Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ZIMA  (Przeczytany 3538 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
ZIMA
« : 2004-02-13, 08:41 »
jest zima...chyba jak każdy widzi....mam taka prośbe czy apel..pomagajcie bezdomnym zwierzętom w ten trudny czas. Jeżeli nie możecie na noc wziąć ich do domu to chociaż nakarmcie ciepłym posiłkiem, popytjcie znajomych moze oni moga....PROSZZZE
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

truskawa144

  • Gość
ZIMA
« Odpowiedź #1 : 2004-02-22, 05:34 »
takteż właśnie zrobiłam...przygarnęłam sobie kotka który siedział sam na mrozie...jest kochany...:) poza tym przyłączam się do twojego apelu!!!
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
ZIMA
« Odpowiedź #2 : 2004-02-22, 11:00 »
Wpadłam na taki pomysł, aby wszyscy Ci, którzy mogą poprzesyłali taki tekst do znajomych : Jest zima, jak możesz pomóż biednemu kotu, czy psu..podaj dalej

i to wszystko, dobra..?
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

ZIMA
« Odpowiedz #2 : 2004-02-22, 11:00 »

olc!a

  • Gość
ZIMA
« Odpowiedź #3 : 2004-02-22, 11:14 »
Ja dokarmiam od pewnego czasu psiaka... Niestety nie mogę go wziąć do domu, chociaż bardzo bym chciała... W m4 nie zmeiszczą się dwa duże psy. Przynajmniej moja mama tak twierdzi. Pies jest bardzo lękliwy, boi się wszystkiego... Chociaż ostatnio szedł zaraz obok mojej nogi... Ale jak się odwróciłam, uciekł... Chyba będę musiała odwieźć go do schroniska :( Nie pozostaje mi nic innego... Tam przynajmniej może znajdzie nowego właściciela i będzie miał dach nad głową. Poczekam tylko aż tata wróci z trasy, kupimy u weta jakiś środek uspokajający i go odwieziemy... :cry: płakać mi się chce jak o tym pomyślę :cry:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
ZIMA
« Odpowiedź #4 : 2004-02-22, 19:54 »
Szkoda, że następny pies wyląduje w schronisku, ale nie myśl sobie olc!a, że mam do Ciebie pretensje, wręcz przeciewnie...Dobrze, że pomagasz :)
Zapisane
-

olc!a

  • Gość
ZIMA
« Odpowiedź #5 : 2004-02-22, 22:03 »
Nie ma innego wyjścia... Nie mam go gdzie przechować, a nikt przecież nie weźmie do domu dzikusa :( Nad nim trzeba by dużo pracować, a nikt z moich znajomych sobie by z tym nie poradził, zresztą oni nawet nie chcą :( :cry: :cry:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
ZIMA
« Odpowiedź #6 : 2004-02-23, 01:17 »
olc!a  to chyba jedyne rozwiązanie tej sytuacji,na ulicy może mu się stać krzywda (samochody,inne psy i niestety często dzieci) a w schronisku przynajmniej będzie miał dach nad głową ,jeszenie i szanse na nowy dom....
Zapisane

olc!a

  • Gość
ZIMA
« Odpowiedź #7 : 2004-02-23, 09:24 »
Właśnie... Będę go odwiedzała... :( A już zdążyłam się do niego przywiązać :( Trzeba tylko poczekać, aż tata z trasy wróci... :( Boshhh dlaczego ja nie mieszkam w domku jednorodzinnym :cry:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
ZIMA
« Odpowiedź #8 : 2004-02-23, 15:51 »
Gdybym ja miała domek jednorodzinny to bym wzięła z dwa psy, albo trzy :!!!: ze schroniska ...
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

ZIMA
« Odpowiedz #8 : 2004-02-23, 15:51 »

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
ZIMA
« Odpowiedź #9 : 2004-02-28, 19:31 »
Ja mieszkam w domku, raz przygarnelismy na zimę psa, ale nie mógł u nas zostać  :cry:  :cry:  :cry:  zabrali go do schroniska:( Ale teraz zawsze wystawiam miseczke z czymś ciepłym i  zawsze znajdzie sie "ktoś" kto tą miseczke opróżni
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Alice_kot

  • Gość
ZIMA
« Odpowiedź #10 : 2004-02-28, 22:03 »
tutaj w naszej dzielnicy to wogole nie ma bezdomnych kotow lub pso......ach...tak bym chciala byc teraz w polsce,pamietam jak w wakacje nakarmilam bezdomnego pieska :)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Ja przygarnąłem kiedyś kotke...
« Odpowiedź #11 : 2004-02-29, 11:49 »
Jakieś 7 latek temu przygarnąłem kotkę, która leżąła pod moim blokiem. Pokochałem ją, bo była wpsaniała, taka kochana! Nio, ale niestety złapała w piwnicy jakieś świństwo i mimo leczenia i dziesiątek zastrzyków zmarła po miesiącu ;( Teraz mam Timonka, który jest równie kochany, ale ona nie drapała(miała na imie Tomilka;)) Oczywiście dołączam się do apelu. Dokarmiam inne kotki na osiedlu. Nio, ale ile ja mogę sam zrobić... potrzeba więcej takich ludzi. Znam babcię, która ma jakies 80 lat i połowę emerytury przeznacza na kupowanie karm dla psów i kotów w jej okolicy. Podziwiam, ale jest trochę wredna dla ludzi :/
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
ZIMA
« Odpowiedź #12 : 2004-02-29, 17:39 »
podziwiam babcie ktore karmia bezdomne koty, pod warunkiem ze nie rzucaja ryb itp pod czyjes okna :? to psuje zupelnie reputacje kociarzy :?
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
ZIMA
« Odpowiedź #13 : 2004-02-29, 18:45 »
ja najchętniej przygarnełabym kilka psów i kotów które potrzebują domu, ale na 40 metrach kw. pies i kot to i tak dużo. Ahh gdyby tak mieć domek z ogródkiem...
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
ZIMA
« Odpowiedź #14 : 2004-02-29, 18:54 »
Jakbym ja mogła to bym chyba założyła schronisko, ale nie taki okropne, takie pełne miłości i ciepła
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

ZIMA
« Odpowiedz #14 : 2004-02-29, 18:54 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
ZIMA
« Odpowiedź #15 : 2004-03-01, 16:52 »
U nas na osiedlu jest jeden taki psiaczek  :(  Śpi w "letniej" budzie mojej Tiny (Tincia siedzi w domciu) i podkarmiam biedactwo ... :( Na szczęście naprzeciw mojego domu mieszka weterynarz, to też go karmi ... Najchętniej bym przygarneła tego psiaka  :cry:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
ZIMA
« Odpowiedź #16 : 2004-03-01, 23:52 »
Cytat: Skarb
ja najchętniej przygarnełabym kilka psów i kotów które potrzebują domu, ale na 40 metrach kw. pies i kot to i tak dużo. Ahh gdyby tak mieć domek z ogródkiem...


Ekham - 47 metrów, 4 dorosłe osoby, dzieciak, pies, kot, gryzoń. Żyło się :wink: i to całkiem wesoło :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

agata11

  • Gość
Odp: ZIMA
« Odpowiedź #17 : 2006-10-21, 19:34 »
Ja mieszkam w bloku :) i niestety moi rodzice nie zgadzają się na psa :) mam tylko rybkę i królika ale one są z zoologicznego to miały fajnie. Jak będę dorosła to będę miała dom tymczasowy dla psów.
Zapisane

agata11

  • Gość
Odp: ZIMA
« Odpowiedź #18 : 2006-10-21, 19:35 »
Nie sorry! To miały wyjść smutne buźki!!!!!!!! to może spróbuję tak: ):
Zapisane

agata11

  • Gość
Odp: ZIMA
« Odpowiedź #19 : 2006-10-21, 19:35 »
Ne no coś mi się psuje
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 25 zapytaniami.