Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ile trwa ciąża u szczura i jak duży może być pierwszy miot?  (Przeczytany 21905 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agaoldak

  • Gość
jak w temacie:
Ile trwa ciąża u szczura i jak duży może być pierwszy miot?
Zapisane

Emilka

  • Gość
ciaza szczurow trwa 21-23 dni a typowa wielkosc miotu to mniej wiecej 9-11 mlodych
Zapisane

agaoldak

  • Gość
A jak długo należy trzymać młode przy matce zanim będzie można je oddać ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

  • Gość
najlepiej okolo 6 tygodni

wiecej o szczurkach znajdziesz na http://szczuryonline.medi.net.pl/index.php?option=faq&Itemid=5
Zapisane

Tonks

  • Gość
Trwa 21-30 dni. w miocie może się urodzić 8-12 noworodków lecz nawet ponad 20
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
No to ja mialam szczescie ;) Samiec i samiczka mieszkaly oddzielnie. Ciaza byla wpadka, ktora miala miejsce dzieki moim rodzicom-nie upilnowali szczurow, jak bylam na wakacjach. Pewnego dnia znalezlismy noworodki przy szczurzycy. Na szczescie byly tylko 2.
Zapisane

ana

  • Gość
Z trzymaniem młodych przy matce trzeba uważać. Ja nie chciałam za szybko oddzielać małych, bo myślę, że im dłużej są razem tym lepiej. Musiałam oddać maluchy jak skończyły 5 tygodni, bo pewnego dnia zauważyłam jak samczyki zaczynają się dobierać do siostrzyczki i mamusi!!! Takie maluchy! Na szczęscie dziewczynki się nie dały i żyją sobie u mnie dalej w liczbie 2! Dlatego trzeba szczurzaczki obserwować bo to są bystre i szybkie bestie :)
Zapisane

Tonks

  • Gość
Takie małe a takie chęci
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
oj nieladnie...tez kiedys mialam kilka samiczek i ich braciszka:)ale on byl greczny  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 22 zapytaniami.