Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Wybory Prezydenckie 2005  (Przeczytany 53211 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #60 : 2005-09-26, 21:09 »
Marioka, są, tylko pod innymi nazwami, co z tego, skoro to jedna banda? ;) A że nie ma teraz partii AWS, to co? PZPR też dziś nie ma, a przecież nie zaprzeczymy, że w Polsce przed 89' w związku z tym rządy nie były lewicowe :)

A film, to już działka Grześka, to on traktuje go jako główny argument za swoimi poglądami :)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #61 : 2005-09-26, 21:54 »
Jasne że nie były lewicowe i nie są, są komunistyczne. A wszystko przez układy okrągłego stołu i przez to, że nie przeprowadzono lustracji.

AWS to ludzie którzy siedzieli przy okrągłym stole, czyli zdrajcy tak samo jak "bolek"

Co do filmu.

Jakto nie ma AWS'u, a Płażyński to nie z aws? Teraz jest w PO...

http://swietkowski.com/progs/mpg/Nocna_Zmiana.avi
http://xdsl-4738.lubin.dialog.net.pl/~aod/nocna_zmiana.avi
« Ostatnia zmiana: 2005-09-26, 22:56 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #62 : 2005-09-26, 21:57 »
tiaaaa...a swistak nadal zawija w sreberka...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #62 : 2005-09-26, 21:57 »

Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #63 : 2005-09-26, 22:42 »
a wiesz Wega, ze Ci zazdroszczę pewno¶ci ...ja nadal nie wiem czy zagłosuję...trochę mało znam Borowskiego, ale po tym co napisała¶ zapoznam sie , bo mi sie to podoba. 8)
www.borowski.pl :)
Zastrzegam, ze pisałam to o ogólnym programie lewicy, nie zaś konkretnego kandydata, natomiast abstrahując od wszystkiego mouim zdaniem Borowski jest naprawdę w porządku.

Rachela- nigdzie nie pisałam, że Kaczyński jest religijnym fanatykiem :lol: chyba że on i Giertych to jedna i ta sama osoba ;-)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #64 : 2005-09-27, 08:08 »
No już po parlamentarnych....

Niesiołowski bedzie senatorem, Cugowski pewnie też...

Profesor Strzembosz zglosil pomysl z pensji poslow stworzyc fundusz pomocy
zdolnym dzieciom...
Mister Rokita okreslil to genialnym pomyslem...
By przebic Strzembosza, Rokita zapowiedzial, ze zajmie sie osobiscie wielkim
problemem, jakim jest w Polsce handel mlodymi kobietami, niewolnictwem...

może nie będzie lepiej, ale weselej juz zaczyna być :lol:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #65 : 2005-09-27, 14:59 »
buueee a już miałam nadzieję, że człowiek o milionie twarzy - każda taka sama, nie wejdzie do Sejmu, a tu taka porażka. Jestem zawiedziona... Chociaż bez niego w sejmie nie byłoby pewnie tak wesoło :lol:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #66 : 2005-09-27, 15:07 »
Cytuj
Rachela- nigdzie nie pisałam, że Kaczyński jest religijnym fanatykiem

Ale ja sama to stwierdziłam :lol:
Zapisane

Majchert

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #67 : 2005-09-27, 15:42 »
Posłuchajcie ja głosuje na Kaczora bo tylko on może ponieść tą polske z kolan!!! Walczmy o swoje! Nie pozwólmy aby sdl znowu żądziło!!! Precz z lewicą!!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #68 : 2005-09-27, 15:53 »
tiaaaa...a Swistak dał w długą rozrzucajac po drodze  sreberka...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #68 : 2005-09-27, 15:53 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #69 : 2005-09-27, 16:18 »
Jeśli Kaczory sie dogadaja z PO to się nic w Polsce nie zmieni... Momim zdaniem najlepszym prezydentem bylby Giertych.


Świstak siedzi, bo sreberka były z przemytu...
« Ostatnia zmiana: 2005-09-27, 16:22 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #70 : 2005-09-27, 16:43 »
taaa... ...Giertych, powiadasz???

Ja to bym go nawet na króla a nie na prezydenta. On taki elokwentny, przystojny, zadbany... A na banerach reklamowych to nawet ma słynne  k****ki w oczach z krórych zasłynęła swego czasu posłanka Renata. :lol:

i bez tej swojej grzywki to juz w ogóle .....taaaki Gościu...typ nordycki, czysty Aryjczyk. :lol:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #71 : 2005-09-27, 17:12 »
taki, że normalnie kobiety mdleją na jego widok :lol:

tak, fajnie by było wtedy w Polsce...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #72 : 2005-09-27, 17:21 »
a wiesz...ja wymiękam na jego widok...a na tych banerach...taki wieeeelki ...i te DUŻE NIEBIEDSKIE OCZY!!!!!

WOW!!!!   oglądac go co dzień w TV to marzenie każdej Polki - patriotki.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #73 : 2005-09-27, 17:44 »
szkoda, że jeszcze nie masz erotycznych snów z Romkiem w roli głównej :lol:
nie no jest chłopak przystojny, a jaki inteligentny, kulturalny, lubi wszystkich ludzi, nie przeszkadzają mu ich wyznania, zapatrywania, no po prostu idealny kandydat :lol:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #74 : 2005-09-27, 17:53 »
Proszę , już zakończmy o tym Rg , bo otworzę lodówkę i tam og jeszcze zobaczę. Pacjent ,jak ich mało... Co jeden to lepszy..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #74 : 2005-09-27, 17:53 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #75 : 2005-09-27, 18:05 »
"Posłuchajcie ja głosuje na Kaczora bo tylko on może ponieść tą polske z kolan!!! Walczmy o swoje! Nie pozwólmy aby sdl znowu żądziło!!! Precz z lewicą!!!"
Tak na prawę prezydent nie może tak wiele, powinien się prezentować... a boję się, że Kaczyński skłuci nas ze wszystkim co się rusza... Sami zobaczcie, o co go się nie spyta, to się rzuca... taki bojowy tandem chomików... :(
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #76 : 2005-09-27, 18:07 »
Ty, to jest plan... ten z lodówką :lol:

ostatnio słyszałam cudne określenie w autobusie, jak dwóch gości na widok plakatów wyborczych wywieszonych na budynku, obok siebie Romek i Lepper, rzucili "ooo Alien kontra Predator" :lol:

Prezydent nie dość, że musi się prezentować to jeszcze jest głową państwa, reprezentuje nas na całym świecie, a Kaczyński niestety aż takiej ciekawej prezencji nie ma, żona też jakaś taka niespecjalna... A jak wiadomo na to ludzie zwracają uwagę, bardziej niż by się mogło wydawać
« Ostatnia zmiana: 2005-09-27, 18:09 autor madziaro »
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #77 : 2005-09-27, 18:10 »
szkoda, że jeszcze nie masz erotycznych snów z Romkiem w roli głównej :lol:
nie no jest chłopak przystojny, a jaki inteligentny, kulturalny, lubi wszystkich ludzi, nie przeszkadzaj± mu ich wyznania, zapatrywania, no po prostu idealny kandydat :lol:

Kto powiedział, że nie mam...Te niebieskie oczy nie opuszczają mnie nawet we śnie... I wiecie...juz pomijam tolerancję...ale ta charyzma...charyzma...zawsze miałam słabośc do takich silnych mężczyzn...zagłosuję...a co mi tam.
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #78 : 2005-09-27, 18:16 »
tak, tylko  że nie  Romekstartuje ,tylko jego Łojciec, a to różnica
 bleee, to ja już głosuje na TUSka.. i jak się okazuję u mnie chcą Tuska, . Jak  PiS wygrał wybory do Sejmu i Senatu, To Prezydentur a niech zostanie dla PO..No może jeszcze Borowski, ale co on sam zrobi?? Jak jego oddziału nie ma?/
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #79 : 2005-09-27, 18:18 »
oj Nefruś, ale Romek nie startuje na prezydenta :(
startuje Maciek Giertych, też fajny, ale jakoś mniej go znam ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #80 : 2005-09-27, 18:20 »
na to nie zagłosuję...bo nie ma mojego Idola...a Michał Wiśniewski czasem nie startuje??? Moze cos przegapiłam?

Michałka tez bardzo kofam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #80 : 2005-09-27, 18:20 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #81 : 2005-09-27, 18:28 »
...

taaa... ...Giertych, powiadasz???

Ja to bym go nawet na króla a nie na prezydenta. On taki elokwentny, przystojny, zadbany... A na banerach reklamowych to nawet ma słynne k****ki w oczach z krórych zasłynęła swego czasu posłanka Renata. :lol:

i bez tej swojej grzywki to juz w ogóle .....taaaki Gościu...typ nordycki, czysty Aryjczyk. :lol:


Taaa, Maciej Girerych... Taaa. Niestety Romek nie kandyduje, szkoda parawda?

nie no jest chłopak przystojny, a jaki inteligentny, kulturalny

W 1954 matura polska i angielska (gimnazjum im. M. Kopernika w Anglii), 1954-1958 studia leśne na Uniwersytecie w Oksfordzie, BA, MA,  1958-1962 studia doktoranckie na Uniwersytecie w Toronto, PhD z fizjologii drzew. W 1962 wraca do Polski i podejmuje pracę w Instytucie Dendrologii PAN w Kórniku pod Poznaniem. W 1970 habilitacja z genetyki drzew na Akademii Rolniczej w Poznaniu, od 1981 profesor nadzwyczajny, od 1990 profesor zwyczajny.


Głównie zajmuje się hodowlą genetyczną drzew leśnych. Ma przeszło 200 publikacji naukowych z tego zakresu. W latach 1976 - 1993 wykłada genetykę populacyjną na Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu.  Od 1970 r. jest członkiem Komitetu Nauk Leśnych PAN. Od 1993 r. jest członkiem a w latach 1993-2000 był  wiceprzewodniczącym Rady Leśnictwa przy Ministrze Ochrony Środowiska. Od 1967 r. pełni różne funkcje w IUFRO (International Union of Forest Research Organisations), a w latach 1986-1995 jest delegatem Polski do Rady Międzynarodowej tej organizacji. W 1997 otrzymuje IUFRO Distinguished Service Award. Jest członkiem wielu Rad Naukowych (Instytutu Dendrologii PAN, Instytutu Badawczego Leśnictwa, Leśnego Banku Genów w Kostrzycy, Arboretum w Sycowie). Był członkiem redakcji czasopism naukowych Arboretum Kórnickie (1970-1999), Silvae Genetica (Niemcy 1973 - 2001), i Annales des Sciences Forestieres (obecnie Annals of Forest Science, Francja 1990 -2001).





Data wysłania: 2005-09-27, 18:24
ta charyzma...charyzma...zawsze miałam słabośc do takich silnych mężczyzn...zagłosuję...a co mi tam.

Ah najlepszą charyzme to miał kwachu w katyniu jak sie na naogach nie mogł urzymać....
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #82 : 2005-09-27, 18:28 »
Przepraszam zanim sobie pójdę.. no proszę i to ten sam Ojciec Romka , któy teraz opluwa z SLd, Sdpl czy inne , Grzesiu , a powiedz mi pam GiertyCH TAK sam od siebie za te studiia płacil?? Bo wiesz malo kogo bylo stać na ten luksus..a prawda to byla prawa reka jakiego komucha.. no tak, i dlatego wyksztalcony... well   chyba wszystko jasne
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #83 : 2005-09-27, 18:36 »
Aa czyli ty tak bardzo komuchów lubisz? Jak można ich opluwać?! Przecież oni zrobili tyle dla karaju! Zmniejszyli bezrobocie! I wogóle żadnej afery za ich kadencji nie było! Nie no najlepsza jest taka tusk myszka co siedzi cicho zeby sie komuś przypadkiem nie narazic...


Data wysłania: 2005-09-27, 18:33
Aha co do wykształcenia

Maciej Giertych, ur. 24.03.1936 r. w Warszawie, z matki Marii i ojca Jędrzeja Giertychów. Od 1945 do 1962 na emigracji. W 1954 matura polska i angielska (gimnazjum im. M. Kopernika w Anglii)

A borowski to nie komuch?!
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #84 : 2005-09-27, 18:41 »
aaa...więc profesor drzewoznawca...to doskonałe rzady bedą....senator od motyli, prezydent od drzew...mam nadzieje ze chociaz na kierowce wezma jakiegos ekonomistę albo chćby politologa, aby mogli sie czegos dowiedziec z innego zakresu niz botanika czy robakologia...
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #85 : 2005-09-27, 18:42 »
Nie , nie lubie komunizmu, ani ludzi którzy ślepo wierzyli w program.. Ale nie cierpię "flagowiczów. Którzy wykorzystali na maxa układy, przyklaskiwali ,aby teraz miec czym zabłysnąć . I oczerniac teraz wszystko co było.. Grzesiek , poczekaj , przyjdą inni   , do władzy i znowu będą afery, normalka.. Nie jestem Patriotką, nie widzę przyszłości w tym kraju, NIkomu nie jestme nic winna.. Nie będę wybierać i nie będę narzekać. Moje życie w moich rękach
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #86 : 2005-09-27, 18:48 »
aaa...więc profesor drzewoznawca...to doskonałe rzady bedą....senator od motyli, prezydent od drzew...mam nadzieje ze chociaz na kierowce wezma jakiegos ekonomistę albo chćby politologa, aby mogli sie czegos dowiedziec z innego zakresu niz botanika czy robakologia...

Nie no lepszy był elektryk, albo kwachu który skończyl szkołe szpiegowską w moskiwie. Te ostatnie zdanie mnie rozśmieszyło wejdź sobie na strone www.giertych.pl i poczytaj jego przemówienia.



Data wysłania: 2005-09-27, 18:46
Nie , nie lubie komunizmu, ani ludzi którzy ślepo wierzyli w program.. Ale nie cierpię "flagowiczów. Którzy wykorzystali na maxa układy, przyklaskiwali ,aby teraz miec czym zabłysnąć .

Co?! Lubisz! Przed chwilą chciałaś głosować na Tuska.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #87 : 2005-09-27, 18:49 »
a poza tym ilość skończonych studiów wcale nie znaczy, czy człowiek jest inteligentny, zobacz ilu jest ludzi po studiach, którzy są skończonymi kretynami, czasem nawet po polsku dobrze nie potrafią mówić. Mają wizje takie jak Hitler lub jak z wczesnego średniowiecza... sorry nawet jakby Harvard skończył to później musiałby mi udowodnić, że potrafi myśleć. Ja też mogę wykuć wszystko z książek, nauczyć się na wykładach i co z tego?
I szczerze mówiąc, odpowiadając na Twoje pytanie, tak, wolę komunistów, niż zapatrzonych w siebie Giertychów i Kaczyńskich
Afery wybuchają przy każdych rządach, we wszystkich krajach... tak wiem my tego nie wiemy, bo prawica nie rządziła ;)


a co do wykształcenia różnych ludzi, na które tak się powołujesz
np. czy wiesz, że Lenin skończył prawo na Uniwersytecie Petersburskim? - też byś się powoływał na jego wykształcenie w rozmowach?
« Ostatnia zmiana: 2005-09-27, 19:00 autor madziaro »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #87 : 2005-09-27, 18:49 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #88 : 2005-09-27, 19:01 »
Grzesiek , poczekaj , przyjdą inni   , do władzy i znowu będą afery, normalka..

Mam nadzieję może w kńcu ich rozlicą chociaż to mało prawdopodobne...

Nie jestem Patriotką,
Widać.
nie widzę przyszłości w tym kraju,
Jednak coś nas łączy...

Moje życie w moich rękach
Twój los w ich rękach...


Data wysłania: 2005-09-27, 18:50
a poza tym ilość skończonych studiów wcale nie znaczy, czy człowiek jest inteligentny, zobacz ilu jest ludzi po studiach, którzy są skończonymi kretynami, czasem nawet po polsku dobrze nie potrafią mówić.

Poczytaj jego przemównia. To pogadamy.

Mają wizje takie jak Hitler lub jak z wczesnego średniowiecza... sorry nawet jakby Harvard skończył to później musiałby mi udowodnić, że potrafi myśleć.

Jeszcze raz proszę poczytaj jego przemówienia.

I szczerze mówiąc, odpowiadając na Twoje pytanie, tak, wolę komunistów
Po pierwsze pytanie nie do ciebie. Po drugie krzyżyk na drogę.
niż zapatrzonych w siebie Giertychów i Kaczyńskich
Kaczor i Giertych to zupełnie co innego. Podaj mi ptrzykład jakiegoś zapatrzenia. Ja tam widze zapatrzenie u komunistów srujnowali kraj i wzbogacili sie na biednych ludziach.

Afery wybuchają przy każdych rządach, we wszystkich krajach... tak wiem my tego nie wiemy, bo prawica nie rządziła ;)

Jak sie je robi to wybuchają. Ostatniego zdania nie rozumiem...




Data wysłania: 2005-09-27, 18:59
Aha prosze podac mi zyciorys Borowskiego bo na jego super stronce nie moge znalezc.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #89 : 2005-09-27, 19:05 »
tak wiem, że pytanie nie do mnie, ale na ogólnym temacie, więc postanowiłam się wypowiedzieć. Co do ostatniego zdania - domyślam się, że nie rozumiesz...
słuchałam przemówień pana Giertycha, i to nie raz... - tak, tylko takiego prezydenta nam trzeba, który wierzy w to, że zachód to sam szatan i chcą rozkraść kraj; dzięki któremu nie mielibyśmy polityki zagranicznej - suuuper; który nazywa ludzi o innych skłonnościach seksualnych zboczeńcami, naprawdę mój typ

A kto robi te afery???? Czy to nie Ci politycy - z lewej i prawej strony? którzy tylko chcą się wzbogacić i to szybko, i dopchać do żłoba


tu jest życiorys Borowskiego:
http://www.borowski.pl/zyciorys/
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 27 zapytaniami.