Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy ktoś wie?  (Przeczytany 1286 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Czy ktoś wie?
« : 2005-10-18, 16:15 »
Czy ktoś wie,jakie klatki oprocz Miki/Mimi,myszki Kwadratowej i Harbital mogą być dla myszek(czyli żeby miały ok.5 mm,góra 6).
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #1 : 2005-10-19, 13:40 »
Niestety w Polsce sa tylko te modele, możesz poszukać w Niemczech lub gdzie indziej, może cos znajdziesz...
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #2 : 2005-10-21, 09:08 »
Za granicą to nie bardzo...Ale może kiedyś w jakimś zoologu coś dobrego znajdę...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedz #2 : 2005-10-21, 09:08 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #4 : 2005-10-21, 19:45 »
Charon, myszka się niestety przeciśnie przez pręty w tych klatkach....
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #5 : 2005-10-21, 23:49 »
Na pewno? Hm... jeszcze sprawdzę... Za to może być jeszcze DunaMini... ale to wychodzi prawie na to samo co akwa... (plus cena 70-80 zł)
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #6 : 2005-10-22, 21:58 »
Dla myszek wydaje mi się lepsze akwarium :idea:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #7 : 2005-10-23, 13:23 »
To już kwestia gustu... moje wydają się znacznie szczęsliwsze w klatce...
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #8 : 2005-10-24, 19:49 »
Dlatego akwarium bo nie ma problemu z szparkami do około 0,5 cm. :idea:
Jednak myszki mogą w klatce wspinać się po pręcikach :mrgreen:
To jest dla nich frajda :idea:
Tak mi się wydaje :jupi2:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedz #8 : 2005-10-24, 19:49 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #9 : 2005-10-24, 20:19 »
No właśnie... mi isę wydaje, że klatka to wygoda dla myszy, a akwa dla człowieka... ;) Tłumi zapach, hałas, zabezpiecza przed rozsypywanie wiórków i żarełka... ale żal mi było moich myszek jak przebierały łapkami po ścianie akwa... :( Dlatego mieszkały tam tylko dwa dni...
Zapisane

maka

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #10 : 2005-10-24, 20:51 »
masz racje Charon,ale jesli wstawisz do akwa wiele zabawek,lub karuzelke to mniej beda przebierac łapkami po szybkach,tylko zajma sie tymi zabawkami,tylko nalezy wziasc wtedy poprawke na wysokosc akwa,by nie wyszly po czums jesli sie np: karuzela przewróci
dla wygody czlowieka lepiej akwa,dla myszki lepiej klatka,ale zawsze bierz jak najwieksze lokum,bo ze myszka mala to nie znaczy ze domek tez ma byc maly,to ruchliwe zwierze i lubi miec przestrzen,wiec wybieraj z głową
powodzenia
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #11 : 2005-10-25, 09:25 »
No wątpie czy sama karuzela (i inne) wystarczy, w przypadku akwa polecałabym "gąszcz gałęzi", a na górę siatkę podtynkową i nie ma problemu z ucieczką. :)

Co do przebierania łapkami to mogłam to obserwować pierszego dnia jak były co dopiero wpuszczone do akwa i poznawały teran... tzn. próbowały dać nogę z obcego miejsca i poprostu zapadło mi to w pamięć (drapanie ściany akwa) jako nienajlepszy aspert tego pomieszczenia. Sama nie chciałabym mieszkać w pokoju bez klamek, bez kontaktu ze światem zewnętrznym... ;)

Jeszcze wszystko zależy jak często wypuszczamy myszki, a jak dużo czasu spędzają w klatce czy akwa.

P.S. Ja już nie mam co wybierać... :P Ja tylko teoretyzuje, bo myszki szczęśliwie sobie mieszkają z pół roku...
« Ostatnia zmiana: 2005-10-25, 10:41 autor charon »
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #12 : 2005-10-25, 15:37 »
No wła¶nie... mi isę wydaje, że klatka to wygoda dla myszy, a akwa dla człowieka... ;) Tłumi zapach, hałas, zabezpiecza przed rozsypywanie wiórków i żarełka... ale żal mi było moich myszek jak przebierały łapkami po ¶cianie akwa... :( Dlatego mieszkały tam tylko dwa dni...

W pewnym  stopniu racja :|

No w±tpie czy sama karuzela (i inne) wystarczy, w przypadku akwa polecałabym "g±szcz gałęzi", a na górę siatkę podtynkow± i nie ma problemu z ucieczk±. :)

Co do przebierania łapkami to mogłam to obserwować pierszego dnia jak były co dopiero wpuszczone do akwa i poznawały teran... tzn. próbowały dać nogę z obcego miejsca i poprostu zapadło mi to w pamięć (drapanie ¶ciany akwa) jako nienajlepszy aspert tego pomieszczenia. Sama nie chciałabym mieszkać w pokoju bez klamek, bez kontaktu ze ¶wiatem zewnętrznym... ;)

Jeszcze wszystko zależy jak często wypuszczamy myszki, a jak dużo czasu spędzaj± w klatce czy akwa.

P.S. Ja już nie mam co wybierać... :P Ja tylko teoretyzuje, bo myszki szczę¶liwie sobie mieszkaj± z pół roku...

Mojim wystarczyła nie robiły nic takiego :mrgreen:
Oczywiście miały inne,,zabawki" :wink:, ale nie wiele bo po co :idea:
Były dwie i bawiły się ze sobą :mrgreen:
Zapisane

KH3

  • Gość
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #13 : 2005-12-15, 19:37 »
w polsce sa tylko modele ale poszukaj za granica
 :roll:
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedź #14 : 2005-12-16, 14:37 »
KH3 - kasja już to napisała :/.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy ktoś wie?
« Odpowiedz #14 : 2005-12-16, 14:37 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 25 zapytaniami.