Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Woda z kranu...  (Przeczytany 1560 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acik

  • Gość
Woda z kranu...
« : 2003-10-21, 09:03 »
Czyli ulubiona zabawa i napój mojego Eryka. Wysiaduje w umywalce i ... czeka... Zwariował? Pal sześć, że jego pan przestaje się myć  :) ale woda u nas jest bardzo złej jakości... Ta w misce - przegotowana i zawsze świeża niezbyt go interesuje... :?:
Zapisane

Sal

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #1 : 2003-10-21, 09:09 »
Mój Krawatek uwielbia siedzieć w zlewie w kuchni i wskakiwac do wanny (gdy nie ma w niej wody). Urządza sobie spacery - wszędzie sa ślady jego łapek.  :) Przed wodą ucieka i postrząsa łapkami, ale obserwuje krople. Fascynacja?  :) Jeszcze go nie kąpałam, bo narazie czeka go wizyta u weta. Nie wiem, jakiego szamponu użyć.
Zapisane

kareena

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #2 : 2003-10-21, 11:37 »
są chyba specjalne zwierzęca szampony, ale czy naprawde musisz go kąpać? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Woda z kranu...
« Odpowiedz #2 : 2003-10-21, 11:37 »

Sal

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #3 : 2003-10-21, 11:46 »
Może i nie muszę, więc na razie nie kąpałam.
Posłucham, co mi wet powie. Jak nie zaleci, to nie będę kociambra stresować. Ma niestety trochę przybrudzone futerko i troche sie drapie. Nie znam na razie przyczyny. Przeszedł odpchlanie. Ale mieć świerzb albo wszy.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #4 : 2003-11-17, 11:29 »
Mikuś towarzyszy mi codziennie w łazience. Wsadza łepek pod kran, kiedy ja myję twarz, wskakuje do wanny (nawet z wodą!!), jeśli chodzi o kąpiel to się nie broni, na początku nawet mu się podoba.

Niedawno prowadziłam z nim wojnę, bo woda w miseczce traktowana była jako zabawka i cała zawartość naczynia była wylewana łapą na podłogę.. Ale już mu przeszło.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #5 : 2003-11-17, 11:45 »
Kiedy wziełam moja starsz akotke do domu kapiel byla nieunikniona. Kotka miala pchly i wszy, na dodatek byla wybrudzona w jakies ropie...blocie i innych tego typu. Niestety po tej jedynej w zyciu kapieli ma straszny uraz do umywalki czy wanny.Bardzo lubi siedziec w lazience ale na ziemi....wyzje boi sie wejsc ;)
Natomiast mala kota...kladzie sie na wannie...i spi :)
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #6 : 2003-11-17, 15:39 »
W przypadku Mikusia kąpiel też była nieunikniona, bo do niedawna tak niefortunnie zasypywał swoję kupki, że zawsze w nie wchodził.. I raz cały był upaćkany.. Podłoga zresztą też.. Ale już się chyba nauczył.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #7 : 2003-11-17, 16:06 »
Moj poprzedni kocur (wychodzacy) kiedys wrocil ze spaceru taki brudny ze czyszczenie go trwalo dw atygodnie. Na dodatekstrasznie smierdzial prawdopodobnie wpadl gdzies do sciekow  :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #8 : 2003-11-17, 22:05 »
a moj sie boi wody strasznie co dopiero bawic sie woda...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Woda z kranu...
« Odpowiedz #8 : 2003-11-17, 22:05 »

Sal

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #9 : 2003-11-18, 07:09 »
Terkotka wchodzi do pustej wanny i jak zahipnotyzowana wpatruje się w swoje odbicie w baterii.
Krawatek uparcie przyczaja się, jeśli w wannie moczy się pranie. Wzięłam go na ręcę, żeby mu delikatnie zmoczyć łapki (bo boję się, że wpadnie do wody z proszkiem) i pokazać, że to nic fajnego, ale tak zaczął przebierać ze strachu kończynami  :lol: że aż zrobił most nad wanną  :lol: .

Ciekawi go strasznie, a się boi...
Zapisane

Ash

  • Gość
Woda z kranu...
« Odpowiedź #10 : 2003-11-18, 07:46 »
Pchła też nachalnie pcha się do wanny - zazwyczaj goni w niej swój ogon  :lol:  albo dłubie przy odpływie. Jeszcze chętniej grzebie pod wanną w guliku, co mnie trochę martwi, bo tam na bank syf jest straszny. Za to wszystkie pajęczyny pościągała  :lol:
A w zwlewie siedzi namiętnie - i gapi się na wchodzących do kuchni. Wody jednak z kranu nie pije (uff).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 22 zapytaniami.