Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: CHOMICZOWO - CZYLI......... sami zobaczcie  (Przeczytany 896 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agata11

  • Gość
CHOMICZOWO - CZYLI......... sami zobaczcie
« : 2006-10-21, 10:24 »
Cześć! Jestem Agata mam 11 lat i ostatnio rozstałam się z moim wiernym towarzyszem chomiczkiem syryjskim  :( jest mi strasznie smutno z tego powodu bo nie straciłam domowego zwierzątka. straciłam przyjaciela. Takiego prawdziwego przyjaciela, który właził do mnie do łóżka, wspinał się po prętach klatki i robił salto (nie żartuję). Mysia doskonale wyczuwała kiedy jestem smutna i próbowała mnie rozweselić np.  chodziła na dwóch nogach, tarzała się po podłodze, turlała się po moim łóżku i próbowała chodzić na rękach. Była też bardzo pożyteczna np. węszyła po podłodze i doprowadzała mnie do kryjówki myszy, mrówek, pająka czy innych zwierzątek tego typu. Uwielbiała się przytulać i była jedyna w swoim rodzaju. Nie zmyślam bo kolorowanie jej byłoby obrazą jej pamięci. Czy ktoś z was ma takiego niezwykłego chomika jak ja miałam? Jeśli tak to piszcie. Jeśli macie też zwykłe chomiki niczym się nie wyróżniające to też piszcie. Ja chętnie poczytam.
Zapisane

Love_animals

  • Gość
Odp: CHOMICZOWO - CZYLI......... sami zobaczcie
« Odpowiedź #1 : 2006-11-06, 15:22 »
szkoda... współczuje sama straciłam chomiczki 2 lata temu
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: CHOMICZOWO - CZYLI......... sami zobaczcie
« Odpowiedź #2 : 2006-11-07, 08:10 »
temat o chomikach jest tu http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,11188.0.html o nazwie "chomiczkowo"
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: CHOMICZOWO - CZYLI......... sami zobaczcie
« Odpowiedz #2 : 2006-11-07, 08:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 23 zapytaniami.