Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 23 24 [25]   Do dołu

Autor Wątek: Upadki  (Przeczytany 30460 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Upadki
« Odpowiedź #720 : 2005-08-06, 17:42 »
A ja na obozie spadłam 4 razy :lol: . Na poczatku obozu miałam Hebrona, to jest 'misiek' ;) . I byłam w 4 (najgorszym) szwadronie, bo byłam tam pierwszy raz :roll: . Pierwszego dnia jedna dziewczyna z 2 szwadronu spadła z Guliwera, to było straszne...Byli na padoku, koń jej zagalopował bo się przestraszył samochodu, potem zaczął strzelać barany a zresztą nie wiem jak to dokładnie było, bo tego nie widziałam, wiem o tym jedynie z opowiadań i z podbitego oka Asi. No,nie tyle że podbite tylko naokoło oka miała taką jadną,długą..."kreskę" i krew jej z tego leciała strasznie :| . Od razu zrezygnowała z tego konia,zamieniła się z Jolką. Za to w pierwszym szwadronie dostała go Magda...To było rodeo :lol: . Pierwszą jazdę miała na nim i mieli jechać zmianę prowadzącego kłusem...A ona go chyba w ogóle nie trzymała i jak jej poleciał z galopu....Wyjechał na środek, zaczął skręcać itp...A dziewczyna puściła wodze zupełnie i tylko się do szyi jego tak przytuliła z całej siły :| . Potem już w ogóle nie chciała na nim galopować i baba do mnie, że mogę iść do pierwszego szwadronu ale na Guliwera :lol: ...Zgodziłam się,chciałam przynajmniej spróbować ;) . Pierwsza jazda była boska :lol: . I pierwszy upadek przy okazji :lol: . Ćwczyliśmy zagalopowania, 4 konie na ścianie, każdy ma swój narożnik od którego zaczyna. Najpierw kłus, a potem przed narożnikiem zagalopowania i na długich znowu kłus. Oczywiście Guliwerek za bardzo sie rozpędził ;) . I nie chciał mi do kłusa z powrotem przejść i go za bardzo szarpnęłam :/ . No i było wejście na środek i strzelanie baranków ;) . Słyszałam tylko "Guliwer,Guliwer!" pełno dziewczyn krzyczało :lol: . A potem tak myślę "spaść czy nie spaść...Nie, to chyba nie ma sensu" i leżę :lol: . A jakoś tak wyjątkowo długo mi się leciało od momentu kiedy się puściłam :lol: . Drugi raz to było w galopie...Na początku jazdy ćwiczyliśmy kadryla(taniec francuski na koniach) na pokaz a na końcu jest galop w zastępie...I szedł pięknie ;) . Na poczatku brykał ale go uspokoiłam. Pod koniec jazdy galop w zastępie tak sobie, dla przyjemności. Jedziemy już parę minut, wszyscy rozluźnieni, niedługo przejście do kłusa, wszystkie konie ida grzecznie a tu nagle Guliwer na środeczek i baranki :D .Za trzecim racem robiliśmy w stępie ćwiczenia i był chyba siad po damsku i chyba Wars kopnął Nikitę, która byla bezpośrednio przed Gulim...Połowa koni się spłoszyła, w tym Guliwer :] I chyba 5 osób wtedy spadło :lol: . Ale muszę przyznać,że to był chyba najgłuprzy i najbardziej bolesny upadek-ze stempa, a ręka mnie bolała jeszcze parę dni i w góle nic cięzkiego nią robić nie mogłam. Czwarty upadek był wtedy, kiedy ćwiczyliśmy kadryla...Kompletnie mi nie szło, denerwowałam się, koń to wyczuł i też sie denerwował poza tym za nami jechała Nikita która najeżdża zawsze...Nic mi nie wychodziło a przy zagalopowaniu mnie wysadził, odrazu poleciałam nawet mi się trzymać nie chciało :] .

Żadnego z tych upadków nie żałuję bo każdy był(no,może procz tego 3 ;) ) z mojej własnej głupoty i tylko mnie one zmobilizowały ;) . Szkoda, że nie było ich 5, bo wtedyw  sumie zleciałabym już 7 razy...A podobno "prawdziwy jeździec spada conajmniej 7 razy" ... :lol:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Upadki
« Odpowiedź #721 : 2005-08-06, 17:47 »
Karletka, a gdzie bylas na obozie? Moze gdzies tu pisalas,ale jakos sie nie orientuje ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Upadki
« Odpowiedź #722 : 2005-08-06, 17:48 »
byłam na obozie k.Koronowa w Nowym Dworze-stajnia "Deresz" ;) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Upadki
« Odpowiedz #722 : 2005-08-06, 17:48 »

Karino

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #723 : 2005-08-06, 17:59 »
Ja raz "ześlizgnęłam" się z konia (przedwczoraj :P) przy skoku przez przeszkodę. Jadę galopem na przeszkode, potem mi koń zwalnia do kłusa, bo łydki odpuściłam, przy skoku straciłam półsiad, zwaliłam się na szyję konia, koń się zatrzymał, a ja powolutku zaczęłam się ześlizgiwać w dół, próbowałam się wciągnąć, ale mi się nie udawało, wydałam tylko odgłos "yyyyyh" i łup na błotoooooo (akurat po deszczu było). Jeździłam na kucu i nie doznałam żadnych obrażeń :P oprócz tego że byłam cała brudna.
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Upadki
« Odpowiedź #724 : 2005-08-06, 21:05 »
Zorba ja też jeździłam w ośrodku SENNY, było zajefajnie :;d: Najpierw mialam Dynie, potem konia którego nie znam imienia. ten koń SZEF STAJNI jest wprost genialny :D pogłaszcz go ode mnie :)
A ja mieszkałam w Nowecinie zaraz obok stadninki w tych domkach z dachem do ziemi (tyle ze mój na końcu był)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Upadki
« Odpowiedź #725 : 2005-08-07, 09:48 »
błeheh plagiat, myslalam ze stajnia deresz jest jedna :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #726 : 2005-08-07, 13:03 »
dereszy jest cale mnostwo ;) w siemianowicach zdaje sie tez jest ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Upadki
« Odpowiedź #727 : 2005-08-07, 13:55 »
błeheh plagiat, myslalam ze stajnia deresz jest jedna :P
Hahaha a ten Twój Deresz to jak długo już jest?? :P Bo ten "mój" 26 lat!! I kto tu małpował? ;) :lol:
Nowych Dworów też jest pełno...
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Upadki
« Odpowiedź #728 : 2005-08-07, 16:59 »
A ja spadłam na obozie chyba z 7 razy z mojego koffanego Dryblerka  :kocham:
To było dobre n9ie Jaśka?? :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Upadki
« Odpowiedz #728 : 2005-08-07, 16:59 »

Jaśka

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #729 : 2005-08-07, 20:46 »
hehe ale przy Twojej mamie jakoś nie spadłaś a tak chciałaś :P
A ja sobie zleciałam 2 razy z Arkadii ;)
Zapisane

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Odp: Upadki
« Odpowiedź #730 : 2005-08-07, 21:02 »
Co do Deresza to nasz ma nazwe od naszyk koni bo mamy 6 koni tej maści i dwe klacze to założycielki naszej małej hodowli. :)

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Upadki
« Odpowiedź #731 : 2005-08-08, 13:48 »
Cytuj
hehe ale przy Twojej mamie jakoś nie spadłaś a tak chciałaś

 :Pno bo Dryblerek się postarał i si.ę nie płoszył  :P
ja poprostu lubie widziec reakcje mojej mamy: "YYY,Ewuniu!Zabijesz się,ten koń jest dziki!!!!!"  :P
ale za nim tęsknie  :)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #732 : 2005-08-08, 20:18 »
Fajniutka masz mame Newada!! Ale jak Leszek potem wsiadł na Dryblusia i wzial go na czarna wodze to juz potem sie az tak nie ploszyl .... hehe DZIKUSEK Ale wszystkie mamuski panikuja --> jak moja byla i patrzala jak galopowalam na Wareczce to widziala jak mi strzemiono wypadlo i podobno wtedy oczy zamknela bo nie chciala sie patrzec jak zlece...:D tyle ze zawsze w galopie mi strzemiono wypada i jakos jeszcze nie zlecialam z tego powodu :) A swoja droga ja tez za Dryblerem tęsknie :P
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Upadki
« Odpowiedź #733 : 2005-08-09, 08:55 »
Princessa!! :jupi2: :uscisk:  :mrgreen: ja Cie tu miło widzieć!!
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #734 : 2005-08-09, 10:21 »
Ciebie i Kaśke jeszcze milej :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Upadki
« Odpowiedz #734 : 2005-08-09, 10:21 »

k-hikaru

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #735 : 2005-08-11, 14:15 »
opowiem wam o moim pierwszym z 8 upadlów a zarazem najśmieszniejszym:
a więc to była wielkanoc, ja 4 raz na koniu, jeździłam w stodułce na oklep i miałam galopować (no super, jak ja w stępie zjeżdżałam..)
-Ja spadam, ja spadam!!! ( i łup o ziemię, spadłam...)
-No jakoś nie widzę, żebyś spadała!!
-Spadłam!!
-Nie spadłaś tylko się zsunełaś!!!
hehehehehe.... oczywiście zostałam wsadzona i jechałam dalej... hehe... (to się nazywa spostrzegawczość...)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #736 : 2005-08-11, 14:58 »
Hehe :lol: Nieźle :wink:
Dobrze, ze CIę spowrotem wrzucili i jeździłaś dalej ;)
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #737 : 2005-08-11, 15:36 »
no:-) tylko mogliby wcześniej zauważać, że już spadłam a nie jak ja juz leżę na ziemi mówić: jakoś niewidzę żebyś spadała... tak instruktor tak bardzo koncentrował się na jeździe.... muszę dodać, że ów stodółka jest malutka i trudno nie zauważyć jak ktoś spada...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #738 : 2005-08-11, 16:05 »
JAk miałam pierwszy upadek na obozie to instruktorka do mnie " a ty spadłaś czy zeskoczyłas?? " :roll: Gadała tyłem do zastępu to nie dziwne ze nic nie widziala..troszke bolało, bo na manezu ta ziemia byla taka jakas twarda..
a 2 raz to mi się śmiać chciało bo na tyłek klapnełam :P Koń Newady się spłoszył i moj tez, najpierw Newada spadła a za chwile ja :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #739 : 2005-08-11, 16:12 »
hehe :lol:
Upadki an tyłek zawsze tak śmiesznie wyglądają. Ja jak niedawno spadłam tak, ze tyłkiem klapnęłam to poprostu nie umiałam się od śmiechu powstrzymać :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #740 : 2005-08-11, 16:19 »
nie no mi się na początku śmiać nie chciało...
Bo wystraszona byłam :P
Dopiero pozniej, jak instr. powiedziała że mnie Kropelką do siodła przyklei :P
A tak serio to potem bałam sie bardzo na tym koniu jezdzic....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Upadki
« Odpowiedz #740 : 2005-08-11, 16:19 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Upadki
« Odpowiedź #741 : 2005-08-11, 16:20 »
Po moim pierwszym upadku też mi się smiać nie chciało, ale potem jakoś śmiesznie się wspomina te upadki ;)
Ten ostatni był któryś z kolei i jak tylko klaonęłam to od razu humorek złapałam :lol:
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 [25]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 26 zapytaniami.