Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szczurkowa operacja  (Przeczytany 606 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ana

  • Gość
Szczurkowa operacja
« : 2004-03-15, 21:23 »
No właśnie pociachali mi dzisiaj moją szczurcię. Tzn. usunęli jej guzek, a teraz biedna Matylda czołga się i kiwa biedny taki zaspaniutek naćpany. Z tego co mówi wetka operację zniosła dobrze, z narkozy wybudzała się powoli (jeszcze nie skończyła) ale oddycha ładnie. I w zasadzie wszystko jest ok, ale chciałabym zapytać tyh z was, któzy mają za sobą operację szczurka jak jest dalej. Czy mała nie będzie próbowała rozdrapać szwów, kiedy mogę ją "zwrócić" jej towarzyszce stęsknionej, kiedy zacząć ją wypuszczać? no i takie tam, porady praktyczne, no bo niby wszystko mi wetka powiedziała i jeszcze powie, ale powiedzcie jak to wygląda naprawdę.  :roll:
No bo jednak nie ma to jak kilka słów od 'fachowców-w-praktyce', czyli was szczuromaniacy drodzy  :)
pozdrawiam
Zapisane

ana

  • Gość
Szczurkowa operacja
« Odpowiedź #1 : 2004-03-16, 12:03 »
Hej no jak to nikt z was nie przeżył operacji u swojego szczuraska?! Toż to niemożliwe!!!
Matylda dzisiaj z rana była bardzo głodna. Już się dziewczynka nie kolebie, chodzi normalnie, najadła się, napiła, troszkę się umyła i poszła spać! Gdyby nie ten ogolony brzuch i spore szycie, można by pomyśleć że nic się nie wydarzyło, ale jak będzie dalej?!
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Szczurkowa operacja
« Odpowiedź #2 : 2004-03-16, 14:09 »
nie wiem nigdy nie mialm szczurka ... ale jak zacyzna normalnie jesc i wogole wiendz bendzie dobrze
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Szczurkowa operacja
« Odpowiedz #2 : 2004-03-16, 14:09 »

ngL

  • Gość
Szczurkowa operacja
« Odpowiedź #3 : 2004-03-16, 19:21 »
Ana napisałam Ci prywatną wiadomość - możesz ja odczytać w ikonach w prawym górnym rogu strony.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 23 zapytaniami.