Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: zmora  (Przeczytany 3889 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aguś

  • Gość
zmora
« : 2004-01-30, 22:02 »
Dzis w nocy dusiła mnie zmora. Taka wiecie jak praprababki opowiadały.
"Siada człowiekowi na piersiach i dusi go. Zębiska u niej długaśne a oddech smrodliwy wielce. Całe ciało porośnięte ma włosami i cały czas coś memra do siebie". Brzmi znajomo? Tak,odkryłam sekret zmory. Dziś w nocy ciężko mi było oddychać, otworzyłam oczy i ujrzałam zębiska długaśne. Mianowicie leżał na mnie Rudolf, przednie łapki opierał o moją szyję i własnie ziewał. Powiem wam, że jak ktoś nie wie czego się może spodziewać, to może się wystraszyć. Antek dla odmiany kładzie się między naszymi głowami i polizuje po twarzy. Maciek śpi w nogach, a Dziewczynka pod kołdrą między nami. Troche to łóżko małe!!!!!!! ;)  ;)  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #1 : 2004-01-30, 22:54 »
:lol:  :D

Moje koty spia przewaznie w nogach lub.... na nogach :P raczej nie przychodza na poduszke... jedynie na godzinke nie wiecej, na drzemke lub pieszczoty, ale kiedy spac to gdzie indziej.
Zapisane

aguś

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #2 : 2004-01-30, 22:58 »
Oj, to masz dobrze!! Moje większość nocy śpią z nami, mimo kocich domków, kocich kocyków, i wielu innych kocich miejsc. Śpimy z mężem tak pokurczeni że coś strasznego ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #2 : 2004-01-30, 22:58 »

Emilka

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #3 : 2004-01-30, 23:10 »
no wiem jak to jest!
Dwa koty, pies i czlowiek w jednoosobowym lozku to dosyc sporo ;)
Ale jak podkule nogi to akurat sie miescimy :P  :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
zmora
« Odpowiedź #4 : 2004-01-31, 11:30 »
Aguś, łóżko polecam takie 2x2 metry - my się jeszcze mieścimy :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #5 : 2004-01-31, 14:26 »
Tala nigdy nie śpi z nami w łóżku, zajmuje krzesło przy komputerze i tam przesypia całą noc lub w środku nocy wędruje na fotel. Lucek czasem śpi na drugim fotelu, ale przeważnie z nami w łóżku - najczęściej na moim brzuchu lub nogach  :)
Zapisane

weronika

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #6 : 2004-02-01, 21:26 »
Oj , usmialam sie , Agus jak czytalam o tej zmorze :lol: . moj lobuziak spi calutka noc w naszym lozku czasami w nogach , ale najczesciej przytulony jest do mnie , glowka na podusi , rozciaga sie wzdluz mojego ciala tak mu wygodnie bo czuje cieplo ode mnie , mnie troche mniej wygodnie ,bo nie mam sie jak ruszyc z Oskarem doslownie przyklejonym do mnie , spimy we trojke pod jedna koldra , ja posrodku i gdy w nocy czasami musze wstac do lazienki nie chcac budzic Oskara , odkrywam meza i wstaje z lozka po jego stronie nie dadzac mu pospac. a kot i tak pomimo moich staran gdy tylko mnie uslyszy ze wstalam od razu sie zrywa i leci za mna. Ale kochane z niego sloneczko , grzecznie czeka i razem wracamy do lozeczka. Rozciaga sie jak dlugi ,przykleja do mnie i  zasypia.
Zapisane

anneri

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #7 : 2004-02-01, 23:30 »
Moje sie przyklejaja...najczesniej do mojej glowy...a ja zeby im zrobic miejsce prawie nie spie na poduszcze   :P

Czasami wedruja w nogi lub na nogi do psa...i tak sobie spimy, 2 koty i pies na jednoosobowym lozku...

Widze znajmome imie...moj czarny kot nazywa sie Lucek - zdrobienienie od Lucyfera :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #8 : 2004-02-02, 09:11 »
:D

Jak to wszystko znajomo brzmi...
Dziś Dyziek obudził mnie wąsiskami, bo usiadł mi nieomal na szyi i zaczął mrukolić. Zasypia też z nami, leżąć pod kołdrą, łepek na poduszce.
W nocy przechodzi do Krawatka w dół łózka.
Dziś w nocy strasznie miałam ciężką kołdrę  ;) , nie bardzo mogłam się ruszyć...

A moja babcia też opowiadała mi o zmorach... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #8 : 2004-02-02, 09:11 »

Darke Elf K.

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #9 : 2004-02-02, 09:26 »
Buehehe... ja też tak mam śpie nagle coś mi skrzypi, no to pod kołderke i się trzęse następnie wskakuje na łóżko i zaczyna mruczec :krzywy::krzywy::krzywy:
Zapisane

Ash

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #10 : 2004-02-02, 09:30 »
Opis zmowy wypisz wymaluj pasuje mi na moja Myche  :lol: jak tylko moj budzik odezwie sie po raz pierwszy zmora przychodzi mnie dusic. Dodatkowo robi mi akupunkture podczas ugniatania mojej twarzy, szyi i czaszki szacownej  :lol:
Ale w nocy tylko czasami spi z nami - na mojej glowie albo miedzy naszymy lepkami na poduszce. Przewaznie nocuja gdzies indziej. Za to Pchla regularnie spi w naszych nogach, albo NA naszych nogach, albo na koldrze miedzy nami - w rezultacie koldra robi sie mocno za krotka  :P
Zapisane

Dagger

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #11 : 2004-02-03, 09:02 »
Sanka śpi z nami tylko wtedy gdy na fotelu nie leży wełniany koc. Tak się wtedy rozpycha, że nie ma rady, tylko trzeba wstać i jej kocyk pościelić.
Zapisane

kareena

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #12 : 2004-02-04, 14:01 »
moj kotek zwykle spi w nogach, ale ostatnio zaczyna sie przenosic blizej mojej glowy :P

co teraz robi moj kotek? kliknij :P
Zapisane

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #13 : 2004-02-04, 14:37 »
Jaka piękna rudość!!!!  :jupi:
Zapisane

Ash

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #14 : 2004-02-04, 16:33 »
Pieeeekna   :serce:
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #14 : 2004-02-04, 16:33 »

aguś

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #15 : 2004-02-04, 17:55 »
Identyczny jak mój Rudolf.
Zapisane

kareena

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #16 : 2004-02-04, 22:22 »
fajnie ze wam sie podobał ;)

aguś, serio? no to   8)

PS
czy wy tez macie miekkie serducho i zal wam kotka spedzac z łózka? bo ja potrafie miec rozbebeszone łóżko nawet do 16:00 :oops:  ;)
Zapisane

aguś

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #17 : 2004-02-05, 07:40 »
Kareena, no to 8)
Zapisane

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #18 : 2004-02-05, 08:15 »
Cytat: kareena

czy wy tez macie miekkie serducho i zal wam kotka spedzac z łózka? bo ja potrafie miec rozbebeszone łóżko nawet do 16:00 :oops:  ;)


Pozwoliłabym zbójom na wszystko... Na szczęście mój mąż... próbuje mnie okiełznać.  ;)
Zapisane

Ash

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #19 : 2004-02-05, 08:47 »
Ja swoim pozwalam, mimo ze maz probuje mnie okielznac  :lol:
W dodatku okreslenie "zmora" juz przylgnelo do Mychy na dobre, bo codziennie budze sie z nia na twarzy. Usiluje sie tez kociawka wcisnac miedzy moja a meza twarz, co sie zawsze konczy mezowskim warczeniem i pacaniem reka. Kiedys jak bedzie odpowiednio zaspany, to pewnie mnie w szczeke trafi :diabelek:
Zapisane

KasiKz

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #20 : 2004-02-05, 11:11 »
Często zdarza się tak, że Lucek śpi na mojej poduszce zamiast mnie ;) albo ja się nie mogę ruszyć, bo kot gdzieś tam śpi, a jak się ruszymy to kot pójdzie spać na fotel :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #20 : 2004-02-05, 11:11 »

weronika

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #21 : 2004-02-05, 13:59 »
U mnie identycznie z tym lozkiem! Jak zaczynam scielic przed pojsciem do pracy , moj kociak w tym czasie oczywiscie kladzie sie i zasypia, mowy nie ma , zeby go ruszyc , zostawiam tak jak jest i mam w nosie , co mi tam! W koncu nieposcielone lozko nie jest najwazniejsze.Malo tego, gdy akurat kot nie spi na lozku i to lozko sobie posciele , a wlasnie za jakis czas kotkowi zachce sie tam  polozyc , ja szurnieta, wyciagam z powrotem koldre , zeby go  przykryc .Myslalam , ze tylko taki udaniec ze mnie , ale widze , ze nas tu spora gromadka! 8)
Zapisane

Maxim

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #22 : 2004-02-05, 18:50 »
U nas podobnie , kot najczęściej śpi między nami  :)  albo od strony męża - zdrajca jeden, bo to ja w domu jestem osobą spełniająca wszelkie kocie zachcianki i ustawiającą wszystko i wszystkich na drugim miejscu po kocie. Żeby nie być gołosłownym, to ostatnio jak Maksio rozwalił sie na wyrku po stronie męża, który dopiero szykował sie do snu , a więc musiałby kota przesunąć, to ja z anielskim głosem " dzisiaj czeka cię noc na materacu na podłodze"  :lol:
Zapisane

SKR

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #23 : 2004-02-05, 19:30 »
Ooooo karrena jaki slodki  :P  :P  :P
Pilot najczescuiej spi wn nogach. czasem jak wieczorek siedze na luzku i czytam ksiazke i mam nogi rozsuniete to mojkotek wchodzi miedzy nogi w ta ciasna dziurei tak spi. A ja nie mam sumienia go przesunac mimo ze mi niewygodnie troche  :roll:  :roll: W ogule chyba na wszystko pozwalam mojemu kotu. niestety jak zostawiam rozscielone luzko jak wychodze do skzoly bo koetk jeszcze spi to jak wyjde moja mama scieli lusko i zwala Pikota  :( Ale przynajmniej sama nie musze scielic luzka......  :)  :)  :)
Zapisane

Sal

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #24 : 2004-02-06, 07:53 »
A dzisiaj obudziła mnie najprawdziwsza zmora... Siedziała mi na piersiach. Czarno - biała, sierściuchowa, miękutka. I cudnie mrukała.  :wink:
Zapisane

Ash

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #25 : 2004-02-06, 07:59 »
A moja dzis budzila moje meza  :(  Gdzie tu sprawiedliwosc?  :cry:  tak mi jej brakowalo  :cry:
Zapisane

aguś

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #26 : 2004-02-06, 18:42 »
A mnie dzis dusiły dwie zmory. Wymyśliły sobie, że myć się najlepiej na pani. 10 kilo kota na chudym człowieku!!!!!!!!!!!! :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #27 : 2004-02-06, 23:07 »
Mikuś to też zmora. Już pierwszego ranka po jego przybyciu do mojego domu budzę się, a to chucherko śpi na poduszce!! A wieczorem położyłam go w koszyczku.. Był jeszcze brudny i zapchlony, ale co tam :D  Kocio potrzebowało ciepła, bo za wcześnie zostało odebrane mamusi :(  Wredne bachory :grr:
Teraz Mikuś ma 8 miesięcy, waży 3 kg i budzę się z nim na klacie :lol:  A głowkę tak słodko ma położoną na moim ramieniu :D Jak się budzę bez niego, to jest mi smutno :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

zmora
« Odpowiedz #27 : 2004-02-06, 23:07 »

Patka

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #28 : 2004-02-14, 21:23 »
mój kot spi za mną ale na poduszcze :wink:
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
zmora
« Odpowiedź #29 : 2004-02-25, 08:37 »
a mój kot śpi koło mnie, z łebkie na poduszce i przednimi łapkami mi włosy ugniata. to jest takie słodziutkie :o
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 27 zapytaniami.