Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Po wakacyjny brak czasu?  (Przeczytany 2533 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zwierzaczek

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« : 2003-10-03, 18:01 »
Odczuwacie już ten brak, co w temacie?
Bo ja tak... III gimnazjum, nauka, nauka i jeszcze raz nauka  :P
Najbardziej znów zaczynam lubić weekendy!
A co u Was?
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #1 : 2003-10-03, 18:12 »
Oj, u mnie też. Ta nauka, te lektury blech :? .... A tak było fajnie, tyle wolnego czasu...Doskwiera mi teraz brak czasu, ale staram się w miarę mozliwości wyrabiać.
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #2 : 2003-10-03, 18:15 »
Jak narazie jest spokuj , ale zaczyna się robic niedobrze jeśli chodzi o szkołe a czasu mam dużooo (jak narazie :( )... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedz #2 : 2003-10-03, 18:15 »

Ciapka

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #3 : 2003-10-03, 19:43 »
ha!!!! a ja mam akewcje non stop! a wieci why?..bo ajs ie nei cuze wogole!!!!! od lat 4 podjarze nic nie robie i dobze miz  tym!:) ale ja to wogole jestem kwait tagze luz!:)  nie roble lacki sicga nie czytam lektur czsem pujde do szkoly wale to tez zadkoi   woole:)
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #4 : 2003-10-03, 19:46 »
No to podobnie jak ja uczyć sie nieucze , mam praktyke tam przywiozuje największą wage... ;) chyba że zaczną się sypac jedynki to wtedy trzeba poprawić :o
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #5 : 2003-10-03, 19:52 »
no no ale ja it ka mam teras kolo 10 lasek hyh ...a wogole ja to lzuacka jestem..  nic nie robie nic nic nic..nawte czsme pytan mi sie nuie chre cyztac na klasowkach..
Zapisane

SKR

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #6 : 2003-10-03, 19:55 »
ja baaardzo odczuwam brak czasu. przezyczaiłam się do wolnego a tu 1 klasa gim. nowi nauczyciele i nowe wymagania. zanim sieprzezyczaie to minie wieeeeeeeeeeele czasu :/
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #7 : 2003-10-03, 20:03 »
ee ja jetsem na koniec gim ...i wiem ze w gim to luzike je jak tsz nic nie tsz robic..zreszta jak wszedzie:)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #8 : 2003-10-03, 20:40 »
Ciapka ja też jestem na końcówce gimnazjum, ten rok będzie najgorszy! Już można to odczuć w następnym tygodniu czeka nas już kilka zapowiedzianych sprawdzianów oprócz tego oczywiscie odpytywania, zadania... ehhh... :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedz #8 : 2003-10-03, 20:40 »

Mlody

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #9 : 2003-10-03, 20:51 »
Brakuje mi czasu, ale zyc sie da :P Nielubie sie uczyc, ale jak to robie to mam z tego duze korzysic :D Najgorsze jest tylko jak przychodze ledwo zywy po 7 lekcjach i do tego wf w srodku lub pod koniec (nigdy nie na koncu) :(
Zapisane

Gerda

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #10 : 2003-10-03, 21:10 »
Sorry, ale muszę to powiedzieć gimnazjum to wakacje w porównaniu ze szkołą średnią, ludzie jaki to był dla mnie szok, tutaj nie ma, że boli ;) normalnie jestem załamana, już zaczynam mieć wszystkiego dość :(  :lol:   ;)  A czasu mi strasznie brakuje na wszystko, codziennie tylko taki plan dnia: szkoła->dom->nauka->sen i nic poza tym, już mam tego wszystkiego po dziurki w nosie, a i tak oceny sypią się różne, pomimo włożonego wysiłku :(
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #11 : 2003-10-03, 21:13 »
ee ziwrzczek co ty:P) ja tez mam kalsokwoi kartkóki ale nie zncyz ze musz coz  nimi robic...ee..
a moj plan dnia/?
 szkola->(badz jej brak czyli zulenie sie po osdlau  zjaranym alno narabnym luzik..w skzoel tez mozna wiec jest fajnie)->trening(jezdze konno..wstyd sie przynac ale trenuje codziennie na 3 koniech wiec do godiznki 18 mam trenngi)-> podwórko badz net,,,
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #12 : 2003-10-05, 12:35 »
Cytat: Ciapka
ee ziwrzczek co ty:P) ja tez mam kalsokwoi kartkóki ale nie zncyz ze musz coz  nimi robic...ee..
a moj plan dnia/?
 szkola->(badz jej brak czyli zulenie sie po osdlau  zjaranym alno narabnym luzik..w skzoel tez mozna wiec jest fajnie)->trening(jezdze konno..wstyd sie przynac ale trenuje codziennie na 3 koniech wiec do godiznki 18 mam trenngi)-> podwórko badz net,,,



No to ciekawy masz plan dnia, fajnie Ci bo jezdzisz konno, u mnie się nie zgadzają... Kiedys chodzilam regularnie na plywalnie, uwielbiam plywac, ale teraz juz jakos nie...  tzn. nie, że przestalam lubic plywanie, tylko nie chodze juz na basen, moze z braku czasu? :?  :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Po wakacyjny brak czasu?
« Odpowiedź #13 : 2003-10-05, 16:22 »
Ja, mimo, ze JUŻ albo DOPIERO 6 klasa, to ni ma czasu... to znaczy jest, ja umiem sobie poradzić tak, zeby mieć czas na net, na podwórko itp. :-)
Ale...sorka, nie bede sie chwalić, ale uczę się w miarę dobrze, i nie wiem, czy osoby gorzej sie uczące tez tak mają czas...
Stwierdzam jedno: na wakacjach mialam wiecej czasu :-)
i dlatego nie pisze książki...nie mam czasu...zeby siąść do kompa i dduuuuuuużo Wam napisać :-( teraz piszę do Was od mojej rodzinki i nie mam przy sobie swojej książki :-(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 25 zapytaniami.