Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Związki homoseksualne  (Przeczytany 60453 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #240 : 2009-01-07, 13:14 »
Renia zrozumiała dokładnie, o co mi chodziło :) Niejeden człowiek mocno się rozczarował, licząc na deklarowaną przez otoczenie tolerancję. Jak przyszło co do czego, rzekomo luzackie podejście gdzieś znikało... Najgorsze, że czasem członkowie najblizszej rodziny, niby znani i życzliwi, sprawiają taki zawód, co dopiero mówić o kumplach... Jak to mówią, beczkę soli trzeba wspólnie zjeść, a i tak można nie poznać człowieka do końca... Choć z drugiej strony, czasem może kumplom łatwiej zaakceptować odmienność, bo nie przeżywają tak, jak rodzina? Nie obchodzi ich aż tak bardzo, że człowiek będzie miał potwornie skomplikowane życie, że będzie wytykany palcami, znienawidzony praktycznie za nic, bo przecież nikogo nie krzywdzi... Że nie założy "normalnej" rodziny, nie da rodzinie wnuków, itp... Tak czy siak, radzę zachować dystans do deklarowanych poglądów, w razie czego mniejsze rozczarowanie przeżyjemy.
 
A przy okazji, czasem rzekoma bi- czy homoseksualnea orientacja jest tylko złudzeniem. Faktycznie człowiek jest hetero, tylko błędnie ocenia jakieś, hmm... objawy ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #241 : 2009-01-07, 14:04 »
A przy okazji, czasem rzekoma bi- czy homoseksualnea orientacja jest tylko złudzeniem. Faktycznie człowiek jest hetero, tylko błędnie ocenia jakieś, hmm... objawy ;)
obawiam sie ze w dzisiejszych czasach to dosc popularne (nie mówie o tobie Kiba bo nie znam twojej sytuacji żeby nie było) te zdj na nk gdzie 'popisuja' się jakie to one super przyjaciółki nie sa, że sa w stanie sie pocałowac, wielkie mi halo.

Trzecie - nie spróbuję, mówiłam że nie mam zamiaru się puszczać z kimś, do kogo nie żywię żadnych głębszych uczuć ;) a o tych uczuciach narazie nie ma mowy.
jeszcze Kiba co do tego, jest tez sprawa że do puki nie bedzie tych 'uczuc' mozesz miec wątpliwosci czy bi czy hetero, a moze tylko homo? tak naprawde ja uwazam ze nikt nie moze byc na 100% pewnien, czy całkowicie wylkuczone ze nagle sie odwidzi i w zyciu danej osoby pojawi sie ta 'druga'? i to niekoniecznie przeciwnej płci... miłościa nie mozna kierowac, nie wiadomo jak pokieruje zyciem...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #242 : 2009-01-07, 18:06 »
A więc skoro zostałam Agnostykiem - to chyba nie mam nic na swoją obronę...!
fajnie jest się dowiedzieć czegoś o sobie...
hmm.. żeby nie było, nie obraziłam się, po prostu może ja jakoś dziwnie tłumaczę że mnie nie rozumiesz Kiba, ale okey.. przyjmuje z pokorą... 
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #242 : 2009-01-07, 18:06 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #243 : 2009-01-07, 23:44 »
normalnie nie wdaje sie w dyskusje o takich sprawach, jestem prosty, normalny chlopak z pragi, ktory wychowal sie na Legii, i nie mam glowy do takich spraw.
pedalowanie normalne nie jest. w naturze to nie wystepuje- a przeciez to my uczylismy sie od zwierzat, nie zwierzeta od nas.
takim ludziom powinno sie pomagac zeby mogli z tego syfu wyjsc a nie ich tolerowac...
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #244 : 2009-01-08, 00:12 »
naprawde masz proste podejscie...
czy naprawde ''pedalowanie'' w naturze nie wystepuje? czy tylko tłumaczymy to sobie inaczej, przyjaznia miedzy zwierzetami, czesto od narodzin, lwy, dwa samce, w latach młodosci dobieraja sie w pary bo łateiej im polowac, w takim 'zwiazku' zostaja czesto do konca zycia nawet gdy przejmuja i maja stado samic. to ze mój pies, suczka po sterylizacje (wczesniej na zastrzykach) nie raz chce skaakc po kocie czy po samicy wilczura normalne jest? wiesz zastanowiłabym sie czy w swiecie zwierzat nie wytepuja zwiaki homoseksualne, moze jest to zwyczajne przywiazanie sie zwierzat, nie wiem, jednak mozna cos podobnego zaobserwowac.

takim ludziom powinno sie pomagac zeby mogli z tego syfu wyjsc a nie ich tolerowac...
wiesz co dla mnie ten 'syf' to jest normalna miłosci skierowana do osoby tej samej płci czego własnie duzo nie potrafi pojac, to tak jak kiedys, dama z dworu nie mogła kochac prostego chłopa, był to zwiazek praktycznie zakazany...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #245 : 2009-01-08, 00:19 »
naprawde masz proste podejscie...
czytaj ze zrozumieniem.
te przyklady ktore podalas bardziej odnosza sie do przyjazni/przyzwyczajenia do siebie...
a milosc damy do chlopa to problem klas socjalnych...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #246 : 2009-01-08, 00:26 »

pedalowanie normalne nie jest. w naturze to nie wystepuje- a przeciez to my uczylismy sie od zwierzat, nie zwierzeta od nas.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t   ;)

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #247 : 2009-01-08, 00:28 »
hmm niezla propaganda.
teczusie mogli by tego uzywac zeby przekonac do siebie spoloczenstwo
bardzo często nie wynikają z pociągu seksualnego do osobników tej samej płci, lecz są zachowaniami rytualnymi o różnym podłożu społecznym.


[/b]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #248 : 2009-01-08, 00:36 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #249 : 2009-01-08, 00:49 »
nie zaprzeczam ze zwierzaki nie maja sklonnosci do teczusiowych zachowan.
ale j/w- te zachowania nie sa efektem pociagu seksualnego, w przeciwienstwie do ludzi
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #250 : 2009-01-08, 12:15 »
Proby kopulcji u zwierzat tej samj plci rzadko kiedy ma podloze seksualne - u wiekszosci gatunkow jest to pokazywanie swojej wyzszosci w hierarchii. Jest tak naprawde u bardzo wielu gatunkow - psy, swinki morskie, kroliki itp. itd...
Przede wszystkim - seks u zwierzat nie sluzy przyjemnosci a prokreacji - poped pojawia sie tylko i wylacznie w trakcie rui u samic, u samcow zas wyglada to nieco inaczej, gdyz hormony plciowe sa produkowne bez wzgleddu na pore
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #251 : 2009-01-08, 13:32 »
Cytuj
pedalowanie normalne nie jest. w naturze to nie wystepuje- a przeciez to my uczylismy sie od zwierzat, nie zwierzeta od nas.

błąd w założeniach: homoseksualizm istnieje u zwierząt. Ino zwierzęta nie dobierają się w pary homoseksualne na stałe. ale i zwierzęta małżeństw nie zawierają.


Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #252 : 2009-01-08, 14:01 »
Proby kopulcji u zwierzat tej samj plci rzadko kiedy ma podloze seksualne - u wiekszosci gatunkow jest to pokazywanie swojej wyzszosci w hierarchii. Jest tak naprawde u bardzo wielu gatunkow - psy, swinki morskie, kroliki itp. itd...
Przede wszystkim - seks u zwierzat nie sluzy przyjemnosci a prokreacji - poped pojawia sie tylko i wylacznie w trakcie rui u samic, u samcow zas wyglada to nieco inaczej, gdyz hormony plciowe sa produkowne bez wzgleddu na pore

Sa takie małpy / nie pamiętam gatunku /,które robią to,niemal nieustannie - seks jest tam formą utrzymywania więzi społecznych.
Co do seksu dla przyjemności - zwierzęta też go tak uprawiają,a samce wielu gatunków uprawiają masturbację
http://en.wikipedia.org/wiki/Animal_sexuality

błąd w założeniach: homoseksualizm istnieje u zwierząt. Ino zwierzęta nie dobierają się w pary homoseksualne na stałe. ale i zwierzęta małżeństw nie zawierają.


Małżeństw nie,ale zwierzęta też tworzą pary na całe życie i są sobie wierne - niektóre ptaki,nawet lisy / lis rudy jest i monogamistą i poligamistą /.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #253 : 2009-01-08, 15:05 »
zdarzają się, ale nie jest to normą. homoseksualizm też si zdarza ale też nie jest normą. ten kierunek myślenia lisie ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #254 : 2009-01-08, 16:56 »
Chodziło mi tylko o to,że homoseksualizm nie jest wcale nowym zjawiskiem i do tego,wymysłem,wynalazkiem człowieka ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #254 : 2009-01-08, 16:56 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #255 : 2009-01-08, 17:28 »
lis... ale ja nie myśliwy nie nad interpretuj moich słów :P

odniosłeś się do mojego zdania (cytat) to ja odpowiedziałam na nie. dalsza Twoja polemika jest w innym zagadnieniu.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #256 : 2009-01-08, 18:13 »
Pao - nie nad interpretuje Twoich słów / chyba / - to było takie ogólne podsumowanie,skierowane do wszystkich ;) ... mam nadzieję ...  :roll:
zaczynam się już gubić w tej nadinterpretacji ...  :roll:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #257 : 2009-01-08, 19:37 »
takim ludziom powinno sie pomagac zeby mogli z tego syfu wyjsc a nie ich tolerowac...
A na czym ten "syf" niby polega? Co takiego syfiastego w życiu np. dwu lesbijek, ciekawa jestem?
Zapisane
IBDG Wrocław

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #258 : 2009-01-08, 23:04 »
haha wiedzialem ze mnie zjedziecie ^^
teraz macie mnie za hejtera i debila...niezle :)
dobra, koncze juz trollowac
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #259 : 2009-01-08, 23:56 »
A na czym ten "syf" niby polega? Co takiego syfiastego w życiu np. dwu lesbijek, ciekawa jestem?
polega na miłości?

co do homoseksualnosci zwierzat, nie raz słyszałam, podałam takie przykłady piszac ze neiwiadomo czy to przyjazn, czy przywiazanie, no racja ze zwierzeta nie czerpia przyjemnosci z seksu (poza szymansami(?) i delfinami z tego co słyszałam) ale nie uwazam ze mozna całkowicie wykluczyc takie zwiazki w swiecie przyrody...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #260 : 2009-01-09, 19:14 »
Mitrandir, nie pleć, tylko odpowiadaj na pytanie :P
A na czym ten "syf" niby polega? Co takiego syfiastego w życiu np. dwu lesbijek, ciekawa jestem?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #260 : 2009-01-09, 19:14 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #261 : 2009-01-10, 17:01 »
milosc a zjechany beret to dwie rozne rzeczy ;)
i w tym momencie przyszla mi do glowy ta piosenka- http://gabra.wrzuta.pl/film/hh3Y7ya3Yj/piotr_rubik_-_niech_mowia_ze_to_nie_jest_milosc
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #262 : 2009-01-10, 19:30 »
Mitrandir, miałam Cię za bardziej konkretnego faceta... Stawiasz bliżej nieokreślone zarzuty, a jak Cię spytać o konkrety, zamiast odpowiadać, śpiewasz... :P
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #263 : 2009-01-10, 20:03 »
mitr. rozumiem że może być różnica poglądów, ale to co prezentujesz to nie odmienne poglądy ale zwykła homofobia.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #264 : 2009-01-10, 22:31 »
nie masz żadnych konkretnych argumentów by potwierdzić dlaczego nie pasują ci związki homoseksualne...

a mozesz powiedziec czym jest prawdziwa miłość wg ciebie?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #265 : 2009-01-10, 23:16 »
pao  homofobia to lek przed teczusiami . ja raczej nie mam powodow zeby tego czegos sie bac.to raczej nie homofobia tylko sklonnosci hejterskie ;)
nie potrafie wam wytlumaczyc dla czego-dla mnie to nie jest normalne, nie naturalne i krotko muwiac porabane. tak mnie wychowali i taki jestem.

z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat. nie mam glowy do takich debat. zbyt glupi jestem na takie dyskusje...
Zapisane

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #266 : 2009-01-10, 23:28 »
Ja z kolei nie rozumiem waszego nakłaniania m. do argumentacji swojego zdania. Czy to, że komuś coś nie pasuje, zawsze musi być uargumentowane? Nie lubi, nie toleruje homoseksualizmu - takie jest jego zdanie i zapewne nie zmienicie go. Po co to? Po co zdanie:"nie masz żadnych konkretnych argumentów by potwierdzić dlaczego nie pasują ci związki homoseksualne"? To znaczy, że skoro nie potrafi uargumentować, dlaczego nie toleruje nazywanych przez niego "tęczusiów", to znaczy, że musi ich tolerować? Błagam...


Aby zupełnie nie offtopować. Moja opinia na temat homoseksualistów? Toleruję, ale nie twierdzę, że to jest normalne. Bo nie jest - dla mnie nie jest i proszę, nie opierajcie się teraz na świecie zwierząt i nie wmawiajcie mi, że to normalne, że u łabędzi spora część potomstwa wychowywana jest przez osobniki tej samej płci. Dobrze, niech wychowują. Ale dla mnie nadal nie jest to argument, że to zupełnie normalne. Jak ktoś wspomniał, to nie uczucie a mus prokreacji.
Niech będą ci geje i te lesbijki, ale jeśli mają okazywać swoją miłość do siebie, niech okazują ją w domu, u siebie. Niech nie adoptują dzieci i niech nie domagają się swoich praw. To żałosne, bo domagają się w rzeczywistości tego, co już mają. Gej też człowiek i prawa każdy ma równe, sami z siebie robią poszkodowanych. Paradom również mówię nie. 

A propos miłości. Jak się kocha dwoje ludzi, to nie ważne jakiej płci są. Ważne, by pokazywać tą miłość sobie, a nie wszystkim dookoła.
Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #267 : 2009-01-10, 23:55 »
Zołza w pełni zgadzam się z ostatnim zdaniem
A propos miłości. Jak się kocha dwoje ludzi, to nie ważne jakiej płci są. Ważne, by pokazywać tą miłość sobie, a nie wszystkim dookoła.
to samo tyczy sie hetero, nie przeszkadza mi trzymanie sie za rece, buziak w policzek, ale jak wczesniej było pisane nie mam ochoty ogladac lizacej się pary na ulicy, obojetnie kto to by był.
co do reszty....
skoro mu nie pasuje, musi miec jakie powody, powodem moze byc "ludzie w takim zwiazku nie sa szczesliwi" bo komus sie tak wydaje, druga strona spróbuje udowodnic ze taka para jest najszczęśliwszą na świecie bo mają siebie na wzajem, po to są argumenty by ew. je obalać lub nad nimi dyskutowac.

wiesz co, ja to tłumacze uczuciem, czy normalne czy nie? co za różnica, jesli te dwie osoby się kochają i są szcześliwe w takim związku to brawa dla nich, niech im sie nadal powodzi!

co do praw, owszem jako osobne osoby, jako jednostka wszyscy mamy takie same prawa, jednak informacje w jakim stanie jest pacjent udzielane są tylko najbliższym, łatwiej jeśli chodzi o finanse, a co komu przeszkadza że będą mogli zawierać związki partnerskie? nikt nie każe przychodzić do urzędu i w tym uczestniczyć...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #267 : 2009-01-10, 23:55 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #268 : 2009-01-11, 00:06 »
Homofobia to nie tylko lęk przed homoseksualistami, ale także uprzedzenia do osób o takiej orientacji. Niechęć, pogarda, nienawiść... Raczej te uczucia towarzyszą homofobom częściej, niż strach. Tak myślę... :/ Choć i irracjonalnego strachu jest w ludziach trochę... Bo jak gej, to na pewno niebezpieczny dla otoczenia... :roll: Chodzi i czyha na ofiarę... Taa, na pewno...

Moje nakłanianie do argumentacji nie jest bezcelowe. Wypadałoby wiedzieć, dlaczego się jakąś grupę społeczną uznaje za "żyjącą w syfie", jeśli się taki zarzut stawia. Ot tak, żeby głupio nie wypaść :P

Cytat: Zołza
Niech będą ci geje i te lesbijki, ale jeśli mają okazywać swoją miłość do siebie, niech okazują ją w domu, u siebie.
Zależy, jakie okazywanie masz na myśli. Są oznaki miłości, których lepiej, by nikt, bez wzgledu na orientację, nie okazywał publicznie. I są takie, które nie powinny razic w żadnym wydaniu. Czemu hetero mieliby móc publicznie trzymać się za rece czy przytulać, a homo nie?
Cytat: Zołza
Niech nie adoptują dzieci
W Polsce niech tego nie robią, bo Polacy nie dadzą tym dzieciom żadnych szans.
Cytat: Zołza
i niech nie domagają się swoich praw.
I niech przepraszają, że żyją, prawda? :roll:
Cytat: Zołza
To żałosne, bo domagają się w rzeczywistości tego, co już mają.
Od kiedy w naszym kraju mają prawo do legalizacji związków? Od kiedy mogą po sobie dziedziczyć jako osoby należące do pierwszej grupy, czyli zwolnione z podatku? Od kiedy mogą się razem rozliczać? Itd...
Cytat: Zołza
Gej też człowiek i prawa każdy ma równe, sami z siebie robią poszkodowanych.
Dziewczyno, Radia Maryja chyba się nasłuchałaś za dużo... :roll:
Cytat: Zołza
Paradom również mówię nie.

Akurat te parady, które odbywają się u nas (z wielkimi przeszkodami i w asyście uroczych młodzieńców typu Młodzież Wszechpolska) nie mają nic wspólnego z typowymi paradami gejowskimi, które i mnie rażą, przyznaję.
Zapisane
IBDG Wrocław

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #269 : 2009-01-11, 00:18 »
Jeśli ktoś nie lubi musu truskawkowego, bo go nie lubi i nie chodzi tu wcale o jego konsystencję ani o same truskawki, a o coś zupełnie innego, to ma to argumentować? A jak nie umie uargumentować tego odpowiednio, albo nie potrafi w ogóle? To co to oznacza? Że osoba, z którą dyskutuje, ma prawo obalić jego smak? Nie pasuje mi to.

Dobrze, niech osoby się kochają. Ale homoseksualizm, nie ważne, czy uznawać go za dewiację, za chorobę czy za zwyczajne preferencje, dla mnie wciąż nie jest normalny. JA, osobiście moje zdanie jest takie, że fizycznie mężczyzna powinien być z kobietą, czego wynikiem jest potomek. Jeśli o umysł chodzi, kochać możemy każdego, jednak nie musimy się łączyć w pary. Kocham swoją przyjaciółkę, jest dla mnie bardzo ważną osobą. Co nas powstrzymuje? Brak pociągu. Pociąg jest w większej części fizyczny, a więc w tym wypadku argumentuje moje zdanie, że mężczyzna plus kobieta tworzą jedność.

Dla mnie homoseksualizm jest dewiacją, jest też chorobą. Jeśli dwóch dewiantów się kocha, to uprawiają seks w swojej sypialni, a nie obnażają się na łamach gazet czy programów telewizyjnych(pomińmy Jerrego Springera). Homoseksualizm też powinien być tylko w sypialni.

(Nie umiem cytować. :P)

Ad. adopcji.
Polska jest krajem nietolerancyjnym, owszem. Ale nie przesadzajmy, że jesteśmy aż tak okropni. Dziecko wychowywane w rodzinie homoseksualnej uzna z pewnością, że takie zachowania są normalne. Jeśli są normalne, dlaczego nie wprowadzać ich w życie? Duża część homoseksualistów wcale nie odczuwa pociągu do płci tej samej. Eksperymentują i czują się bezpiecznie w takim związku, choć często nigdy nie kochali osoby o płci przeciwnej.
I co? I po trzecim pokoleniu 80% ludności będą stanowić homoseksualiści?

Ad. Praw.
Homoseksualiści mają te same prawa, co heteroseksualiści. To, że ludzie nie chcą, aby homoseksualiści adoptowali dzieci, zawierali małżeństwa itp świadczy nie o tym, że tych praw nie mają. Świadczy to o tym, że nie jest to normalne. Holandia jest na homo otwarta, okej. Więc tam mają swoje prawa. Gdyby większość Polaków uznawała, że homo jest normalne, z pewnością i te prawa mieliby u nas.

Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 28 zapytaniami.