Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(  (Przeczytany 1111 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzakofanka

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« : 2003-07-12, 17:41 »
:cry: :cry:

To straszne pies mojej babci zagryzł moją najkochańszą szylkę.
Nie mogę pogodzić się z jej śmiercią. Płakałam ile się dało.
Znalazłam ją nie żywą na sianie w stodole. Widać pies mioał ją zjeść.
Czy to musiało przydarzyć się właśnie mojej kochanej Szelce?
Czy to prze ze mnie ?

:cry: :cry: :cry:

POMÓŻCIE

Proszę z całego serca.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zapisane

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #1 : 2003-07-12, 20:02 »
Tak mi przykro......  :(

Najlepszym lekarstwem na smutek jest przelanie swojej miłości do poprzedniego szylka na nowego....... Przygarnij jak najszybciej nowego zwierzaczka! To jest lekarstwo!
Zapisane

Gerda

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #2 : 2003-07-12, 20:12 »
ale ja nie rozumiem, dlaczego zostawiłaś szylkę bez opieki  :?: współczuję straty zwierzaka, nie chcę cię dobić, ale czy to nie po części twoja wina :?: szkoda, że nie żyje  :(  :cry:  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedz #2 : 2003-07-12, 20:12 »

Doris

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #3 : 2003-07-16, 09:37 »
szkoda zwierzaczka, ale mogłaś go lepiej pilować :(
Zapisane

milka004

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #4 : 2003-07-16, 15:15 »
Nie moge sie powstrzymac wiem ze to straszna strata i jeszce miec poczucie winy ale jesli zostawilas szylke bez opieki i przy psie to naprawde swiadczy to o tobie, mogl to byc tylko wypadek ale mozna bylo go uniknac, wiem ze jestem w tym momencie okropna ale nie radze kupowac drugiej szylki, jesli ktos nie potrafi sie zajac szylka to trzeba wziasc jakies zwierze ktore jest latwiejsze w opiece.
Nie miej mi tych slow za zle bo to tylko i wylacznie szczera prawda prosto z serca.
Zapisane

zwierzakofanka

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #5 : 2003-07-16, 16:15 »
Nie mam psa i wiem, że to moja wina . Choć ja nie dałam Szelkina dwór tylko moja mama wiem, że chciała dobrze. Jeżeli chodzi o todlaczego zostawiłam ją samą... moż to nie jest dobre wytłumaczenie, ale po prostu nie wiedziałam że babcia z nami pojedzie do tego dur**** sklepu.  Zrobie tak jak mówiła Zwierzaczkowa , ale już nigdy nie przyjadę ze zwierzaątkiem do babci...
Zapisane

Gerda

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #6 : 2003-07-16, 16:44 »
przestań, możesz jechać do babci ze zwierzakiem, tylko musisz go bardziej pilnować, nie pozwalać mamie na takie rzeczy, chociaż wiem, że mamy to wszystko potrafią  ;) żeby ci do głowy nie przyszło, żeby mścić się na psie, bo to jest wiejski pies i szylek mógł mu się się skojarzyć ze zwykłym szczurem, a dla takiego psa wytępić szczura to coś normalnego, pies mojej babci, już w sumie nie żyje od dwóch lat (miał 16 lat jak zdechł) też był zwykłym kundelkiem, a szczury zabijał jak kot :!!!: także psia wina to to nie jest, też byłabym na niego wkurzona, ale tak trzeźwo myśląc on nie wiedział, że robi coś złego  :P . Na pewno była to dla ciebie duża strata, ale na przyszłość musisz bardziej uważać, teraz twoja mama nie powinna już stanowić problemu (chodzi mi tutaj, że nie będziesz musiała jej upominać, żeby zwierza nigdzie nie wypuszczała bez twojej zgody i nadzoru, tylko szkoda, że na pewno zrozumiała swoje niepoprawne zachowanie po tragedii) no to trzymaj się jakoś paaa
Zapisane

milka004

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #7 : 2003-07-16, 17:26 »
Zwierzakofanka czy jestes pewna ze juz chcesz kupic druga szylke??? Czy opieka nad nia nie bedzie sprawiala ci bolu, bo u mnie wlasnie by tak bylo za kazdym razem przypominalbym sobie moja pierwsza szylke, czy nie bedzie cie bolalo ze tamta szylka byla juz oswojona i przychodzila do ciebie a ta bedzie dzika i nie dostepna czy jestes pewna ze sie nie zniechecisz???
I jeszcze co do wyjazdow, to na ile wyjezdzasz do babci??? Bo jesli na 1-3 dni to mozesz szylke zostawic w domu tylko dac wiecej jedzienia i zaczepid dwa poidelka w razie jak jedno spadnie lub zostanie przegryzione.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #8 : 2003-07-16, 18:34 »
słuchaj, powiedz wszystkim "mój zwierz, JA SIE OPIEKUJE!!!" ja miałam taki problem z nadopiekuńczą rodzinką, każdy chciał karmić ryby i doszło do tego że one gineły z przeżarcia, w końcu wszyscy dostali zjebke i jest ok.
Nie wyjeżdzam na wakacje bo mam zwierze pod opieka a ono jest wazniejsze niż wypad nad wode czy w góry. Musisz dostosowac sie do tego a nie "mamo wystaw klatke na balkon, ja lece z kolezanką"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedz #8 : 2003-07-16, 18:34 »

zwierzakofanka

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #9 : 2003-07-16, 19:19 »
Cytat: Gerda
żeby ci do głowy nie przyszło, żeby mścić się na psie, bo to jest wiejski pies i szylek mógł mu się się skojarzyć ze zwykłym szczurem, a dla takiego psa wytępić szczura to coś normalnego, pies mojej babci, już w sumie nie żyje od dwóch lat (miał 16 lat jak zdechł) też był zwykłym kundelkiem, a szczury zabijał jak kot :!!!: także psia wina to to nie jest, też byłabym na niego wkurzona, ale tak trzeźwo myśląc on nie wiedział, że robi coś złego  :P .



Na psie się mścić nie będę (najbardziej zła była na niego moja babcia bo potem kradł jajka z kurnika ) -mam do niego żal ale bez przesady po co ma umierać kolejne zwierze ?

Cytuj
Zwierzakofanka czy jestes pewna ze juz chcesz kupic druga szylke??? Czy opieka nad nia nie bedzie sprawiala ci bolu, bo u mnie wlasnie by tak bylo za kazdym razem przypominalbym sobie moja pierwsza szylke, czy nie bedzie cie bolalo ze tamta szylka byla juz oswojona i przychodzila do ciebie a ta bedzie dzika i nie dostepna czy jestes pewna ze sie nie zniechecisz???
I jeszcze co do wyjazdow, to na ile wyjezdzasz do babci??? Bo jesli na 1-3 dni to mozesz szylke zostawic w domu tylko dac wiecej jedzienia i zaczepid dwa poidelka w razie jak jedno spadnie lub zostanie przegryzione.  


Jestem tego pewna milko. Problem w tym , że nie było mnie 2 tygodnie.

                                                        Pozdrawiam zwierzakofanka
Zapisane

Gerda

  • Gość
Pies zagryzł moją szylkę ;( ;(
« Odpowiedź #10 : 2003-07-17, 08:42 »
Cytuj
Na psie się mścić nie będę (najbardziej zła była na niego moja babcia bo potem kradł jajka z kurnika ) -mam do niego żal ale bez przesady po co ma umierać kolejne zwierze ?
już ci tłumaczyłam, że to wiejski pies i nie doróżnia szynszyli wnuczki swoje pani od zwykłego szczura  ;) tak mi się wydaje, że ten pies tak myślał, że to szczur  :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 24 zapytaniami.