Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Jak wytępić rekrutów?? :)  (Przeczytany 19709 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OkTaWiA

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« : 2003-05-17, 17:28 »
No więc tak :) Jak można się ich pozbyć??chodzi o to,że doszło do tego że ja i moja koleżanka przestałyśmy jeździć na miesiąc bo dzisiaj się wkurzyłyśmy na panią i wogóle na wszystko.na dzisiejszej jeździe było 11 osób.monika wsiadła na rwitę,nie mogła sobie z nią poradzić bo ostatnio te pasożyty na niej jeździły,a to jest trudny koń i ją wyszarpały itd.więc wsiadł na rwitę taki p.Tomek.jeździ b.dobrze,fajny człowiek.wsiadł prawie na 2 godziny i na niej pracowała i monika tylko stała i patrzyła.później wsiadła i rewita chodziła jak ciudo.a na drugą jazdę znowu pani wsadziła te gnojki :[ normalnie p.Tomka i monikę szlag trafił!mnie z resztą też bo nie jedziłam dzisiaj na oktawii,tylko na rapsodii.a na oktawii jeździły takie dwie typki i całą mi zjebały,na łukach skraca,nie reaguje już wogóle w pysku itd.a jak np.taki typ siedział na pani Rapsodii i ją szarpał to odrazu się na niego darła że zaraz zejdzie jak nie przestanie(martwi się tylko o swojego konia)a jak typiara szarpała oktawię to słówkiem nie pisła....  wkurzyłyśmy się!!!w sumie chyba się nie dziwicie??no więc chcemy jakoś te szczury małe wytępić od nas,przepraszam osoby które zaczynają jeździć i uczestniczą w dyskusjach na forum,ale naprawdę ci nasi początkujący są nie do zniesienia.

ostatnio dziewczyna jeździła na Oktawii,a po jeździe tekstem do pani:"ja jutro będę ale chcę wsiąść na oktawię!!".a ja do niej z pyskiem jak pani poszła:"odczep się od oktawii,bo było wiele osób które tu jeździły i przyczepiły się do naszych koni.jednak długo tu nie pojeździły,więc lepiej trzymaj się z dala.jeśli ja jestem w stajni nie masz prawa nawet jej dotknąć!! rozumiesz??" niestety dzisiaj znowu wsiadła.nie piszcie mi nic typu:też kiedyś się uczyłaś,itp.bo chcę wam powiedzieć że jak ja się uczyłam jeździć to na koniu do tego przeznaczonym,a nie na koniu który ma 4 latka,uczy się dopiero.bo tak jest.rewita jest chyba najtrudniejszym koniem w stajni,oktawia jest najmłodsza i łatwo ją zepsuc,a jeżdżą na nich osoby które są zaledwie na drugiej jeździe!!! ja jeździłam na koni który był koniem rekreacyjnym,przystosowanym do takiego typu jeźdźców!!!koleżanka ze stajni też jeździła na tym koniu,więc nie piszcie tego typu rzeczy!! oki??lepiej powiedzcie jak się ich pozbyć!!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #1 : 2003-05-17, 20:16 »
Oktawia nie chcę Cię urazić ani koleżanek ale nie przesadzaj Oktawia to nie Twój koń ten drugi nie jest Twojej koleżanki i każdy ma prawo jeździć na nich To konie rekreacyjne i nie czepiajcie się że wam psują to samo może o was powiedzieć ktoś inny jakbyście się czuły jakoby was tak wyzywali Ja niestety mam uraz do rekreantów nie wszystkich ale takie same przejścia miałam ze swoim koniem na którym wcześniej jeździli  Wyzywali że to miłość ich życia i takie tam a ja im powiedziałam to samo co Tobie to nie Twój koń i niestety chcesz czy nie nie masz do niego żadnego prawa to właściciel decyduje o tym kto na nim ma jazdy a nie Ty i sama się kiedyś uczyłaś i jeszcze nie skończyłaś żeby tych ludzi tak wyzywać
Niestety prawda jest brutalna i tych ludzi się nie pozbędziesz bo po co
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #2 : 2003-05-17, 20:19 »
no comment  
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedz #2 : 2003-05-17, 20:19 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #3 : 2003-05-17, 20:43 »
Wlasnie Elwirka wyjelas mi to z ust. Dlaczego macie sie czepiac skoro to nie Wasze konie? To jest chore, tak samo jak do stajni by ktos przyszedl pojezdic a ja bym sie na niego wydarła ze nie bo to moj ulubiony koń. Tak nie mozna. Niestety Twoim ulubionym koniem jest rekreant i musisz Oktawiu to przebolec bo rekreacyjne kobyłki sa "ogolnodostepne". To instruktor (czy kto tam upowazniny) decyduje o tym kto bedzi jezdził. Pewnie troche powtorzyłam za Elwirka ale w pełni sie z nia zgadzam!!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

OkTaWiA

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #4 : 2003-05-17, 21:31 »
ale właśnie nie....to nie są konie rekreacyjne.rewita jest po torach,obecnie to koń sportowy,oktawia też.wydaje mi się że konie sportowe które są przygotowywane do skoków nie powinny być sadzane pod początkujących.koń skokowy powinien mieć doskonałe zagalopowanie,nie powinien skracać na łukach,powinien reagować na łydkę i nie powinien być wyszarpany bo wydaje mi się,że ręka i łydka w skokach jest najważniejsza,cio nie??więc same widzicie.ciekawe czy wy byście się cieszyły gdyby ktoś przyjechał na drugą jazdę i wsiadł na konia na którym siedziałaś przez 1,5 roku,pracowałaś na nim a tu nagle ktoś przyjeżdżą i ci tego konia całego (za przeproszeniem) spieprza??wątpię że byłoby wam wesoło :(
Zapisane

Ritka

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #5 : 2003-05-17, 21:37 »
jak mi instruktor tylko próbuje zabrać Maline ( bo brakuje koni) to ja lece do właścicielki i po problemie... Ale ja jeżdże na trochę innych zasadach...
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #6 : 2003-05-17, 21:48 »
No,ale skoro instruktor daje konie na jazde to chyba wie co robi. A pozatym niestety skoro to nie Twoj koń to raczej nie bedziesz miała duzo do powiedzenia i  i tak pewnie pojdzie na jazde!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Elwirka

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #7 : 2003-05-17, 21:48 »
Niestety ale te koniki sportowcami nigdy nie będą i musisz się pogodzić że jeździectwo jest coraz popularniejsze i będzie coraz więcej osób przychodzić i Oktawia będzie mieć kilku takich wielbicieli jak ty i co wtedy będziecie się bić :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #8 : 2003-05-17, 21:52 »
Oktawia, to nie są konie sportowe tylko rekreacyjne, które od czasu do czasu pojadą na małe zawody. Tak jest wszędzie. Gdyby to były konie sportowe nikt nie pozwoliłby, aby jeździli na nich początkujący!
Wy chyba tego zrozumieć nie potraficie.
To przede wszystkim nie są wasze konie i nie od was zależy to co się z nimi dzieje. Macie dwa wyjścia, albo pogodzić się z sytuacją i dalej zajmować się końmi, mimo, że jeżdżą na nich rekreanci, albo pożegnać się ze stajnią.
Nie zastanawiałyście się nad tym, że te konie w ten sposób zarabiają na swoje utrzymanie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedz #8 : 2003-05-17, 21:52 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #9 : 2003-05-17, 21:56 »
Wlasnie takie zachowania mnie denerwuja. Jako,ze sama jezdze rekreacyjnie i przydziela mi jakiegos konia lub sama wybiore a tu przybiega jakas desperatka i sie wydziera,ze jej konia psuje. Oktawia postaw sie w miejscu takiej osoby chyba nie chciałabys takiego czegos usłyszec nie. A tak jak juz wszyscy napisali pierwsze i najwazniejsze TO NIE WASZE KONIE!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

OkTaWiA

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #10 : 2003-05-17, 22:10 »
Cytat: Tafta
Nie zastanawiałyście się nad tym, że te konie w ten sposób zarabiają na swoje utrzymanie?


Właśnie nie,nie pracują w ten sposób na swoje utrzymanie.w ten sposób zarabia instruktorka bo za wszystkie wizyty weta,lekarstwa,kowala,sprzęt itd.płaci szef,który ma firmę w której ta stajnia się znajduje.a pieniądze z jazdy idą do kieszeni p.Justyny
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #11 : 2003-05-17, 22:27 »
Właściciel jest bardzo rozsądny nie chce zarabiać na koniach tzn nie traktuje ich jako środek swojego utrzymania Na wypadek ma zaplecze finansowe Ale Każdy taki właściciel chce żeby koni na siebie pracowały i chce wyjść na zero i z pracownikami i końmi a to nie zawsze się udaje A Ci rekreanci zapewniają jej to że nadal chodzi bo jakby nikt na niej nie jeździł to by ją sprzedali
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #12 : 2003-05-18, 02:02 »
Oktawia, a Ty myślisz, że ta instruktorka pracuje za darmo?
Może jest tak jak mówisz (w co osobiście wątpię, bo pewnie nie znasz panujących tam układów) - właściciel utrzymuje konie, a konie utrzymują instruktorkę.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #13 : 2003-05-18, 09:16 »
Oktawia sory,ale Ty chyba o zyciu mało wiesz!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

milkiwaj

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #14 : 2003-05-18, 14:27 »
uważam, że to dosyć normalny problem... wsz/ęzie jest tak samo...
i nie masz co sie drzeć na te biedne dzieci tylko porozmawiaj z instruktorką!!!
tez pare razy cioś takiego przeżywałam... i wierz mi, że chodziłam wściekła, ale cóż... nic się zrobić nie dało i już... dlatego między innymi zrezygnowałam też ze swojego klubu i przeniosłam sie do Margarety! tam mam 'swojego' konia i jest spokój... moge sobie z nim pracować i nikt mi go nie psuje... więc winna jestem tylko ja :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedz #14 : 2003-05-18, 14:27 »

Devila

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #15 : 2003-05-18, 18:49 »
Ja nie rozumiem czego ty Oktawia wogóle od nas oczekujesz??? Mamy Ci podać nazwę jakiejś trutki na pasożyty hehe.....wybacz ale z tym problemem powinnaśsię zgłosić do właściciela koni....chociaż uważam że nie masz do tego nawet prawa...bo wlaścicel to właścicel....wiem serce boli , gdy się na to patrzy  ale jak chcesz jeździć sama na koniu to musisz sobie kupić własnego , bo ośrodek to ośrdek....
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #16 : 2003-05-18, 22:55 »
oktawia....pomysl tak...czy jezdzisz na tyle dobrze by takiego konia sportowego nie zepsuc?czy na koniu sportowym nie powinien jezdzic jakis zawodnik co naprawde eeeextra jezdzi?zrewszt kon sportowy bylby inaczej jezdzonyt i napewno nie poszedlby w rekraacje,wlasciciel by na to nie pozwolil,to raz,dwa nie sadzisz ze troche za ostro i pochopnie wyskoczylas do tej dziewczyny?jej prawo,placi za jazde i moze prosic o co chce,nie slyszalas nigdy powiedzenia klient nasz pan?instruktorka gdyby widzala cos w tym zlego to napewno nie dalaby konia,a jezeli jest duzo osob....tylko po to zeby twojego ulubionego konika nikt nie ruszyl to jakis inny kon ma mniec5jazd w ciagu dnia?no nie przesadzaj....poza tym to wlasciciel decyduje...jezeliprzeznacza mlodego konia pod rekraacje to niestety chyba zdajesz sobe sprawe jka takowa wyglada.....

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #17 : 2003-05-19, 09:17 »
Oktawia pozatym to napewno nie jest sportowy koń, bo takowy nie chodził by na szkołke. A tak to juz jest jak sie ma swoich ulubienców w rekreacji i tak bedzie zawsze dopoki to nie bedzie Twoj koń. Nie wydzieraj sie na nikogo bo chyba nie chciałabys usłyszec nic takiego zwłaszcza ze uwazasz sie za swietnego jezdzca!!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #18 : 2003-05-19, 11:48 »
Przepraszam jezeli kogos powtorzyłam i bezsensowo nabiłam licznik!!!!! Tafta, ulżyło Ci???!!!!!!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #19 : 2003-05-19, 12:07 »
Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #20 : 2003-05-19, 12:09 »
Powiedziała bym jeszcze cos na Twoj temat ale nie chce schodzic z tematu i zaśmiecac forum!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedz #20 : 2003-05-19, 12:09 »

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #21 : 2003-05-19, 12:13 »
Właśnie to robisz słonko - schodzisz z tematu i zaśmiecasz forum.
Więc ponawiam apel - zastanów się najpierw zanim coś napiszesz!
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #22 : 2003-05-19, 12:23 »
Sama zaczełas!!!!! (sory wszystkich ze odbiegam od tematu)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #23 : 2003-05-19, 12:29 »
Haha, jednak nie mogłaś sie powstrzymać. Punkt dla mnie :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #24 : 2003-05-19, 13:05 »
a o cio chodzi? :? ja musze niestety znow powrocic do realnej rzeczywistosci..jakze okrutnej i brutalnej....xarus kofanie uswiadomisz moi?  :roll: czyzby o nabijanie licznikow?

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #25 : 2003-05-19, 13:15 »
A wiesz, to długa historia i nie będę Cie zanudzać :)
Nie przejmuj sie pierdołami :D
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #26 : 2003-05-19, 13:18 »
Powiem tylko, że dziewuszka zostawia mi brzydkie i wulgarne wiadomości na GG. Chyba też byś się wkurzyła, nie?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #27 : 2003-05-19, 13:31 »
no wqrzylabym sie zapewne choc nerwy mam stalowe zazwyczaj czasem tylko szybko puszczaja :P jezeli czytalas tamto z forum to sama widzialas,niezlomna jestem :lol:

Forum Zwierzaki

Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedz #27 : 2003-05-19, 13:31 »

Tafta

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #28 : 2003-05-19, 13:41 »
no to ja mam takie same
Zapisane

Ritka

  • Gość
Jak wytępić rekrutów?? :)
« Odpowiedź #29 : 2003-05-19, 13:57 »
wszycy już sie nie kłóćcie i już... spokój :D
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 27 zapytaniami.