Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ssący kot  (Przeczytany 3030 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

astrid

  • Gość
Ssący kot
« : 2003-08-12, 17:14 »
Witam wszystkich serdecznie.

Fanatykiem kotów to ja nie jestem - końskim a i owszem :) ale trafiła do mnie do domu ze stajni jakaś 7-8 tygodniowa kotka. Bryka doskonale po chałupie, poluje na mojego mojego owczarka :)) ale jest  jeden feler - szczególnie w nocy nie do końca miły. przyłazi i ssie: palca, skórę na reku, zrobiła mi prawie malinkę na szyi :)), jest ewidentnie niedossana mamy.
Czy to przechodzi z wiekiem?
Czy można jakoś z tym walczyć? kociak w łożku to fajna rzecz :D dla faceta  ;) ale nie da się spać.

pozdrawiam
Zapisane

myszka

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #1 : 2003-08-12, 19:31 »
Sam sobie odpowiedziałeś co do przyczyn. Choroba sieroca. Czy przejdzie - trudno powiedzieć. Jak zwalczać? Trudno jest. Możesz spróbować jej podsunąć jakiegoś futrzaka, na którym będzie wyładowywała swoje pieszczoty i tęsknoty, ale nie jest powiedziane, że podziała.
Zapisane

kareena

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #2 : 2003-08-12, 19:36 »
mój kot jak był mały to bawił sie z maskotką dzika, która była wtedy jego wielkości ;)

Zas poprzedni moj kot ssal. ale przeszlo mu jak podrosl.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ssący kot
« Odpowiedz #2 : 2003-08-12, 19:36 »

dominika

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #3 : 2003-08-13, 08:55 »
oj, jeden z moich kotów tez tak robi. Zrobił się z tego rytuał, wieczorem gaszę światło, kłade się spać i do wyrka przychodzą moje koty. Jeden włazi między kołdrę a poszewkę, drugi kładzie się na poduszcze obok a trzeci ssie rąbek kołdry. To jego ssanie czasem doprowadza mnie do rozpaczy, chałasuje przy tym :)
Zapisane

dominika

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #4 : 2003-08-13, 08:57 »
Teraz tak myślę że może kupię mu jakąś zabawkę? Taką tylko dla niego i to podziała? Może pluszowego kotka?:)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #5 : 2003-08-17, 19:40 »
najlepiej kupić jej smoczek! ;)  :)  :o  8)
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #6 : 2003-08-28, 20:10 »
Kotek mojej koleżanki ma okoł 3 latek, ale był za wcześnie zabrany od matki i został mu odruch ssania własnych palców u tylnych łapek. Rozkosznie przy tym wygląda i ciamka
Zapisane

Orka

  • Gość
Śsący kot
« Odpowiedź #7 : 2003-10-03, 10:01 »
Mój kot ma półtora roku, nie był "sierotą" i był odstawiony od matki w odpowiednim wieku. Ssie od samego początku....Ale ssie tylko mnie, nikogo z domowników nie. Jest to okropne, zwłaszcza około piątej nad ranem, do tego mój kot koszmarnie się przy tym ślini. Nie pomaga klaps ani nic, on jest jakby w takim transie. Odkąd go mam nic sie nie zmieniło, więc chyba to nie przechodzi z wiekiem :) Nie ma wyjścia - trzeba się pogodzić ze Ssącym Kotem.
Zapisane

dominika

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #8 : 2003-10-03, 10:08 »
ech..to ssanie jest naprawdę koszmarne, odłos ciamkania wcale mnie nie rozczula tylko przypomina o mokrej poślinionej kołdrze...bleee
Wkrótce idę wykastrować małego, może to coś zmieni?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ssący kot
« Odpowiedz #8 : 2003-10-03, 10:08 »

myszka

  • Gość
Re: Śsący kot
« Odpowiedź #9 : 2003-10-03, 10:40 »
Cytat: Orka
był odstawiony od matki w odpowiednim wieku



Tzn? W jakim?
Zapisane

Maxim

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #10 : 2003-10-05, 10:09 »
Nie jestem pewna Dominiko, czy kastracja pomoże. Mój kastrat ma półtora roku i dalej ssie, co prawda robi to tylko  czasami i upatrzył sobie tylko jedną osobę w rodzinie wykorzystywaną do tego celu i  na szczęście to nie mnie:)
Zapisane

absencja

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #11 : 2003-10-06, 14:06 »
astrid, jeszcze nie jestes kocim fanatykiem? To trzeba koniecznie zmienić:) Kot to prawie koń. Tylko nieco mniejszy:) A w kwestii ssania, moę przejdzie, może nie. Niektóre koty przestaja jak się je przytuli zacznie głaskać tak, żeby nie mogły ssaćWtedy zaczynają ugniatać:P
Zapisane

Tonks

  • Gość
Ssący kot
« Odpowiedź #12 : 2003-10-08, 12:53 »
Mi kot ssał koszulke albo ręke i przeszło mu to
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 22 zapytaniami.