Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Jak namówić rodziców na szczura lub mysz... chociaz na chomika :P  (Przeczytany 15411 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
Moja czarnulka byla chyba drugim moim najmilszym chomikiem..gryzla tylko wtedy jak sie ja budzilo lub denerwowalo, tak jak kazdy chomik ;)
Fredek( Dzungarek) gryzl czesciej od niej.
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Dla mnie dżungarki są za małe... Syryjski to jak połowa szczura :P U kolezanki jest dżungarek który przy braniu na ręce zastyga w bezruchu :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Alice_kot

  • Gość
Wlasnie wielkosc dzungarkow robi ze sa takie fajniutkie ^^
Moj Borysek zastygal jak widzial kota :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

.mati.

  • Gość
Jak już wiadomo że będzie chomik to teraz jest problem jaki... czy syryjskiego czy dzungarka czy campbella...  :lol:
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Ja jestem za syryjskim :wink:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Alice_kot

  • Gość
... jeszcze sa Chomiki Roborowskiego i chinskie,ktore raczej zadziej spotyka sie w sklepach zoologicznych.  :lol:
Ja jestem za Dzungarkiem.. :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Mati syryjskiego!! będziesz mieć namiastkę szczura ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

.mati.

  • Gość
Skoro tak mówisz... niech będzie syryjski <o ile będzie w sklepie>  :lol:
Zapisane

__Dżastin__

  • Gość
 :D    Mati i co kupileś choma!!!!!! :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Alice_kot

  • Gość
Tak szybo to chyba nie kupil...  :roll:
Zapisane

.mati.

  • Gość
Nieee... jeszcze nie. Nie predzej jak z poczatkiem wrzesnia... troche późno ale warto czekać :)
Zapisane

Dominika1987

  • Gość
Ja bardzo chciałabym miec świnkę morska :kocham:, ale mama mówi, że szczurów w domu trzymać nie będzie, bo "nie daj Boże się toto rozmnoży", a tata mówi, żę mam się zająść nauką (bo w tym roku mam mature... :roll:) Co robić??? :help:
Zapisane

.mati.

  • Gość
Moja rada: zastosować się do porad na 1 stronie  :lol: to  pomaga... i musisz dużo gadać, u mnie to poskutkowało  :wink:
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Ja bym nie próbowała sama tylko wynajęła Matiego bo on dużo gada :P Możesz namówić moich na psa?? Lub drugiego szczura!  tylko nie śmiej sie tak jak zawsze :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
dominika - świnka baaardzo różni sie od szczura, a jeśli kupisz samca to na pewno się nie rozmnoży:] skoro twoi rodzice mają awersję do szczurów to najlepiej namawiaj na rozetę, albo peruwiańca:] co do różnic - swiniaki nie mają ogona więc to też ma znaczenie bo ogon u szcura jest bardzo często przyczynhą dlaczego nie chca się zgodzić
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Dominika1987

  • Gość
Dzięki Iras :D  Niedługo o tym z nimi pogadam  :wink:
Zapisane

chomiczowna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 46
  • gucio
    • WWW
To dziwne, że na psa się zgodzili, przecierz gryzoń jest łatwiejszy i tańszy w utrzymaniu. Ja prosiłam o chomika na 9 urodziny ( baardzo dawno ). Mama obiecywała, obiecywała, aż ja z moimi skromnymi funduszami ( zbierałam na chomika ) powiedziałam mamie, że ja połowę zapłacę i ona połowę za chomika i akcesoria typu np. klatka. Na szczęście moja koleżanka znała się na chomciach i w końcu mama się zgodziła. I do dziś mam Gucia. 
Zapisane
Hey, tu chomiczówna i jej chomiczek Gucio!
6.06.06 - Żegnaj Guciu!

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Nie takie dziwne.. ja tez mam psa, ale na żadnego gryzonia czy innego zwierzaka już nie mogę ich nakłonić
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Dokładnie.
Ja teraz rowniez prosze o gryzonia ale mama sie napewno nie zgodzi. Cały czas mówi, ze i tak juz jest syf w domu przez te zwierzęta(mam psa i królika) jest zamałe mieszkanie, nie bedzie wiecej pieniędzy wydawała na moje zwierzaki, bo faktycznie chce jak najlepiej dla  zwierzaków i troche dużo kasy na nie idzie... Oprocz tego mowi ze juz starczy tych zwierząt, lepiej mam się zająć tymi co mam, nie będzie mial kto sie nimi opiekować jak wyjedziemy itp.
Ma naprawde dużo argumentów i chyba jej nie przekonam  :roll:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

.mati.

  • Gość
Nie martw się... u mnie też tak bylo: Masz psa i zajmij się nim... Heh jakims cudem moje gadanie przekonało mamę chociaż teraz sie cofa ze swojego zdania... nie mogę do tego dopuścić :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Trzeba było nagrać zgode mamy jako dowód rzeczowy żeby nie mogła sie wycofać :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

.mati.

  • Gość
też tak pomyślałem... tylko ze po rozmowie :lol:
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
He he nie ma to jak reflex... Ja jak próbowałam chwyt z nagrywaniem to obrywałam od mamy i brat  zabierał komórke aby skasować dowód rzeczowy :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

.mati.

  • Gość
Nie ma to jak reflex matiego* :P dzisiaj byłem w zoologicznym... ale z powodu braku funduszy nie kupiłem chomika. Były syryjskie, jeden czarny i kilka bezowych... :)
Zapisane

Dominika1987

  • Gość
No właśnie, rodzice sa trochę staroświeccy i uważają, że domowe gryzonie Bóg wie jakie choróbska przenoszą :/ Ten typ tak ma...... :|
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Ja bym kupiła na twoim miejscu malutkiego szczurka i powiedziała rodzicom że to chomik, hmm tylko musiał byś go tak trzymać na rękach żeby ogona nie było widać :) a później gdyby się przyzwyczaili do jego obecności i zobaczyli jakie to miłe zwierzątko to byś ich uśwaidomił co trzymasz w klatce. Ja mam szczurka i przyniosła go do domu bez wiedzy rodziców, podenerwowali się parę dni ale im przeszło.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 26 zapytaniami.