Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie  (Przeczytany 629 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anulka

  • Gość
Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« : 2005-09-03, 19:37 »
Mam mały problemik.Moja Kuki wskakuje sobie sama na łóżko później na szafke a później na bórko i na parapet a na parapecie jak chyba u każdego stoją kwiatki.A oczywiście Kuki wybrala sobie (przynajmniej tak mi sie wydaje) najbardziej szkodliwego kwatka,jest to kaktus lecz nie z kolcami ale jest to taka inna odmiana kakatusa, może ktoś wie jaki to jest rodzaj i zaczyna sie obgryzanie!Nie wiem co na to poradzić! Boję się o nią ,że może jej się coś stać! :help:

                                                                                Z góry dziękuję!
                                                                                                        Anulka
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #1 : 2005-09-03, 19:46 »
zabierz kaktusa, przestaw biurko albo sama wymysl inne rozwiązanie. To nie jest jakaś straszna tragedia przenieśc kaktus do innego pokoju ;]
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #2 : 2005-09-03, 22:49 »
Moja szczurzyca Flara teżtak robi wspina siępo wszystkim na parapet, ale nie obgryza kwaitków, tylko wykopuje całą ziemię z doniczek.... ehhh a później ja to mam sprzątać...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedz #2 : 2005-09-03, 22:49 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #3 : 2005-09-04, 13:53 »
Wypuszczać w innym pokoju albo przestawić kwiatki, innego wyjścia nie ma.. Można też w jakiś sposób usunąć albo przemieścić jeden z elementów służących jako dojście do parapetu tak, żeby kosz nie miał do niego dojścia ;)

Zapisane

Anulka

  • Gość
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #4 : 2005-09-05, 16:34 »
Dzieki ale ja nie mam miejsca gdzie postawic lozko albo kwiatka bo on nie kwitnie nigdzie indziej!Ale bardzo dziekuje za porady!Cos wykombinuje...
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #5 : 2005-09-05, 18:10 »
Proszę.

Cos wykombinuje...

Na pewno ;) Jeśli nic nie wymyślisz, to będziesz musiała dokonać wyboru - kwiatek albo zwierzak. Niestety, życie składa się czasem z trudnych wyborów (tak powiedziała mama mojej koleżanki każąc jej wybierać pomiędzy tortem a spodniami jako prezent na urodziny :P)
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #6 : 2005-09-08, 12:05 »
ja swoj pokoj mozna rzec ze przystosowalam pod szczury :P jedyny kabel jaki sie tam znajduje  jest od TV i jest zawieszony nad podloga wiec szczury nie napatocza sie na niego ;)  a co do wykopywania ziemi z kwiatkow - tez znam ten ból :) Ale u mnie kwiatki nadal stoją, bo wystarczylo zaslonic okno - tak zeby nie mogly z kanapy skoczyc na parapet ;) a co do samej kanapy to niestety uwielbiaja przesiadywac w niej i gryzc mi posciel... wiec gdy puszczam szczury to wywalam posciel na kanapę i jest gites :P praktycznie nie musze ich pilnowac bo po usunieciu komputera mogą wlazic niemal wszedzie i nie bedzie szkód :) 

Takze proponuje sie przyjrzec pokojowi - moze da sie z paru rzeczy zrezygnowac? albo jakos sprytnie zablokowac dostęp do zakazanych miejsc :)  mozna tez na czas wypuszczania szczura wynosic ten kwiatek...
« Ostatnia zmiana: 2005-09-08, 12:07 autor kareena »
Zapisane

Anulka

  • Gość
Odp: Koszatniczka+łóżko=złe rozwiązanie
« Odpowiedź #7 : 2005-09-09, 19:46 »
Oki przestawiłam kwiatka no i co??...teraz wykopuje ziemie z kwiatków ale to nie jest już takie złe w porównamiu z tym co moja Kuki wyprawiała z tamtym kwiatkiem!!!Co każde jej wypuszczenie musze po niej sprzątac na parapecie...ale szczęście że nie zagraża to jej życiu(mam nadzieje)
                           Wszystkim bardzo dziękuje za odpowiedzi
                                     trzymajcie się zdrowo!;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 24 zapytaniami.