Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: W KARMIe dla MOjej świNKI BYŁy BIAłe żywe roBACZKI !! =|  (Przeczytany 2613 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agusiaczek1991

  • Gość
POwiedzcie MI czy wam siem zdażyło coś TAKIego....KUPIłam Wczoraj karMę dla świnki w pudełku firmy "Eva.." otworzyłam .... i dzisiaj patrze a tu 2 białe robaki pełzają mi po ścianie....nie wiedziałam skąd są .... a potem patrzę a na pudełku od KArmy łażą Też.... <Brrr> wysypałam do miski karmę patrzę A ONa Cała siem RUSza !!!! BRRr......PORadźcie MI Z JakieJ FIRmy NAJLEpiej KUPować KARMy dla świNek MORSKIch ... NIE chcę POWtórzyć TEgo INCYDeNtu...... :shock: :shock: :help: :cry: :?: :ups:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Boże, dziecko pisz jak człowiek a nie umysłowo chory idiota!
Czego to w tej szkole uczą?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Regulamin Forum Zwierzaki
&laquo; : 2005-04-22, 21:28 &raquo;
(...)
15. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały. Niedozwolone jest również pisanie na przemian DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.(...)

To taki mały off ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Oj popieram. Dzieciaki chcą zaszpanować a to jest okropne. A potem oczy je bola bo nim sie doczytaja jednego zdania ... Ech...
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
No tak, gdy jej o tym wspomniałam w poprzednim temacie to odpowiedziała: niestetty nie mogę normalnie napisać ponieważ nie chce mi się czasu marnować na zmienianie tekstu który napisałam....a pozatym jak ktoś chce się doczytać i będzie to go interesowało to moje PiSmO nie sprawi mu problemu ....  :|
Sory za offa ;)
Agusiaczek polecam kupić karmę z lepszej firmy,a napewno takiego czegoś nie doświadczysz. Może troche więcej kosztuje ale to jest bardziej wartościowe ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
proponuje zgłosić ją modom za takie pisanie, nie dosć, że jest to nieczytelne i razi w oczy to jeszcze sobie można wzrok dobić.

a co do firm - vitapol jest niezły,
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nanami

  • Gość
Tu nie chodzi o firme, ale o termin przydatnosci i zabezpieczenie.

Zareklamuj ich, jesli masz paragon.
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Zapakuj to wszystko  i zanieś tam, gdzie nabyłaś... . Na Twoim miejscu bym tam już nie kupowała.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mod widzial. Mod prosi autorke watku o powstrzymanie sie od uzywania tak dziwacznego stylu pisania, bedzie nam sie wszystkim latwiej zylo.

Karme nalezy zapakowac w pudelko i zlozyc reklamacje w miejscu zakupu karmy.
« Ostatnia zmiana: 2005-10-14, 21:20 autor Myszka.xww »
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Moja kumela kupywała dla swinki i tez były robaki kolby była z Kolibra.
A moja kuzynka miałą mole z jedzeniu jedzie było z Vitapola czy Kolibra.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Ludzie!! To jakaś plaga czy jak?
Wczoraj otowotrzyłam karmę dla chomików (jeszcze nie otwierana nowa!) a tam... JAKIEŚ robaki ochydne!! Później się skapowałam że one chodzą mi po suficie!! Nie wiem jakim cudem. A ja śpie na pietrowym łóżku (pod sufitem dosłownie) i musiałam je wszystkie pozabijać... brrrr ochydne jeszcze do tego mam paniczny lęk przed robakami i pająkami brrrr! To było okropne! o była karma VITA MIX (cały 1kg za 5 zł!!) Poszedł do śmieci-nawet nie dałam tego czegoś dla chomików tylko jak otworzyłam i zobaczyłam robaka-od razu wsadziłam pudełko do 6 torebek foliowych (wiem wiem mam świra ale ja panicznie boję się robaków :() i wyrzuciłam... Nie mogłam złożyć reklamacji bo nie miałam paragonu-a karmę kupiłam chyba z 2 tygodnie temu (na zapas bo zawsze mi cały 1 kg starcza na miesiąc) i teraz jestem oszołomiona tym bo karmę  VITA MIX kupywałam przez 5 miesiecy (5 razy) i nigdy nie znalazłam tam jakiegoś robaka... :( Nie wiem co teraz kupywać ... Karmę Eva napewno NIE bo tam są same ziarna (wiem bo kiedyś kupywałam) VITA MIX  nie wiem-nie mam już do niej zaufania- Jedynie zostaje mi VITAPOL  (Drogi :/) Ale jak już ktoś napisał to też jakies niby robaki były w tej kaermie.. też nie wiem poradzcie...
(jeżeli chodzi o tą karmę z robakami to zobaczyłam że na opakowaniu jest data "2006" czy już się kończyła!!! Głupia jestem bo mogłam zobaczyć datę jak kupywałam karmę- ale nie mam takiego przyzwyczajenie zaglądac na datę na pudełku)

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
to nie jest kwestia daty na karmie...po prostu jakaś mucha czy inny stwór złozył jajeczka w jakimś nasionku...i się wylęgło.
Zdarza się kupić mąkę, groch, kaszę... dobrą, czystą, a po kilku dniach robaczki sobie siedzą. Taka to pora roku...często do domów wszelkie robactwo włazi chroniąc się przed zima...robactwo gotowe złożyć jajeczka na wiosnę , jak się ociepli...a tu w pomieszczeniach ciepło i robactwo głupieje i składa jajeczka...a jak jajeczka to i larwy muszą być. Więc nie trzeba panikować. Kupujcie po prostu karmę na wagę, taką która nie jest zawilgocona...można dokładnie zobaczyć czy w niej nie ma robali. Potem w domku wsypac na blachę, ustawić piekarnik na 120 stopni i kilka minutek potrzymać...aby sie tylko razgrzało, a nie upiekło ;)
A potem , jak wystygnie w słoik , zakręcić i tyle.:)
Zapisane

agusiaczek1991

  • Gość
oki oki przestanę tak pisać.....dziś kupiłam karmę w opakowaniu takim foliowym .. (za 6 zł) nazywa się AVIK .... i na opakowaniu jest znaczek STOPINS AGAINST INSECT ...... czyli że jest zabezpieczona przed robakami itp. ..... pomimo że tyle kosztuje 750 ml to po 1.wiem że jest świeża .... 2.moja świnka ją od razu polubiła..... 3.jest w niej dużo owoców suszonych co moja świnka uwielbia !!! =) Polecam ją ..... !!


Data wysłania: 2005-10-15, 11:20
NIe miałam paragonu a gdy zobaczyłam robaki łażą po szafie i po pudełku wywaliłam od razu do kosza karmę i wyniosłam na śmietnik.....też siem panicznie boję robali i pająków  :shock:
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
No cozjakbym miala robale to tez bym wywalila od razu. nie lubier jak jakies robal;e mi sie kreca w pokoju.
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
A ja niedawno kupiłam moim myszkom karmę z Dako-Art i najpierw wyszła z tego mała larwa,a potem tknęło mnie i rozłupałam jeden ze składników,a tam...malutkie zielone robaki!!!Ratuuunku!!!Tego było jeszcze więcej!Wywaliłam to do kosza,nie miałam już sił zgłaszać reklamacji,a zresztą i tak juz wtedy był sklep zamknięty.Z tego sklepu kupiłam też kiedyś dropsy z przeciętą w srodku torebką z dropsami i jakis robial wtedy wyskoczył.Ale zgłosiłam reklamację i przyjęli.Już nigdy karmy w tym sklepie nie kupię!!!Brrr!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

ESIO

  • Gość
POwiedzcie MI czy wam siem zdażyło co&para; TAKIego....KUPIłam Wczoraj karMę dla &para;winki w pudełku firmy "Eva.." otworzyłam .... i dzisiaj patrze a tu 2 białe robaki pełzaj&plusmn; mi po &para;cianie....nie wiedziałam sk&plusmn;d s&plusmn; .... a potem patrzę a na pudełku od KArmy łaż&plusmn; Też.... <Brrr> wysypałam do miski karmę patrzę A ONa Cała siem RUSza !!!! BRRr......PORadĽcie MI Z JakieJ FIRmy NAJLEpiej KUPować KARMy dla &para;wiNek MORSKIch ... NIE chcę POWtórzyć TEgo INCYDeNtu...... :shock: :shock: :help: :cry: :?: :ups:
Tak gdy kupiłem pokarm dla chomika :(
Gny natępnym razem tam pojechałem sklep był nieczynny do odwołania :|
Pózniej go już nie było :wink:
Zapisane

Pustułka

  • Gość
Ja kupuję produkty firmy Vitapol. Nie wiem, jakiej jakości jest jedzenie dla gryzoni, bo mam kanarki. Jedzenie to jest czyste i połyskliwe, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupic żarcia z tej firmy z robaczkami. Za to jak kiedys kupowałam przez jakis czas Maciusia Lux (firma Dako-Art) coś w niej było. Nasionka się do siebie lepiły, były połączone pajęczynkami, a pomiędzy nimi jakieś jajeczka owadów. Widziałam też małe białe robaczki. Karmę wyrzuciłam. Domyślam się, żeto były mole albo wołki zbożowe.
Zapisane

pieSunia

  • Gość
Brrr ja moim świniorkom i karkom kupuję Vitapola. Kidyś kanarkom kupiłam Maciusia, a tam były takie obrzydliwe robale...
Zapisane

ESIO

  • Gość
Właśnie w:

Ja kupuję produkty firmy Vitapol. Nie wiem, jakiej jako&para;ci jest jedzenie dla gryzoni, bo mam kanarki. Jedzenie to jest czyste i połyskliwe, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupic żarcia z tej firmy z robaczkami. Za to jak kiedys kupowałam przez jakis czas Maciusia Lux (firma Dako-Art) co&para; w niej było. Nasionka się do siebie lepiły, były poł&plusmn;czone pajęczynkami, a pomiędzy nimi jakie&para; jajeczka owadów. Widziałam też małe białe robaczki. Karmę wyrzuciłam. Domy&para;lam się, żeto były mole albo wołki zbożowe.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
hyyyh... mojemu chomikowi jeszcze nigdy niezdarzywlo sie cos takiego.. na szczescie, bo także panicznie boję się robali... bleah:/
Zapisane
Why so serious?

pieSunia

  • Gość
I raz w kolibrze dla kanarków widziałam ..... mole!!!!!!! :szok2: :okurcze: :ojojoj:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nacia

  • Gość
ja kupuje mojej swince karme firmy Karmbed. Bardzo jej smakuje, i jeszcze ngidy nei było robkaów. a z Vitapola kupuje jej kolby jogurtowe z mniszkiem lekarskim, tez bardzo jej smakują. Ale jakbym w mojej karmie odkryła te pełzajace stwory to bym chyab zawału dostała... brrrrrrrr!!
Zapisane

ESIO

  • Gość
W innych firmach też mi się zdarzyły ale nie w takiej ilości!!! :evil:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Mi się to też już zdarzyło w karmie dla gryzoni ( nie pamiętam jakiej firmy), ale od razu poleciałam wyrzucićto do śmietnika, żeby się robaki po domu nie rozeszły i zapomniałam z tej paniki, że przecież mogłam to zareklamować.
Zapisane

Kira

  • Gość
te robaki wynikaja bardziej z złego przechowywania  pokarmu w hurtowni czy w sklepie wilgoc   róznice temperatur i takie robale  sie rozwijaja :/
Zapisane

Marcin91

  • Gość
Vitapol rulezzz
« Odpowiedź #25 : 2005-10-29, 22:33 »
Ja jeszcze na szczeście nigdy nie spotkałem robaczków w jedzeniu dla mojego myszoskoczka, kupuję Vitapol i jest wszystko ok. A apropo żywego mięska to ciekawe czy by nie zmakowalo waszym gryzoniom, ja naprzykład w lato idę na pole i łapie koniki polne i świerszczyki, myszoskoczkowi to bardzo smakuje, dodatkowo okolo lipca lapie chrabąszcze ludzie się dziwnie patrzą ale myszorek jest zadowolony. Gdy jest ciepło to przeważnie biega całymi dfniami po balkonie a wieczorem przynosze mu smakołyki św. pamieci samiczka potrafila zjeśc 7 chrabąszczy za 1 razem
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Marcin91, przykro mi z powodu śmierci samiczki... :(:(
Zapisane
Why so serious?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.