Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 1075   Do dołu

Autor Wątek: Beagle :)  (Przeczytany 778487 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Puma & Afra

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #60 : 2003-04-25, 17:59 »
Heh ja z emblematami szybciutko sie polapalam :)
U nas nareszcie ladna pogoda :) 3 dni temu, jak byalm z Afra na spacerze spotkalysmy malego beagielka, ma 3 miesiace ;) cudo! Afra cos ostatnio schudla, i bardzo dobrze, bo juz byla taka baryla ze szkoda gadac ... Kapi zreszta widzialas !

Zaraz ide wykapac Aferke, w poniedzialek wielkanocny wytarzala sie w popiele i (tak samo jak Apiska mowila) ma cale lapy szare i wogole jest brudna, nie mylam jej od listopada...

PUMA
Zapisane

do.du

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #61 : 2003-04-25, 19:16 »
Cytat: piotr1m

Dominika na stronie którą podajesz http://psy.xx.pl  nie znalazłem zdjęć twojego psiaka. Pod Mój Herbi jest Owczarek Australijski.

No niestety tak się zrobiło, strone straciłam :(  i nie mam jak poprawic, będzie kiedyś nowa ;-)
http://community.webshots.com/album/65728607mVEHGf tu są zdjęcia

Chcę Herbka zapisać na szkolenie, ale rodzice moi jęczą, że "i tak mu to nic nie da" i "za dużo to kosztuje".....
Poradźcie mi coś, sama nie wiem co...  :oops:
Herbek zna komend tyle, że hej.. tylko że mój potworek nie reaguje na nie na spacerze.  :?:
P.S. Nauczyłam go dzisiaj "CZEKAJ" Jestem z niego dumna!!!
Zapisane

Kala

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #62 : 2003-04-25, 21:43 »
toz to sliczna psinka a ile ma latek???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beagle :)
« Odpowiedz #62 : 2003-04-25, 21:43 »

Apiska

  • Gość
czesc
« Odpowiedź #63 : 2003-04-25, 21:44 »
Witajcie!
Kala o którym psiaku mówisz? Jak narazie to są tu 3 zdjatka beagle'i :)
pozdrawiam :)
Zapisane

Kala

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #64 : 2003-04-25, 22:10 »
o tego twojego na emblemaciku no i o wszystki bo wszystki są pienknuchne
Zapisane

leia25

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #65 : 2003-04-25, 22:37 »
Witam Wszystkich
 U nas pogoda wspaniała,cieplutko,codziennie jestesmy w parku i nie spotykam beagli,jaka szkoda.Budowa drogi ładnie idzie,nie ma jak już przejść w głąb parku,oj szkoda,a spieszą się .
  Jeszcze ,nie znalazłam kleszczy na Lunie,zabezpieczyłam ją Frontlainem(chyba tak się pisze :) ) w zeszłym roku miałam w sprayu,psikałam ją kilka razy,ponieważ się wytarzała :) nie wiem jak teraz będzie :) a łapki szare oczywiście,szczególnie jak leży na białej pościeli :) dlatego też nie używam obroży na pchły,bo co pod nosem w łóżku będzie smierdzieć :)
 Piotrze,mam to samo z Luną,a właściwie mój mąż,nawet jak ją wybiegam,to odespi,a potem wieczorem,szczeka na mojego męża i zabawki przynosi,do mnie nie przychodzi :) ktoś musi nią rządzić :)zamyka ją wtedy w innym pokoju,ja za kilka minut ją wypuszczam i heja to samo :) ale robi się coraz cieplej i psy się szybciej będą męczyć :)Polecam smakołyki do kieszeni,wołać psa ,komenda siad i nagroda,u mnie działa,trochę ta nauka trwała,cwaniara przybiegała,zjadała i uciekała :)teraz już umie :) pozdrawiam wszystkich Cleo
p.s do.du jak herbi się chętnie uczy,to ucz go sama,na polance,łące noś smakołyki i cwicz z nim,cierpliwości,a będą efekty.Oczywiście proszę o fotki :) cleo25@tenbit.pl
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #66 : 2003-04-25, 22:46 »
Moje psiaki kapie jak jest potrzeba, to znaczy nie mam zadnych regul czasowych np. ze musze kapac co pol roku albo co miesiac. Micha kapie czesciej(co 2 -4 tyg ) , bo on ma problemy ze skora , jak widze , ze jest tlusta w dotyku i specyficznie smierdzi to zaraz kapie, Kajtka zadko(2-3 razy w roku) , a Tytusa kapalam trzy razy w jego 11 letnim zyciu gdy wytarzal sie w g... a tak nie bylo potrzeby.
Nie wiem czemu moje psiaki zawsze lapia kleszcze w okolicy glowy , szczegolnie uszy , oraz wewnetrzna strona ud a tak gdzies na grzbiecie nigdy . Jutro ide z Miskiem do weta bo znowu wygryza sie kolo ogona - zaczyna sie wiosna - musi dostac cos na odczulenie. Od razu kupie te obroze , one sa rewelacyjne tylko okrutnie drogie  :(  Ale kiedys kupowalam im Frontline w ampulkach , to bylo klopotliwe , bo musialam stale pamietac o powtarzaniu zabiegu co miesiac a tak zakladam obroze i do konca lata mam spokoj< oczywiscie jak Misio nie zgubi tej obrozy( jak co roku- jak on to robi ? ).
A czy ktos wie jak sie pozbyc kleszczy z dzialki , bo my tam bedziemy teraz czesto jezdzic a boje sie o siebie , sobie obrozy nie zaloze  :?
Pozdrawiam!
Zapisane

do.du

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #67 : 2003-04-26, 07:26 »
Cytat: leia25
jak herbi się chętnie uczy,to ucz go sama,na polance,łące noś smakołyki i cwicz z nim,cierpliwości,a będą efekty.


hmm.. z łąką czy polanką to będzie problem, a co do smakołyków to na spacerze nie reaguje na nic  :cry:  Ostatnio biega sobie ze smyczą ciągnącą się po ziemi....  :oops:

I jeszcze jeden problem. W wakacje był dwa miesiące na wsi i tam jak prysnął z ogródka pogryzły go duze psy- nie bardzo ale zawsze- i teraz gdy widzi dużego piecha reaguje dziwnie. Czeka aż przejdzie (ten duży pies) i zaczyna warczeć.

P.S. Na moim osiedlu pojawiły sie w tym roku jeszcze 3 beagle... Herbi prekursor??? ;-)
Zapisane

Apiska

  • Gość
:)
« Odpowiedź #68 : 2003-04-26, 11:45 »
Do.du Apiska nie raz pogryzły piechy, a to była jego wina bo sam sie pcha na pierwszy ogień a potem są efekty pogryzienia. Najczęściej zdarzało sie to na łące która jest koło mnie, bo tam często z nim chodze. Tam są wszytskie psy bez smyczy. Hehe mojego Apicha również nie moge nauczyc przhcodzenia do mnie, chociaż (nie zawsze, ale czasami) przychodzi czasami :) Czasami biore karme w kieszeń i go namawiam do niej, ale on nie weźmie smakołyka w rodzaju karmy. w tedy chwale go całusem i pochwałami. skacze jak ogupiały :)
wicie cio, jszcze wszytskiego nie wiem o moim psiaku. Cały czas sie ucze: jak sie zachowuje w obecności innych psów, jak sie zachowuje w obecności ludzi. DLatego czasami jak ktoś sie pyta czy moze go pogłaskać a ten ktoś też jest z psem, to mówie: " Oczywiście, on nie ugryzie". Ale zaczynam sie powili zastanawiać czy Apisek nie jest troszke innym beagle'm? Żuca sie na psy, warczy na nie okropnie. Czasami śmiejemy sie z koleżanką, że nasze psy to nie ta rasa co powinna. Ona ma huskiego Elvisa i on tak samo zuca sie na psiaki i pierwszy chętny do bójki :) Oczywuiście, nie zawsze Apis warczy. warczy tylko jak idziemy na spacer. Na łąke nie tylko strasznie szczeka hehe. Oj co za psiaki :)
Do.du ja również czekam na fotki Herbiego :) Ciesze sie, że jest coraz więcej bagle'omanów :) Apisek ma 1,5 roku a energi.....ohoho. :) A ile ma Herbi?
Pozdrawiam
ps. te dzieciaczki co dodałam do załacznika.......normlanie boskie....strasznie mi sie takie dzieciaczki podbają :) Cudo! ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

:)
« Odpowiedz #68 : 2003-04-26, 11:45 »

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #69 : 2003-04-26, 12:08 »
Pogoda coraz ładniejsza. Właśnie wróciłam z zakupów i zamiast wziąść się za sprzątanie to ja do netu  :lol:  Ale nie mogę już wytrzymać bo kupiłam już majowy numer "Przyjaciel pies" i tam jest o naszych potworkach :)  Nawet dali plakat! A zdjęcia oczywiście są p. Bacińskiego.
I tam jest tak pięknie na samym początku zaprezentowana rasa beagle:
" Każdy właściciel beagla ma przynajmniej raz w roku ochotę pozbyć się swojego psa na zawsze... Jego zawadiacka natura często daje się we znaki, ale wspaniały charakter ujmuje każdego, kto postara się go zrozumieć."
ZGADZAM SIĘ !!  :lol:
Zapisane

oLgA

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #70 : 2003-04-26, 12:10 »
Do.du na szkolenie nigdy nie jest za pozno i to zawsze pomaga :)

Pyatnie jets an jakie szkolenie chcesz isc jelsi prowadzone przez ZK to nie polecam....

Ale myśle że możesz uczyć go sama, tylko musisz wlożyc w to troche wysilku.
Jest kilka bardzo fajnych metod jesli Cię to interesuje to napisz na prv.
olga_119@wp.pl
Zapisane

Apiska

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #71 : 2003-04-26, 12:33 »
Kapi to już jest gazeta ??? O kurde to ja sie ubieram i lece po gazete!!!
 :oops: Pozdrawiam
Zapisane

do.du

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #72 : 2003-04-26, 12:35 »
Herbuś ma 3,5 roczku a link do zdjątek to już dawałam.
No to jeszcze raz:
http://community.webshots.com/album/65728607mVEHGf
Zapisane

Apiska

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #73 : 2003-04-26, 13:08 »
aha oki :)
pozdrawiam
ps. mam już gazete!!!!! :jupi:  ;)
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #74 : 2003-04-26, 13:30 »
Witajcie beaglomaniacy.
Więc widzę że jakieś problemy z tym uciekaniem są ;) Ja się powiem szczerze tego najbardziej obawiałam bo słyszałam że facet był z beaglem w lesie, i spuścił go ze smyczy żeby sobie polatał, daleko od ulicy. Pies jak to gończak, pobiegł za tropem i wypadł prosto na ruchomą ulicę, co skończyło się największą tragedią :cry: A  z wesołych rzeczy. Dzisiaj rano obserwowałam przez okno beagla z panią na spacerze. Był bardzo grzeczny i zadbany. Miał też bardzo ładne umaszczenie(tricolor)Po prostu cudo! Zastanaiam się teraz gdzie mieszkają, bo nie u mnie na osiedlu. Mam nadzieję że kiedyś spotkam ich na spacerze.Coraz więcej beagli zaczynam spotykać, a kiedy 2 lata temu zainteresowałam się tą rasą, to była rzadkość. Spodobały się ludziom ich charaktery, tylko szkoda że niektórzy ich nie umieją wychować. Gazetę na pewno kupię bo i tak ją czyatm ale jak są beagle to jeszcze chętniej. Miałam jakąś gazetę chyba sprzed 1, 5 roku, o beaglach też było. Bardzo ciekawy artykuł.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beagle :)
« Odpowiedz #74 : 2003-04-26, 13:30 »

Sylwia

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #75 : 2003-04-26, 13:42 »
Cytat: siba
(...)A czy ktos wie jak sie pozbyc kleszczy z dzialki , bo my tam bedziemy teraz czesto jezdzic a boje sie o siebie , sobie obrozy nie zaloze  :?
Pozdrawiam!


Raczej nie ma możliwości aby pozbyć sie kleszczy z działki a zabezpieczeniam dla ludzi są  środki tago typu co na komary (off i inne) ale muszę przyznać, że są mało skuteczne więc najlepiej jest się zaszczepić  na choroby odkleszczowe.
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #76 : 2003-04-26, 16:38 »
No wlasnie , tak myslalam. Dzis rozmawialam z moim wetem i tez doradzal OFFa :)  ale dodal , zeby nosic dlugie spodnie , dlugie rekawy i hustke na glowie. No ja dziekuje  :(  W tym przypadku o psy zadbano lepiej niz o ludzi .
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #77 : 2003-04-26, 16:52 »
Ale psiaków z tego co się orientuję nie szczepi się więc prawdopodobieństwo zakażenia jakimś choróbskiem jest bardziej prawdopodobne u zwierząt niż u ludzi.
Zapisane

Apiska

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #78 : 2003-04-26, 22:12 »
Siba jaki ładny emblemcik :)
Chyba tej fotki nie mam ;)
Widze, że byłyśm,y w tym samym czasie na forum
Pozdrawiam!
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #79 : 2003-04-27, 11:50 »
Siba ja też nie mam tej fotki :( Czyzbyś napstrykała jakieś nowe.
Wczoraj nie siedziałam w necie i dziś też tylko na chwile bo z kompem mojego teścia coś się porobiła i mężuś z kumplem kombinują co, jak i dlaczego. A teraz się dorwałam bo pojechali na giełdę po nową płytę. Ach te komputery.
Zapisane

Apiska

  • Gość
czesc!!!!
« Odpowiedź #80 : 2003-04-27, 12:08 »
Witajcie!!!
widze, że Kapi własnie jest na forum. Fajniuchno
Wczoraj byłam z Apisem na łące i wróciłam brudna jak nie wiem co już nie wspominając o Apisku!! Jego "szarawke" (kiedyś białe :P ) łapki stały sie czarne! a to dlatego, że na łace jest jeszcze gdzie niegdzie czarno od palenia. Palą u nas łaki debile. a sa takie ładne sarny (sama na włąsne oczy widziałam i nawet Apis poleciał keidyś za dwiema :)) bazanty i takie inne. Ale cz..na ludzką głupote nie ma rady :(
Dziś miałam isc na działke robić Apiskowi zdjęcia, ale już nie pójde bo bedzie lać :( Może pójde gdzieś o 18:00 powinno przestać padac i moze sie jakieś zrobi :) a jak nie to jutro. :)
Mam pytanko: Jakie spanka mają wasze pupile? Jesli macie moze jakieś fotki spanek tych co mają to pokazcie. Apsik ma takie spanko jak jest na  tej stronce tylko inne kolorki (w palmy jak na Hawajach :D)http://www.dino.pl/katalog.php?id=27&nag=Kosze%20i%20legowiska taka wielkość jak to takie wojskowe :)
Pozdrawiam
Apiska i Apis :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

czesc!!!!
« Odpowiedz #80 : 2003-04-27, 12:08 »

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #81 : 2003-04-27, 12:45 »
Alem sie zdenerwowala- tych co wypalaja laki bym konmi rozerwala. Debilizm jakis narodowy czy co ? Co za ciemnota siedmogrodzka !!!  Takim ludziom powinno sie chalupy palic  :evil:   :sniper:  :killer: , tylko przedtem caly zywy inwentarz zarekwirowac i pozbawic praw obywatelskich do konca zycia wlacznie z prawem do emerytury.Bedzie mnie teraz nerw trzymac do konca dnia  :grr:
Mysmy dzis tez byli na lakach i w lesie. No i przylapalam Kajtka jak z wielkim apetytem wciagal czyjes g.... a ze bylo to ludzkie g... to wiem bo obok byl papier . Czemu ten pies zjada takie swinstwa , no przeciez nie moge teraz na niego nawet patrzec, nie dosc , ze musze sprzatac ich produkty przemiany materii na ulicy umierajac ze wstydu , to jeszcze mam psa g...jada.
To zdjecie Misia bylo kiedys w galerii( na Animalu ) , w calosci to jest tak , ze Misio siedzi na stole a obok stoi szklanka z kawusia  :)  Nowych fotek nie mam nadal , zaraz ide do sklepu i kupie film , troche musze porobic.
Widzialam wczoraj szczeniaczka beagielka , mial najwyzej 3 miesiace i taki byl smieszniutki. Strasznie szczekal na niego pies za plotem a on wcale sie nie bal tylko ciekawie sie przygladal i tez szczekal takim szczenieco - beaglowym smiesznym glosikiem.
Jak macie jakies nowe fotki to przyslijcie  :!!!:
Pozdrawiam serdecznie !
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #82 : 2003-04-27, 13:15 »
Oj szczekanie beagle jest cudownie miłe dla mojego ucha :) Wszędzie rozpoznam ten dźwięk :)
Ja narazie nie mam nowych fotek. Być może w tym roku kupimy sobie aparat cyfrowy to wtedy napweno coś powrzucam!
Zapisane

Apiska

  • Gość
czesc!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #83 : 2003-04-27, 16:18 »
Kurde........ja miałąm dziś robić fotki, ale nici z  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: robienia  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  Może jutro ojca namówie, żebyśmy poszli na dwór i porobie kilka na łące :) Dziś padało więc jutro ma być sucho i może nie bedzie już tej spalenizny. W marcu straż pożarna przyjeżdżała od 3-4 razy w ciągu dnia :!!!:  :!!!:
Siba ja również źle reaguje jak sie łaka pali. W wiadomościach bogatyńskich było o tym, że jak ludzie podpalali łąki to poparzyli jednego człowieka. U nas na łace w lato pełno pijaków i ćpunów więc żadziej chodze na łake kołomnie. :))
hehe ja równeiż lubie szczekanie beagle'i, ale w dużym nadmiarze staje sie męczace hehe :) Apis czsto wieczorem wychodzi na balkon i ujada na byle co:)
Własnie skończyłam nauke z chemii tyle stron +ksiązka.......wrr..masakra. jeszcze została matma no i biola łeee.........dobra spadam
Pozdrawiam i jak ktoś będzie mieć nowe fotki to czekam :)
Zapisane

siba

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #84 : 2003-04-27, 23:28 »
Apisko - moje psiaki nie maja poslan , spia gdzie chca  :)  , Najczesciej jest to duzy stary fotel i kanapa . Czasami nie ma gdzie usiasc jak sie chce ogladac telewizje  :?  A w nocy spia w lozku , co prawda Misio jak sie zagrzeje to ucieka i woil spac na kanapie. Kajtkowi chcialam zrobic bude z kartonu , bo on lubi sie chowac , np.pod stolem , ale i  ciasnote , wiec sobie odpuscilam.
Dzis byla u nas burza wieczorkiem , akurat bylam w lesie i musialam niesc Kajtka na rekach , bo szalal ze strachu. Biedny pies.
Pozdrawiam!
Cytat: kapi

" Każdy właściciel beagla ma przynajmniej raz w roku ochotę pozbyć się swojego psa na zawsze...

Kapi - to jest to .  :idea:
Pokazalm dzis to mojej siostrze i pekalysmy ze smiechu kilkanascie minut.  :wink:
Zapisane

Alice

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #85 : 2003-04-28, 20:08 »
Witam wszystkich!
Byłam dzisiaj ze Snoopem na spacerze. Niestety był to baardzo nieudany spacer, ponieważ Snoopcio przeciął sobie poduszeczkę :cry: Krewka dosyć leciała, ranka na 1 cm :( Pojechałam z nim do weta, ale tam powiedziano mi, że nie ma sensu tego szyć... Ale Snoopy całyczas kuleje i martwi mnie to... Pojadę jutro z nim drugi raz do weta, może coś poradzą... Boże, jaka ze mnie idiotka! Jak mogłam dopuścić do takiego stanu... Mam okropne wyrzuty sumienia...
Zapisane

do.du

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #86 : 2003-04-28, 20:11 »
Moj HErbek mial kiedys pinezke w lapce... ale zaraz po wyjeciu przestal kulec.. cale szczescie
Zapisane

kapi

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #87 : 2003-04-28, 20:27 »
Alice nigdy psa nie upilnujesz w 100 % i nie możesz siebie za to winić. One chodzą po trawie, krzakach no i biegają szybciej niż my :) W tym ich życiu musą im sie takie czy inne przygody trafić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beagle :)
« Odpowiedz #87 : 2003-04-28, 20:27 »

Apiska

  • Gość
witajcie!!!!
« Odpowiedź #88 : 2003-04-28, 21:35 »
buu......biedna psiana. Alice nie obwiniaj sie za to, bo naprawde nie masz powodów! A gdzie byłas z nim na spacerze? Gdzie oj sobią ją przeciął?
Siba Apis również śpi ze mną na łóżku w pościeli, czasami z rodzicami nigdy z moim bratem hehe :) Ale spanko tata poiwedział, żebym kupiła bo to zawsze jakos wygląda :) Ale przyda mi sie również jak bedę gdzieś z nim jechała np. do znajomych to biore spanko i już. Cięzko jest mi go nauczyć spać w koju, ale cóż....tyo troszke potrwa ale sie nauczy!
Dziś rozmawiałam z koleżanką z bloku, która ma Chihuahua'e i ona jedzi z nim (Parys sie Wabi) na wystawe 11 maja . Czy to jest wystawa w Jeleniej Górze czy w Legnicy? Dziewczynka ma może 11 lat :) Cieszy mnie że tak sie tym fascynuje :) Pojechałabym również, ale tata mnie nie puści, chyba, że zawiezie mnie bat i w tedy wezmę Apiska :tazz: Ale będzie mnie ciągać ohohoh :) A szczekania ile bedzie........ojej...... chyba bede musiała opuścić wystawe hehe :)
Pozdrawiam
Apiska&Apis
Zapisane

Puma & Afra

  • Gość
Beagle :)
« Odpowiedź #89 : 2003-04-29, 14:31 »
Witam!
No i niedlugo juz dlugi weekend majowy (choc bywaly dluzsze). Afra sie wyszaleje, szkoda tylko ze ma sie pogorszyc pogoda, dzis u nas 23 st.!! Nie bylam z Afra na dlugim spacerze, ale: 1. boli mnie brzuch niemilosiernie, 2. jade po skanerodrukarkofax (hmm urzadzenie wielofunkcyjne ;))

Niedlugo sie przeprowadze... niedlugo tzn za jakis rok, moze poltora najdalej. Dzialka 2000 m.kw. chyba ze zamienimy na mniejszy, a blizej miasta. No i bedzie domek, briard (chyba ze jeszcze cos sie  zmieni) a 2 lata potem beagle drugi (choc to zalezy ile bedzie sprzatania po Afrze i tym drugim :D)

PUMA
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 1075   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 25 zapytaniami.