Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 110   Do dołu

Autor Wątek: Dalmatyńczyki  (Przeczytany 173172 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dalmatyńczyki
« : 2003-10-26, 09:00 »
Czy ktoś na tym Forum (bardzo) lubi dalmatyńczyki? Ja niestety nie posiadam takiego psiaczka, jedynie na emblemacie, ale bardzo lubię tą rasę :) No więc, dalmatyńczykomaniacy, łapać się za klawiatury :)
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #1 : 2003-10-27, 18:30 »
Taaak to ja! :wink:  Jak kiedyś się naucze dołaczania zdjęć to wrzuce tu pare fotek :)  
A teraz może cos o mnie, a razcej o nas :) a więc ja mam na imię Agata, a moja równie zwariowana i kropkowanan psina-Gaja. Gaja to imię takie bardziej oficjalne, a te imionka mniej oficjalne to:Burczymorda, Bomba, Ciapa, Morda, Łaciata..i to chyba tyle :) Jesteśmy ze soba już rok i nie możemy bez siebie zyć, jednym słowem miłość  na całego :wink:
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #2 : 2003-10-27, 19:50 »
Ja nie posiadam dalmatyńczyka, ale uważam, że to piękne psy  :wink:  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #2 : 2003-10-27, 19:50 »

Asinka 22

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #3 : 2003-10-28, 10:52 »
Tak a`propos ostatnio jednego widziałam w schronisku w Katowicach
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #4 : 2003-10-30, 15:29 »
W schronisku w moim mieście tez kiedyś widziałam dlamtyńczyka, niestety jak ktoś nieodpowiedzialny bierze psa danej rasy zuepłenie bez głowy to tak, to się konczy :(  A badźmy szczerzy łaciate to psiaki z charakterkiem ;)
Zapisane

Tinusia

  • Gość
hejka wszystkim!!
« Odpowiedź #5 : 2003-10-30, 20:27 »
ja mam dalmatynczyka, ma na imie Lusi. jest super, ale czasami umie czlowieka wnerwic  :) ale jak ktos chce mniec dalamatynczyka, to musi miec gdzies jakies miejsce do bieganie dla psa. te psy uwielbiaja sie bawic i biegac... wiec przydlaby sie park, las itp.
pozdrawiam  ;)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #6 : 2003-10-31, 15:36 »
Ja lubie dalmatyny, chociaz mam 2 beagle ;)
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #7 : 2003-10-31, 15:36 »
Ja mam dwie dalmatynki!! Alfę i Bombę. Są przecudne i przekochane!!!
Jeśli ktoś ma ochotę to bardzo chętnie pogadam o tych nakrapianych stworzonkach!!! :)
Zapisane

Tinusia

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #8 : 2003-10-31, 17:04 »
ja z chcecia mge pogadac o laciatych!  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #8 : 2003-10-31, 17:04 »

Gerda

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #9 : 2003-10-31, 21:27 »
te psy mają w sobie taką grację ... :) śliczne są, a jakie kochane, miałam okazję kilka razy przebywać z Dalmatyńczykami, kiedyś u znajomej mamy, ze dwa lata temu opiekowałam się Pestką, bo jej właścicielka pod pozorem wyjścia z psem szła gdzieś ze swoim chłopakiem :? no to ja z miłości do psów musiałam się nią zająć, ale Pestusia kochana była :)
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #10 : 2003-10-31, 21:43 »
Moja Gaja tez miała nazywać się Alfa :) a Bomba to jak juz wspominałam to jej drugie imie :wink:  
zgadza się dalmatyńczyki są świetne, a jak biegna to aż miło popatrzeć :)
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #11 : 2003-11-01, 13:38 »
A u nas Alfa miała być Dronka(skrót od Biedronka) a Bomba została tak nazwana przez hodowców, bo do 4 roku życia takie dokładnie było jej zachowanie  :)
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #12 : 2003-11-01, 19:32 »
Gosia czy ta śliczna łaciata mordka na Twoim emblemacie to, któraś z Twoich psin? :)
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #13 : 2003-11-01, 22:23 »
Niestety nie, chociaż moje wcale nie są brzydsze  :)  Oto zdjęcie mojej Alfy
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #14 : 2003-11-01, 22:26 »
A to jest Bomba:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #14 : 2003-11-01, 22:26 »

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #15 : 2003-11-01, 23:15 »
Muszę Ci powiedzieć, że Alfa jest bardzo podobna do mojej Gajki :) no może nie ma aż tak nakrapianej mordki przy nosie, ale cała reszta jest identyczna :wink:
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #16 : 2003-11-01, 23:42 »
A czy Gajka ma rodowód??
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #17 : 2003-11-02, 11:19 »
Nie nie ma rodowodu, ale to już było z góry ustalone, że nie bierzemy psa z rodowodem, bo nie mamy czasu aby jeździć z nim po wystawach itp. Jest z jakiejś Łomżyńskiej Hodowli, nic więcej nie wiem, bo przywiozła nam ją znajoma, wtedy była to ok.4 miesięczna, wystraszona sunia, która bała się nawet wchodzić i schodzić ze schodów. Głównym powodem takiego strachu była bardzo duża różnica środowiska w jakim się wychowywała wcześniej, a do jakiego trafiła. Ale najważniejsze, że teraz jest dobrze :wink: co prawda muszę nad nią trochę popracować, bo po wakacjahc przerodziła mi się w agresywnego dalmatyńczyka :?
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #18 : 2003-11-02, 11:20 »
Aha i jeszcze jedno, właśnie dzięki forum dowiedziałam się, że jest psem niehodowlanym, bo ma całe jedno ucho czarne, ale to szczegół :wink:
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #19 : 2003-12-11, 20:15 »
Jako, że mam psiaka tej rasy nie mogę pozwolić aby ten post zmarł smiercia naturalną :wink:
a wszyscy inni proszę mi pomóc utrzymac go przy życiu :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #20 : 2003-12-12, 07:38 »
Cytat: paolinka
Ja lubie dalmatyny, chociaz mam 2 beagle ;)


O wlasnie ja to samo  :wink: Uwielbiam psiaki mysliwskie, goncze itp wiec dalmatyny tez sie tam zalapują ;) A wogole lubie psiaki z takimi charakterkami jak te nakrapianki  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #20 : 2003-12-12, 07:38 »

Zorba

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #21 : 2003-12-12, 12:43 »
Ja mam dalmatyńca:)
Zwie sie Zorbi i ma rodowód.Jest po Ch.Pl.A nie chwaląc sie jest już Mł.Ch.Pl i ma na 5 wystaw 4 złote medale teraz staramy się o wnioski na Ch.Pl.I jedziemy do Głogowa:)Mam andzieje że zdobędziemy te wnioski.
To narka:) :)  :o
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #22 : 2003-12-12, 21:16 »
Taraa- zgadza się dalmaśki mają świetne charakterki :wink:
Ale wszystkie psiaki są kochane :)
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #23 : 2003-12-13, 17:45 »
Hehe Karolina, jak moja suńka jedzie na wystawę to przywozimy albo złoto albo nic  ;)  nigdy jeszcze nie dostałyśmy srebra albo brązu  :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #24 : 2003-12-13, 17:58 »
Skad sie wzielo przekonanie ze dalmatynczyki sa zle, bo sa "glupie i uparte" ?? Zawsze jak mowie komus ze lubie dalmatynczyki, to oni na to: "Ja nie lubie, one sa glupie, uparte i agresywne" :?
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #25 : 2003-12-13, 23:22 »
Hmmm, bo widzisz jak ktoś spotka psa źle ułozonego, a innego wogóle na oczy nie widział, temu tak mówi. Ale każdy wie, że to bzdura, bo dalmatyńczyki uwielbiają wykonywac najróżniejsze polecenia, ale jak każdego innego psa nie można ich zanudzać jedną zabawą, muszą mieć urozmaicone "lekcje" :)
I niestety trzeba przyznać, że jeżeli ktoś kupuje psa tej rasy, a nic o niej nie wie to może sobie  znim nie poradzić, bo wyhcowanie dalmaśka na pożądnego psa to wcale nie taka prosta sprawa :? Chociaz ja zawsze to powtarzam, wszystko zalezy od charaktery psa i przede wszystkim od właściciela i jego chęci :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatynomaniacy!!!
« Odpowiedź #26 : 2004-01-24, 18:02 »
Dalmatynomaniacy ;) !!!
Jestem wlascicielka 3 mies. ( w tej chwili) suni dalmatynki i uwielbiam ta rase pieskow ;) ! Jesli i Wy macie takie psy lub jestescie milosnikami (z przyczyn losowych bez dalmatianka hihi) to laczmy sie!!!
P.S. Pozniej moznaby zorganizowac jakies spotkanko a jakby przyjechalo duzo dalmatynczykow to byloby baaardzo czarno-bialo ;)  :lol:  :wink: !
Co o tym myslicie?

Dalmafreciak ;)
Zapisane

maniut

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #27 : 2004-01-24, 18:10 »
Cytuj

jakby przyjechalo duzo dalmatynczykow to byloby baaardzo czarno-bialo    !

ale nie tylko CZARNO-bialo :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #27 : 2004-01-24, 18:10 »

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #28 : 2004-01-24, 18:21 »
A jak :wink: ? hihi
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #29 : 2004-01-24, 18:38 »
Są jeszcze dalmaki w brązowe cętki ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1] 2 3 ... 110   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 28 zapytaniami.