Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kiwczenie  (Przeczytany 578 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
Kiwczenie
« : 2004-01-13, 10:08 »
Chyba z pare miesiecy temu Czarnulka kopulowala z Fredkiem ale  to byl ten pierwszy raz i bylam bardzo szczesliwa bo dostaniemy chomiczki  :o  juz w 3 tygodniu niby ciazy pewnego ranka jak siedzialam na komputerze klatka czarnulkki stala u mnie az nagle z gniazda Czarnulki bylo slychac glosne "kwiczenie" jak by sie z kims bila  :?  ja oczywiscie pomyslalam ze czarnulka rodzi,cichutko podeszlam do klatki i zajzalam przez dziorke gniazdka i zadnych malych chomiczkow nie zobaczylam  :(  i te kwiczenie powtarzalo sie pare razy az wogole przestalo.Ale niestety mylilam sie i wczoraj wieczorem bylo cos podobnego,zajzalam do gniazda w srodku wygladalo  tak jagby czarnulka sie drapla....wiecie moze dlaczego tak kwiczala?
Zapisane

EWASARA

  • Gość
Kiwczenie
« Odpowiedź #1 : 2004-01-13, 13:57 »
Być może że jednak lada momęt będziesz chomiczą babcią,bo moje też tak dziwnie się zachowywały.Podskakiwały szalały jak by je coś gryzło a na drugi czy trzeci dzień były małe.Zobacz czy jest grubsza niż zawsze.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Kiwczenie
« Odpowiedź #2 : 2004-01-13, 15:30 »
no troche przytyla ale to chyba od stalego jedzenia bo dokladnie  tydzien temu kopulowala z Boryskiem(a kiedy z Fredkiem to tez tak kwiczala ale dzieci nie dostala)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kiwczenie
« Odpowiedz #2 : 2004-01-13, 15:30 »

Buffy

  • Gość
Kiwczenie
« Odpowiedź #3 : 2004-01-13, 17:30 »
Hmmm... Mnożenia nigdy nie widziałam, ani nie słyszałam, ale może kwiczała z powodu bólów? nie mam pojęcia...   :?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 21 zapytaniami.