Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: krzywe.....  (Przeczytany 7114 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k-hikaru

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #30 : 2005-10-14, 14:13 »
idź do dobrego kręgarza to Ci nastawi i przestanie boleć (podobno pomaga)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #31 : 2005-10-14, 15:10 »
oj juz sie widze jakby mi taki typek nastawiał nogi...chyba bym go z bulu zabiła!!!
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Zimoludka

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #32 : 2005-10-14, 23:25 »
Ritka, a co masz z kolanem?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: krzywe.....
« Odpowiedz #32 : 2005-10-14, 23:25 »

Ritka

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #33 : 2005-10-15, 10:45 »
3 lata temu wsiadając za mocno podciągnęłam się na kolanie i pękło, to co tam w środku jest... Była rehabilitacja itp, ale dalej mnie boli przy nawet minimalnym wysiłku. Podbiegne 60m to boli, długo ide też boli, no i największy problem, na konia wsiadać musze z podwyższenia... A jak nie ma podwyższenia to boooli...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #34 : 2005-10-15, 11:20 »
a co do kręgarza to we Wrocławiu jest taki jeden, nazywam go Czarodziejem, bo to niby jakiś jasnowidz przy okazji, była moja ciotka, od wielu lat się właśnie też z nogą męczyłą, po 2 wizytac ponoć jak tręką odjąćł, moja mama miała kręgozmyk, operacje i od 5 lat ma 15 centymertowe druty w kręgosłupie i dalej ją boli, po wizycie u niego też zmniejszył się ból więc może coś ten typek daje. ja mam krzywy kręgosłup, boli mnie też, i nieraz w akcie desperacji mówię mamie ze nastwępnym razem jadę z nią do czarodzieja. a kolana faktycZnie mi się schodzą do śroska, a dawniej tak nie miałam.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #35 : 2005-10-15, 15:17 »
z kręgarzami bym uważała...cały pic pracy kręgarza to porozciąganie odpowiednich więzadeł, rozciągnięcie kręgosłupa tak że wszystko wraca na miejsce...ulga w bólu jest raczej krótkotrawła...trwalsze choć dłużej się je osiąga są efekty ćwiczeń - jeśli chodzi o kręgosłup, kręgarz moze krzyde zrobić jeśli nie tak naciągnie coś

Zimoludka

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #36 : 2005-10-15, 16:43 »
Ritka, a operacji czy zabiegu nie miałas? Moze rzepka sie zle zrosła lub cos takiego ;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #37 : 2005-10-25, 19:31 »
moj akoleżanka miała wstawianą sztuczną rzepke i podobno to jest koniec jakiego kolwiek sportu.....
Ritka, a operacji czy zabiegu nie miałas? Moze rzepka sie zle zrosła lub cos takiego ;)
a moze naderwałaś sciegno i zle sie zrosło...wszystko mogło zle sie zrosnąć...:D
- jesli chodzi o kręgosłup, kręgarz moze krzyde zrobić jesli nie tak nacagnie cos
a to prawda słyszałam o takich przypadkach.
pozdrawiam


Data wysłania: 2005-10-18, 19:29
dzisiaj moj trener powiedział ze nogi sie nie wykrzywia bo w dzisiejszycch czasach rownowagi sie trzyma sie ściskając końskie boki łydkami tylko opierając cie na strzemionach..i łydki w zaden sposob sie nie krzywią...(wersja moze troche przekrecona bo nie miała dyktafonu przy sobie ...)
pozdrawiam..
MadiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Princessa

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #38 : 2005-10-25, 22:03 »
no ja sie juz nie martwie...a nawet gdyby sie mialy nogi pokrzywiec to ja napewno bym nie zrezygnowala z jazdy dla nog :P w koncu nikt nie musi mies doskonale prostych nozek :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: krzywe.....
« Odpowiedz #38 : 2005-10-25, 22:03 »

glukoza

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #39 : 2005-11-07, 18:51 »
slyszalam conieco roznych opinii na temat krzywych nog... i w koncu wniosek (i praktyki :D) z tego takie ze jak sie zaczyna jezdzic bardzo wczesnie (ok 6 lat) i regularnie to jest duza szansa na krzywe nogi...

a co do barkow to ma sie rozbudowane... nieda sie ukryc, ze konie cwicza miesnie rak ;) no ale tak strrrrasznie to nie ;)

a co do zmniejszonego tylka to nic podobnego nie slyszalam :P
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #40 : 2005-11-08, 15:47 »
kurde to ja juz nie wiem czy bede miala te nogi krzywe czy nie...ale trudno nie wiele mnie to juz obchodzi bo jezeli bede miala no to sie tego nie zmieni i tyle przynajmniej nic w tym kierunku nie zrobie...:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #41 : 2005-11-08, 20:12 »
w tym wieku juz ci sie nie wykrzywia... przynajmniej nie powinny ;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #42 : 2005-11-09, 13:54 »
no właśnie nie powiny.......ale ze mna nigdy nic nie wiadomo... hehe jeszzcze tak dziwnej osoby jak ja to sam Bóg nie widzział.... ale kolana i tak mam krzywe i tyle..kariera modelki mi jeszcze nie we łbie
pozdr.

MaadiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

koniara-ola

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #43 : 2005-11-20, 19:23 »
Bzdury!!! Ja jeżdżę ponad 3 lata, i ani nie mam męskiej figury (co to to nie!) a nogi to zawsze miałam krzywawe ale nic się nie zmieniło od tych trzech latek więc ja ci mówię że nie ma się czego bać. TO SĄ ZWYKŁE BREDNIE!!!
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #44 : 2005-11-20, 19:53 »
wiesz ja jezdze 7 lat i to powinno mnie utwierdzic w tym ze to bzdury ale to nie było moje zdanie z tym krzywieniem....
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: krzywe.....
« Odpowiedz #44 : 2005-11-20, 19:53 »

glukoza

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #45 : 2005-11-21, 18:01 »
koniara-ola moze nie jezdzisz na takich koniach przy ktorych trzeba sily w rekach i z nimi przebywasz... jesli jezdzisz tak rekreacyjnie, na koniach ktore sa grzeczne i jezdzisz na luznej wodzy to sie nie dziwic ze bzdury... bo od czego ci maja sie miesnie rozbudowac ;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #46 : 2005-11-21, 20:03 »
moj trener powiedzial ze nogi w dzisiejszych czasach sie nie krzywia poniewaz jazda na UŁANA juz z mody jakby wyszła.....bo ułan jezdził z przyklejonymi łydkami do konia i siedział na koniu czasem 24 h/dobe .....a dzis podobno nie wiem jak to zcharakteryzowac...jezdzi sie inaczej i nogi nie powinny sie krzywić chyba ze ma sie jakię skłonności :D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #47 : 2005-11-21, 20:50 »
ale jak sie zaczyna intensywniej jezdzic w mlodszym wieku (czyt. ok 6-7 lat) to jest duze prawdopodobienstwo ze sie moga wykrzywic... moja dobra kolezanka tak wlasnie jezdzila i teraz nie moge nog idealnie zlaczyc :lol:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #48 : 2005-11-22, 15:24 »
glukoza ja tez nie moge zlączyc nóg...bo.. mam jakieś wrodzone skrzywienie... :lol:
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #49 : 2005-11-22, 20:52 »
hehe no to niewiem :P ale wydaje mi sie ze to nie od koni :lol:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #50 : 2005-11-22, 20:54 »
no pisze analfabetko ze WRODZONE :lol:
hehe taka juz dziwna jestem sobie..:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: krzywe.....
« Odpowiedz #50 : 2005-11-22, 20:54 »

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #51 : 2005-11-25, 18:40 »
Cóż.. Ja jezdzę od dzieciaka regularnie (codziennie po kilka koni) i musze przyznac,że mnie akurat konie w kwestii nóg pomogły.. Jako dziecko miałam lekkie X co dzieki koniom się wyrównało i teraz jest ok.. :) Co do innych jeźdźców to oczywiście reguły nie ma ale widziałam nie jednego zawodnika z nogami krzywymi niestety..
Mnie osobiście troszkę przeszkadzają te ciut mało moim zdaniem kobiece,mocno rozwinięte mięśnie ramion, barków czy wewnętrzne ud.. Ale cóz.. Taki urok tego sportu..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: krzywe.....
« Odpowiedź #52 : 2005-11-25, 19:03 »
zgadzam sie z marta....ta figura jezdziecka u kobiet nie jest najpiekniejsza...ale ja jestem strasznie chuda wiec troszke miesnie mnie wypełniają...:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.