Zwierzęta > Żywienie

Jakie przekąski dajecie swoim psom ?

(1/3) > >>

kiki123:
 :) :) Cześć jakie przekąski dajecie swojim psom ja przeważnie mojej Kiki daje z Pedigree snackos czy jakoś tak bardzo lubi a wy jakie dajecie ?

Chow Baby:
Ja daję takie ciasteczka z Puriny :).

Kola:
Smakołyki dla średnich psów Gimborna i dietetyczne.

renia3399:
ja raczej nie daje, jesli cwicze z psem to czesto na chrupkach, albo na kawałkach jakies kiełbasy.

soboz4:
Jeżeli ktoś ma chwilę czasu polecam ciasteczka z wątróbki, albo prażoną wątróbkę, doskonałe do ćwiczeń z psami.
Ugotować wątrobę pokroić w cieniutkie paseczki, a potem w kwadraciki, dać na blachę posmarowaną olejem i prażyć w piekarniku około 40 minut.

Ciasteczka też (wczoraj robiłam po raz pierwszy) cieszyły się wielkim wzięciem na treningu, nie tylko u Roxi, wszystkie psy tęsknie za nimi patrzyły (oczywiście zostały poczęstowane).

Wątróbka z drobiu (~0,3 kg), albo inna zmielona przez maszynkę, 1 jajko, 3/4 szklanki mąki, wyrobić.
Na początku próbowałam robić regularne ciasteczka, ale to koszmar, bo masa bardzo lepi się do rąk, w końcu zniechęcona na posmarowanej blaszce rozwałkowałam ciasto, trzeba posypać mąką, żeby się nie przyklejało do wałka, a najlepiej robić na papierze do pieczenia.  Pieczenie około 20 minut w temperaturze 200 stopni C

Po upieczeniu można rwać na małe kawałki, bardzo łatwo się dzieli po upieczeniu i nie kruszy się. Nie wiem jak długo można przechowywać, ale myślę, że około tygodnia.
Trzymam je na wszelki wypadek w lodówce.

Z 30 dkg wątróbki, mam smakoli na cały tydzień ćwiczeń, a Roxi bardzo smakują, kupnych nigdy nie chciała jeść, wyłącznie gotowane mięso albo dropsy czekoladowe, ale dropsów można dać do 10 na dzień, a przy szkoleniu trzeba znacznie więcej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona