Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wet guru cz. 2:(  (Przeczytany 3116 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« : 2003-11-05, 21:23 »
Witajcie:)
Pisalem Wam kiedys o weterynarzu ktory doprowadzil do smierci kotki i dotego do ciezkich cierpien. Dzis siostra moja zdrobila dzial ze zdjeciami o tej sprawie zobaczcie co czloweik ktory ratuje zwierzeta potrafi zrobic.
UWAGA;
Zdjecia sa dosc drastyczne!
oto adres
http://www.zwierzeta.cisza.pl/mala.html
Zapisane

myszka

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #1 : 2003-11-05, 22:14 »
AKurat kiedy ta historia zakończyła się w tak przykry sposób - nie miałam dostępu do netu :( Nic nie wiedziałam - teraz podwójnie przykro :( Powiedz, Grzegorzu, czy właściciele w końcu podjęli jakieś kroki w stosunku do tego konowała?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #2 : 2003-11-05, 22:58 »
Mój Boże jedyny śledziłam tą dyskusje na pl.rec.zwierzaki, trzymałam kciuki za kotke, płakałam jak czytałam że umarła a teraz te zdjęcia, tego sie nieda opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Teraz trzymam kciuki, trzymam mocno za to żeby ten padalec (nie obrażając gada) dostał zasłużoną kare która i tak będzie niczym w porównaniu z cierpieniem tego stworzenia.

Abakusie podziękuje siostrze za wytrwałość, jest wspaniałą osobą których w tych czasach tak bardzo brak.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedz #2 : 2003-11-05, 22:58 »

Sal

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #3 : 2003-11-06, 07:39 »
O Boże... :(
Nie dooglądałam do końca... nie byłam w stanie.
Mam nadzieję, że z taką dokumentacją i ze świadkami właściciele kotki coś zdziałają, żeby te pseudolekarz nigdy nie tknął żadnego zwierzaka.
Nie mam słów...
Zapisane

Tonks

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #4 : 2003-11-06, 08:13 »
Przecież ten co ogląda Animal Planet wiedziałaby co to jest i jak wyleczyć. Gdy ten weterynarz to czyta napisze tu tyle że pan i pana klinika się zesra. Mam 12 lat a z cociennego oglądania Weterynarza i inne programy w tym stylu wiem jaką operacje powinnien zrobić wiem co kotka powinna przyjmować a pan głupi debilu nie wiedział przecież to jest upokarzające może trzebabyło się spytać kota "Co ci jest koteczku?"
Może by odpowiedział. Przecież to jest straszne to nie jest normalne co on zrobił podałabym go do sądu i to natychmiast i naprawde mówie wam że wygracie tą sprawe dzięki tym wstrząsającym zdjęciom!!
Zapisane

Abakus

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #5 : 2003-11-06, 13:45 »
Witajcie:)
 
Cytuj
Powiedz, Grzegorzu, czy właściciele w końcu podjęli jakieś kroki w stosunku do tego konowała?

Myszko nie wiem dokladnie jak to sie skonczylo, jutro w nocy przyjezdza Aga wiec wtedy napisze tz, najszybciej w sobote rano.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #6 : 2003-11-06, 15:48 »
starszne naprawde..... :(
Zapisane

awangarda

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #7 : 2003-11-06, 20:25 »
qde przecierz wetem sie zostaje z powolania i zaden normalny ochajacy zwierzeta czlowiek by czegos takiego niezrobil :( straszne... jejq moj kot tez wychodzi ale oprorcz drobnych skaleczen (prawdopodobie po walkach z innymi kotami) nic mu sie niedziej raz go tylko waz pokasal...  no i jak tu teraz trafic na dobrego weta... jak by sie cos fifciowi stalo... tym bardziej ze ja z kielc jestem  i tu nie ma takiego wyboru jak w wawie:( :( smutna i straszna historia :(
Zapisane

SKR

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #8 : 2003-11-07, 08:53 »
Jesu to jest straszne. jak ten weterynaż mogł cos takiego zrobic. jeśli na początku się pomylił to mogł się do tego przyznać. Przeciez nawd małe dziecko zauważyło by że jeśli z ran leje się jakiś okropny,śmierdz,acy płyn nie może być z koyką dobrze. Zresztąszoda slow.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedz #8 : 2003-11-07, 08:53 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #9 : 2003-11-07, 13:03 »
Abakusie przeżuciłam link do strony na inne forum, ku przestrodze. Pisz co nowego w sprawie.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #10 : 2003-11-07, 16:32 »
Jest dużo weterynarzy, którzy nie kochają zwierząt i traktują je jak przedmioty... Sama się z tym spotkałam i zmieniłam lecznice. Teraz jestem bardzo zadowolona i wiem, że moje koty maja prawidłową opieke. A ja będę tam miała praktykę przed studiami (weterynaria, oczywiście..).
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #11 : 2003-11-07, 17:22 »
http://www.elwet.pl/  pooglądajcie sobie tego "chirurga specjaliste"
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #12 : 2003-11-07, 23:32 »
A który to ??
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #13 : 2003-11-07, 23:39 »
Zapisane

SKR

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #14 : 2003-11-08, 14:13 »
Nie nmoge na niego patrzeć bo mnie taka złość bierze że chętnie bymgo zabila :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedz #14 : 2003-11-08, 14:13 »

awangarda

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #15 : 2003-11-08, 19:00 »
yhhh jakis mlody... pewnie niedoswiadczony...
Zapisane

myszka

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #16 : 2003-11-08, 19:15 »
Właśnie nie, Awangardo. On ma opinię jednego z najlepszych warszawskich chirurgów wet...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #17 : 2003-11-08, 19:15 »
Boże, biedny kotek... ['] :cry:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #18 : 2003-11-08, 20:40 »
najlepszy warszawski wet?? yhh :( wsumie ludzie terz umieraja przez bledy lekarskie no ale bez przesady takie gwozdzie i wsomie teoretycznie prosty zabieg :(:(:(:(
Zapisane

Abakus

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #19 : 2003-11-08, 21:48 »
Witajcie:)
Juz wiem jak sie sprawa skonczyla.
Niestety z tego co Aga ( moja siostra) mowi to wlasciciele dali sobie spokuj z wnoszeniem sprawy do sadu po po rozmowach z kilkoma prawnikami bylo by prawie niemozliwe udowodnienie czegokolwiek gdyz zostala przeprowadzona druga operacja u innego weta. Gdyby przed ta operacja sprawe zalozono to wygrana by byla pewna, niestety operacja druga byla jak wiecie ratowaniem jej zycia, niestety zycie kotki bylo nie dlugie:(
Mam nadzieje ze to naglosnienie bo sprawa otarla sie niemal o kazde forum o zwierzetach wiec moze klijenci ktorzy beda planowali wizyte u tego weta zastanowi sie czy warto...
Nauczka powinno byc to ze lepiej jest jednak trzymac kota w domu, bo jak widac zagrozeniem moze byc samochod, pies, czlowieknie lubiacy zwierzat no i czasami wet:(
Dla ciekawosci, koszt pierwszej operacji byl 1200 zl. leczenie po operacji 600zl.
Zycze temu wetowi podobnej opieki lekarskiej dla niego samego.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #20 : 2003-11-08, 22:44 »
Ech szkoda, wielka szkoda ja już bym sie plątała po sądach, opis jest, zdjęcia są to na miłość boską czego jeszcze brak???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedz #20 : 2003-11-08, 22:44 »

myszka

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #21 : 2003-11-08, 23:01 »
Podobno nie można udowodnić, że to zdjęcie przedstawia akurat tamtą kotkę... :/ Wszystko rozbija się właśnie o tą drugą operację.
Zapisane

whiterobak

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #22 : 2003-11-09, 01:15 »
By uniknąć takich sytuacji , opisać złego weta i pochwalić dobrego powstała strona http://vetopedia.pl na którą serdecznie wszystkich zapraszam.

Komentujcie lecznice które znacie - ostrzeżcie przed złym wetem innych i poleccie dobrego.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #23 : 2003-11-09, 10:37 »
Ja dodam jedno, dowiedziałam sie że tem "chirurg specjalista" nie ma doktoratu. Więc jakim cudem jest specjalistą? nie rozumiem, niech to ktoś wyjaśni.
Zapisane

Abakus

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #24 : 2003-11-09, 21:54 »
Cytat: harpia
Ja dodam jedno, dowiedziałam sie że tem "chirurg specjalista" nie ma doktoratu. Więc jakim cudem jest specjalistą? nie rozumiem, niech to ktoś wyjaśni.


Sluchaj, a to jest pewna wiadomosc?...
Zapisane

myszka

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #25 : 2003-11-09, 22:10 »
Cytat: harpia
Ja dodam jedno, dowiedziałam sie że tem "chirurg specjalista" nie ma doktoratu. Więc jakim cudem jest specjalistą? nie rozumiem, niech to ktoś wyjaśni.


Nie trzeba chyba mieć dr, żeby mieć specjalizację, o ile wiem... Jeden z moich wetów np. ma specjalizację w okulistyce, a jest tylko lek. wet. - zresztą w ludzkiej medycynie chyba też tak jest? Lekarz pediatra, ginekolog, okulista, chirurg - ale niekoniecznie dr.?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #26 : 2003-11-10, 08:49 »
Abakusie to jest pewne znajomy sie dowiedział i będzie śledził jego postępowanie.
Zapisane

Abakus

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #27 : 2003-11-11, 09:42 »
Witajcie:)
Harpia-Dzieki za widaomosc :) pytala sie oto moja siostra.
mam nadzieje ze ten "wet" nie bedzie leczyl juz zwierzat to by im wyszlo na dobre.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedz #27 : 2003-11-11, 09:42 »

Ash

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #28 : 2003-11-12, 08:41 »
Mam zamiar porozsyłać linki do reportażu Twoje siostry do wszystkich znajomych, żeby poumieszczali na swoich stronach. Jeśli nie można drogą oficjalną, trzeba poradzić sobie inaczej...  :grr:

A poza tym trzeba by było zorganizować grupę do spraw represji na panu pseudowecie: regularne wybijanie szyb, demolka samochodu itepe... nóż w kieszeni mi się otwiera sam! :grr:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Wet guru cz. 2:(
« Odpowiedź #29 : 2003-11-12, 09:12 »
Najlepiej by było, gdyby stracił ręce... Tego samego życze wszystkim, którzy skrzywdzili kota. :grr:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 27 zapytaniami.