Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stadnina konna....dolnyśląsk  (Przeczytany 3528 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OkTaWiA

  • Gość
Stadnina konna....dolnyśląsk
« : 2005-05-05, 18:48 »
czy wiecie może gdzie niedaleko Trzebnicy(25km od wrocka)http://www.pilot.pl/index.php3?Z_CITY_NAME=trzebnica&form_t=1&lang=pl  jest jakaś stadnina konna,do której będą w miarę dobry dojazd i ceny też za godzine niezbyt wygórowane??proszę o pomoc bo chyba zeświruję :(:(
Zapisane

Ritka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #1 : 2005-05-05, 19:33 »
na dolnym śląsku chyba nie ma żadnej stadniny.
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #2 : 2005-05-05, 19:40 »
no jak nie ma??A ty ritka gdzie mieszkasz,we wrocku,a wrocław to dolnysląsk chyba co??:P:P
a we wrocku dobre stajnie??jakieś stronki albo cos??:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedz #2 : 2005-05-05, 19:40 »

Ritka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #3 : 2005-05-05, 20:19 »
no, stajni jest pełno. ale polecić żadnej nie umiem, bo dawno w żadnej nie byłam. Na dolnym śląsku też pełno stajni. spróbuj na www.jazdakonna.pl to ci wyskoczy.
Zapisane

Amazonka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #4 : 2005-05-06, 11:05 »
W Trzebnicy jest ośrodek jeździecki. Czy został zlikwidowany?
A ten znasz: http://www.hatatitla.biz/a81837.html ?
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #5 : 2005-05-06, 16:27 »
ja wiem ze Jemielnica jest w dolnym slasku ale stadniny zadnej nie znam :D
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #6 : 2005-05-06, 16:37 »
w trzebnicy nie ma już przeszło 4-5 lat :) michalski przeniósł się do morzęcina :) boshh ja już nie wiem co mam robić z tymi końmi...gdzie jeździć :| no załamać się tylko :(
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #7 : 2005-05-06, 16:40 »
a co do tej stajni w pierwoszowie to właśnie mam zamiar się wybrać tam,muszę dzisiaj zadzwonić się dowiedzieć co nie co :)
Zapisane

Amazonka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #8 : 2005-05-06, 18:46 »
Tak, właśnie o Michalskim słyszałam. Kiedyś z Wysokiej ukradziono parę siodeł. Podobno podejrzewano, że znalazły się one w Trzebnicy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedz #8 : 2005-05-06, 18:46 »

OkTaWiA

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #9 : 2005-05-07, 11:43 »
a wszystko możliwe Ci powiem.Michalskiemu się z kasą nie przelewe,ma mnustwo długów w wielu stajniach.stara się je wyrównywać kryjąc klacze za darmo,ale nie każda stajnia chce kryć więc się strasznie zadłuża :/ fakt,że konie ma fajne,dobre.Trzyma u niego wiele osób swoje w pensjonacie,trenują u niego,stajnia bardzo fajna,dużo terenów,padoków,kryta hala....Ale pieniądze w to wsadzić musiał i teraz nieciekawie u niego jeśli chodzi o pieniądze....
Zapisane

Nutencja

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #10 : 2005-06-13, 18:31 »
Strzegom
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #11 : 2005-06-17, 18:10 »
Jest Stado Ogierów Skarbu Państwa w Książu (niedaleko Wałbrzycha), koni mają niby dużo, ale  rzadko trafia się na jakiegoś fajnego, a jazdy w rekreacji to prawdziwe dno i wyrzucanie kasy w błoto.

Jest jeszcze Dworzysko, mają ok.8 koni, nieźle chodzą i chętnie skaczą, ale nie mają instruktora i jeździ się z ludźmi, którzy nie mają uprawnień, ale jazdy są ciekawe.

Zostaje jeszcze Lubiechów i Julianów, ale tam nie jeździłam, to nie wiem :P Ale moze psiara się wypowie, bo właśnie tam jeździ :)
Zapisane

Nutencja

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #12 : 2005-06-20, 13:10 »
Witoszów, Mokrzeszów a w strzegomiu klub stragona www.stragona.strzegom.pl
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #13 : 2005-06-20, 18:58 »
preludium, co Ty mówisz? Jeżdżę w dworzysku i jazdy są z instruktorami. Nigdy nie prowadziła mi osoba jazdy bez uprawnień. Prosze mi tu nie oczerniać Dworzyska ;)
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #14 : 2005-06-20, 19:02 »
Zimoludka  jak ja ostatni raz tam bylam (zeszłę wakacje), to niestety jazdę mojej koleżance prowadziłą dziewczyna góra w moim wieku :P
Ale mówiąc szczerze, to chyba w Dworzysku jest najlepiej jeździć w Wałbrzychu :) Tam przynajmniej się skacze, a nie tylko wozi tyłek :P I Pryzma całkiem, całkiem śliczna :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedz #14 : 2005-06-20, 19:02 »

Zimoludka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #15 : 2005-06-20, 19:28 »
Ja byłam w ferie i jazdę prowadziła mi mistrzyni Poslki w powożeniu i jej mąż :P A w wakacje jazdy proawdziła inna pani więc musiałas zle trafic ;)
Dworzysko to najlepsza stajnia na swiecie :D szkoda tylko ze nie w Poznaniu :(
Co do koni to.. Czantoria z tamtych jest naj naj :mrgreen:
Zapisane

Nutencja

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #16 : 2005-06-21, 11:04 »
A w tym dworzysku jakiś klub jest czy co ze go tak zachwalacie? i gdzie on w ogóle jest?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #17 : 2005-06-21, 19:40 »
www.dworzysko.pl
klub też jest jesli bys chciała. Głównie to oni chyba w powożenie się bawią bo w końcu babka stamtąd jest MP ;) Ale skoki też są, po prostu zalezy co byś chciała ;)
A jest to w Szczawnie Zdroju przy Wałbrzychu
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: Stadnina konna....dolnyśląsk
« Odpowiedź #18 : 2005-07-04, 11:24 »
Polecam stadninę w Duroku! Stadnina jest mala ale przytulna, bardzo fajna instruktorka, ceny tez niezbyt wygorowane. Strona internetowa: http://www.sw-katarzyna.pl/agroturystyka/stanisz/. Tam jest super!!!!!!!! We Wroclawiu jest tez stadnina na partynicach ale nie polecam. Baaaardzo duza, instruktorzy nie bardzo i w ogole jakos tak dziwnie! Tego nie polecam! Ale Durok jest SUPER! :kocham:
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 26 zapytaniami.