Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!  (Przeczytany 14493 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

landslide

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« : 2004-07-08, 15:34 »
To prawda, dziewczyny, które nie mają tej średniej krajowej tzn 162-167, mają dużo gorzej niż te wyższe. Osobiście uważam, że dziewczyny o wzroście tak do 173-5 nie dość, że lepiej się prezentują to tak jak ich niższe koleżanki nie mają problemu ze znalezniem odpowiednich butów czy ciuchów. Niestety takie wyrośnięte panny jak ja-180 i więcej mają naprawdę przechlapane. Przy naszym wzroście rzadko sie zdarza żeby któraś miała poniżej 42 rozmiaru stopy, a buty damskie są produkowane tylko do 41. Od paru lat na szczęście pojawił się Deichman, gdzie na 100 par, znajdę ze 4 mojego rozmiaru. Ale nie dość, że wygladają jak kajaki, to jeszcze są albo na 5cm obcasie, albo koturnie, a ja i tak już jestem wzrostu mojego chlopaka... Nie wiem dlaczego producenci obuwia i odzieży nie biorą pod uwagę, że istnieją też dziewczyny "ponad normę" i że coraz częściej nie są to pojedyńcze przypadki,ale jest nas coraz wiecej... Przestańcie traktować nas jak jakieś anomalie... :(
Zapisane

Myszoskoczka

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #1 : 2004-07-08, 16:15 »
My nie podukujemy tyxh butów i nic nie zmienimy ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #2 : 2004-07-08, 17:24 »
No wlasnie ;)

A ze ciezko wysokiej osobie dostac na siebie ciuchy i buty to prawda...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #2 : 2004-07-08, 17:24 »

Morticia

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #3 : 2004-07-08, 18:58 »
Oj dziołcha przesadzasz no powiesz że nie jest fajnie  :P Przynajmniej nikt Cie nie zdepcze na ulicy No chyba że chcesz wyglądać jak Gośka D :P  :lol:
Zapisane

landslide

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-07-09, 12:02 »
Cytat: Morticia
Oj dziołcha przesadzasz no powiesz że nie jest fajnie  :P Przynajmniej nikt Cie nie zdepcze na ulicy No chyba że chcesz wyglądać jak Gośka D :P  :lol:



a ja nie mowie,ze z tym sie nie da zyc ani ze chcialabym wygladac jak Goska-bo to juz przesada. Mowie tylko,ze to wkurzajace,ze dziewczyny o srednim lub nie bardzo wysokim wzroscie maja latwiej bo wchodza do byle jakiego sklepu i jesli maja kase to kupuja co chca, podczas gdy takie jak ja i wyzsze ciagle slysza: PRZYKRO MI, ALE NA PANIA NIE MAMY ROZMIAROW. To nie jest ani mile ani budujace. Nie powiem juz o chlopakach, przeciez serce nie sluga, jak Goska sie zakocha w chlopaku troche wyzszym to fajnie, a duzo wyzszym, no to przeciez male jest piekne. A jak ja sie zakocham w chlopaku o wzroscie 160???? Juz raz mialam chlopaka duzo nizszego i dzieki, nigdy wiecej... :(
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #5 : 2004-07-09, 16:15 »
Jesli to bedzie milosc, to takie drobiazgi jak wzrost nie beda miec znaczenia ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #6 : 2004-07-09, 17:01 »
Ja na szczęście jestem raczej niska i nie nażekam. Zawsze mogę ubrać buty na obcasie i po kłopocie  :P . Zdeptać raczej się nie dam, mogę się rozpychać łokciami  :lol: .
Landslide, wcale ci nie zazdroszczę wzrostu.  :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Dalmafreciak

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #7 : 2004-07-09, 19:23 »
Ja np. mam ok. 165,166 ale chciałabym być wyższa trochę.. tak z 170 cm. :roll:
Ale faktycznie.. z Twoim wzrostem napewno nie jest Ci tak łatwo dostać ubrania na Twój rozmiar... chociaż modelki na wybiegach mają nawet ponad 180 cm. ;)

Dalma
Zapisane

landslide

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #8 : 2004-07-09, 20:12 »
no tak modelki moze i maja fajnie,ale ja nie jestem modelka i poza nienawiscia do jogurtow,ktore niewatpliwie stalyby sie moim pozywieniem-zeby utrzymac linie, nie mam do tego zadnych predyspozycji... a co do milosci, gdzie drobne 20cm nie stanowiloby problemu-to chyba nie o naszym kraju mowisz, bo w Polsce innosc w jakimkolwiek znaczeniu jest zla i nalezy ja krytykowac conajmniej krzywymi usmieszkami i glupimy dowcipami...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #8 : 2004-07-09, 20:12 »

golden

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #9 : 2004-07-09, 21:33 »
landslide czy troche nie przesadzasz? :P ja wolalbym byc wysoka dziewczyna niz niskim chlopakiem :P a wlasnie takim niskim kolesiem jestem, heh. Nie mam duzych wontow do mojego wzrostu, ale kilka centymetrow wzwyz by mi sie przydalo... (jesli bede Twojego wzrostu jako dorosly facet, to bedzie to cud :lol: gdzies to pisalem)
A ze ubran nie mozna wszedzie kupic... z tym to juz nie do nas uwagi prosze ;) ubran i butow nie produkujemy...
Zapisane

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #10 : 2004-07-09, 21:57 »
Hehehe nie jesteś sama, ja też mam 180 cm :P kiedyś spodnie musiałam kupować tylko w Superstarze, Big Starze itp, bo takich nogawek długich nigdzie znaleźć nie mogłam :? na straganie też butów nie znajdę, no chyba że trampki, które produkują jako chyba jedyne buty do rozmiaru 50 :P a mam 42/43 rozmiar stopy :( oo eleganckich butach nie wspomnę, no może znajdę za ponad 200 zł w Ryłko itp. Sandały tak samo skórzane tylko w Wedze, a za te pieniądze, które wywalam na orginalne ubrania, to miałabym pełną szafę zwykłych ciuchów na każdą okazję :roll: naprawdę wyższe dziewczyny mają problem ze znalezieniem sobie odpowiednich ciuchów :( Bo tu w Polsce myślą, że jesteśmy w Chinach :lol: hmmm marzę sobie o japonkach  :-x  :lol: :lol: :lol:
Zapisane

landslide

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #11 : 2004-07-09, 22:04 »
kocham cie!!! Gerda-to do ciebie!!! wreszcie, ciagle ktos mowi,ze przesadzam itd i ze fajnie jest byc taka wysoka, ma sie przynajmniej wysokie perspektywy :lol: ale sama wiesz,ze tak nie jest, a przynajmniej w polsce. Ja zaopatruje sie w buty w deichmanie, ale tak i tak rzadko jest moj rozmiar. A masz chlopaka? Bo ja mam, rownego sobie-ze tak powiem. Na 100dniowce musialam sie garbic przy polonezie-bo buty mialam wysokie-nizszych mojego rozmiaru nie robia...na superstary mnie srednio stac, wiec zakupow wrecz nie znosze. Jedyna pociecha  jak mowi moj chlopak jest to,ze nie jestem taka przecietna jak nizsze dziewczyny,ale wolalabym wyrozniac sie czym innym niz wzrostem... a nie ciagle slyszec ta duza....PS japonki sobie ostatnio kupilam, ale 41 i sa za male-tylko takie byly. Ale i tak spoko bo nosze dlugie spodnie zeby nie bylo widac kajakowatej stopy, to nie bedzie widac tego 1cm roznicy :lol:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #12 : 2004-07-09, 23:04 »
eh nioe wiem czy lepij byc kurdupel tak jak ja czy byc wysokim
Zapisane
To piekło nie raj :)

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #13 : 2004-07-10, 09:05 »
Chłopaka nie mam, ale szczerze mowiac, te ccialka ktore mi sie podobaja, sa nizsze :lol: wiec w ogole to jest bezsensu i musze ich od razu skreslac z listy :( ostatnio w sumie na bazarku wyszukalam spodnie, ktore ciagaja mi sie na ziemi :P poo prostu rewelka :wink: i to gdzie ? u ruskich za 70 zł :P mam takie fajne biale, lekkie przewiewne, ktore mialy na szczescie zakladki dosyc duze i oddalam do krawcowej i tez mi sie do ziemi ciagaja, teraz ze starych, ktore sa ofkoz przykrotkie, zrobie sobie rybaczki :P. Ogolnie nam wysokim dziewczynom, naprawde trudniej jest cos kupic :( aaa i jeszcze pominelysmy sprawy rekawow :( zeby dostac bluzki z rekawami, naprawde dlugimi, trzeba tez zwiedzic pol miasta albo i kilka miast :( w Gdańsku jest taki fajny sklep terranova chyba i tam tez mozna zaopatrzyc sie w niezle ciuchy za rozsadna cene, bo tez czesto robia wyprzedaze i w sumie jak masz mozliwosc to czasami znajdziesz cos w Makro :P naprawde trzeba sie wysilic zeby cos znalezc :P


p.s. moja sis, ktora tez ma 180cm za butami na studniowke przejechala lacznie 200km i kupila wlasnie buty Ryłko, w ktorych i tak potem skracala obcas ;) aaa i jesli np chcialabys poszukac butow do 100-150 zl radze sie wybrac do firmy butS cos takiego :P czasami tez sa wieksze nieco rozmiary :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #14 : 2004-07-10, 21:43 »
E tam ja jakos z 178 zyje :P I to bardzo dobrze, jak na razie :P
I chlopaka mam, niewiele wyzszego, a nawet czasem nosze buty na obcasie, i jakos zyje heh ;)
No tyle, ze predyspozycje do szczuplej sylwetki mam, ojjjjjj mam  :roll: waze 51-53 kg, i nie da sie przytyc, a jem ...  :roll: No ale za to moze bede modelka  :lol:  :lol:  :lol: (heheh we wt. zaprosili mnie na casting, usmieja sie ze mnie ludziska :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #14 : 2004-07-10, 21:43 »

golden

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #15 : 2004-07-10, 22:09 »
jesli wysoka dxiewczyna jest zgrabna, to na pewno ma dlugie ladne nogi :wink: no mozecie miec satysfakcje z tego, ze faceci sie za Wami ogladaja :lol:
Zapisane

landslide

  • Gość
nogi
« Odpowiedź #16 : 2004-07-10, 22:27 »
Cytat: golden
jesli wysoka dxiewczyna jest zgrabna, to na pewno ma dlugie ladne nogi :wink: no mozecie miec satysfakcje z tego, ze faceci sie za Wami ogladaja :lol:


o wlasnie i tu w zwiazku z moim pesymizmem, zamiast dodac plus dodalam minus, bo do wzrostu wkurza mnie jeszcze to,ze jak jestem wysoka to zaraz musze grac w kosza lub siatkowke, byc modelka i miec piekne, dlugie nogi. A jesli nie znosze kosza, nie mam predyspozyji by byc modelka i mam brzydkie nogi... na stos ze mna... :lol: ja sie tam sobie nie podobam, ale to moje prywatne zdanie. Ladne nogi to ja juz zyciu widzialam i nie byly podobne do moich :lol: moj chlopak mowi,ze bzdury plote, ale on wiecie serotonina-slonko, hormony te sprawy, a i wzrok ma slaby: :)  dobra ja i moje kompleksy jedziemy nad morze!!!! Udanych wakacji papa
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #17 : 2004-07-10, 23:11 »
Cytuj

innosc w jakimkolwiek znaczeniu jest zla i nalezy ja krytykowac conajmniej krzywymi usmieszkami i glupimy dowcipami...

Trzeba sie nauczyc ignorowac ludzka glupote... I zaakceptowac siebie...

A jesli myslisz, ze tylko wysokie osoby maja problemy z dostaniem ubran i butow na siebie, to sie bardzo mylisz  :lol:
Ja np. nie moge dostac na siebie spodni, bo jak sa dobre w biodrach, to duzo odstaja w pasie, nie moge dostac na siebie stanika, bo jesli znajde rozmiar i mi sie podoba to i tak jest albo niewygodny albo na jakies dziwne piersi (w kazdym razie nie na moje  :lol:  ) itp. Moja mama ma krotkie rece i musi skracac rekawy. Tak wiec nie tylko wzrost jest przyczyna klopotow w kompletowaniu garderoby... ;)
Zapisane

Morticia

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #18 : 2004-07-13, 18:57 »
Landslide cóż mam Ci jeszcze powiedzieć Moje zdanie znasz :) Jest dobrze tak jak jest i tyle A ja i tak wyglądam na wyższą od Ciebie :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #19 : 2004-07-13, 19:30 »
oo właśnie dzisiaj udało mi się dostać nowe spodnie ;) mama sobie kupiła, ale były zbytnio długie nogawki i kto dostał je w prezencie ??? Karolinka  :lol: fajne są, takie beżowe bojówkowate :lol: :wink:
Zapisane

Morticia

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #20 : 2004-07-16, 21:10 »
O a ja poluję długą kiecke hahaha I tak poluję już jakiś czas a kiecki jak nie było tak nie ma :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #20 : 2004-07-16, 21:10 »

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #21 : 2004-07-16, 21:24 »
ooo ja zapomniałam jak się nosi sukienki :lol: teraz tylko same spodnie :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #22 : 2004-07-16, 22:17 »
Hmm, latem sukienki i spodniczki sa dla mnie jedynym ratunkiem :D
Bo kupic spodnie to koszmar... :roll:
Właśnie, wiecie w jakich sklepach mozna znalezc dlugie spodnie? :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #23 : 2004-07-17, 08:40 »
Superstarze, Mustangu, Jean Jack'u, mozesz poszukać również na bazarkach, niekedy tam znajdziesz odpowiednie spodnie i długością i szerokoscia :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #24 : 2004-07-18, 13:55 »
Taaa...nie znam tych sklepow co wymienilas, no moz epoza mustangiem, ale  ztymi spodniami mam zle skojarzenia ;)
Na bazarku raczej nie kupie, nie dlatego ze "to obciach" (heh ja tak nigdy nie mysle...  :roll: ) tylko dlatego, ze za kazdym razem jak kupilam to albo mi sie w praniu skorczyly, albo podarly...  :?
Zapisane

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #25 : 2004-07-18, 16:30 »
Superstar to własciwie LUZ tylko to są spodnie Superstarowskie :wink:
Zapisane

Morticia

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #26 : 2004-07-18, 18:51 »
a ja chyba sobie sama kiecke uszyję :lol: Tylko że ja mam wymagania No ale ma być taka żeby do glanów była :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #27 : 2004-07-18, 20:32 »
glany w lato nosisz ????? wow podziwiam

ja bym chyba nogi nie podniosla, ale przyznam szczerze, ze glany to sa najtrwalsze buty na swiecie, moje teraz bede miala 5 sezon, choc i tak mam w planie kupno takich lzejszych butow, ale nie kozakow, tylko takich a'la elegancko-sportowych :wink: i moze w Deichmanie cos znajde jak pojade do Galerii Lodzkiej :P tylko z moim rozmiarem 43 moze to byc nieco trudne :lol: -> -> -> chodzi mi o zeson zimowy :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #27 : 2004-07-18, 20:32 »

ina

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #28 : 2004-07-18, 22:35 »
no, ale np. popatrzcie na mnie... ja mam 157 cm.... i co / ze mną to kłopot jest inny.... bo jak np. w biodrach jest dobrze, to na pupie wisi albo cos. i te spodnie wiecznie długie! ja to powinnam sie ubierac w sklepach dla dzieci... tam rozmiary są do 158cm... a buty... mam niekształtną noge... za chudą... i tez mam z tym problem :) wiec, niekoniecznie chodzi o wzrost

p.s.
a w sklepach firmowych np. House of Colours, New Yorker itp. nie mam co szukać spodni :P wszystkie za duze
Zapisane

Gerda

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #29 : 2004-07-18, 23:24 »
no wlasnie dlaczego my wszyscy jacys tacy niedorobieni do konca jestesmy ??? :lol: albo cos zaszerokie, albo za krotkie, albo za dlugie bleehhh dziwny ten swiat :lol: chyba nie ma idealnej osoby kazdy ma swoja piente achillesowa :lol:

z tym niedorobieniem to ofkoz zart :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 27 zapytaniami.