Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wesola Lusia poszukuje wlasciciela/wlascicielki  (Przeczytany 600 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

patch75

  • Gość
Lusia trafiĹa do schroniska 14 listopada 2005r. Wczesniej kilka miesiecy
spedzila na chirurgi, na która trafila po wypadku. Po wypadku nie ma
już sladu, poza lekko wykrzywiona przednia lewa lapka. Sunia jest
bardzo towarzyska i przymilna. Strasznie pragnie kontaktu z ludzmi.
Bardzo dobrze dogaduje sie z innymi psami obu plci.W schronisku nie chce jesc. Nadal teskni za domem.
Sunia jest wysterylizowana. Ma ok 8 lat. Pierwszy raz zauwazylam ja w klatce z innymi psami, gdzie ciagle pokladala sie na piachu i zwijala w klebek, podczas gdy inne psy reagowaly na moja obecnosc. Wzielam ja na spcaer, a po jakims czasie wzielam na rece, bo balam sie , ze jak za dlugo pochodzi, to bedzie miala problemy z lapkami (w klatce wygladala, jakby ledwo chodzila). Spokojnie siedziala mi na rekach i nie protestowala jak jej dalam buziaka Ale juz nie chciala wrocic do klatki, musialam ja wepchnac na sile. Lusia jest bardzo apatyczna i smutna. Zostala przeniesiona do innej klatki, gdzie ma wiekkszy spokoj, ale nic tylko siedziala zwinieta w klebek w budzie. Teraz przebywa w klatce na korytarzu w budynku, gdzie ma cieplej, ale ona potrzebuje indywidualnej opieki, abyu mogla dojsc do siebie, bo gasnie z dnia na dzien...

Badania wykazaly, ze Lusia ma dwukrotnie podwyższony poziom mocznika, lecz kreatynina jest w normie. Jest to początek niewydolności nerek, wiec potrzebuje specjalistycznej karmy weterynaryjnej, ktora ma na celu odciazyc nerki.Teraz Lusia, dzięki darowiźnie dostaje odpowiednia karme w postaci puszek i karmy suchej, ale potzreba wiecej. Jesli posiweci sie jej choc troche uwagi, Lusia staje sie bardzo wesolym i wdziecznym psem.

Mozliwy transport pieska do nowego domu!

http://img262.imageshack.us/img262/8664/lusia11uo7.jpg

« Ostatnia zmiana: 2007-12-31, 10:24 autor IBDG »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 21 zapytaniami.