Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: małe myszki  (Przeczytany 775 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_K_U_B_A_

  • Gość
małe myszki
« : 2006-04-30, 14:31 »
Mój kolega ma zamiar kupić sobie parke myszek i je sprzedawać.
W jego imieniu mam kilka pytań:
Czy to sie opłaca?
Co jaki czas mysz może być w ciąży?
Ile trwa ciąża?
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #1 : 2006-04-30, 14:46 »
Nierozsadny pomysl. Tyle powiem.
Zapisane

_K_U_B_A_

  • Gość
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #2 : 2006-04-30, 15:03 »
why?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: małe myszki
« Odpowiedz #2 : 2006-04-30, 15:03 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #3 : 2006-04-30, 15:05 »
Informacje o rozmnażaniu myszy można znaleźć na stronach im poświęconych. Ale to pewnie i tak się nie przyda... mam nadzieję. Powiem tyle - nie opłaca się... Myszy są mało popularne, źle się kojarzą. Spytaj byle osobę, która chciała sprzedać miot, nawet rasowych. Mały popyt i tyle. (Chyba, że to nie mają być myszy do towarzystwa... :/ )
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #4 : 2006-04-30, 15:07 »
Uświadom kolege,że nie może wykorzystywac zwierząt dla własnych korzyści w taki sposób.To bardzo egoistyczne podejście :/.Myszka po kilku porodach umrze z wycienczenia.A co on zrobi z młodymi?.Ja kupiłam dwie samice w ciąży i w przeciągu kilku tygodni z dwóch zrobiło się 14 myszy.Jakimś cudem udało mi się 8 z nich oddac w dobre ręce,a i z tym był problem.Podkreślam że oddawałam je za darmo!!!.Najwyżej przyjmą mu je w zoologu i dostanie równowartość myszy w pokarmie dla nich.Więc zaczynanie hodowli nierasowych myszy nie ma najmniejszego sensu.Bo tu zapewne o nierasowe chodzi.Gdyby chłopak miał zaczynać hodowlę myszy rasowych na pewno dowiedziałby się o nich czegoś więcej i nie zadawałby takich podstwowych pytań.Pozdrawiam.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #5 : 2006-04-30, 15:11 »
No właśnie, dodatkowa sprawa jest taka, że o małe myszy nie trudno, bo mnożą się "jak króliki" i jak ktoś chce mysz, to nie ma problemu, żeby ją w każdej chwili skąd kolwiek wziął. To nie jest jakiś egzotyczny gatunek, który się trudno rozmnaża i trudno go zdobyć.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #6 : 2006-04-30, 15:51 »
Jak ci ją wymienia za jedzenie moja kolezanka oddała do zoologicznego i nic nie dostała za te myszki a potem kupowała 2gupiki do swojegfo akwarium i musiała jeszcze za nie zapłacic mogliby jej chociaz te 2 gupiki dac za darmo a tak to nic........nie ma sensu zaczynac hodowli bo jak napisały moje poprzedniczki i poprzednicy nikt nie chce myszek a jak ktos wexmie to z przymusu napewno za nie nie zapłaci....
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #7 : 2006-04-30, 17:40 »
Potwierdzam, że kiedy znalazłam Mysza i próbowałam oddać go w dobre ręce za darmo plus akwarium, nie było chętnych.
Zapisane
BC + koci podrostek

kate8828

  • Gość
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #8 : 2006-05-01, 23:04 »
Mam wiec nadzieje że kolega sobie odpusci a podejżewam ze  on nie chciał tych zwierząt oddawac za darmo a sprzedawać.....z tego i tak beda tylko same straty......ale jak chce to droga wolna my nie możemy nikomu nic kazac jedynie doradzić
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: małe myszki
« Odpowiedz #8 : 2006-05-01, 23:04 »

kasja

  • Gość
Odp: małe myszki
« Odpowiedź #9 : 2006-05-02, 22:40 »
To sie nie opłaca, zresztą pewnie i tak poszłyby na karmę czego żaden miłosnik nie pochwala..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami.