Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: szukam piosenki ale nie znam jej nazwy.. czyli wątek wzajemnej pomocy :)  (Przeczytany 114467 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
ale to jest sprzed 3 lat! :P no nieeeeeeeee :( Mia znajdź angielskie tłumaczenie mlodych i gniewnych a potem przez p2p zawsze tak robie :D
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
wiem że to stare:P i dziecine ale nie pamiętam jakn to sie nazywa:P w teledysku tańczą chomiki a trekst jkest mniej więcej taki:
"Tiki tida tiki dudu tika tiki du tiki tidi dididididi tikaaa tiki du" coś w ten deseń:P zna ktos tytuł?
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
MoNa nie trzeba siedzieć aby wiedzieć podstawowe tytuły obecnych hitów  ;p
No Boże, ide sie załamać, nie znam hitów. Widocznie jestem nie na czasie, bo nie znam jednego tytułu o__o. To po co jest ten wątek?

Znam piosenki, ale nie znam tytuły. Dziwne, prawda? :)

PS juz sie nie czepiam. poprostu chyba po to jest ten wątek, zeby pytac a nie czepisac sie ze nie znamy hitów? Wiem ze tak reaguje, ale denerwuje mnie takie cos :/ .

Koniec kłótni.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
wiem że to stare:P i dziecine ale nie pamiętam jakn to sie nazywa:P w teledysku tańczą chomiki a trekst jkest mniej więcej taki:
"Tiki tida tiki dudu tika tiki du tiki tidi dididididi tikaaa tiki du" coś w ten deseń:P zna ktos tytuł?
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
wiem że to stare:P i dziecine ale nie pamiętam jakn to sie nazywa:P w teledysku tańczą chomiki a trekst jkest mniej więcej taki:
"Tiki tida tiki dudu tika tiki du tiki tidi dididididi tikaaa tiki du" coś w ten deseń:P zna ktos tytuł?
[/quot

PPSIARA, chodzi Ci zapewne o to http://swistaki-forever.webpark.pl/ Tytulu niestety nie znam. :)
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Dzisiaj w radyju usłyszałam piosenke która od dawna mi sie baaardzo podoba ale o niej zapomniałam. To stara piosenka ale ja poszukuje nowej wersji.
Tylko mały problemos bo ja nawet tekstu zabardzo nie pamiętam  :roll:
Często powtarza się "darling,darling"
Śpiewa to babka z facetem
Jakby komuś coś świtało to będe very wdzięczna
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

AltF4

  • Gość
Kto wie jak nazywa się piosenka z młodych gniewnych? Z góry dzięki :)
...chyba to: Coolio - Gangsta's Paradise
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Nina a nie ma tam jeszcze przypadkiem słów "Stand by me"? :), jak nie ma to nie wiem, może jeszcze jakiś kawałek tekstu :)
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Bardzo możliwe że jest. Spisałabym więcej tekstu ale nie miałam możliwości bo w wannie siedziałam a radio w kuchni jest i kiepsko słychać było....
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
A ktoś zna może taką piosenkę, która leci coś tam facet i baba śpiewa i coś tam:
" Zakręć mnieeeee, zakręć mnieeeeeee :lol:"
Słyszałam ją 2 lata temu :lol:
Zapisane
Why so serious?

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Sami: "Zakrec mnie", mam nadzieje, ze to to :p
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
sprawdze :) Ściągam powolutku

EDIT: JEst :D :D To ta :) dZIAAAA :tuli:
Zapisane
Why so serious?

thrilly

  • Gość
aaa dzisiaj widziałam teledysk chyba pezet tam był i parę innych facetów i pełno lasek z neonami wie ktośo co chodzi :D ?
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Poszukuje czegos co ma bardzo skromny tekst: "We are sending now love message to the world" jest to jakies techno? Albo jakis remix,moze ktos zna?:)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

KikerS

  • Gość
co to za poisenka co leci : "Córka wydaje twe pieniądze (..) owca daje rade widać ją na łące" :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

DnW

  • Gość
co to za poisenka co leci : "Córka wydaje twe pieniądze (..) owca daje rade widać ją na łące" :P
abra dab feat. ktoś tam jeszcze - rap to nie zabawa już
Zapisane

KikerS

  • Gość
dzięki DnW ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
co to za piosenka z '' hey hey hey heyhey ''' :) ?
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Mi się kojarzy z Nirvaną - you know you're right ale to chyba nie o to ci chodzi? :)
Zapisane
Why so serious?

thrilly

  • Gość
to jest raczej dance i ten 'refren' jest krzyczany przez faceta noo taka wakacyjna MUSZę ją dzisiaj znaleźć help!! :D
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Mi się kojarzy z Nirvaną - you know you're right ale to chyba nie o to ci chodzi? :)
Mi sie tak samo skojażyło ;) No cóż w końcu Nirvana to mój ulubiony zespół :D
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Hejka!
Kucęs potrzebuje pomocy ;) . Chodzi mi o kolejny kolonijny hit :P [ale "Sąsiadki" nic nie pobije :lol: ]. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, ani wykonawcy, a zależy mi na zdobyciu tego utworu :evil: Wiem, że to "disco co się błysko", ale liczę, że ktoś się zorientuje o co mi chodzi ;-). Teskt jest niesamowicie głupi - refren brzmi mniej więcej tak:
"Zaproś mnie do swego domu, nie powiem nic nikomu, będziemy robic to na sposobów roznych 100.[...]bedziemy robic to o czym inny tylko śnią" :lol: :lol: :lol:

No cóż-przy takim badziewiu mozna nieźle się bawić :P II turnus kolonii Wam to potwierdzi :P
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
ja to mam, ja! Moge Ci od razu wyslac, tylko podaj maila [do kucęsa] :D boskie to jest!! :D
Zapisane
-

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Yashęsie - wiem, że to jest boskie :P Ognisko też takie było :P
Bardzo proszę na taki_sobie_adresik@op.pl

A nie mówiłam, że przy badziewiu najlepiej się bawić? :P ;d
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
haha, taki sobie adresik :lol: :lol:
ok, wyslalam ^^
Zapisane
-

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Ok, bardzo dziękuję :cmokkk: Niestety odbiorę dopiero jutro - idę spaaać :P chyba :P

PeeS: A niby jaki adresik? :lol: Cudny-adresik? :lol:
Zapisane

mleksik90

  • Gość
ja to mam, ja! Moge Ci od razu wyslac, tylko podaj maila [do kucęsa] :D boskie to jest!! :D

Wyślij mi ten kawałek Mega Dance bo jak dobrze pamiętam to jest wykonawca tego kawałka.

Będe ci wdzięczny jak mi to prześlesz.
Mój mail to : crossboy90@o2.pl
Zapisane

gena

  • Gość
poszukuje tytułu jazzowego kawałka z końcówki filmu "niezwykłe żywota maszyn"
kojarzy ktoś ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
co to za piosenka?
http://www.youtube.com/watch?v=4bJeVwkDGV0 jak szukałam o sk,n to tam był filmik o lysergu i dodana ta piosenka xD która mi siem spoddobała xD

Slbo jeszcze co to za piosenka teks jest coś takiego "Chce poznać twoją matke teraz...) coś takiego xD

ja to mam, ja! Moge Ci od razu wyslac, tylko podaj maila [do kucęsa] :D boskie to jest!! :D
wyślesz mi też? na mejl lilian@os.pl
No cóż-przy takim badziewiu mozna nieźle się bawić :P II turnus kolonii Wam to potwierdzi :P
taa badziew żondzi lubie jeszcze "kiedy miałam lat 15 nie wiedziałam co to świat. O mnie ściskał i całował a ja mu nie chciałam...." no wycięto mi kawałek tekstu;p tzn ja wycięłam xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Nie znam tego, Ppsiara :(
na ktoś piosenkę Evanescence, która tu leci? http://youtube.com/watch?v=ZKvcXZaAgNY
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.