Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: szalenstwa waszych pieskow  (Przeczytany 2605 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amelia

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« : 2002-08-23, 23:34 »
Czy wasze psy robią rozne dziwne i smieszne rzeczy? Moja jamniczka Maxi  na przykład
 wziela raz zegarek mojej mamy, wlozyla go do skarpety i schowala pod lozko. Bardzo czesto tez chowa mi jedzenie do lozka. Raz schowala mi smalec pod poduszke (bleee...), bezy pod koldre,  stara kielbase, chleb z maslem itp. kiedy ide spac, zawsze sprawdzam, czy nie ma tam zadnych "niespodzianek". Kiedy jest wigilia, tradycyjnie brakuje jakiegos prezentu pod choinka. To Maxi bierze sobie i „rozpakowuje” na poslaniu.. Robi jeszcze wiele smiesznych i dziwnych (tylko dla ludzi) rzeczy, np. z nienacka skacze mi na plecy, kiedy ja kichne (specjalnie), ona tez kicha. A co wasze psy robia śmiesznego? Maja jakies dziwne przyzwyczajenia?
Zapisane

myszka

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #1 : 2002-08-23, 23:50 »
Moj piesio za życia nauczył się robić rzecz dosyć komiczną, ale słodką... mianowicie, miałam zwyczaj cmokać go w nosek. A tu któregoś dnia on witając mnie, odbija się od podłogi i uderza pysiem w moje usta  :D robił to potem zawsze: rano na przywitanie, kiedy wracałam do domu, kiedy chciał się przymilić :lol:
Zapisane

Lavender

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #2 : 2002-08-24, 11:06 »
moj pies ma zwyczaj "zajadania" mojich nowych adidasow. Co tylko kupie nowa pare, i zostawie je w szafce (:)) gdy wroce po godzinie...mushe kupic noiwe buty... w tem sposob woj zywot zakonczylo 11 par botow adidasa....aha!! je tylko firmowki  :lol:


a teraz wypijmy za nasze pieski  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedz #2 : 2002-08-24, 11:06 »

Abakus

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #3 : 2002-08-24, 21:09 »
czesc :) .
Chce Wam napisac jak moj Amant czasami kombinuje zeby zwrocic na siebie uwage.
Czasami jak cos przeskrobie oczywiscie Amant. to ja do niego zazwyczaj, Amant cos ty zrobil. a temu zaraz zmienia sie mina potulnego psa. potem ja do niego idz sobie i przestaje do niego mowic. No i wtedy zaczyna sie.Amant sam bez zadnych komend zaczyna rownac , siadac podaje lape, Wskakuje na morki jak jakies sa na naszej drodze. ja juz dawno sie nie gniewam. nawet wogole sie nie gniewam bo jakbym mogl sie gniewac na takiego kochanego psa. ale pozory czeba sprawiac. No i po jakims czasie ja do niego chodz do pana, no i ten szczesliwy biega skacze widac ze nic mu wiecej nietrzeba do szczescia.
Pozdrawiam wszystkich
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #4 : 2002-08-25, 12:17 »
Mój pies tak śmiesznie się ociera po kąpieli, pije na leżąco i podgryza kostki u nóg w zabawie
Zapisane

Majk

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #5 : 2002-08-25, 16:04 »
Mój psiak jak niema co robić się czai na coś a potem chaps!! I gryzie coś co mu w zeby w padło (czasami czapka czasami ołówek). Albo czasami się z nim bawie, że jestem zombi i ide na niego. A on szczeka na mnie przez 10 sek. i zaczyna wariować. Biega w tą i we wte aż padnie z wysiłku. :wink:  :wink:
Zapisane

Amelia

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #6 : 2002-08-25, 19:52 »
Jeszcze dodam, ze jeden z psow jak raz na jakis czas zdarza mu sie "narobic" w domu w nocy na podlodze, to bierze dywan i kupę zawja w dywanik, zeby nikt nie zauwazyl i robi niewinna mine. Teraz juz wiemy, ze jesli dywan jest zwinięty w pol lub w dziwnym stanie, to wiadomo co sie stalo.
Zapisane

Zorba

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #7 : 2002-08-26, 14:04 »
Mój Zorbi(piesek)chociarz ma dopiero 9 tygodni robi przedziwne rzeczy np. gdy ktoś położy się na podłodze on zaczyna na niego wchodzić i gryść uszy ,włosy.AAAAAAAAAAAłjak mnie bolą potem uszy!!!!!
Gdy ktoś siedzi na podłodze on podchodzi od tył i skacze na plecy że żeby gryść włosy(po tym też włosy mnie bolą!!!!).Albo też jak leże na podłode i Zorbi też i patrymy na siebie ja w pewnym momęcie podnosze się na 4 kończyni i idę powoli na czworakach do Zorbiego(nie spuszczając z niego oczu).Zatrzymuję się Zorbi zaczyna podszczekiwać a ja robie krok na czworakach(lub szczekne)i on momętalnie zrywa się leci w moją stronę jak opentaniec potem ja go głaszcze i on leci jak szalony po całym pokoju.Mój brat od razu na kanape wskakuje.....hi hi hi.A potem Zorbi wraca znów na to samo iejsce gdze leżał wcześniej i odpoczywa.
Robi to tylko jak ma ochotę się bawić.
Zapisane

Majk

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #8 : 2002-08-26, 21:40 »
Mój Majk też gryzł za uszy nos i palce. Teraz tylko za palce gryzie, a ma ząbki jak igiełki. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedz #8 : 2002-08-26, 21:40 »

Elfka Nenar

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #9 : 2002-08-27, 10:41 »
Zapomniałam, że mój pies uwielbia odchody duże i małe byle, żebyło co zjeść
Zapisane

Mary

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #10 : 2002-08-27, 12:38 »
Moja suczka czeka rano aż kot dostanie jedzenie do miski-wtedy szybko łapie miskę w zęby i ucieka na swje legowisko wysypując po drodze zawartość;-)
Zapisane

AniaS

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #11 : 2002-08-27, 12:50 »
A Gauli dostaje hopla jak tylko zorientuje sie, ze zamierzamy jechac gdzies samochodem i go zabieramy. Uwielbia jazde, a do samochodu laduje sie pierwszy i juz go stamtad nie wyciagniesz dopoki gdzies nie pojedziemy. Taki swir kudlaty.... :wink:
Zapisane

Amelia

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #12 : 2002-08-28, 17:40 »
Ciesze sie, ze nie tylko ja mam szalone psy. Napiszcie, czy mieliscie jakies przygody ze swoimi psiakami.
Zapisane

Galja25

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #13 : 2002-08-28, 18:36 »
Mój pies jest psem-romantykiem od szczeniaka. Potrafi zatrzymać się na spacere i obserwować motyla, wącha namietnie kwiatki, ale tak powoli niuch niuch wielkim nosem. Kiedyś nawet jedna pani mu zrobiła fotke na wystawie jak wąchał 15 minut koniczynke. Jak jest choinka w domu to sie koło niej kładzie i obserwuje, obserwuje...potem coś mruknie, sapnie i dalej patrzy. W dzień śpi jak to molos, ale całą noc patrzy przez okno lub na tarasie siedzi i też patrzy , może na księżyc?
A!Uwielbia mecze piłki nożnej w TV - wiem, że pies widzi inaczej od nas ludzi, więc nie wiem co jemu się w tych meczach tak podoba, może gwizdanie kibiców, potrafi tak patrzeć przez pare minut. Też lubi autko, jak Gauli od AniS (ale wchodzi powolutku, jak stary dziadzio), ale jak na romantyka przystało je wybrednie i powoli.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Dziwadła naszych zwierząt !!!
« Odpowiedź #14 : 2002-08-28, 20:17 »
Moja Tina zawsze układa się w korytarzu na wszystkich butach, zwłaszcza uwielbia buty mojego taty. Tina widzi że tata np. gdzieś się szykuje, nigdy dobrowolnie nie zejdzie z butów, zawsze tata pojedynczo wysuwa buty, a ona wydaje dziwny odgłos (warcząco-piszczący), a kiedy tata w końcu wyjmie te buty szybko wstaje i zaczyna się łasić i przewraca się na grzbiet znowu na butach, tyle że już założonych przez tatę i wtedy domaga się odrobinki pieszczot. Kiedy tata już wyjdzie kładzie się na następnych butach i tak w kółko !!! Również jest śmieszna, gdy ja i siostra bawimy się z nią w chowanego. Najpierw zamykamy ją w łazience, następnie, gdy się już dobrze ukryjemy zaczynamy ją wołać i mama ją wypuszcza (oczywiście Tinka ciągle szczeka). Najzabawniejsze jest to, gdy Tina nie zauważa nas w dość "odsłoniętym" miejscu, widzimy jak biega zdezorientowana nie domyślając się, gdzie mogłyśmy się schować, jest wtedy taka urocza !!! Ale kiedy nas znajdzie przez 5 minut nie przestaje szczekać, aż wszyscy ją pochwalą i może dadzą jakiś smakołyk !!! Gdy gramy czasami w tenisa może bez przerwy biegać za piłeczką, po prostu ją uwielbia ( ale czasami jest to dość męczące) !!!!  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwadła naszych zwierząt !!!
« Odpowiedz #14 : 2002-08-28, 20:17 »

zolly

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #15 : 2002-08-29, 10:40 »
mój pies to też taki mały,kochany, kudłaty wariat.. hmm on cały czas robi jakieś zabawne rzeczy ;)
np. wczoraj :
Jechałam z mamą i psem na działkę. Siedziałam sobie z Sarą  na przednim siedzeniu a że było bardzo gorąco a ona jest bardzo kudłata i było jej troszkę za ciepło to otworzyłam jej okno żeby mogła wystawić sobie łepek. Zaraz wywaliła swój jęzor na wieżch a jej wielgachne uszy zaczeły fruwać. Kiedy jechałyśmy przez jakąć dosyć wąską ścieżkę gdy tak rozkoszowała się wiatrm w uszach uderzył ją lekko jakiś badyl.
Najpierw popatrzyła na mnie zdezorintowana a potem wścieła wychyliła głowę przez szybę i zaczeła warczeć i szczekać na wszystkie krzaki które mijaliśmy a jak jakiś był bliżej prubowała go złapać w zębami. :lol:

Potem gdy wracaliśmy a ja czekałam z otwartymi drzwiami jak w końcu wejdzie do domu.. wogóle nie chciała się ruszyć tylko czaiła się na mnie na trawie..a ja już nie miałam siły się z nią bawić.. czekałam tak już jakieś 15 minut aż w końcu da sobie spokuj.. zdenerwowana puściłam drzwi i zaczełam iść w jej stronę. Ta widząc co się dzieje pobiegła a środek trawnika i położyła sie na plecach.. wyglądała komicznie :
po bokoch wielkie uszy, szybko machała łapkami i ogonem a do teo ten jej specyficzny uśmiech z lekko krzywawymi zombkami a do tego ten radosny błysk w oczach :)
Jak mój sąsiad to zobaczył zaczą się tak śmiać że Sara pomyślała że to wszystko chyba już nie ma sensu i pobiegła do domu.. :)  :D
Zapisane

gia

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #16 : 2002-08-29, 15:46 »
Leon-foksterier krótkowłosy,to bardzo mądry piesek.Jest bardzo uparty ale doskonale rozumie czego się od niego wymaga..W ramach "zajęć" nauczył się kiedyś aportować "bucik",czyli niebieski klapek domowy sztuk dwie.Poprosiłam go któregoś dnia o tenże bucik więc Leonek podskakując i powarkując przytargał go )oczywiście za odpowiednią nagrodą typu frolic) Drugi bucik leżał sobie w pokoju..poprosiłam mojego mądralę: Leonku a drugi? przynieś drugi bucik!! Zdezorientowany patrzył to na mnie to a przyniesiony już bucik.Ale pobiegł posłusznie do pokoju,myslał i myślał..i z tego myslenia :roll: złapał kabelek od przedłużacza w zęby i przyniłósł mi go zamiast drugiego bucika!! Popłakałam się ze śmiechu!! :cry: nie wiem dlaczego to zrobił,moze uznał że bardziej uszcześliwi mnie przedłuzacz na nodze zamiast obuwia?
Zapisane

majka1

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #17 : 2002-08-29, 15:54 »
moja Locia ma niesamowity dar wyczuwania wody. Kide jedziemy gdzieś samochodem śpi jak suseł i nagle kiedy przezjeżdżamy obok jakiegoś zbiornika z wodą zrywa się i gapi przez okno. Nie mam pojęcia jak ona to robi przez sen  :lol:
No i jeszcze nad morzem gryzie fale i na nie szczeka a jak znajdzie sobie głębszą wodę ze stromym brzegiem to skacze "na główkę", kilka raz skacze i wyłazi aż jej się znudzi i wtedy już tylko pływa.
Uwielbia też wyciągać różne rzeczy z dna raz przez przypadek wyciągnęła traszkę i rzuciła mi na koc.
pozdrawiam majka z lotą
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Co robią wasze psiaki?
« Odpowiedź #18 : 2002-08-29, 18:04 »
Gizmo robi różne rzeczy...
np. kiedy ktoś ma jedzenie(np. kanapkę) Gizmo podchodzi do niego i kładzie łeb na kolanach z takim wyrazem miny..heh...
Albo kiedy ma jakąś ukradzioną rzecz to lata z nią od pokoju do pokoju i nie daje się złapać.
Ma też jeden trick...
Kiedy da mu sie dość spory kawałęk suchej bułki, to on kładzie go na podłodze, a potem przynosi i oddaje.
Dopiero niedawno zorietowałam się, że chodziło mu o to aby coś smacznego do tej bułki włożyć!

Pozdrawiam :chomik:

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #19 : 2004-01-11, 16:32 »
moj bardzo lubi rozdrabniac rozne papiery a szczegolnie chusteczki higieniczne , zawsze jak ktos przychodzi do domu to on  nie daruje az nie liznie tego kogos w usta :cmok:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #20 : 2004-01-11, 16:36 »
emyla... nie wracaj do takich starych postof co...? Bo wiesz po pierwsze to idiotyczne, a po drugie ktos by cie mogl osadzic o nabijanie posotoff  :roll:  Zauwaz ze ostatnia odpowiec na ten post byla 29.08.2002, a mym roczek 2004...
Zapisane

Forum Zwierzaki

szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedz #20 : 2004-01-11, 16:36 »

Tafta

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #21 : 2004-01-11, 17:01 »
Cytat: Taraa
emyla... nie wracaj do takich starych postof co...? Bo wiesz po pierwsze to idiotyczne, a po drugie ktos by cie mogl osadzic o nabijanie posotoff  :roll:  Zauwaz ze ostatnia odpowiec na ten post byla 29.08.2002, a mym roczek 2004...

no to co z tego????
właśnie o to chodzi, żeby nie zakładać co rusz bezsensownych tematów i nie zaśmiecać forum,  
jak sie ma cos do dodania to chyba lepiej napisac to w starym niz zakładać nowy taki sam :?


mój pies uwielbia odkurzać,
gdy tylko zobaczy, że odkurzacz wyjechał na środek pokoju zaraz łapie za rurę i sprząta :lol:
kiedyś zaciągnął odkurzacz na swoje posłanie i się na nim położył,
chyba chciał pokazać kto tu rządzi :lol:

lubi też drzeć papierki i chusteczki higieniczne na drobne kawałeczki,
no i czai się na rolki od papieru toaletowego :lol:
Zapisane

olc!a

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #22 : 2004-01-11, 18:50 »
Moja Bela:
Kradnie skarpetki z kaloryfera :roll:
Kiedy ma 'głupawkę' gryzie wszystko, co wpadnie jej w łapy :D (a kiedy się z kimś bawi, łapie za nogwaki i rękawy :P )
Zamiast podać łapę - przybija pionę 8)
Na hasło 'paskudna jesteś' albo 'śliczny pysiolek' wypowiedziane odpowiednim tonem - przybiega gotowa do zabawy :wink:
Hmm... to by chyba było na tyle :) Niuńka jest u nas niezbyt długo, także wszystko przed nią ;)
Zapisane

ewelka77

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #23 : 2004-01-11, 20:29 »
Faktycznie post stary-ale ja wówczas nie miałam jeszcze psiaka :oops:
Mój Karat Jr uwielbia wyciągać pranie z brudownika!No i oczywisci- fajnie jest wyjsć  na dwór z gaciami pana trzymając je w pysku :P
Zapisane

Kat

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #24 : 2004-01-14, 09:57 »
A moja sznaucerka miniaturka ma manię wycierania sie po każdym jedzeniu o pościel. Dba o higienę. Nie wytrze się o szmatkę, czy dywan nawet....musi znaleźć czysta pościel...na moim lóżku oczywiście i wtedy się dokładnie wyciera...
Zapisane

gaabi

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #25 : 2004-01-14, 12:21 »
Moje słoneczka, jak tylko ktoś przyjdzie obskakują go z każdej strony. Chcą usilnie znaleźć się jak najbliżej twarzy i pocałować. :)  Ponadto, jak je wypuszczam na podwórko i już mają dość ganiania, informują mnie o tym pukając w okno. Stają na dwóch łapach, opierając się o parapet i walą łapą w okno. Z jednej strony to jest śmieszne, ale z drugiej okno trochę cierpi...
Zapisane

O

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #26 : 2004-01-14, 13:38 »
Hasso:
1. zabiera mi kłębki wełny (od czasu do czasu wyszywam obrazy), chowa się z nimi pod łóżko i kiedy to zauważę i zawołam go, Hasso wypuszcza z pyska kłębek, patrzy się w zupełnie inną stronę, udająć, że to nie on coś przeskrobał,
2. skacze przednimi łapami na łóżko i ściąga zębami pościel ze mnie,
3. jest najszczęśliwszy na świecie, gdy uda mu się dotrzeć do mojego ucha i je lizać (ma chyba jakieś zboczenie na tym punkcie :) ),
4. po dłuższym spacerze tak długo będzie za mną w domu chodził, dopóki nie będzie mógł położyć się na moich nogach...
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #27 : 2004-01-15, 21:23 »
Cytuj
Albo czasami się z nim bawie, że jestem zombi i ide na niego. A on szczeka na mnie przez 10 sek. i zaczyna wariować. Biega w tą i we wte aż padnie z wysiłku.

Z moją Misią jest tak samo :wink:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedz #27 : 2004-01-15, 21:23 »

tebepe

  • Gość
szalenstwa waszych pieskow
« Odpowiedź #28 : 2004-01-15, 21:32 »
Moja psinka lubi bawic sie wloczka welny razem z moim kotem. To jest maly kundelek, i razem z moim kotkiem biegaja za ta wloczka jak im sie ja turla. :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.