Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Koniec jazd?  (Przeczytany 25323 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #30 : 2003-10-08, 19:07 »
nie noe to samo..
przylegaja to przylagaja
a dociskaja to dociskaja.
a opne maj przylegac i na nich sie nei opoierasz   nawte podaczas jazyd w pulsiadize wiec ja nie wiem co ty nam tu wmaiwasz..
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Koniec jazd?
« Odpowiedź #31 : 2003-10-08, 20:02 »
to jest duza roznica miedzy przyleganiem a dociskaniem to raaaaaz tak jak ja moge cie dotknac i zdzielic ze sie zatoczysz no bo przeciez to tez nie  roznica prawda? a swoja droga ciekawa jestem jak ty chcesz sie roluznic jezeli sciskasz konia nogami jak sie da,masz sie trzymac dosiadem a nie kolnami

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #32 : 2003-10-08, 21:58 »
łojejku, napisałma dociskają bo nie mogłam sobie  przypomnieć słowa a nad jendym postem nie będę myśleć apre minut i już się nie czepiajcie i wywyższajcie, starczy już, dziękuje za rady i uwagi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koniec jazd?
« Odpowiedz #32 : 2003-10-08, 21:58 »

Ciapka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #33 : 2003-10-09, 08:00 »
enea bo piesze ze mas zkonurcje prz kolana od jazdy..ale jak okd jazdy skokro kolana nie sa mocno o bazcane podczas jazdy..to ci móimy z emoze zle  robisz i  na kleczysz na koniu..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #34 : 2003-10-10, 15:18 »
Jednak jak jeździmy to kolano się w jakiś sposób rusza.Nie mów, że jest nieruchome, do tego pzylega do poduszki czyli ciężar ciała jest też na nim więc kontuzja jest. Ja sama lepiej wiem od was od czego to mam więc Aniu(Ciapka) nie mądzryj się. swoją opinię już wyraziłaś-dziękuję. Ale jednak jest inaczej
Zapisane

Morticia

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #35 : 2003-10-10, 18:25 »
Ale jednak coś z tymi kolanami musi być bo mój wujek jeździ ponad 20 lat i ma problemy z kolanem Miał kontuzję właśnie przez konie tylko że on jeździ codziennie po 3-4 konie i długo startował w Niemczech a potem w św Halexie :D
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #36 : 2003-10-10, 20:02 »
nie madruje sie tylko mówie co mysle  basiu..a kolano rusza sie nie tylko podczas jazydy..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #37 : 2003-10-10, 22:44 »
Ale boli po jeździe.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #38 : 2003-10-11, 09:09 »
no to moze masz zły dosiad!?..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koniec jazd?
« Odpowiedz #38 : 2003-10-11, 09:09 »

Agnes

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #39 : 2003-10-11, 15:10 »
ja też się wtrące:) ja wiem tyle, że podczas jazdy kolana w jakimś stopniu są obciążone (kłus anglezowany, półsiad, skoki itp). Jednak nie twierdze, że przy jeździe Rewiny mogło dojść do kontuzji...Może podczas jazdy się to nasiliło, ale napewno nie przez samą jazde kontuzja wystąpiła (oczywiście moge się mylić, bo nie jestem lekarzem...) Generalnie sporo moich znajomych ma problemy z kolanami (mówie o jezdżacych, ale dość często), ja też czasem mam...ale to nigdy nie jest takie groźne:) Troszke zagmatwane ale moze ktoś się doczyta;)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #40 : 2003-10-11, 22:33 »
Ciapko, stajesz się coraz bardziej śmieszna.
Jednak wcześniej nie boli mnei kolano tylko podczsa jazd. Organizmy ludzkie są różne, moje jest takie jakie jest. Po jednej jeździe kolano mi pyk pyk i kuśtykam. osttanio mi się opaksa rozciągnęla, wyprałam i jeszcze  bardziej mi zlatuje!będę sobie musiał anową kupić :/.  zawiązywanie bandażem to nie wiem czy jest dobry sposo, nie wiem czy dobrze robi na bolące mnie miejsce w kolanie. Ale teraz mam większy porblem ;( Nie jadę na wolę! i dupa!!!!
Zapisane

Morticia

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #41 : 2003-10-11, 23:00 »
a co jest na woli :?:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #42 : 2003-10-11, 23:27 »
championat koni arabskich ;(
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #43 : 2003-10-12, 10:29 »
heh no dobra niech ci bediz ebo co ja mams ie meczyc..
 wiesz rewina zaycnza mi sie wydawac ze ty nie chrs z porptu jedzic i kolan to taka brama do tego zeby przestac zeby  zjamowac sie z konmi..bo akrdyz inny kot by napwrde chal jedzic..[ortu wogole niedopuscil by do takiej mysli..
a piszac takiego posta cieszyl by sie z  takich rad ze bediz jezuidzl a pozatym post byl by  pelen :( i td..a towj byl takie bez wyrazu jak by pisanyz ulga..takie odnioslam wrazenie.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #44 : 2003-10-12, 22:23 »
Ciapko, bardzo źle Ci się wydaje.
Dzisiaj byłam u Rewci :D Tylko pogłaskać, już jest caała misiowata i ciemniejsza :D rivierka już aki byczek ale jeszcze nie jest całkiem siwa. Akuart jak byłam to jazdę kończyła pani rehabilitantka i obejrzała mi kolano, mam robić jeszcze jakie badania ale  ztgeo co powiedziała to zrozumiałam, że  się nie kontuzja będzie wracać :(Mam jeszcze telefon do pana ktory trzymał tam swojego konia i on jest ortopedą sportowym i jutro mama zadzwoni to się zobaczy :/ Ale wątpię, że nawet w ferie będę jeździć :(
jestem chora na 3 choroby którcyh się nie da wyleczyć :/
Ciapko, barzdo się mylisz. hciałabym jeździć, bardzo. dzisiaj przy rewci zrozumiałma jak bardzo tęskniłam bo cały czas nawet nie dopiszczałma do sibiebie takiej myśli bo otem rycze wieczorami z tęsknoty. To, że nie jeżdżę regularnie to nie znaczy, że nie cchę. ja bardz chcę ale nie mam warunkow. WPoznaniu nie ma odpowiedniej stajni. W końcu jak jest końw tej wsi gdzie mam działkę to mamc hore kolano. Mogłabym jeździć regularnie ale widać mi to nie jest pisane. od kiedy można mieć prawko? Kupię sobie malucha i co weekend będę zasuwać do Michy, wtedy już pewnie będzie staruszką :P ale to co i tak ją zawsze będę kochała.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koniec jazd?
« Odpowiedz #44 : 2003-10-12, 22:23 »

Natchniuza

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #45 : 2003-10-12, 23:58 »
Jak to w Poznaniu nie ma odpowiedniej stajni? To dlaczego zawodnicy mojego klubu jezdza na zgrupowania nie gdzie indziej jak do Poznania wlasnie?
Prawko mozna miec od 18 lat.
Ja robie w tym miesciacu ;)
Jakie to trzy choroby?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Koniec jazd?
« Odpowiedź #46 : 2003-10-13, 08:23 »
no tez pierwsze slysze zeby nie bylo obrych klubow w poznaniu,przeciez te wszystkie miedzynarodowe zawody w skokach itd? oj zim akombinujesZ:P

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #47 : 2003-10-13, 15:49 »
Są ale nie ma odpowiednich. W Poznaniu jest Pers( totoalna wiocha), na bobrowniciej czy jakoś tak to moja koleżana tam była i beznadzieja, na woli hipodrom nie ma takiego konkatyu z końmi, dostajesz osiodłanego oddajesz osiodłanego, do tego instruktorzy są beznadziejni( moaj koleżanka była), rancho wola to wiocha roku, ptem jest pod junikwem to 60 zł godzina, tak smao na piątkowie, potemna lutyckiej i gdzieś obok jest pony to drogo. Do pers mmam 15 mint piechotą ale konie mają neznadziene warunki, nie będę dawać zarobku osobom, które powinny zlikwidować tą stajnię bo się w ogóle na koniach nie znają.Do reszty stajni mam całe miasto do przejechania. jak mieszkam we wskodnio południowej części Poznania, te stajnie są na zachodzie i jedynie na piątkowie na połnocy ale to ejst całe miacto. A gdzie wasi znajomi jeżdżą do Poznania? Pewnie na hipodrom?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #48 : 2003-10-13, 16:54 »
No, na Hipodrom.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Koniec jazd?
« Odpowiedź #49 : 2003-10-13, 16:57 »
Rewina dla chcacego nic trudnego. A autobusem sobie nie mozesz dojezdzac gdzieś dalej?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #50 : 2003-10-13, 18:50 »
no wiaec własnie  rwina w poznaiu masz dobre stajnie wiec nie wiem co jeczysz wogoele..
ja pod pozanenm bylam w kicinie i jaszkowie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koniec jazd?
« Odpowiedz #50 : 2003-10-13, 18:50 »

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #51 : 2003-10-13, 19:16 »
Jaszkow chyba z 50 km pod Koznaniem w Kicieniu mieszka moj kolega z byłej klasy i nci więcej nie wiem o tej wsi :P. ówiłam hipodrom to też nie ejst dobra stajnia, nie masz konkaktu z koniem, a t chyba jest najważniejsze. Nie mogę dojeżdzać nigdzie dalej.Niby jest Niwka ale nie mogę dojeżdżać. Moi rodzice sąniezadowoleni jak raz na 3 miesiące jestem w Wierzeji.Potem wypominają mi to przez następen miesiące, że byłam, jeździłam i powinno wystarczyć.
natchnuiza, hipodrom ma szacunek do jakiś zorganziowyancyh grup ale dla pjedynczych rekreantow? mają ich gdzieś. Co tam takiej dużej stajni jakiś pyrdek.
Zapisane

Ritka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #52 : 2003-10-13, 20:24 »
ja bedę w feire zimowe w Jaszkowie :) jets zgrupowanie przed OOM i tam będziemy :D kól
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #53 : 2003-10-13, 21:30 »
O wlasnie, w Jaszkowie tez super osrodek jest. Rewina, naprawde nie masz, co narzekac. Ja bym chciala miec mozliwosc trenowania w takich osrodkach!
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #54 : 2003-10-13, 21:56 »
Też chciałabym mieć możliwości ale ich nie mam. A te 3 nieuleczalnie chorby to powiem dwie jaskra i t kolano, Trzecia jest bardziej osobista i nie cche żebyście wiedziały. Później będziecie się ze mnie wyśmiewać czy coś. pwoiem tlyko, że to nie jest taka choroba tylko hmmmm wada?No można to nazwać wadą....organizmu?Znaczy z moim ciałme jest ok tylko to co wewnątrz
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #55 : 2003-10-13, 23:25 »
Rewina, lubisz sie nad soba uzalac, prawda?
Zapisane

awia

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #56 : 2003-10-14, 12:51 »
heh.jezdzic to ja nie mam gdzie:)
wszystkie stajnie znam i nic mi sie nie podoba..:)
ale jak sie nie ma co sie lubi...
a swoja droga-swietne masz rewina wymowki.
powiedz ze nie chce ci sie juz jezdzic i nie krec...
przeciez to nie jest grzech ze ci sie juz nie chce..
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Koniec jazd?
« Odpowiedź #57 : 2003-10-14, 13:34 »
masz jaskre dziecieca?

Forum Zwierzaki

Koniec jazd?
« Odpowiedz #57 : 2003-10-14, 13:34 »

Zimoludka

  • Gość
Koniec jazd?
« Odpowiedź #58 : 2003-10-14, 17:51 »
Mam jaskrę dziedziczną
a wy jesteście wporst śmieszne!!!!!!
Nie będę się wam tłu,aczyć bo nie mam po co tlyko pwoiem jedno, chcę jeźdzć a to co myślicie to mam gdzieś
rozbawiłyście mnie............. gdybym nie chciała jeździć to bym nie jeździla a nie wam wmawiała , że mam chore kolanobo nie muszę się wma usprawiedliwiać,a  rodzice by się nawet cieszyli.
ok powiem wszystko poukładanie
mam chore kolano i nie mogę jeździ, ani biegać itp. jak będę zdrowa to będę jeździć.............
No nie moge  zten waszej teorii :D jes super :DDDDDD hahahahhahahaaaaaaaaa
dobra do opowiadania kawałow
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Koniec jazd?
« Odpowiedź #59 : 2003-10-14, 18:10 »
czyli raczej jaskra dziecieca...wspolczucia
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.