Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 1075   Do dołu

Autor Wątek: Beagle :)  (Przeczytany 778312 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwirka

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #30 : 2003-04-19, 22:01 »
Faktycznie dawno jej nie czytałam :)  Napewno ktoś ma jej adresik
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #31 : 2003-04-19, 22:45 »
Siedze sobie i czekam az sie mieso upiecze- Boze co za meka , jaki zapach a tu jeszcze post  :grr:  
Misio ostatnio robil za psa obronnego hi hi , moja siostra musiala isc przez las no i co - nie wezmie przeciez swojej Jadzi ( 1,2 kg) , pozyczyla sobie Micha i czula sie calkiem bezpiecznie . A wczoraj Misio byl psychoterapeuta , on potrafi tak wspaniale reagowac na uczucia ludzi i wyczul u mojej siostry zly nastroj.Najpierw lasil sie , przytulal , caly czas machajac ogonem bardzo energicznie a potem polozyl sie na jej stopach i spal tak kilka godzin. Gdyby nie to szczekanie to bylby najwspanialszym psem pod sloncem.
Dzis zrobilam sobie dekoracje na stole , to znaczy koszyk pelen pisanek , no i musialam zdjac , bo Kajtek caly czas ich pilnowal :?:  , nie wiem co mu sie stalo . Stol jest bardzo niski , wiec prawie caly czas trzymal nos w koszyku a jak tylko Misio pokazywal sie na horyzoncie to rzucal sie z zebami , jakis psychol czy co ? Fakt , ze Misio nic sobie z tego nie robil , ale balam sie , ze w koncu stanie sie cos zlego. Ale sie rozpisalam . Ale musze czyms zajac rece , bo zaraz rzuce sie na to mieso . Help !
Zapisane

Apiska

  • Gość
okej :)
« Odpowiedź #32 : 2003-04-20, 09:21 »
Witajcie!!
Weszłam jeszcze przed śniadankiem wspołnym :)
Siba adres Pumy mam a co napisać do niej maila czy podac Ci do niej maila?
Jak tam samopoczucie? Jaką macie pogode?
Dobra ide jeść śniadanko :)
Pozdrawiam
WESOŁYCH ŚWIAT!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

okej :)
« Odpowiedz #32 : 2003-04-20, 09:21 »

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #33 : 2003-04-20, 18:49 »
Pogoda cudowna , caly dzionek bylam u rodzicow na dzialce, z psami oczywiscie , ale byla zadyma , Kajtek totalnie skopal teren a Misio zezarl kawal trawy z korzeniami i ziemia , pozatym znajdowal sobie w roznych zakamarkach takie stare kilkuletnie jablka i tez zjadal , potem tarzal sie w suchej jak popiol ziemi i zrobil sie  szary ,wiec jak tylko wrocilam do domu wrzucilam go do praliki , ee to znaczy chcialam powiedziec do wanny  :P
Kajtek jak na psychola przystalo schowal sie po powrocie do domu pod koc, trzesie sie i warczy , on sie boi nowych sytuacji i one go tak stresuja , ze potem kilka dni odreagowuje .
Zapisane

Apiska

  • Gość
Smingus dyngus!!
« Odpowiedź #34 : 2003-04-21, 13:29 »
witajcie!!
Dziś był mingus i suha nie wróciłam do domu. poszłam na miasto a tak...ojej co tam sie działo :) Wszyscy z wiadrami i suchym nie dao sie wrócić :) ale sie ciesze. Taki dzień jest raz na rok! (no chyba, że ktoiś nie oficialnie sobie go zrobi jeszcze :P )
Apis dziś poszeł z moim tata na dwór i wrócił po 2,5 h :) Przyszeł taki zmachany i zaczął piszczeć. nie wiedziałąm co mu jest i od razu w panike wpadlam :( Głaskałam go powoli, poszłam z nim na balkon. Psiak sie zgrzał a co bedzie jak bedzie lato totale? :?:  Boze....co te psiaki maja...A co maja psiaki z długa i gruba sierścią? Np. nowofunland? powinni ludzie wymyślić jakieś takie parasole przyczepianie do szelek :P
a jak tam u Was Śmingus dyngus? U nas pogoda wspaniała, z chcią poszłabym sobie na działeczke i polożała na leżaczku hehe :)
Donra ide coś poglądać, mozeb eda beagle'usie na Animal Panet :P
Papatki.pozdrawiam!
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #35 : 2003-04-21, 23:37 »
Jak tam wasze brzuchy po swietach , bo ja sie przyznam- moj ledwo zyje. Cala diete szlag trafil ale tylko chwilowo , mam doswiadczenie w dietowaniu  :D  . Apisko - a moze Apis przeforsowal sobie ta nozke gdzie go stuknal samochod i dlatego piszczal? Misio dzis wydalil z siebie tyle ziemi ( po wczorajszej dzialce) , ze worki mi sie na spacerze skonczyly . To jest az niemozliwe , zeby tak sie napchac ziemia i na dodatek pozjadal takie plastikowe glowki od srubek , bo wczoraj rano jeszcze byly a dzis juz nie , lezaly sobie porozrzucane po dzialce , bo tata robil nowy plot , a ten maniak to zjadl. Taki piekny dzien dzis byl a ja musialam siedziec w domu  :cry:  i jadlam z rozpaczy  ;)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #36 : 2003-04-22, 09:06 »
Z moim brzuszkiem dobrze :D  A dzisiaj  biorę sunię sąsiadów do stajni i niech rozrusza swój skostniały zadek Pójdziemy sobie w mały teren :)
Zapisane

Siva

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #37 : 2003-04-22, 09:49 »
hej beaglomaniacy - spotkalam ze Sparkym na swiatecznym spacerze jednego beagle'a :)
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #38 : 2003-04-22, 10:22 »
Siva czyli forum zbliża :)

U mnie nie było aż tak wielkiego obżarstwa. Zjeść zjadłam ale nie było tak źle. jednka trzeba spali te świąteczne kalorie. Fajnie, że w niedziele była taka ładna pogoda to z Chrapcią połazilismy ponad godzinke. Aż przyjemnie kiedy słonko świeci.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beagle :)
« Odpowiedz #38 : 2003-04-22, 10:22 »

Asia_i_Black

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #39 : 2003-04-22, 12:46 »
Pogoda na święta wyjatkowo się udała. Dla beagle to musi być po prostu super bo te psy uwielbiają spacery. Myśmy z Blackiem byli wczoraj cały dzień w Łebie i szaleliśmy na plaży ganiając za patykami. Mnie najbardziej dziwi że on się w ogóle nie zmęczył. Wybiegać go to sztuka, a co dopieri wybiegać beagle'a. Dzisiaj znów pojedziemy nad jeziorko też się wylata.
PS: Strasznie tu u was przyjemnie, chyba się zasiedzę ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #40 : 2003-04-22, 14:33 »
wiatajcie!
Hehe na naszym forum zawsze było milutko :P  Tak naprawde to wszysxcy poznaliśmy sie na Animlu :)
Siba wątpie, żeby to była wina nogi, bo po kilku minutkach mu to przeszło jak poszlismy na balkonik w cień :) Po prostu sie zziajał :) wiesz tak od dłuższegpo czasu zrobiło sie ciepło i sie zziajał. A biega codzinnie rano po 2 h a czasami nawet dłużej. Tata go bierze na dwór z własnej porzyjemności! :) To sie nazywa przywiązanie hehe
Siba hehe ja chyba już nie wróce do diety, bo widze, że to nie ma żadnego sesnu. Gdy zaczne dietowac, t ozbliżają sie świąta i wszytsko szlag trafia hehe :) Ale wczoraj sie wybiegałam jak uciekałam przed chłopakami, któzy gonili mniem z woda hehe :) Nawet nie liczyłam ile dostałam kubłow wody, bo bym chyba w połowie sie pomyliła
Własnie dzwonił do mnie tata i poiwedział, że siedzi koło niego Beagle'l :) Mówi, że to suczka i nie ma jeszcze roku. Ma rodówd i mają zamiar ja wystawiać. Tylko co z tego jesli tata mówi, że ona nawet nie porafai siad, ani innego rodzaju komend  :?  Ale mówi, że juz zrobił jej fotki. normlanie ucieszyła mnie ta wiadomość
Pozdrawiam
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #41 : 2003-04-23, 08:16 »
Super , ze nowym klubowiczom podoba sie u nas . :)   Beagle , rzeczywiscie nie sposob wybiegac. A czy Blackus to labek , bo jezeli tak to tez wulkan energii  :D
Wczoraj na spacerku spotkalismy bagielke, to chyba ta ktora kiedys spotkalam w kagancu i na smyczy, tym razem byla luzem , ale jakas taka przestraszona , zjezyla sie po czubek nosa i ucieklala przed Michem , zupelnie nieobyta z psami :? Na dodatek strasznie gruba , Misio wygladal przy niej jak chart- no bo dwa razy wyzszy i chudy na dodatek. On ostatnio bardzo schudl , ale rozbudowaly mu sie miesnie nog , to przez spacery chyba .
Pozdrawiam serdecznie .
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #42 : 2003-04-23, 13:38 »
Dzisiaj weszłam na to tymczasowe forum na którym bylismy i wiecie, że nasz temat przepadł? Admin chciał zrobić świąteczne porządki i skasował go.
I został też mu tylko jeden szczeniaczek do sprzedaży. szkoda, że nie podali ceny :)
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #43 : 2003-04-23, 14:22 »
Cytat: siba
. :)   Beagle , rzeczywiscie nie sposob wybiegac. A czy Blackus to labek , bo jezeli tak to tez wulkan energii  :D
 .
Black to nie labek, ale wulkan energi to on jest.  Dokladniej Black to pudel miniaturowy, a rasa ta nie jest jak się wydaje czysto kanapowa, i jest bardzo żywa(chyba że się  przyzwyczai do kanapy.) Nie mylcie proszę Blacia z tymi pudlami w dziwnych fryzach, siedzących na kanapie. Black nie jest ostrzyżony a beiga bardzo chętnie. Ale to temat o beagle'ach więc teraz powiem coś o nich słówko. U mnie mieszkał beagle na osiedlu który w ogóle nie biegał bez smyczy, właściciele mało aktywni nie biegali z nim, a jeszce rzucał się na ludzi i psy. Smutne to :( A najgorsza jest opinia że to takie słodkie psiutki dla każdego i właśnie mam pytanie. Czy beagle to naprawdę pies dla prawie każdego?Ja uważa, że nie. Pytanie to kieruję dlatego bo jak już pisałam chciałam takiego kupić ale zraziłam się tym , że podobno ciężko je wychować z powodu upartości i jak to jest z tą skłonnością do ucieczek?
Zapisane

leia25

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #44 : 2003-04-23, 14:55 »
Witam
  O ja ,tak ładnie pojadłam w czasie świąt,że teraz jestem prawie ciągle z Luną na spacerze :)byłam wczoraj u weta ,po kropelki na pchły,psisko zaczęło mi się drapać,podobno też pojawiły się kleszcze.
  Nie spotykam u siebie beagli,szkoda.Spotkałam kiedyś babkę,co jej znajoma ma sunię beagle,wystawia ją ,miała dwa razy szczeniaki,ale chodzi ciągle na smyczy,bo ucieka,była zaskoczona,że Luna od nas nie odbiega :)Przyznaję,że od początku wychowywałam Lunę,zawsze mam w kieszeni nagrodę,nigdy mi nie uciekła,ani nie wykazywała chęci :)lubi,pobiec do psa i to jest trochę niebezpieczne,bo wtedy na nic nie patrzy,spuszczam ją ze smyczy w parku,na osiedlu nie,leży dużo odpadków pod balkonami,a jak wiecie najadłaby się wszystkiego :) są też ruchliwe ulice,zresztą do parku mam blisko i codziennie tam chodzę.Moim skromnym zdaniem,można beagle wychować,trzeba poświęcić dużo czasu i mieć dużo cierpliwości.
  Szkoda ,Siba tej beagielki,co ją spotkałaś,młody pies i upasiony,nie ma chęci do zabawy,może nie ma ,mieć chęci i jeszcze do tego,nie jest zsocjalizowana z innymi psami,szkoda ,a na pewno jest ładna :)pozdrawiam Cleo
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beagle :)
« Odpowiedz #44 : 2003-04-23, 14:55 »

piotr1m

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #45 : 2003-04-23, 15:26 »
Witam wszystkich !!!

Dopiero dzisiaj odebrałem maila od Siby (dzięki wielkie za pamięć) z informacją gdzie jesteście.
Nasz Max jak na razie nie ucieka, w poniedziałek byliśmy w Puszczy Niepołomickiej i bardzo grzecznie spacerował, parę razy podjął trop tak mi się wydaje, ponieważ węszy i nagle dostaje przyspieszenia i leci gdzieś w krzaki, ale po 30 metrach wraca z powrotem i idzie dalej grzecznie ścieżką. Po lesie spacerowaliśmy dobre 4 godziny, pod koniec częściej szedł za nami niż przed myśleliśmy, że w domu da nam spokój. Gdzie tam popił wody przespał się dosłownie pół godziny i dawaj dalej się bawić :). Uparty jest faktycznie na przykład siedzę na fotelu pies podchodzi sztura nosem, podskakuje chce się bawić mówię zostaw, siad ładnie siada na 10 sekund i znowu podskoki z obrotem wydaje dziwne dźwięki i męczy skutkuje dopiero wygonienie za drzwi. No może nie do końca bo zdziera farbę z drzwi.
Ostatnio nie odstępuje mnie na krok idę do łazienki to kładzie się pod drzwiami idę do piwnicy on za mną myję auto na podjeździe on obserwuje czy dokładnie gipsowałem ściany w pokoju (remont nadal trwa:) ) on ze mną, myślałem że to przypadek i zacząłem tak bez większego sensu chodzić po całym domu, a on jak cień. Czy wasze psiaki też tak mają?

Pozdrawiam
Piotr&Max
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #46 : 2003-04-23, 20:15 »
Asiu - beagle to trudny pies , ale nie niemozliwy do wychowania. Co prawda przy inteligentnym i latwoukladalnym pudlu troche slabo wypada  :) ale ma swoj urok . Moj Misio nigdy nie wykazal zbednej agresji , ludzie go nie interesuja i jak ktos wyciaga reka to albo odskakuje albo jak jest na smyczy to zaszczeka , ale sam nikago nie zaczepia, natomiast psy od pewnego czasu woli omijac z daleka .Ostatnio tez nie ucieka , ale kiedys to nie bylo mocnych , znalazl zawsze dziure w plocie , lub po prostu zwiewal na spacerach i wracal do domu po kilku godzinach.
Piotrze - ekstra emblemacik z Maxem  :o Misio nie chodzi za nami , ale nie polozy sie w pokoju w ktorym nikogo nie ma , jak wyjde z pokoju w ktroym akurat spi czy lezy , to zaraz slysze tup-tup idzie , ale najgorzej jak nikogo nie ma w domu , bo wtedy siedzi pod drzwiami i ujada  :grr:
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #47 : 2003-04-23, 20:37 »
Jak fajnie, że wszystcy już trafili na tą stronę :)
Jeśli chodzi o wychowanie mojej suni to nie było aż tak źle. Mogę sobie jednak zażucić, że nie mogę oduczyć jej buszowania w krzakach :(  A uciekać nie ucieka wcale. Obija się na dworze i trzeba tylko ją czasami wołać po kilka razy bo udaje, ż emnie nie słyszy :) W domciu też czasami zostaje sama i nie ma większych problemów. Jak była malutka nie wyrządziła żadnych (!!!) szkód. Czasami zdarza jej się zapiszczeć jak wszyscy wychodzą z domu a ona zostaje ale to trwa tylko chwile. Jednym słowem więcej plusów niz minusów :)
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #48 : 2003-04-24, 08:59 »
To ja mam takiego potwora :evil:  Ale i tak go kocham :D
Zapisane

Kala

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #49 : 2003-04-24, 12:45 »
tak każdy kocha swojego psika nawet jak jeste najwiekszym rozbujnikiem
Zapisane

Alice

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #50 : 2003-04-24, 17:17 »
Witam Wszystkich Beagleomaniaków!
Nareszcie dzisiaj "dorwałam" się do kompa i zarejestrowałam się na tym forum. Mam nadzieję, że biędzie się nam równie miło pisało, jak na animalu. Teraz niestety muszę kończyć, bo idę dokramić rudego kotka0 bezpańskiego, czeka na mnie :)
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beagle :)
« Odpowiedz #50 : 2003-04-24, 17:17 »

Puma & Afra

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #51 : 2003-04-24, 19:44 »
No nareszcie !! nie mialam czasu sie nawet zarejestrowac ;)
Narazie nie mam czasu wiec PaPaPa :)
Zapisane

do.du

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #52 : 2003-04-24, 21:08 »
Hej!
Jeżeli możemy to przyłączamy sie z Herbuśkiem;-)


Cytat: piotr1m
Nasz Max jak na razie nie ucieka, w poniedziałek byliśmy w Puszczy Niepołomickiej i bardzo grzecznie spacerował,

Ile ma Max, mój też biegał po Puszczy...  zaczął uciekać dopiero jak miał 9 miesięcy  :(
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #53 : 2003-04-24, 22:05 »
No tak moj Misio tez zaczal uciekac jak mial okolo roku .
Dzis widzialam faceta z baegle , ale byl sliczny , malutki , bardzo zwarty i zgrabny , dawno nie widzialam takiego slicznocha.
Ciesze sie , za Alice i Puma sie znalazly  :D  No i witam nowa beaglomanke  :)
Musze psiakom kupic juz Kiltixy , bo maja kleszcze , niestety pobyt na dzialce sprawil , ze polapali tego swinstwa duzo  :(
Zapisane

piotr1m

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #54 : 2003-04-25, 08:28 »
Max ma prawie 9 miesięcy . Pocieszajcie mnie dalej...

Co to jest ten Kiltix? (preparat?) Ostatnio też znalazłem kleszcza spacerującego po Maxie.


Piotr&Max
Zapisane

Alice

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #55 : 2003-04-25, 08:39 »
Cześć!
Jestem teraz w szkole i mamy informatykę, więc jestem na necie.
Co do kleszczy, to po wczorajszym spacerze znalazłam u Snoopka jednego kleszcza. Na szczęscie był jeszcze mały, nie zdążył się jeszcze dobrze wbić :) Ja osobiście polecam preparat "FRONTLINE". Jest bardzo skuteczny. Mozna go kupić w formie kropelek lub sprayu. Zawsze kupuję w sprayu i starcza mi na długo. Dzisiaj mama po pracy idzie do weta i kupi Snoopowi ten preparat :)
Czy wasze pieski teraz gubią zimowa sierść??? Snoopek od jakiś 2 tygodni zaczął gubić i włosy latają wszędzie.
Muszkę kończyć, papa, pozdrawiam
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #56 : 2003-04-25, 09:28 »
Nic nie mów o gubieniu sierści. Jest jej wszedzie pełno.
Zapisane

Apiska

  • Gość
nareszcie jestem z Wami!
« Odpowiedź #57 : 2003-04-25, 13:45 »
Jejciu jak ja tutaj dawno nie byłam!! nie miałam neta  :cry:  :cry:  :cry:  ale teraz na szczęscie już mam :) Oooo jak dobrze, że dołączyły do nas Alice i Puma
Hehe nawet nie mów o gubieniu sierści. Jest jej w domu więcej niż ja mam włosów na głowie! :) no mówie serio. Wszedzie jego sierść :) Częśto chodze na balkon i go wyczesuje. Może dziś Apiska nawet wykąpie :) Przyda mu sie kąpiel, bo codziennie biega po tych łąkach i nie tylko i "bialutkie" keidyś łapki sa szare (!!!) :)
Mam prośbe: wytłumaczcie mi jak umieszczacie emblematy ze zdjęć. Ja nie moge tego zrobić :(
Aaa witam nowa beaglr'omanke :) Napisz coś o swoim beagle'usiu :) Jeśli masz więcej fotek to wyślij nam po kilka a my sie odwdzięczymy :)
U Apiska jeszcze nie znalazłam żadnego kleszcza i mam nadzieje, że nie znajde bo okropnie nie lubie ich wyciągać :( Pamiętam keidyś Apisek sam sygnalizował, że ma w sobie coś co mu przeszkadza i jak sie zorientowałam, że coś jest nie tak, to Apisia "przebadałam" i znalazłam kleszcza w tych wirkach koło tyłka :)
Hehe Piotrze Maxiu jest w wspaniałym wieku. Apisek ucieka mi do dziś, ale spuszczam go tylko na łace, ponieważ boje sie na osiedlu czy w parku :(
Mam pytanko: co ile kąpiecie swoje psiaki (nieoficialnie "diabełki"wcielone)?
 :tazz: Beagle są w tedy trudne gdy są źle wychowane. Są nie znośne, uparte (chociaz uparte są tez gdy sa wychowane :)). Dobrze jest gdy sie beagle'a wychowuje od malca :) W tedy bedzie sie miec pewnośc, że będzie to nie pies tylko wspaniały PRZYJACIEL!!!!
A teraz ide sie przespać, bo sie źle czuje :(
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

nareszcie jestem z Wami!
« Odpowiedz #57 : 2003-04-25, 13:45 »

piotr1m

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #58 : 2003-04-25, 14:43 »
No nieeeeeeeeeeeeeeee tylko patrzeć jak da dyla z naszego ogrodu. :)

Już wiem Kiltix to obroża Bayera znalazłem na stronie  www.vetserwis.pl ,są tam opisane preparaty i choroby przenoszone przez kleszcze.

Dominika na stronie którą podajesz http://psy.xx.pl  nie znalazłem zdjęć twojego psiaka. Pod Mój Herbi jest Owczarek Australijski. Jeśli możesz to prześlij parę zdięć na piotr1m@poczta.onet.pl

Piotr&Max
Zapisane

Apiska

  • Gość
nareszcieee
« Odpowiedź #59 : 2003-04-25, 17:18 »
Nareszcie udało mi sie umieścić fotke Apiska jako emblemat! Ufff..jaka ulga. Tyle sie z tymi pie******** emblematami męczyłam, że masakra! ale sie udało :)
W tym czasie co próbowałam umieścic Apiska jako emblemat rozmawiałam z Alice na gg i też sie meczyłysmy z tymi pikselami głupimi. Ale jestem szczęśliwa no :) Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 1075   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 25 zapytaniami.