Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!  (Przeczytany 1212 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tan

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« : 2003-06-10, 19:31 »
Proszę o szybką odpowiedź, od tego waży się moja przyszłość z szynszylem - lub przyszłość bez niego

Otórz, co robicie ze swoimi szynkami, kiedy wyjeżdzacie ?
Zapisane

tiaraa

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-06-10, 23:19 »
ja zanim je kupiłam znalazłam koleżankę która umieopiekować sie szylkami ma królniki świnki psy i konie także jak bede wyjeżdzać wiem że beda pod dobra opieką
Zapisane

Klaudi

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-06-11, 00:43 »
Zabieram je ze sobą!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-06-11, 00:43 »

kareena

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-06-11, 07:41 »
nie mam szylka, ale to chyba jasne że nie można go zostawia bez opieki :P
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-06-11, 11:56 »
Zależy gdzie jade.Jak gdzies z rodzicami to zabieram zwierzaki ze soba.Jak jade z rodzicami ale daaaaaaaaaaaalej to zostawiam je u babci.W tym roku sama jade na oboz wiec zostawie je z rodzicami:)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-06-11, 21:34 »
Cytat: pomarańczowa
Zależy gdzie jade.Jak gdzies z rodzicami to zabieram zwierzaki ze soba.Jak jade z rodzicami ale daaaaaaaaaaaalej to zostawiam je u babci.W tym roku sama jade na oboz wiec zostawie je z rodzicami:)
zostawiasz je na własne ryzyko z rodzicami hehe  :lol:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-06-11, 21:43 »
ja zostawiłam pinkiego na wakcje z mamą... szczuraie poznałam... nie mieścił sie w własnej skórze... do tej pory sie nie mieści...
Zapisane

milka004

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-06-13, 17:36 »
Nie wiem czy nie za pozno ale wczesniej nie moglam.
No wiec zalezy na ile wyjezdzasz i gdzie, jesli na pare dni to mozesz go zostawic w klatce i dac komus pod opieke zeby wymienail mu tylko jedzenie wode i dawal swierze siano bez biegania bo nie wtajemniczeni nie dadza sobie rady z zagonieniem szylka do klatki, a jesli na dluzej to moze oddac komus w rodzinie, albo jesli nie jedziesz daleko to zabrac ogonka ze soba, wiekszosc szylek nie lubi podrozowac lecz sa wyjatki tylko trzeba pamietac o tym zeby szylek w samochodzie czy w innym pojazdzie sie nie przegrzal!!!!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-06-13, 17:51 »
Chyba za pozno...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-06-13, 17:51 »

Tan

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #9 : 2003-06-18, 11:26 »
Przepraszam, że się nie udzielałam w moim temacie, ale miałam problemy z internetem.

Do szynszyla zdążyłam przekonać tatę (bez większego trudu, on widzi we mnie odpowiedzialną osobę) ale z mamą były problemy. Głównym jej argumentem przeciw było to, że co zrobimy z szynką w czasie wyjazdu ? Chciałam dodać, że wcześniej miałam myszoskoczka, który przez krótki czas zostawał sam lub był zabierany do babci (kilka km. od mojego domu) ew. jechał z nami. Mama mówiła, że babcia pewnego dnia może odmówić opieki nad zwierzakami (mam jeszcze psa) albo... albo samej babci może zabraknąć. Ok, mama ma rację, ile można babcię obarczać moimi zwierzakami.

Teraz, kiedy wizja szynszyla jest (może) bliska, poznałam znajomego, który mieszka naprzeciw mojego bloku i ma 6 szynszyli. Zaoferował pomoc.
Sklep zoologiczny, z którego mój ogon ma pochodzić, zaoferował, że w wakacje przez dni mojej nieobecności (nie będzie ich wiele, zostaje przez niemal całe wakacje we Wrocławiu) mogę zostawić szynkę w ich sklepie. Pffff, nawet zaoferował mi rabat na całego szynka ^^ (70 zł - szynszyl, klatka, akcesoria)

Teraz tylko czekam na powrót mamy, aby jej o tym wszystkim powiedzieć i czekać na werdykt. Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam - Zdenerwowana
Zapisane

kareena

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #10 : 2003-06-18, 12:14 »
3mam kciuki :spoko:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Wazne !!! Szynszyl i wyjazd !!!!!!!
« Odpowiedź #11 : 2003-08-05, 12:04 »
ja też trzymam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 23 zapytaniami.