówią ze spaliliby na stosie...

Heil tró katolikom, tym idącym za głosem Boga etc. (pomijając, że 1) Bóg kocha WSZYSTKICH ludzi, 2) Jezus tak jakoś też bardziej protolerancyjny był ;) ). Bez urazy dla naszych forumowych katolików :)

a młodzi, jesli w grupie jedej okazałby sie homo, albo wszyscy co do jednego by sie odwrócili, albo by było tak jak mówili bo osoba która 'kłamała' nie wychiliłaby sie
oczywiscie to jest wszystko 'chyba'

1) zależy od statusu tej osoby w danej grupie ;)
2) zależy od grupy - jak mamy do czynienia z konserwatystami, to będzie >XO i bulwers, ale takich mało wśród młodzieży jest ^^ u mnie przykładowo większość osób wie o tych moich domysłach i nic się w związku z tym nie dzieje, traktują mnie normalnie, a przynajmniej tak jak zwykle XD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.154 sekund z 28 zapytaniami.