Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zabezpieczenie okien  (Przeczytany 944 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ash

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« : 2003-11-27, 11:03 »
Czy wiecie, jak zabezpieczyc okna, zeby kot przez nie nie wypadl/wyszedl ani sobie krzywdy nie zrobil?
Mieszkam na parterze, okna sa plastikowe, uchylne... ale mieszkanie jest wynajete, wiec wszelkie patenty "na amen" odpadaja: nie moge zrobic zadnych dziur ani niczego na stale montowac... Macie jakies pomysly? Ja myslalam o moskitierach, ale one podobno sa za slabe jak na kota  :(
Zapisane

carragan

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« Odpowiedź #1 : 2003-11-27, 12:50 »
a myslalas o zrobieniu moskitier z siatki ??Znaczy sie ramy a na to "nawleczona"odpowiednie siatka.....
Zapisane

Sal

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« Odpowiedź #2 : 2003-11-28, 08:17 »
Ja to dopiero będe mieć problem! Wkrótce wracamy do bloku na 10 piętro! Poradźcie jakieś estetyczne zabezpieczenia, bo nie chce sobie zbrzydzic mieszkania, a dobro kotów najważniejsze!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zabezpieczenie okien
« Odpowiedz #2 : 2003-11-28, 08:17 »

Ash

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« Odpowiedź #3 : 2003-11-28, 08:21 »
Ja bym nawet zbrzydzila, byle Pchelce nic sie nie stalo. Ale w cudzym mieszkaniu nie moge  :cry:

Musze zadzwonic po firmach zakladajacych okna (i moskitiery), czy nie robia tych moskitier z czegos mocniejszego...
Zapisane

Karla

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« Odpowiedź #4 : 2003-12-03, 13:46 »
ja zamontowalam sobie zwykle moskitiery...bo to ma tylko odczepic Alberta od okna...w sensie zeby sie nie wychylal...a Zoska wychodzi na dwor normalnie...wiec dla niej zabezpieczen nie trzeba...
robilam na zamowienie w firmie, ktora robi tez z siatki roznego rodzaju, ale polecam raczej wlasnoreczne zrobienie czegos...np. rozpiecie siatki na stelazu z ramy drewnianej...bo mi nawet te zwykle moskitiery *w Warszawie) wyszly moim zdanie drogo, bo 320 zl za jedno okno szerokie i jeden lufcik pionowy....a z siatki nierdzewnej aluminiowej czy stalowej,....nie pamietam to w ogole wychodzila masakra, jakies 800-900 zl, wiec lepiej zrobic samemu, teraz zaluje, ze ja tak nie zrobilam...ale z drugiej strony nie mam talentu do majsterkowania...
Zapisane

myszka

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« Odpowiedź #5 : 2003-12-03, 13:49 »
http://www.miau.pl/zabezpieczenia/  - po lewej odnośniki do działów tematycznych nt. zabezpieczeń różnych typów okien i balkonów.
Zapisane

Ash

  • Gość
Zabezpieczenie okien
« Odpowiedź #6 : 2003-12-03, 14:33 »
Tak drogo??  :szok: Chyba pokombinuje sama, ale ja tez jestem antytalent techniczny :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 21 zapytaniami.