Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Proszę o szybką odpowiedż...  (Przeczytany 921 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzakofanka

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« : 2003-04-30, 15:58 »
Obok narządów płciowych mojej szynszyli są żółte plamy i zlepiające się włosy, czy coś jej jest czy może to tylko brud? Aha i jeszcze strasznie drapie mnie myślę że to dlatego bo urosły jej paznoklcie. Muszę iść z mnia na wizytę kotrolną , ale może wy coś wiecie na ten temat. Może dawć jej częściej piasku do kąpieli,a może zrobić coś innego??? :?:
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #1 : 2003-04-30, 18:09 »
Moja Chrupcia nigdy nie miała czegoś takiego żółtego, więc lepiej skontaktuj się z wetem. Moja też się często drapie, ponieważ piasek ją drapie i do tego domaga się, żebym to ja ja drapała, albo nawet się nie draoie, bo ją swędxzi tylko po to żebym się nią zajeła.
Zapisane

zwierzakofanka

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #2 : 2003-04-30, 19:17 »
dzięki niedługo pujdę :wink: :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedz #2 : 2003-04-30, 19:17 »

Clickerka

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #3 : 2003-05-02, 10:20 »
I jak?? :?:  :?:

P.S. Jak się nazywa twój szylek?
Zapisane

milka004

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #4 : 2003-05-02, 15:20 »
No ladnie ja tu wczoraj dugie poscisko napisalam a tu nie ma!!!!
TO moze oznaczac ze ma problemy z pecherzam albo ma rozwolnienie i siersc zabrudzila sie od kupki. A co do piachu to szylka musi miec go na conajmniej 2 godziny dziennie, moje wczescniej mialy piach na stale w klatce i kompaly sie kiedy chcialy ale teraz musze im dawac raz na 3 dni bo maja grzybice i nie chce zeby przenosilo sie na inne partie ciala.
A co do pazurkow to szynszyla powinna zawsze miec w klatce wapno, wtedy sciera sobie i pazurki i zeby  :wink:
Zapisane

zwierzakofanka

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #5 : 2003-05-03, 10:21 »
Te tak robię a u weta jeszcze nie byłam bo wyjechałam w góry. Na stałe powiadasz no myślę że tak powinnam robić tylko ostatnio jak jej daję piasek to się kompać nie chce. A co do tych plam to jej schodzą, ma coraz mniej. :wink:

Szylka ma na imię Szelka. :wink:
Dzieki za te posty! :wink:
Zapisane

milka004

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #6 : 2003-05-03, 13:18 »
Bo jak ma piach na stale to kapie sie kiedy chce a nie kiedy musi jak jest w przypadku wstawiania piachu na okreslony czas.
Wydaje ci sie ze nie chce, przeciez nie stoich przy niej caly dzien i noc, napewno wskakuje do piach i cieszy sie zyciem!!!! :)
Zapisane

zwierzakofanka

  • Gość
Proszę o szybką odpowiedż...
« Odpowiedź #7 : 2003-05-03, 13:28 »
Pewnie tak :wink: :) :) :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 21 zapytaniami.