Zwierzęta > Polecani weci i lecznice

WECI - na plus i na minus

(1/17) > >>

myszka:
Podobny temat był na rokcafe, ale coś go nie mogę znaleźć...a uważam że to dobry pomysł. Często człowiek, który pierwszy raz, lub po dłuższej przerwie dostaje "do ręki" zwierzaka, ma problem z wyborem lecznicy. Dlatego proponuję: stwórzmy listę dobrych i gorszych lecznic w swoich okolicach. Proszę żeby to wyglądało tak: niech post zaczyna się od napisanej DUŻYMI LITERAMI nazwy miasta i dopisku: na plus/ na minus


a więc np.

KRAKÓW - na plus



i potem nazwa lecznicy, adres, ewentualnie preferowany lekarz - jeśli przyjmuje kilku. Krótkie uzasadnienie, dlaczego uważacie że ta lecznica jest ok/ nie za bardzo??


puszczam ten wątek u kotów, ale oczywiście wszyscy są mile widziani. Jeśli można dopiszcie jakie zwierzątko leczycie/poddajecie profilaktyce w polecanej placówce, ok?
Zobaczymy jak to się rozwinie... :idea:  :wink:

Phantom:
WARSZAWA - na plus - Centrum Handlowe LAND

Ja tam nie lecze swojego pupila, ale podobno sa tam swietni specjalisci od psow i kotow. Nie moge tego potwierdzic, ale zdaje sie na zaufania do mojego przyjaciela. A tak BTW to bardzo dobry pomysl Myszka.

myszka:
no to mmoje trzy grosze...

KRAKÓW - na plus

lecznica KRAK-Vet ul. Sanocka 3 (Wola Duchacka Zachód), ewentualnie filia: os. Złotego Wieku 88 (ul. ks. Jancarza). To popularna lecznica, co widać po ilości pacjentów, prawie zawsze oczekuje kolejka sympatycznych zwierzaków. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki, która od dawna leczy tam swoje stworki (pieski, świnki). Bardzo sympatyczni i profesjonalni lekarze, miłe podejście zarówno do zwierzaka jak i do właściciela, rzetelnie tłumaczą co dzieje się pacjentowi, jaka będzie terapia. Niewygórowane ceny! (za ostatnią wizytę zapłaciłam 6 zł - podanie zntybiotyków i witamin). Mają sklep z dobrymi karmami dla futrzaczków i niektórymi akcesoriami.

Myszka.xww:
Kraków - na plus

ul.Orlich Gniazd 22 (rzut oszczepem od opolskiej)

dwóch wspaniałych  wetów - miłośników zwierząt, a przy tym niedrogo  :)

Doskonałe podejście do zwierzaczków (nawet Hankę - histeryczkę  :okurcze:  :szok: bada bez żadnego pisku  :wink: ), rzetelna informacja nt. stanu zdrowia i ewentulanego leczenia, życzliwi dla właścicieli.

 :idea:  :wink:  :wink:

Eva:
GLIWICE - na plus -
lecznica przy ul. Ku Dołom, dr. Kręczyńska.

Wspaniały lekarz z intuicją i wiedzą, mam do Niej 100% zaufania.
Leczy moje zwierzęta od ok. 7 lat, nie działa rutynowo.

Podobny wątek jest na kotach.pl - Weci Polecani

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona