Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do dołu

Autor Wątek: Nasze skrzydlate :)  (Przeczytany 60272 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #90 : 2006-01-27, 10:58 »
Cytuj
Moja jedna papuga (miała ok. 1 rok) i któregoś dnia rano znalazłam ją martwą w klatce. Nigdy wcześniej nie chorowała, normalnie się zachowywała i jej śmierć bardzo mnie zaskoczyła, to było bardzo tajemnicze.
tez mialam takiego jednego - z tym, ze zyl dwa lata, ale podobnie jak u ciebie - wieczorem bylo wszystko w porzadku, a rano juz nie zyl...

co do wieku - moj kolega mial 15 letniego staruszka - pewnie by sobie ptaszysko jeszcze troche pozylo... ale ojciec kolegi nie zamknal raz okna...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #91 : 2006-01-27, 15:21 »
Jedna moja papuga też wybrała wolność. :( W domu nigdy nie chciała wychodzić z klatki, a jak wystawiłam klatke na balkon, to rozwaliła karmnik i uciekła.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #92 : 2006-01-27, 16:35 »
moja nimfa podobnie skonczyła - nie widaomo tylko do konca jak się wydostała - w każdym razie, po ucieczce żyła jeszcze jakieś pół godziny.. a skad wiem ze pol godziny? tyle czasu minelo od ucieczki do przeraźliwego wrzasku...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #92 : 2006-01-27, 16:35 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #93 : 2006-01-27, 17:03 »
Biedna, a wiesz co ją zabiło? inne ptaki?
Nimfa mojej kuzynki raz uciekła, ale wróciła na balkon, tylko kilka pieter wyżej. :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Pustułka

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #94 : 2006-01-27, 17:22 »
Z moim śp. Filipem było to samo, podczas moich wakacji. Podobnież nagle spadł z żerdki i leżał jak nieżywy. Po masażu klatki piersiowej obudził się i było normalnie. Zmarł od czego innego ( zapalenie dróg oddechowych), a atak był tylko jeden. U reszty kanarków nic takieo nie zauważyłam.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #95 : 2006-01-27, 17:42 »
Całej kanarczej piątce jaka gościła i gości w moim domu taki atak nigdy się jeszzce nie zdarzył i mam nadzieję,że nic takiego nie będzie miało miejsca.
Wczoraj się zarzekałam,że będę ptaszętom pazurki skracać, tak? Tak ... jak widac skleroza nie boli, tylko się o niej zapomina-  ale manicure(a raczej pedicure) moich świrków i tak nie minie ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #96 : 2006-01-27, 18:41 »
ja też musiałabym obciąć pazurki papudze, ale nie wiem kto się bardziej stresuje podczas tego zabiegu - ja czy papuga. :lol:
No i jeszcze dziób też wydaje sie być troche za długi, a ten mój paapug nie chce jesć kolby.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #97 : 2006-01-27, 19:04 »
Mądry papug. Dobrze że nie je kolb. Są one tuczące i właściwie bezwartościowe. Lepiej daj mu witki wierzbowe, gałązki cienkie brzozy. Różne zabawki drewniane do podziobania oraz w dość dużych kawałkach owoce i warzywa.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #98 : 2006-01-27, 19:20 »
tylko ze on nie chce jeść niczego poza prosem :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #98 : 2006-01-27, 19:20 »

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #99 : 2006-01-27, 20:13 »
Spróbuj go przekonać do dobrej mieszanki (z Dako-Artu, Trill, Vitafarkt lub własnej robionej samodzielnie w odpowiednich proporcjach). Jest to bardzo ważne. Podawaj także do znudzenia owoce i warzywa w różnych postaciach, oprócz avokado i rabarbaru. Proso senegalskie podawaj jako przysmak 2-3 razy w tygodniu. Podawaj jajko gotowane na twardo raz w tygodniu, papugi lubią jajko więc nie powinno być większego problemu.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #100 : 2006-01-27, 20:24 »
Jajko papuga też lubi, a w jakiej postaci podawać warzywa? Owoce zawsze dostaje w większych kawałkach i sobie dziobie, ale nie za dużo. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #101 : 2006-01-27, 22:35 »
Cytuj
Biedna, a wiesz co ją zabiło? inne ptaki?
Nimfa mojej kuzynki raz uciekła, ale wróciła na balkon, tylko kilka pieter wyżej.

prawdopodobnie zabił ją jastrząb, a co do powrotu to nawet nie bylo co marzyc, ze wroci (przez te pol godziny tez nie) - tyle drzew wokol, takie fajnie wysokie, wolnosc... - uroki lasu... nie wiedziala tylko jednego - ze jak sie jest dosc nisko w piramidzie pokarmowej to nie powinno sie wydzierac na cale gardlo...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #102 : 2006-01-28, 13:06 »
Mojej znajomej jastrzęb porwał malutkiego kotka z balkonu. :(
Kiedyś też widziałam jak jastrząb zaatakował stado wróbli.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #103 : 2006-01-28, 15:52 »
Obcinałam moim 'wróblom' pazury, więc miałam okazję aby im sie dokłądniej przyjrzeć. Samczyk spasł sie niesamowicie ;) zawsze gdy brałam go do ręki to był twardy i zbity a teraz taki miękki ;)
A samiczka? Tak jak podejrzewałam. Ma przekrwiony brzuszek --zaparcie jaja :(
Zaraz idę szukać olejku rycynowego, trzeba będzie zaaplikować jej "z dwóch stron", robić masaż itd...
Ale jakoś nie mam wielkich nadzieji.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

michu

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #104 : 2006-01-28, 17:41 »
życze powodzenia.
od niedawna probuje znalesc jakas zabawke dla mojego kanarka lubi lusterko ale to za malo smutno mi sie robi kiedy ide do szkoly a go musze zostawic tak bez zadnej zabawki w klatce znacie moze jakies?bedze wdzieczny za wszystkie pomysly. 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #104 : 2006-01-28, 17:41 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #105 : 2006-01-28, 18:08 »
Jeśli chodzi o kanarka to cieżko coś takiego znalezć -to nie papużka i np: drabinka nie sprawi mu radosci...
Warto jest czasami kupić kolbę(ja bym polecała jajeczną bo ziarno ptaszek i tak ma w codziennym menu) zamocować ją poziomo, tak aby kanarek mógł na niej siedzieć -zajmuje mu ona czas i przy okazji, ptak nieco ściera sobie pazury.
Moja samiczka wręcz ubóstwia huśtawkę ;) gdy akuratnie nie je, albo nie terroryzuje swojego faceta :P to właśnie buja się na huśtawce, a gdy ową huśtawkę wyjmę np do czyszczenia jest wyraznie niezadowolona ;)
A wanienkę masz moze? Jako,że kanarki uwielbiają się chlapać to taka rzecz jest również dobrym pomysłem na nudę.
Gdy mój kanarek był sam też czesto kombinowałam jakby mu tu ubarwić życie, całkiem dobre efekty daje nawet zmiana wystroju klatki-wymieniłam plastikowe żerdki na okorowane, poskręcane patyki różnej grubości i muszę przyznać ,że ptak był tym bardzo zainteresowany, czas mu zajmowało badanie jakichś wyrostków ;) na danym patyku, badanie jego rubości w różnych miejscach itd... :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #106 : 2006-01-28, 20:12 »
Fatty, o co chodzi z tym "zaparciem jaja" :roll:

Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #107 : 2006-01-28, 21:32 »
Po prostu jajko zalega w jajowodzie, samiczka nie moze go znieść. Stroszy sie, widać,że cierpi, brzuch ma przekrwiony. Wszystkie przyczyny tego nie są znane, zwykle dochodzi do tego u samiczek młodych, u tych które w pożywieniu miały zbyt mało wapnia, albo w pomieszczeniu gdzie ptak przebywał było zbyt zimno ( a w przypadku mojej ? 3 letnia, wapń był, stała temp była... więc co? :( )
Nie wszystkie ptaki tym dotknięte daje sie uratować :? (mnie udało sie kilka razy, niemniej przyczyną śmierci 2 poprzednich samiczek było właśnie zaparcie jaja)
Olej rycynowy mam, ale nie mam pipetki. Czyli jutro z samego rana musze to zakupić no i zacząc próbowac..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #108 : 2006-01-28, 21:55 »
http://www.papugi.resnet.pl/main.htm przeczytaj to uważnie i zastosuj się do tego a będzie wszystko dobrze :).
Zapisane

babajaga

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #109 : 2006-01-29, 12:48 »
mam pytanie nie chce robić nowego watku...
no wiec tak: latają koło mojego domu 2ptaszki są całe czarne z takim żółtym dziubkiem to na pewno nie jest kos? macie jakiś inny pomysł?? dodam że sa większe od wóbla ale mniejsze od gołębia
dopiszcie
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #110 : 2006-01-29, 15:22 »
dlaczego sądzisz, ze to nie kos? Może wilga?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #110 : 2006-01-29, 15:22 »

ESIO

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #111 : 2006-01-29, 15:26 »
Uważajcie gdy wypuszczacie swoje ptaki żeby sobie polatały!!!
Najlepiej je wypuszczać w takim miejscu w, któym nie ma szafek/ mebli za które ptak może wpaść!!!
Mojej znajomej wpadł kanarek za szafke bardzo masywną, po wydobyciu zza szafki już nie żył (dokładniej nie żyła bo była samicą kanarka) !!! :bigcry:
Zapisane

babajaga

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #112 : 2006-01-29, 16:22 »
też proponowałam to mojemu tacie ale on odrazu swtwierdził że kos jest taki plamkowany a ten ptak był troszku większy od kosa
Zapisane

michu

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #113 : 2006-01-29, 17:46 »
hustawke ma kolby tez wanienke tez ale nie chce sie w niej pluskac niestety:/ natomiast o zmianie otoczenia nie pomyslalem jednak myslalem o zabawkach typu jakis pileczek czegos do gryzienia(nie do jedzenia ale nie trujace)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #114 : 2006-01-29, 17:58 »
Cytuj
wanienke tez ale nie chce sie w niej pluskac niestety:/
też miałam ten problem, kiedyś kupiłam karmnik do zawieszenia w środku klatki, przez jakiś czas miał on służyć jako poidełko.. a ptaki zaczęły się w nim pluskać.

Jutro idę kupić mojej kanarczycy ten wapń w syropie... aktualnie czuje się dobrze, bije swojego faceta :P , je jabłuszjo, ćwierka i husta sie. Na wieczór zrobie jej 'parówkę'
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #115 : 2006-02-04, 20:31 »
Cytat: Fatty
Jeśli chodzi o kanarka to cieżko coś takiego znalezć -to nie papużka i np: drabinka nie sprawi mu radosci...
Warto jest czasami kupić kolbę(ja bym polecała jajeczną bo ziarno ptaszek i tak ma w codziennym menu) zamocować ją poziomo, tak aby kanarek mógł na niej siedzieć -zajmuje mu ona czas i przy okazji, ptak nieco ściera sobie pazury.
Moja samiczka wręcz ubóstwia huśtawkę  gdy akuratnie nie je, albo nie terroryzuje swojego faceta  to właśnie buja się na huśtawce, a gdy ową huśtawkę wyjmę np do czyszczenia jest wyraznie niezadowolona 
A wanienkę masz moze? Jako,że kanarki uwielbiają się chlapać to taka rzecz jest również dobrym pomysłem na nudę.
Gdy mój kanarek był sam też czesto kombinowałam jakby mu tu ubarwić życie, całkiem dobre efekty daje nawet zmiana wystroju klatki-wymieniłam plastikowe żerdki na okorowane, poskręcane patyki różnej grubości i muszę przyznać ,że ptak był tym bardzo zainteresowany, czas mu zajmowało badanie jakichś wyrostków  na danym patyku, badanie jego rubości w różnych miejscach itd... 

yyyy.... :mysli: To mój chyba jakiś inny jest :lol: Kolby jajecznej nie lubi :P Najchętniej to kiwi... :P Za wanienką też nie przepada... chociaż jak mu zamontowałam na tydzień, kiedy mnie nie było, to wody ubyło, a kilka piórek tam pływalo :P Ale generalnie nie przepada.... Huśtać? oooo nie :P Jak huśtało mu się lutterko to był przerażony.... ale jak dałam przy ścianie klatki, to nie złazi z tego prawie w ogóle :P
Cytuj
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #116 : 2006-02-04, 21:02 »
Ja ostatnio się dowiedziałam,ze mój Gwizdek też jakiś inny... wszędzie pisze i ludziska mi mówią,że kanarek gdy będzie mieszkać ze swoją kobietą śpiewać nie bedzie... a mój się drze  jak najęty, prawie cały czas. Ciągle tylko "tuuuurrruurruuuruuuu ....ciach,ciach,ciach! pjum pjum, pjum" (zobrazowałam jego śpiew :lol: ) mimo tego,ze siedzi obok samiczki na kijku (ba! czasem nawet podczas śpiewu ją...kopnie :lol: znaczy sie, zepchnie ją łapą,żeby mieć więcej miejsca :P )

Iras jak tam jemiołuszka ?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #117 : 2006-02-04, 21:09 »
Hihihih, to sie nasze ptaszydła chyba osobowościami zamieniły :P Bo mój kobiety nie ma, a śpiewa tylko od święta :lol: Dokładnie w ten sam sposób, jakbym go słyszała :lol:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedz #117 : 2006-02-04, 21:09 »

Magda (i papuzie)

  • Gość
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #118 : 2006-02-04, 21:16 »
Uważajcie gdy wypuszczacie swoje ptaki żeby sobie polatały!!!
Najlepiej je wypuszczać w takim miejscu w, któym nie ma szafek/ mebli za które ptak może wpaść!!!
Mojej znajomej wpadł kanarek za szafke bardzo masywn±, po wydobyciu zza szafki już nie żył (dokładniej nie żyła bo była samica kanarka) !!! :bigcry:
Wystarczy zapchać czymś te dzióry i będzie po problemie. Chyba w każdym pokoju są szafki, przynajmniej tak mi się wydaje. Ja mam komandora i nie mam żadnych dziór i na szczęście nie muszę się o to martwić.
yyyy.... :mysli: To mój chyba jakiś inny jest :lol: Kolby jajecznej nie lubi :P Najchętniej to kiwi... :P Za wanienką też nie przepada... chociaż jak mu zamontowałam na tydzień, kiedy mnie nie było, to wody ubyło, a kilka piórek tam pływalo :P Ale generalnie nie przepada.... Huśtać? oooo nie :P Jak huśtało mu się lutterko to był przerażony.... ale jak dałam przy ścianie klatki, to nie złazi z tego prawie w ogóle :P
Zamias kolby jajecznej daj mu zwykłe gotowane na twardo jajko. Kiwi nie dawaj za często. Wanienka zamontowana na tydzień?! Ta woda już do niczego się nie nadawała! A ubyło tylko dlatego że wyparowała. Wode trzeba wymieniac codziennie, tak samo jak ziarno. Jak można zostawić ptaka samego na tydzień? Lusterko usuń. Daj mu zwykłą huśtawkę. Ze ścianki także usuń to lusterko, ptak się zakochyje w ptaku którego nie ma. Zacznie być agresywny (ptak) później nie będzie mógł wogóle żyć bez lusterka.
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Nasze skrzydlate :)
« Odpowiedź #119 : 2006-02-04, 21:27 »
1. Mój dziadek przyjeżdżał do niego co 2 dni... ale chyba nie wpadł na to zeby mu to wymienić.
2. Czemu mam mu dawać huśtawkę, skoro jak raz miał to sie jej najzwyczajniej bał? :lol:
3. Jajko dostaje raz w tygodniu, w niedzielę najczęściej. ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.