Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kocie domki :)  (Przeczytany 3174 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zolly1

  • Gość
kocie domki :)
« : 2003-01-04, 18:52 »
właśnie słyszałam w teleekspresie..że w Lublinie dla bezdomnych kociaków zostały  gdzieniegdzie zbudowane tzw. "kocie domki" a są one po to żeby ..zwierzaki nie spały w piwnicach. Domki są ogrzewane..i mieszkają w nich całe kocie rodziny..systematycznie dokarmiane przez ludzi. Jak narazie ..podobno żaden kot..nie ma zamiaru wracać do piwnic.. ;)  :wink:  co o tym myślicie?
Zapisane

Trinity

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #1 : 2003-01-04, 20:25 »
Też o tym słyszałam. Uważam, że to świetny pomysł.  :wink: Takie domki przydałyby się w każdym mieście, ba, w każdej dzielnicy. Może wtedy mieszkańcy przestaliby prześladować bezdomne koty, które nawyraźniej  przeszkadzają im  w piwnicy.  :grr:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #2 : 2003-01-05, 12:52 »
J ao tym nie słyszałam, ale uważam, że jest to najwspaniajszy pomysł (oprócz przygarnięcia kociaka). :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocie domki :)
« Odpowiedz #2 : 2003-01-05, 12:52 »

emilka_old

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #3 : 2003-01-05, 18:36 »
ba..powinny byc na kazdej ulicy  ;)

To bardzo dobry pomysł ale czy napewno każdy zaakceptuje takie domki
Zapisane

Roxx

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #4 : 2003-01-05, 19:22 »
Domki są O.K.
Problem jednak jest w tym, skąd biorą się koty w piwnicach.
U nas nie ma kotów na wolnośi - z wyjątkiem tych z piwnic !
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #5 : 2003-01-05, 19:30 »
Na moim podwórku, razem z panią, z którą dokarmiamy dziczki, zrobiłyśmy takie "ala domki" z grubych kartonów, ocieplane styropianem i watoliną. Bokiem przylegają do mojego garażu, gdzie kociaki śpią czasami ;). Tam też zwykle rodzą ;).  Mimo iż domki nie są najcieplejsze, zniknął problem ( dla sąsiadów ) kotów w piwnicy. Jeśli zmieniłam temat, to przepraszam, ale wydaje mi się, że takie "cuś" jak te kartonowe budki, mógłby postawić każdy  :wink: .
Zapisane

Roxx

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #6 : 2003-01-05, 20:09 »
MagicSunny zaczynam cię dziewczyno podziwiać.
Kurczę ...
Ja to napisałem ?  :?:  :?:  :cry:
Zapisane

emilka_old

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #7 : 2003-01-05, 20:13 »
Hm..ja wiele razy robiłam już takie kartonowe budki dla kotof ale zawsze ktos mosial zniszczyć :/
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #8 : 2003-01-05, 20:40 »
Roxx, no przepraszam najmocniej, że zmusiłam Cię niechcący do tak głębokich wyznań  :lol: . Wybacz mi  :prosze:  :P  . ( Chyba znalazłam niechcący sposób na facetów :P ). Poza tym, nie ma co podziwiać, normalna rzecz ;).  Emilko, moje też nieraz były niszczone, ale kiedyś zauważyłam kto to robi. Raz: moja sąsiadka, starsza pani nie lubiąca kotów - dogadałam jej, wiem, że to nie grzeczne, ale cóż, wjechałam pani na ambicję ( starsza osoba, a zachowuje się jak 12-letni rozbrykany gnojek ). Dwa: małe ****** , jak ich zobaczyłam , a potem oni mnie, to zaczęli zwiewać. Poświęciłam moje biedne płuca i dogoniłam jednego z nich. Dalej nie będę opisywać, powiem tylko, że od tamtej pory już żaden się nie zbliża do podwórka, a kociaki mają spokój w swoich domkach   :wink: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocie domki :)
« Odpowiedz #8 : 2003-01-05, 20:40 »

Agatka **

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #9 : 2003-01-05, 21:55 »
Ja też uwarzam że to wspaniały pomysł :wink:
Ale u nas jest tyle łobuzów. Boję się że jakby u nas tajie domki były to oni je podpalą z kotami w środku albo co.....     :(
Zapisane

Kasia D.

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #10 : 2003-01-06, 22:15 »
Jak podpalili szopke ze zwierzetami to podpala i te budki.
Znam ludzi w swoim mieście, niestety...
Zapisane

Agatka **

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #11 : 2003-01-07, 10:19 »
No właśnie tego się boję :(
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #12 : 2003-01-07, 19:05 »
Cytat: MagicSunny
Na moim podwórku, razem z panią, z którą dokarmiamy dziczki, zrobiłyśmy takie "ala domki" z grubych kartonów, ocieplane styropianem i watoliną. Bokiem przylegają do mojego garażu, gdzie kociaki śpią czasami ;). Tam też zwykle rodzą ;).  Mimo iż domki nie są najcieplejsze, zniknął problem ( dla sąsiadów ) kotów w piwnicy. Jeśli zmieniłam temat, to przepraszam, ale wydaje mi się, że takie "cuś" jak te kartonowe budki, mógłby postawić każdy  :wink: .


Tylko jedno-pięknie
Zapisane

kotek3

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #13 : 2003-07-24, 21:20 »
Takie domki to ekstra rzecz.Mam nadzieję że koty zaakceptują taką pomoc
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
kocie domki :)
« Odpowiedź #14 : 2003-08-31, 19:18 »
Ja tez juz taka budfke zrobilam ale 7 letni chlopacy zepsuli!!! A koty sie czyba tego baly bo jeszcze niewidzialam zeby jeden wskoczyl :cry:

ps. Te kotki ktore dokarmialam sa oswojone!daja sie glaskac i niedrapia!° :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocie domki :)
« Odpowiedz #14 : 2003-08-31, 19:18 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 24 zapytaniami.