Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Poradni ...  (Przeczytany 966 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Budyńek

  • Gość
Poradni ...
« : 2006-09-01, 20:05 »
Ja nie mam konia (dla moich rodziców za duży wydatek NIE STAĆ PO PROSTU  :( ) ... Ale mam nadzieje że bede miała kiedyś ale najpierw chciał bym się czegos dowiedziec od "starszych" (bez urazy) właścicieli koni , mam na myśli te osoby które mają już od np. kilku lat konia/e . Np. chciał bym wiedzieć po co się smaruje kopytka (niektorym) koniom ... albo owija nozki ... itp. i w jaki sposb dosaliscie konie ? bardzo prosze o odpowiedzi :)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Poradni ...
« Odpowiedź #1 : 2006-09-03, 15:36 »
po co sie smaruje kopytka??kopytka sie powinno sie smarowac kazdemu konikowi....specjalnymi smarami. a dlaczego? no zeby byly ladne i zdrowe...a nozki sie owija np. eclipsem smarujemy po treningu i potem owijamy zeby kon nie mial problemow ze sciegnami itp. nie mam swojego konia ale takie rzeczy wiem bo to sa podstawy.
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Poradni ...
« Odpowiedź #2 : 2006-09-03, 15:48 »
budyniek.na tym forum pełno jest takich informacji-poszukaj.
na kazdej stronie internetowej o koniach tez.
tak jak Prisi napisała:smaruje sie zeby nie pękały,zeby je nawilżyc lub natłuscic po kąpieli.Czasami smaruje sie tez w przypadku jakichs chorób.
owija sie na jazde owijkami zeby zapobiec urazom,lub jesli jest jakis uraz to zawija sie bandazem i/lub czyms smaruje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Poradni ...
« Odpowiedz #2 : 2006-09-03, 15:48 »

Princessa

  • Gość
Odp: Poradni ...
« Odpowiedź #3 : 2006-09-03, 16:20 »
bosz....jest pelno przykladow dlaczego tak sie robi. wystarczy poszperac :P po co od razu nowy temat??!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 23 zapytaniami.