Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Hamak???  (Przeczytany 709 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anulka

  • Gość
Hamak???
« : 2005-09-09, 20:05 »
Zrobiłam mojej kosi "hamak"!Widziałam to na innych różnych forach  i polecali bardzo ten wynalazek ponieważ pisali że koszatniczki sobie w tym wygodnie śpią!Zrobiłam...ale nie wiem co wy o tym myślicie!!Zrobiłam go tak:wziełam kawałek materiału i przywiązałam czterema końcami go do góry klatki(klatka piętrowa,najwyżej) ale nie wiem nawet czy to jest dobrze zrobione!PROSZE O POMOC!!!
                                                 Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
                                                                          Anulka
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #1 : 2005-09-09, 20:37 »
Musiałabyś pokazać nam zdjęcie tego, co zrobiłaś, albyśmy ocenili, czy jest dobre. Ale z opisu wynika, że raczej tak. Tylko jaki materiał? Jak wysoko umieszczony? Czy śpi w tym kosz?
Zapisane

aniuka

  • Gość
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #2 : 2005-09-09, 20:47 »
Ja mam coś takiego w klatce mojej świnki - z opisu wynika że identyczne -  płótno przywiązałam w 4 miejscach . Mój zwierzaczek go uwielbia i często na nim leży , nawet leniuch sobie tam jedzonko przynosi ;) hamak sam w sobie niebezpieczny nie jest , ważne żeby zwierzak ( świnka czy koszatniczka)nie musiała się na niego wysoko wdrapywać bo przy schodzeniu może wydarzyć się nieszczęście . Według mnie odpowiednia wysokość to wzrost stojącego na czterech łapkać prosiaka . Dla koszatniczki terż chyba nie może być za wysoko ;) pozdr
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Hamak???
« Odpowiedz #2 : 2005-09-09, 20:47 »

Anulka

  • Gość
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #3 : 2005-09-10, 15:45 »
Jest niziutko.Ale i tak już to zdjęłam bo ona to obgryzala i nie chciała w tym siedzieź!Trudno taki jest charakter mojej kosi!Wszystko musi obgryźć!
                                                        Wszystkim dziękuję za odpowiedzi!
                                                                                  Anulka
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #4 : 2005-09-10, 20:37 »
Koszatniczki mają zapisane w genach że wszystko obgryzają.
Hamak dla świnki rzeczywiście musi być niziutko, bo świnki się nie wspinają!
Zapisane
BC + koci podrostek

Anulka

  • Gość
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #5 : 2005-09-13, 12:57 »
No on prawie leżał na tym piętrze więc był chyba dobrze zbudowany bo był niziutko ale i tak kosia w nim nie chciała siedzieć to po co jej to?Tylko zajmowało miejsce!To nie miało sensu.Ale myśle dalej że to jest super sprawa dla koszatniczek!
                                         
                                                                    Pozdrowienia dla wszystkich koszomaniaków!
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #6 : 2005-09-13, 21:04 »
O ile nie wpadną na genialny pomysł żeby pogryźć hamak :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

Marcin91

  • Gość
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #7 : 2005-09-14, 12:58 »
Co myślicie o takim hamaku dla myszoskoczka mongolskiego??
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Hamak???
« Odpowiedź #8 : 2005-09-14, 22:31 »
Mój patent to używanie do zawieszania hamaczka zamiast sznurków, linek to rozgietych spinaczy biurowych. To tak jak czasami sie wiesza na spinaczach ozdoby na choinkę. Sznurki moga przegryźć a spinaczy sie nie da.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Hamak???
« Odpowiedz #8 : 2005-09-14, 22:31 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.