Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Zbrodnia doskonała...  (Przeczytany 5179 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #60 : 2006-08-23, 18:50 »
ale on mi wisi samochód, prywatny odrzutowiec i willę w Malibu więc mam powód no nie ? szukam specjalistów do zrealizowania mojego planu :P
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #61 : 2006-08-23, 18:55 »
malka - mnie? :P mam 158cm wzrostu, *mało* lat i mogę tylko przerażać głupawką ludzi na ulicy :P

thrilly - nie moja w tym głowa xD wybierz sobie na ofiarę jakas mniej zamożn a osobę, co? xD
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #62 : 2006-08-23, 18:56 »
Ostatnio czytałam, ze mordercy czesto sie cali golą, aby przypadkiem nie pozostawic zadnego włoska, wiec to trzeba najpierw zrobic, ale niestety tylko faceci ;)  W koncu ogolona na łyso babka bedzie wzbudzała podejrzenia ;) :P

A co wy sie tak martwicie? Moze wystarczy tylko kogos wynajac, jakiegos zawodowca? no ale wtedy trzeba miec duuuzo kasy...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #62 : 2006-08-23, 18:56 »

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #63 : 2006-08-23, 18:57 »
czemu? może się przerobić na punka i problem z głowy :P

olka, bo wtedy nie byloby tematu :P a tak, to jest o czym pogadać^^
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #64 : 2006-08-23, 18:58 »
Sstatnio wkurzyła mnie tapeciara którą spotkałam na wczasach. Miała okulary CHANEL i obnosiła się z papierową metką i naklejką na nich -> pozbawię ją wszystkich kosmetyków i dostępu do blond farby do włosów i solarium to jest dopiero zbrodnia dziewczyna się załamie
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #65 : 2006-08-23, 18:59 »
czemu? może się przerobić na punka i problem z głowy :P
No chyba, ze tak. Ale wtedy styl trzeba zmienic, gdzies rok wczesniej przed planowanym zabojstwem ;) :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #66 : 2006-08-23, 19:00 »
chociazby. ale ludzie potrafia drastycznie zmienic styl baaardzo szybko - i czasem nie wzbudza to podejrzen :P
a jak ma sie kase, to mozna niezle wyglad zmienic ;P [np. w jamesie bondzie - ten cały Zao, czy jak mu tam było xD] zreszta na discovery tez takie rzeczy widziałam^^
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #67 : 2006-08-23, 19:03 »
no albo na mission impossible z tymi maskami ;p
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #68 : 2006-08-23, 19:06 »
Fatty, napisalas juz? ;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #68 : 2006-08-23, 19:06 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #69 : 2006-08-23, 19:52 »
Fatty, napisalas juz? ;p
ba! nawet trzeci plan zbrodni wymyśliłam w międzyczasie :P

Ale na razie ten prozaiczny

Plan zbrodni nr 1

Ofiara :facet którego nienawidze, ale który mnie nie zna :P (krzywda wyrządzona komuś z mojej rodziny itd)
Jest do zbrodnia dla osób bardzo wyrafinowanych i cierpliwych.
Otóż obserwuję go, zbieram o nim wszelkie informacje, zapoznaję się z jego przyjaciółmi( a wiadomo,przy kielichu człowiek gada dużo i zwykle szczerze, więc i o danym delikwencie bym się nieco dowiedziała), wiem jak lubi spędzać wolny czas, co go interesuje, jakie ma hobby itd. W całych tych obserwacjach jestem dyskretna.
Po paru  miesiącach, do roku, gdy jestem pewna,że wiem o nim niemal wszystko, wdrażam kolejną fazę mojego planu, a mianowicie :...staję się kobietą jego życia  :diabolik: Moje umiejętności aktorskie są dosyć dobre, a znając go wiem, jak stać się kobietą jego marzeń, więc nie ma takiej opcji, abym mu w głowie nie zawróciła :P Jest mną zachwycony, a ja w międzyczasie poszerzam moją wiedzę w zakresie farmakologicznym.  Zaczyna jadać u mnie, a ja dosypuję mu do jedzenia  odpowiednio zawyżone dawki potasu. Po pewnym czasie wprowadzam się do niego i pichcę mojemu 'ukochanemu' z lubością, bo wszakże kucharzyć lubię i odpowiednio doprawiam dania potasem(tylko na receptę, ale co za problem kupić przemycony potas na rynku? :P albo znaleźć jakiegoś znajomego lekarza i coś mu tam naściemniać ? ) A z tego co naoglądałam się na discovery, odpowiednio spora dawka potasu ma wpływ na serce-powoduje rozkurcz serca i nie może ono skurczyć się spowrotem. Człowiek umiera. Tak więc pewnego dnia przyprawiam kochasiowi danie ostatecznie i baju,baju .
A co jest najlepsze? Otóż, nie da się stwierdzić,że przyczyną zgonu mogłobyć podtruwanie potasem, bo u istoty martwej(człowieka, czy zwierzęcia) z komórek uwalnia się..potas właśnie. Każdy nieboszczyk ma bardzo dużo potasu w organizmie, więc niczego mi nie udowodnią.
Będę przyjmować kondolencje, sztucznie biadoląc,że mój luby miał ostatnio problemy z sercem,że mówiłam,żeby szedł do lekarza,a on mówił,że to nic..och ja biedna, nieszczęśliwa, "straciłam miłość mojego życia, ojoj!"
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #70 : 2006-08-23, 20:01 »
to brzmi jak połączenie jednej sprawy z sędzi anny marii wesołowskiej + discovery channel ;P ale niezły w swej prostocie xD
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #71 : 2006-08-23, 20:08 »
skuteczność -to brzmi dumnie.
i nawet żadnych podejrzanych nie będzie :D
i nie wiem co to, ta wesołowska ale głównie dicovery mnie zainspirowało :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #72 : 2006-08-23, 20:13 »
Cytuj
nie wiem co to, ta wesołowska


takie tam pierdółki :P ale programy na discovery kocham xD

fattyś, dawaj resztę  :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #73 : 2006-08-23, 20:18 »
jeszcze dopracuję i wrzucę jutro. Mord na facecie, i żeby nie było,że się na płeć paskudną uwzięłam, w nr 3 ukatrupię dziewczynę :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #74 : 2006-08-23, 22:19 »
Plan faktycznie dobry, to przyznam :P Zapamietam sobie na przyszłosc   :diabolik: 
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #74 : 2006-08-23, 22:19 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #75 : 2006-08-24, 07:12 »
Fatty, a jak zaprzyjaznisz sie z jego przyjaciolmi? ;) Podejdziesz do nich na ulicy?
i kolejne pytanie, jak zaprzyjaznisz sie z nim?
Kobieta marzen... dla niektorych znaczenie ma takze wyglad, a podobno jestes gruba i brzydka ;)
Wiecej nie wyhaczylam :P
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #76 : 2006-08-24, 09:45 »
a kto powiedzial, ze to ona dokona tego mordu? moze za 3 lata znajda jakies diety-cud i fatt schudnie?[chociaz wg. mnie i tak gruba nie jest :P a brzydka to juz na pewno :P] a co podchodzenia na ulicy - czemu nie? jest zreszta masa innych sposobow, chocby 'oh jej, to ty? wiesz ile ja o tobie słyszałam?', np.spotkac przypadkowo w kinie, kawiarni... co jest dla morderców :P przyslowiowy pryszcz :P ja tak zreszta poznalam paru ludzi^^
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #77 : 2006-08-24, 10:35 »
Fatty, a jak zaprzyjaznisz sie z jego przyjaciolmi? ;) Podejdziesz do nich na ulicy?
i kolejne pytanie, jak zaprzyjaznisz sie z nim?
Kobieta marzen... dla niektorych znaczenie ma takze wyglad, a podobno jestes gruba i brzydka ;)
Wiecej nie wyhaczylam :P
przygotowania trwają ok roku-więc mam czas aby przemienić się w laskę-bo i skuteczna motywacja jest ;)
Z jego przyjaciółmi na jakiejś imprezie, bo zaprzyjaznianie na ulicy ? :P
A zaprzyjaznianie z nim -skoro wiem o nim tyyyle, to mogę podzielać jego pasje, pomyśli,ze jestem stworzona dla niego,ze lubię wszysko to co on itd :D
Dla chcącej kobity nic trudnego.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #78 : 2006-08-24, 10:45 »
A jesli jego przyjaciele nie chodza do klubow na imprezy? :>
Biore pod uwage najgorszy przebieg wydarzen, plan ma duza szans esie udac :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #79 : 2006-08-24, 11:04 »
Moze jakaś impreza domowa ? Żaden problem się wkrecic ;) Albo w jakiejś knajpce ich dopaść - cel uświęca środki.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #80 : 2006-08-24, 11:08 »
fatt - zbrodnia bdb. ale teraz są nawet takie programy jak 'świadek jasnowidz' - oglądałaś? :P toto tez ci wykryją, oskarza i the end :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #80 : 2006-08-24, 11:08 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #81 : 2006-08-24, 11:15 »
nie oglądam, bo jakoś za tv nie przepadam. Nie będą mieć dowodów do rzekomego widzenia jasnowidza, więc pfff i mogę spać spokojnie :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #82 : 2006-08-24, 22:20 »
Fatty - twój plan jest niezły, poza jednym szczegółem - po dłuższym czasie organizm przyzwyczai się do nadmiaru potasu i zacznie produkowa po prostu więcej  substancji neyutralizujących - a więc po mało przyprawianie nic ci nie da, bo i tak żeby go zabić, będziwesz potrzebowała zbyt wielkiej dawki - na tyle wielkiej, że przy sekcji nie będzie to uznane za naturalny objaw :P

ach - mój sposób na zabicie kogoś byłby zaprawdę - mało subtelny... zaproszenie do domu, wpuszczenie do kuchni i - mieczem, nożem, siekierą...  - krew? owszem, zostana ślady nawet po zmyciu - jednak takie ślady mają pewną wadę - raczej nie da się określić wieku. I w chwili gdy przszedł by ktoś poświecić w moim domu lampa znalazłby krwi naprawdę - od cholery i wszędzie... rozwalona żyła, zerwany pazur i niezliczona ilosć obficie krwawiących dziur w uszach, porznięte palce, rozwalone nogi sprawiłyby, że śladów byłoby tak wiele iz nie dałoby się jednoznacznie stwierdzic czy dana kropka krwi należy akurat do tego ktory zniknal... a wlasnie - dlaczego zniknal? no coz... mamna terenie pochowanych kilkanascie zwierzat - niech sobie odkopuja - znajda tylko psy, pokopia glebiej? a prosze bardzo - rowniez psy (niektore groby sa podwojne), zatrudnia szambonurka - nic nie znajdzie, rozwala podmurowki kojcow - jakies kosci tam beda - ale nie ludzkie (milego badania :P ) a tymczasem psy znienawidzonego sasiada mialyby wyzerke... pod postacia zmielonego na papke miesa...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #83 : 2006-08-24, 22:32 »
czyli, podpowiadasz,że jeśli już to taką dawkę,że raz a dobrze ? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #84 : 2006-08-24, 22:38 »
podpowiadam, ze jedna dawke - raz a dobrze i dodatkowo sprawic wrażenie że dzien wcześniej (albo dwa dni) upozorować wyjechanie gdzieś - tak by trupiosz sobie leżał i się trochę porozkładał - do tego stopnia by nic patologa nie zdziwilo...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #85 : 2006-08-24, 22:42 »
O jaaa... ja kiedyś na prawdę planowałam... :P Tzn. prawie na prawdę. Mało z niej pamiętam. Ogólnie chodziło o kradzież z wykorzystaniem kogosia, a potem wykończeniem go... (Musiał być głupi... :P )
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #86 : 2006-08-24, 22:51 »
dobra - inny plan - tak, ze będzie trup, ale nie bedzie morderstwa :P jest niestety tylko kilka warunkow...
1. musi byc lato
2. znajomosć chemii i biologii - dobra
3. odpowiednie warunki :P

a co dokladniej - trzeba wyodrebnic feromony wydzielane przez pszczoly w czasie godow  - wystarczy okolo 5 ml.
nastepnie posmarowac cos substancja - cokolwiek co bedzie mial przy sobie/ na sobie, czy bedzie przy tym - oczywiscie trzeba znac czas gdy bedzie w poblizu tego czegos.... co dalej? poczekac- pszczoly wyczuwaja owe feromony z odleglosci okolo 10 km. i masowo zlatuja sie w to miejsce - przy tym wykazuja niesamowita agresje...

- wada - ofiar moze byc wiecej... o wiele wiecej
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 26 zapytaniami.